AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
Jméno:
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

(Kristýna - 25. 5. 2017)
Od zaměstnavatele jsem obdržela kartu Benefity a.s., jejím prostřednictvím si mohu koupit vstupenky do kin. Lze uplatnit i ve vašem kině? Díky.
Dobrý den, bohužel tuto kartu neakceptujeme a do budoucna ani o tom neuvažujeme. Podmínky akceptace jsou ještě horší než poplatky u bankovních karet a odmítáme se zapojovat do podobných aktivit. Máme své vlastní karty, které jsou mnohem výhodnější jak pro diváka tak i nás. V současné chvíli je používá třeba Police ČR či Krajský soud.

(Adam - 21. 5. 2017)
Dobrý den, budete dávat Strážce galaxie vol.2 v 3D verzi i počas/ po Zlín Film Festivalu? Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel Strážce galaxie v průběhu Zlin Film Festu promítat nebudeme. Až po něm, ale rozhodně už nebudou v zajímavém čase.

(Silva - 18. 5. 2017)
Dobrý den, budete prosím ještě v některém termínu hrát film Pád (Fallen)? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, od snímku jsme si hodně slibovali. Reakce fanoušků nám dodávali optimismus, ale reakce byla velmi nečekaná. Za celý týden projekce přišlo pouze cca 60 diváků do kina a to je opravdu na 7 projekcí málo a nemůžeme dál v nabitém programu kina věnovat větší prostor filmům, které nevyužijí svoji šanci. Určitě je chyba v tom, že film byl do ČR distribuován až tak pozdě po jeho celosvětové premiéře, ale to mi z pozice kina nedokážeme ovlivnit. Rozhodně to hrálo svoji roli.

(D - 16. 5. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, sleva ze slevové karty se uplatňuje i při rezervaci vstupenek? Díky
Dobrý den, pokud jdete na standardní představení (ne již zlevněné či marketingově významné (předpremiéry)), je sleva automaticky při dodržení postupu dle kroků 1-3 započítána.

(Monika - 16. 5. 2017)
Dobrý den, budete dávat Taneční akademii film?
dobrý den, tento snímek zatím není na plánu projekcí pro ČR, pokud se situace změní, určitě nějak snímek zakomponujeme do našeho programu.

(Dan Površský - 15. 5. 2017)
Dobrý den, kdy se u Vás bude promítat Pověstné zlato an a Jdeme za svým cílem ?
Dobrý den, pod těmito názvy jsme nenašli žádné snímky určené pro projekci v ČR, z toho usuzujeme, že nebyly zakoupené práva pro projekce na našem území a bez nich nemůžeme film programovat do kina.

(lukáš šiška - 15. 5. 2017)
Dobrý den, nevadí že jsme se s přítelem pomílovali během filmu? Prostě to na nás přišlo. Děkujeme, jste naše nejoblíbenější kino!
Dobrý den, pokud nevadí, že jsme se na Vás dívali, tak je to v pořádku. Všechny naše sály jsou osazeny infrakamerou. Pěkný den.

(Lukáš - 14. 5. 2017)
Dobrý de, chci se zeptat zda bude Král Artuš: Legenda o meči v CZ dabingu ? Díky
Dobrý den, tento snímek není bohužel nadabovaný a proto tuto verzi nemůžeme v kině promítat.

(Matěj - 14. 5. 2017)
Dobrý den můžu se zeptat: dá se jít na film od 15 se souhlasem rodičů obsahující telefonní číslo, když zavolá obsluha zákonnému zástupci?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému divákovi z tohoto důvodu, ale má ovšem povinnost nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení.

(Jana - 12. 5. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete hrát Annabelle 2, případně kdy. Děkuji.
Dobrý den, česká premiéra je plánovaná na 10.8.2017 a samozřejmě budeme tento horor promítat od tohoto data.

(František - 12. 5. 2017)
Dobrý den, plánujete modernizaci kina na 4Dx? Popř. V jakém časovém horizontu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bedlivě sledujeme všechny možné technologické novinky, které probíhají v kino průmyslu. Vždy posuzujeme finanční náročnost projektu, adekvátní počet filmů a zdali to jde realizovat i u nás. V tuto chvíli je zatím technologie 4DX pro město Zlín příliš drahá. Neexistuje efektivní počet filmů a tím pádem se zatím tato investice nevyplatí. Zvažovali jsme samozřejmě i pár sedáků na vybraných sálech, ale i přesto je cena za sedák neúměrně vysoká. V případě zajímavých podmínek chceme tuto technologii 4DX a Dolby Atmos výhledově do našeho kina integrovat. Samozřejmě podle modelu poměr cena/výkon. Děkujeme za pochopení.

(Magdaléna Smětáková - 10. 5. 2017)
Dobrý den chtěla bych se zeptat ve které dny a v kolik hodin budete hrát Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta děkuji za odpověd.
Dobrý den, Piráti z Karibiku mají bohužel premiéru v týdnu, kdy probíhá v kině Filmový festival, takže pojedeme v omezeném hracím schématu. Program zveřejníme během tohoto týdne, tištěný program zřejmě už toto pondělí. Zatím opravdu nevíme. Děkujeme za pochopení.

(Magdaléna Smětáková - 8. 5. 2017)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli budete hrát Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta s českým dabingem děkuji za odpověd.
Dobrý den, ano, film bude v českém dabingu.

(Petr - 7. 5. 2017)
Dobrý, je potrebné mat vitisknuté vstupneky pri online kúpe ? alebo stačí ich mať v elektronickej podobe ?
Dobrý den, vstupenky stačí zobrazit v mobilním telefoně.

(Talach - 7. 5. 2017)
Chtěl bych se zeptat proč filmy nezačínají přesně podle programu Jsem na filmu který by měl začít 17:30 a je 17:40 a pořád se nic neděje a to nás čekají ještě reklamy a trailery.Určitě by na dochvilnosti šlo zapracovat.Předem děkuji za odpověď z vysvětlením.Talach
Dobrý den, jednalo se o projekci Strážců galaxie v neděli 7.5., kdy jsme reagovali na nečekaný zvětšený divácký zájem, který byl dán aktuální změnou povětrnostní situace. Z tohoto důvodu byla projekce pozdržena, aby jsme zvládali napouštět diváky do sálu, kteří do kina dorazili na poslední chvíli. Jejich odbavení nemohlo proběhnout rychleji, momentálně máme v provozu jen dvě pokladny z důvodů rekonstrukce prodejních prostorů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za tyto nepředpokládané komplikace.

(Zdenek - 7. 5. 2017)
Dobrý den, lze objednat lístky online a platit na místě kartou Ticket Benefits?Jde mi o to, zda tuto kartu akceptujete, aby nedošlo k pozdějším problémům.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto kartu neakceptujeme. Nedomluvili jsme se s poskytovatelem na podmínkách spolupráce. V tuto chvíli jsou pro nás nepřijatelné.

(paja - 6. 5. 2017)
dobrý den, chci se zeptat jestli budete jěště někdy promítet Avatar ve 3D ? děkuji za odpověď
Dobrý den, tento film se již v kině promítat nebude, práva na něj vypršela. Čekáme na nové díly 2-3-4.

(Jiří Kutálek - 6. 5. 2017)
Dobrý večer, kdy jdou do prodeje, ať už online nebo na pokladně, lístky na předpremiéru, popř. premiéru nového Vetřelce? Děkuji
Dobrý den, dnes půjde do předprodeje předpremiéra a za týden v pondělí již klasické projekce.

(Lída - 6. 5. 2017)
Dobrý den, mohu vzít do kina svého 8letého syna na Strážce Galaxie, když jsou do 12-ti let nevhodné? Díky
Dobrý den, ano můžete. Jedná se pouze o doporučení.

(Pavel - 4. 5. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda budete ještě promítat film Ztracené město Z. V programu jsem ho již nenašel. Promítali jste ho poměrně krátkou dobu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel ho v našem programu již nenaleznete. Návštěvnost na tento zajímavý snímek v porovnání s ostatními tituly byl neadekvátní a tak jsme ho museli bohužel nahradit premiérovými tituly. Uvažujeme, že bychom snímek ještě zařadili do Filmového klubu seniorů (FKS) a promítli někdy v září za 50,- nějakou středu v 10:00 a 14:00.

(Mirek - 4. 5. 2017)
Dobrý den, chci zakoupit vstupenky online (rezervace vstupenek není možná, jedná e o premiéru filmu), jsme dva dospělí a jedno dítě. Dítě má dle vašeho ceníku slevu na vstupné, ale při nákupu online nelze levnější vstupenku pro dítě zakoupit, v nabídce je jen vstupenka s plnou cenou, jak tedy online zakoupit levnější vstupenku pro dítě?
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nejdou a do budoucna ani nebudou. Reagujeme tak časté zneužívání této slevy. Není možné, aby jsme měli celý sál vyprodaný jen za dětskou slevu. Pokud se bude český divák zneužívat slevový systém, budou následovat opatření, které se bohužel nebudou divákům líbit. Pokud chcete jít levněji do kina i se svými dětmi a mít levnější vstupné, Vy i Vaše děti, tak Vám navrhujeme členství v našem GAClubu, kde každý člen má slevu 30,- na standardní představení. Člen může nakoupit 5 ks na jedno představení, takže dva rodiče, tři děti, všichni sleva 30,- a navíc 10tý nákup zdarma. Pokud vidíme, že členové začínají slevu zneužívat, můžeme individuálně řešit jejich prohřešky určitou blokací funkcí na jejich kartě. Navíc karta jde přednabít kreditem a používat ji jako kreditní kartu.

(Adam - 2. 5. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budete dávat i nějaké lepší časi pro strážce galaxie s titulkami 2D/3D. Je to všechno strašně pozdě. Děkuji
Dobrý den, v průběhu měsíce bude 2D verze s titulky v programu rotovat, dříve jak na 17:30 se ale určitě nedostane.

(Zuzana S. - 2. 5. 2017)
Dobry den, muzu se zeptat, do kdy budete promitat film Zahradnictví: Rodinný přítel? Dekuji
Dobrý den, záležet bude na návštěvnosti filmu, pevně věříme, že co nejdéle, ale náš skromný odhad je cca na jeden měsíc. Takže ještě tak cca 3-4 týdny.

(Knotek Jaroslav - 29. 4. 2017)
kde se u vás dá zaregistrovat ? Děkuji
Dobrý den, pokud máte na mysli registraci do GAClubu, můžete si ji osobně vyřídit na pokladně, kde vyplníte registrační formulář. Případně si můžete formulář vytisknout z našich stránek (sekce GAClub) a s vyplněným formulářem přijít na pokladnu. Po zaplacení ročního poplatku 60,-, Vám pokladní vystaví naši kartičku.

(milos - 28. 4. 2017)
Dobry den. Mam u vas zarezervovane listky, ale chtel bych je uz zaplatit. Jak na to??
Dobrý den, lístky v rezervaci je možné zaplatit pouze na pokladně. Ještě můžete přes link, který Vám přišel v potvrzovacím mailu, rezervaci zrušit a místa ihned zakoupit online.

(zuzana reifova - 28. 4. 2017)
Dobry den, nebudete promitat film Chatrč?
Dobrý den, film Chatrč nemá distribuční společnost pro ČR, proto jej nemůžeme nabídnout. V případě, že se situace změní, rádi film zařadíme do programu.

(Milan - 25. 4. 2017)
Dobrý den, jaké jsou prosím rozměry plátna v sále č. 1?
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

(Romana Bělínová - 25. 4. 2017)
Dobrý den máme 2 lístky v i p na film rychle zběsile 8 kdy ho dáváte
Dobrý den, aktuální program na daný den naleznete vždy na webu www,gacinema.cz Film zatím promítáme 3x za den, ale vzhled k různým marketingovým akcím mohou být jednotlivé projekce přesunuty, či zrušeny.

(Miroslav - 24. 4. 2017)
Dobrý den, kdy plánujete premiéru Piráti z Karibiku Salazarova pomsta, a bude půlnoční premiéra? Děkuji za odpověď
Dobrý den, premiéra filmu v ČR je 25.5. O půlnoční premiéře neuvažujeme, protože máme schválenou předpremiéru 24.4.

(Veronika Omelkova - 23. 4. 2017)
Zdravim, chci se zeptat,zda budete zarazovat do programu film Cuky a Luky vo filme. Popripade od kdy. Diky
Dobrý den, film má premiéru v ČR 18.5. a od tohoto data určitě film najdete v našem programu

(Ivana Bejtkovská - 21. 4. 2017)
Proč mi prosím nejdou zabukovat lístky na neděli do kina? konkrétně na 12 hod. na Kráska a zvíře?
Dobrý den, v neděli mám speciální akci, slavíme 9. narozeniny. Rozhodli jsme se všechna představení cenově zvýhodnit. 2D za 69,- a 3D za 99,-. Z tohoto důvodu jsme pozastavili rezervace všem a jediná možnost je koupit vstupenky online anebo na pokladně kina. Děkujeme za pochopení.

(Romana - 19. 4. 2017)
Dobrý den,prosím,jaká je cena lístku pro dítě 3 roky? Dcera chce jít na šmouly,Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud půjdete v levné úterý, cena bude 99,- pro Vás všechny za jednu vstupenku. Pokud využijete speciální nedělní nabídky (23.4.), kdy slavíme 9. narozeniny, zaplatíte za 2D vstupenku jen 69,-. Při standardní projekci platí děti cenu 139,- a rodič 169,-.

(pavel - 19. 4. 2017)
Dobrý den ,rád bych se vás zeptal, kdy bude spuštěn předprodej lístků na film Strážci galaxie volum 2. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, 3.5. budeme mít po 19:00 předpremiéru, prodej spustíme 24.4. cca v 19:00. Na další dny spustíme prodej až 2.5.2017.

(Petra - 19. 4. 2017)
Dobrý den, nemohu nikde najít informaci, od kolika je vhodný věk pro shlédnutí Balerína a Kráska a Zvíře? Chtěla bych jít s neteří 6 let.
Dobrý den, tyto filmy nabízíme jako dětské filmy, najdete je v sekci pro děti. U popisku filmu je vždy tato základní informace: USA - 2017 - (0) - 129 minut - Falcon (kde 0 v závorce značí přístupnost filmu).

(Patrik - 18. 4. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li plánujete vysílat film Chatrč (2017)? Je zatím jen na Slovensku, Děkuji
Dobrý den, ano máte pravdu, film Chatrč se promítá zatím jen na Slovensku. Pro Českou republiku zatím nebyly zakoupeny práva pro projekci v kinech a zřejmě to vypadá, že ani nebudou zakoupena.

(Petr - 17. 4. 2017)
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, jesti při přijeti GA clubu mám nárok 30,- Kč slevu na úterní promítaní z 99,- na 69,-. Omlouváms se, zda už běžela zde otázka Děkuji předem
Dobrý den, levné úterý je již specifická slevová akce a není možné na ni uplatnit další slevu, ani GAClub. Děkujeme za pochopení.

(Juan - 17. 4. 2017)
Dobrý den, je možné si na pokladně zakoupit lístky na libovolný film (dárkové poukazy)? Díky.
Dobrý den, na pokladně máme 2D i 3D poukázky. Samozřejmě, že můžete zakoupit i přednabitou věrnostní kartu GAClubu, kde máte slevu 30,- na každé standardní představení a 10 nákup zdarma.

(Radim - 16. 4. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zakoupili jsme 4 lístky na film rychle a zběsile 8 ale bohužel nastali problémy a stačí nám jenom 2 lístky. Jdou vrátit peníze za 2 lístky které jsou zaplacené? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info(zavináč)GACinema.cz

(Dita - 16. 4. 2017)
Dobrý den, omylem jsem koupila vstupenky na jeden film a chtěla bych je vyměnit za film druhý. Platba a rezervace proběhla online, je tato výměna možná? Děkuji
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info(zavináč)GACinema.cz

(Markéta - 15. 4. 2017)
Dobrý den, kde se nachází malé kino? Dekuji.
Dobrý den, Malé kino se nachází v areálu Ateliéry Zlín na Kudlově.

(Petr - 15. 4. 2017)
Dobrý den chci se zeptat jestli se dají 3 D brýle nasadit na normální brýle ?
Dobrý den, ano, dají.

(Davek - 14. 4. 2017)
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mate plechové kbeliky na popcorn ve stylu rychle a zběsile.
Dobrý den, bohužel na Rychle a zběsile není filmový merchadising :(

(ONDŘEJ - 14. 4. 2017)
Dobrý den, berete flexi pasy?
Dobrý den, přehled akceptovatelných platebních poukázek včetně FlexiPass naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Tomáš - 13. 4. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

(Petr - 13. 4. 2017)
Dobrý den, budete ještě promítat film Logan: Wolverine? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento snímek již bohužel promítat nebudeme. Museli jsme dát přednost novým snímkům.

(Hanca - 12. 4. 2017)
Dobrý den,dá se u vás platit stravenkama sodexo?
Dobrý den, přehled akceptovatelných platebních poukázek včetně sodexa naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(kuba - 12. 4. 2017)
Dobrý den chci se zeptat jestli film Wonder Woman bude s titulky nebo s dabingem nebo s obojím. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, DC se rozhodli pro strategii filmy nelokalizovat do dabingu a proto i Wonder Woman bude v originálním znění s titulky. Snad jen v případě, že by se rozhodli mít titul 12+ nebo dokonce 0, tak by se zřejmě zvažovala dabovaná lokace.

(Dominik - 11. 4. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda Rychle a zběsile - Chlapská jízda, není nějak omezená pro ženy? Lístky už mám koupené a nějak jsem si neuvědomil, zda by to mohl být problém. Díky za odpověď.
Dobrý den, Chlapská jízda nemá žádné omezení pro ženy. Stejně jako na Dámskou jízdu můžou i pánové, tak na Chlapskou jízdu můžou i dámy. Budeme se na Vás těšit.

(Dorota Varmužová - 10. 4. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete vysílat Rychle a zběsile 8 v cz dabingu. A jestli v pátek 14.4. 2017 bude hráno v cz dabingu. Děkuji za odpověď
Dobrý den, tento snímek bude pouze v titulkové verzi.

(Daniel - 10. 4. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli plánujete v blízké době nějakou půlnoční premiéru? Například na film Strážci Galaxie Vol. 2 nebo jiný. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, díky vysokému ratingu našeho multikina máme možnost exkluzivních předpremiér. Z tohoto důvodu jsme upustili od půlnočních premiér, které jsou v nižší ratingové kategorii. Na Strážce galaxie počítáme s možností předpremiéry v čase cca kolem 19:00.

(Roman - 10. 4. 2017)
Dobrý den, kdy zveřejníte promítací časy na premieru Rychle a zběsile 8 ? +lze uplatnit studentská sleva online ?
Dobrý den, časy zveřejníme dnes cca v 19:00. Studentská sleva zatím nelze uplatnit online. Zatím nemáme žádný nástroj, jak online poznáme, že jste student. Proto zatím lze uplatnit jen GAClub.

(Miroslav Holub - 9. 4. 2017)
Dobrý den, budete dávat do kin Generation Iron 2? Je to kulturistický dokument, který má vyjít v květnu.
Dobrý den, tento snímek zatím nemá pro ČR žádného partnera pro kinodistribuci. Proto je velmi pravděpodobné, že snímek nebude nasazen do kin.

(Marek - 9. 4. 2017)
Dobrý den, chápu, že nejde použít věrnostní sleva na předpremiéru, ale trošku mi nejde do hlavy, proč nejde načíst alespoň návštěva. Přeci jenom lístek jsem si koupil. Děkuji za vysvětlení.
Dobrý den, pro Dámské a Pánské jízdy z důvodu velkého diváckého zájmu jsme se rozhodli mít pro všechny diváky stejné podmínky. Cena byla zvýšena na 199,-. Neplatí žádné zvýhodnění ani bonusy. Jedná se o speciální projekce mimo program, je to nestandardní řešení, ke kterému jsme nuceni poskytovateli práv. Pokud chceme mít film v celosvětové předpremiéře, musíme produkt prezentovat a nabízet jako mimořádnou a nestandardní nabídku. Proto je k filmu nabízen welcome drik, bude losování o drobné ceny v rámci kinotomoboly atd..

(,,, - 8. 4. 2017)
Dobrý den, budete promítat film 2Pac - All Eyez On Me? děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud nám bude film nabídnut, zařadíme ho do nabídky. Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se měl promítat i v rámci ČR.

(David - 7. 4. 2017)
Dobrý den, proč lístky na Rychle a zběsile 8 - Chlapská jízda stojí 199Kč, když to není 3D? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pro Dámské a Pánské jízdy z důvodu velkého diváckého zájmu jsme se rozhodli mít pro všechny diváky stejné podmínky. Cena byla zvýšena na 199,-. Neplatí žádné zvýhodnění ani bonusy. Jedná se o speciální projekce mimo program, je to nestandardní řešení, ke kterému jsme nuceni poskytovateli práv. Pokud chceme mít film v celosvětové předpremiéře, musíme produkt prezentovat a nabízet jako mimořádnou a nestandardní nabídku. Proto je k filmu nabízen welcome drik, bude losování o drobné ceny v rámci kinotomoboly atd..

(Lukas - 7. 4. 2017)
Jde prosím uplatnit studentská sleva přes online rezervaci ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, studentská sleva nelze uplatnit online. Z důvodu nemožné identifikace nároku na slevu jsme nuceni studenty odkazovat pouze na přímý prodej na pokladně, kde na základně předložení platného studentského průkazu uplatňují nárok na studentskou slevu.

(Lukas - 6. 4. 2017)
Zdravím, co musím na pokladně předložit, abych dostal studentskou slevu a ještě bych se rád zeptal jak to je s premiérou Rychle a zběsile 8, máte tam 13.4., ale celosvětova premiéra je 14.4., děkuji
Dobrý den, na pokladně prosím předložte platný studentský průkaz. Ano, světová premiéra je 14.4., proto jsme rádi, že patříme do vybrané společnosti kin, které mohou svým fanouškům tento snímek nabídnout o den dříve v rámci exkluzivní předpremiéry. (welcome drik, dárky atd.)

(Roman - 6. 4. 2017)
Dobrý den chtěl jsem se zeptal jestli budete rychle a zběsile promítat jeste 29-30:4 ...děkuju za odpověď
Dobrý den, je to velmi pravděpodobné, ale slíbit to nemůžeme. Bude záležet na diváckém zájmu. Pokud bude adekvátní, film se udrží i do tohoto data.

(David S - 5. 4. 2017)
Dobrý den chtěl jsem se zeptat proč se hraje film úkryt v zoo jen od 3.4. do 5.4. + 10. - 12. 4. a to jen v týdnu nikoliv přes víkend. děkuji za dotaz
Dobrý den, nasazení tohoto filmu je komplikované. Rádi bychom filmu dali i víkendový čas, ale bohužel jeho týdenní návštěvnosti nejsou pro nás adekvátní a kdyby záleželo opravdu jen na číslech, tak by nebyl naprogramovaný už ani na tyto dny. Bohužel, není u nás dostatečná divácká základna, která by měla ráda tento typ snímků a my je pak na základně této skutečnosti programovali na celý hrací profil. V tuto chvíli je situace jasná. Přednost dostali filmy s větším divácký potenciálem a velice pěkný film Úkryt v ZOO promítáme tak, jak je nasazený.

(Dagmar šteiglová - 5. 4. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat zda můžu přes internet rezervovat místa když mám dárkový poukaz na lístek. Předem děkuji D.šteiglová
Dobrý den, ano, rezervace je možná. Dárkovým poukazem zaplatíte potom na pokladně. Rezervace není možná pouze v levné úterý a na speciální projekce (předpremiéry atd..)

(Lucie - 4. 4. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda platí i 2,5lete dítě na klíně a zda máte nějakou akci na narozeninové vstupy.
Dobrý den, každý divák u nás musí platit, tedy i 2,5 leté dítě. Tady je však otázka, zda je rozumné jít s tak malým dítětem na sál. Filmy jsou docela hlasité a není to pro zdraví tak malého diváka moc příjemné sledovat takto snímek. Navíc, by mohl takto malý divák svou nepozorností rušit ostatní diváky. Je to na Vašem zvážení. Raději doporučujeme speciální projekce pro mateřské školy, kde promítáme v jiném režimu, za speciální cenu a zkrácené filmy. Akci na narozeniny plánujeme ke konci měsíce dubna, kdy budeme slavit 9. narozeniny. Jiné slevové akce spjaté s narozeninami nemáme.

(Petra - 3. 4. 2017)
Dobrý den, plánujete promítání Deníku strojvůdce od Milose Radovice? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film je naprogramován od tohoto čtvrtka 6.4. do neděle 9.4. v čase 18:00.

(Jano Solak - 3. 4. 2017)
Kedy budete hrať film Denník strojvodce? Ďakujem za odpoveď.
Dobrý den, film je naprogramován od tohoto čtvrtka 6.4. do neděle 9.4. v čase 18:00.

(Míra Hakl - 3. 4. 2017)
Dobrý den, budete hrát film Deník strojvůdce? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film je naprogramován od tohoto čtvrtka 6.4. do neděle 9.4. v čase 18:00.

(Petr Konrád - 2. 4. 2017)
Chtěl jsem jít v týdnu na "strojvůdce" a ono nic. Budete hrát "Deník strojvůdce"?
Dobrý den, film je naprogramován od tohoto čtvrtka 6.4. do neděle 9.4. v čase 18:00.

(Lukáš - 2. 4. 2017)
Dobrý den, budete promítat Deník strojvůdce? Už by měl být v kinech a zatím jsem ho u Vás neviděl.
Dobrý den, film je naprogramován od tohoto čtvrtka 6.4. do neděle 9.4. v čase 18:00.

(Marie Drechslerová - 2. 4. 2017)
Dobrý den, můžete mi vysvětlit, proč programujete film Volání netvora na 22.10? Je to film pro starší děti a ty by ho taky měly vidět. Vím, že ho hrajete i v 17.20. Druhý čas po 22. hodině je v tomto případě naprosto zcestný.
Dobrý den, film byl naprogramovaný pro svou cílovou skupinu na 17:20, což je ideální čas. Bohužel, jeho návštěvnost byla taková, jaká byla. S tím nic dělat nemůžeme. Čas 22:10 byl po konzultaci s DS dán záměrně a měl sledovat jisté MKT cíle.

(Věra - 2. 4. 2017)
Dobrý den, budete promítat film Chatrč? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má zatím práva jen pro projekci v rámci SK. Pro ČR zatím nebyl stanoven distributor. Pokud se situace změní, film zařadíme do programu kina.

(Václav Mikuška - 2. 4. 2017)
chci navštěvovat filmy promítané v rámci senior klubu - mám již na to věk /72, co mám pro to udělat?????????
Dobrý den, nemusíte dělat vůbec nic. Stačí si jen na pokladně kina zakoupit lístek a jít na film.

(Aneta - 1. 4. 2017)
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

(Monika - 1. 4. 2017)
dobrý den. Platí vstupné i 3leté dítě, které bude sedět rodiči na klíně? děkuji
Dobrý den, bohužel i tříleté dítě musí mít pro vpuštění na sál zakoupenou vstupenku.

(Kateřina Lutášová - 1. 4. 2017)
Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat jak mám u Vás uplatnit slevu na lístky pro děti do 15-ti let.Na zítra máme zamluvené 5 lístků na šmoulové ve 3D všechny v ceně 199,- ale až pi zamluvení jsem si všimla,že pro děti do 15 let jsou tyto lístky za cenu 169,-.Tedy z 5 lidí budou 3 děti a 2 dospělí,stačí tuto skutečnost nahlásit paní při placení rezervace,nebo je nutno rezervaci provést znovu?Děkuji Lutášová
Dobrý den, na pokladně kina musíte prokázat platnost Vašeho nároku na dětskou slevu. Bohužel přes internet nemáme možnost ověřit legitimnost Vašeho požadavku. Dříve se nám stávalo, že jsme měli kino plné dětí.

(Lenka - 31. 3. 2017)
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

(Jana - 30. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete promítat film Dunkirk? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má v ČR premiéru 20.7. a my ho budeme určitě od premiéry promítat. V tuto chvíli jednáme o exkluzivní předpremiéře. Sledujte náš FB a vše potřebné se dozvíte v čas.

(Miluše Štelcová - 29. 3. 2017)
Dobrý den, včera jsem si objednala a on-line zaplatila lístky na pátek na 16,15h na představení Šmoulové. Až potom jsem si všimla, že jsem koupila dvě vstupenky pro dospělé, id´když moje dcera má 6let. Šlo by to opravit? děkuji moc, uvádím i telefon pro případnou zprávu 602775393 děkuji Štelcová
Dobrý den, pokud chcete online nakoupit vstupenky ze slevou, musíte stát členy GAClubu a pak na základně svého ID čísla máte na všechny online nákupy (i fyzické nákupy na pokladně) slevu 30,- (nerozlišujeme dítě či dospělý). Navíc máte věrnostní bonus, každou 10 vstupenku zdarma. Jiná online možnost slevy není. Nedokážeme na dálku ověřit, zda máte opravdu dítě a po skutečnosti, že jsme měli sál plný dětí, jsme od této praxe ustoupili a slevy si více hlídáme. Online pouze GAClubu, ostatní slevy na pokladně při požádání. Pokud chcete ušetřit 30,- můžete poprosit o storno jedné vstupenky na mailu (info-zavináč-gacinema.cz), stačí nám přeposlat vstupenky a my Vám vrátíme peníze na účet. Vy si pak na uděláte rezervaci (buď na jednu či dvě místa) a na pokladně při vyzvednutí vstupenky poprosíte o dětskou slevu. Mrzí nás tento postup, ale bohužel je na základě negativní zkušenosti neukázněných diváků, kteří si prostě nakupovali dětské vstupenky a pak se strašně moc divili, jak se to mohlo stát, že mají dětskou, když rozhodně zadávali normální a že to musí být chyba systému. Věřím, že toto pochopíte. Pokud chodíte k nám do kina často, doporučujeme zařídit si členství v GAClubu, ušetříte.

(Denisa Klígerová - 25. 3. 2017)
Dobrý den mohla bych se zeptat od kolika let bude přístupný film Rychle a zběsile 8. Je mi 12 a kdyby byl od 15 a měla bych koupenou vstupenku od rodičů kteří by šli se mnou tak bych jít mohla??? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má v ČR stanovenou přístupnost od 12 let.

(Valérie - 25. 3. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu u pokladny platit kartami Flexi pass. Popřípadě i na 5D kině, děkuuji.
Dobrý den, v multikině akceptujeme pouze papírové poukázky flexi pass.

(Denisa Klígerová - 23. 3. 2017)
Mohla bych se zeptat jestly budete dávat film Rychle a zběsile 8. Děkuji
Dobrý den, ano samozřejmě! Počítejte s datem 13.4. kdy má film oficiální premiéru v ČR.

(Vlaďka - 23. 3. 2017)
Pochvala - Hance a Martinovi na pokladně. Měla jsem problém se svou technikou při nákupu vstupenek z Ticketportalu a oba mi rychle pomohli vyřešit tak, abych o vstupenky nakonec nepřišla. Ještě jednou oběma moc díky :-)
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši pochvalu. Máme radost, že Vám vyšli vstříc a snažili se nad rámec svých povinností vyřešit problém k Vaší spokojenosti.

(Teliar - 22. 3. 2017)
Dobrý den,budete pouštět celou novou sérii Hry o trůny? Děkuji
Dobrý den, Hra o trůny není bohužel určena pro komerční projekce v kinech a pro komerční užití v kině nemáme práva.

(Eliška - 21. 3. 2017)
Dobrý den, lze online zakoupit také dětský lístek? Zobrazuje se mi pouze jedna cena. Děkuji
Dobrý den, online můžete uplatnit pouze identifikovatelné slevy. Což je v tuto dobu pouze sleva GAClubu, která je ve stejné výši jak dětská sleva. Na GAClubu můžete naráz zakoupit 5ks vstupenek za dětskou cenu a navíc máte každou desátou vstupenku zdarma. Bohužel, dětské slevy nedokážeme online ověřit a proto je nemůžeme nabízet. Měli bychom pak kino plné dětí :) Děkujeme za pochopení. Dětskou slevu můžete uplatnit pouze na pokladně.

(Ondřej Sedlák - 21. 3. 2017)
Dobrý den, budete zase v dohledné době dávat Avatara 1 ve 3D? Děkuji
Dobrý den, práva na Avatara 1 pro kina už nejsou. Proto nemůžeme film znovu promítat.

(Barča - 21. 3. 2017)
Přijímáte platby kartou Benefit plus? v rámci cafeterie?
Dobrý den, platby kartou zatím nepřijímáme. Důvodem jsou neadekvátní poplatky, které bychom měli platit za akceptace těchto plateb. Proto upřednostňujme pro nás výhodnější platební metody. Děkujeme za pochopení.

(Dana Zbořilová - 21. 3. 2017)
Dobrý den,máme dárkový poukaz na 2D projekci-dvě vstupenky.Chtěla bych jít se synem 24.3.2017 v 17:30 na krásku a zvíře?Jakým způsobem mám postupovat když si chci on-line rezervovat místa?Děkuji Zbořilová
Dobrý den, je to velmi jednoduché. Kliknutím na čas představení se Vám otevře rezervační formulář. Zvolíte dvě místa, kliknete do hlediště, vyberete si místa, vyplníte kontaktní informace a na mail Vám přijde potvrzení rezervace. Na pokladně kina pak nahlásíte své jméno, na jeho základně jste si udělala rezervaci a místo platby předložíte dárkové poukázky.

(Jarmila - 19. 3. 2017)
Dobrý den, plánujete promítání Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho? popřípadě kdy? Děkuji a přeji hezký týden.
Dobrý den, tento film bohužel neplánujeme do naší komerční nabídky filmů. Děkujeme za pochopení.

(Ona - 19. 3. 2017)
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kdy vyjde film Rychle a Zběsile8 do kina??
Dobrý den, tento film bude v kinech od 13.4.

(Nikola - 19. 3. 2017)
Dobrý den, když mám zarezervované lístky, můžu je dodatečně zaplatit před internet, abych nemusela platit až v kině?
Dobrý den, dodatečná platba zatím není možná. Buď vstupenky nakoupíte rovnou a nebo si uděláte rezervaci. Bohužel systém zatím neumí kombinovat dvě různé akce naráz.

(Tomáš - 19. 3. 2017)
Budete promítat art film Rocco. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film Rocco promítáme v multikině od dnešního dne do středy. A příští týden v pondělí a úterý. Také jsme film promítali v Malém kině ve čtvrtek a pátek.

(Kateřina Kočicová - 19. 3. 2017)
Dobry den. Chci se zeptat, proc jste tak brzy prestali promitat T2 trainspotting. A jestli planujete zaradit ho jeste do programu. Dekuji
Dobrý den, film jsme promítali v kině čtyři týdny a pak jsme film na základně neadekvátního diváckého zájmu nahradili premiérovým titulem. Ke snímku se již nebudeme v budoucnu vracet. Každý týden naskakuje 3-5 premiér a musíme filmy programovat tak, aby se potkali s adekvátním diváckým zájmem. Jenom tak se film udrží v naší programové nabídce opravdu dlouho. Třeba jako Anděl páně 2, ten je tam od začátku prosince 2017.

(Filip - 18. 3. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se film John Wick 2 bude promítat i v dubnu? A pokud ano tak do kolikateho? Děkuji
Dobrý den, tento týden je poslední promítací týden. Od čtvrtka 30.3. ho v naší nabídce zřejmě již nenajdete.

(Sára - 18. 3. 2017)
Dobrý den, při včerejším plese jsem vyhrála 2 VIP vstupy, chtěla bych se zeptat jak bych tyhle vstupenky mohla použít. Děkuji za odpověď
Dobrý den, stačí si udělat na film rezervaci a pak při vyzvedávání rezervace na pokladně kina předložíte místo peněz tyto dvě VIP vstupenky. Jejich platnost je časově neomezená a slouží k jednorázové návštěvě kina.

(Tereza - 16. 3. 2017)
Dobrý den, budete uvádět film "The Belko Experiment"? Děkuju za odpověď
Dobrý den, film ještě nemá stanovenou žádnou distribuci a tak nejsme schopni cokoliv říci... V tuto chvíli to vypadá, že film v českých kinech nebude. Pokud se situace změní, film zřejmě nasadíme.

(Eva Komarkova - 16. 3. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat jestli planujete promitat Krasku a zvíře s titulkama i po neděli 19.3. Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud bude víkendová návštěvnost adekvátní a diváci nás přesvědčí, že je o verzi 2D titulky zájem, rozhodně ji opět na další víkend nasadíme. Ale jak říkáme, rozhodne o tom divácký zájem.

(Simona Sobolová - 16. 3. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak dlouho je v plánu promítání filmu Kráska a Zvíře? Zajímá mě konkrétně víkend 1.a 2. dubna? Děkuji.
Dobrý den, film budeme promítat určitě i 1.-2. dubna, ale už ne v tak zajímavých časech. Čekají nás Šmoulové a tak bude celé kino modré :)

(Kateřina - 15. 3. 2017)
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli bude po skončení Rammstein:Paris dostupný plakát. Měla bych velký zájem. Děkuji
Dobrý den, přepošlete prosím tuto žádost na manager(zavinac)gacinema.cz a kolegové Vám vyjdou určitě nějak vstříc :)

(Ivana Rozsypalová - 15. 3. 2017)
Kdy budete dávat: Šmoulové Zapomenutá vesnice?
Dobrý den, dětská neděle (předpremiéra filmu) je plánovaná na neděli 26.3. a premiéra na čtvrtek 30. března.

(Zuzka - 15. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda na promítání fimu Arrival 22.3. mohou přijít i nečlenové FKS díky
Dobrý den, na filmy Filmového klubu seniorů (FKS) mohou samozřejmě diváci všech věkových kategorií. Žádné členství není potřeba.

(Puxina - 15. 3. 2017)
Zdravím, všiml jsem, že míváte volně dostupné plakáty různých filmů. Plakáty vyřazujete vždy když skončí promítání daného filmu? Popřípadě je možno si nějaké plakáty zakoupit během promítání daného filmu? Díky a mějte se hezky :)
Dobrý den, plakáty nemůžeme bohužel prodávat. Musíte vždy počkat, co zbude po dopromítání filmů,

(Ivana Bednaříková - 14. 3. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je nějaká změna, že na "dámskou jízdu" není možné uplatnit průkaz ZTP/P ?
Dobrý den, dámské jízdy plánované od 1.1. jsou v novém režimu, kdy neposkytujeme nikomu žádné výhody a slevy. Cena byla stanovena na 199,-. Tyto změny jsme komunikovali na dvou posledních dámských jízdách a také ve skupině ke konkrétním dámským jízdám. Ze zákona nejsme povinni poskytovat slevy ZTP a je čistě na nás, komu co a jak poskytneme. Na standardní projekce filmu poskytujeme slevu, tak jak jste zvyklí. Ale na speciální akce, po domluvě s dodavateli obsahu, jsme se rozhodli pro omezení slev a nastavení rovných podmínek pro všechny.

(Kateřina Matyáštíková - 13. 3. 2017)
Dobrý den, bude hrát zítra film Pes Rocku, když zatím nejsou prodané žádné lístky? Děkuji
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka. Nemusíte mít strach, budeme promítat třeba jen pro Vás.

(L:M - 13. 3. 2017)
Zdravím, zajímá mě jestli je možné uplatnit nějakou studentskou slevu a kde se s ní obrátit při koupi lístku. děkuji
Dobrý den, studentská sleva jde uplatnit na filmy od pondělí do pátku (vyjma levného úterý) a uplatňuje se pouze při nákupu na pokladně.

(síma - 9. 3. 2017)
Dobrý den, dělám DÚ a proto mě zajímá kolik má kino sálů. Děkuji
Multikino Golden Apple Cinema je první a zatím jediné plně digitální multikino ve Zlínském kraji se 6 kinosály s celkovou kapacitou 949 míst. Z toho tři sály jsou osazené 3D projektory pro projekci 3D filmů. Multikino najdete v OZC Zlaté jablko v centru Zlína. Aktuální program kina: www.GACinema.cz

(Jitka Maceckova - 8. 3. 2017)
Dobry den, do kdy budete, prosim, davat Andel Pane? Dekuji.
Dobrý den, film promítáme tak dlouho, dokud je o něj adekvátní divácký zájem. U Anděla Páně 2 nedokážeme odhadnout, jestli to bude ještě týden či měsíc. Dokud na něj lidi chodí, tak ho budeme promítat. Odhadujeme to ještě na měsíc :)

(Jiko - 8. 3. 2017)
Dobrý den, když mi RODIČ koupí vstupenku na film přístupný od 15 let? Pustíte mě do kina?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Martina Růžičková - 8. 3. 2017)
Dobrý den, od kolika let je vhodný film Kráska a zvíře? Je i pro menší děti?
Dobrý den, film bude distribuovaný jako rodinný snímek bez věkového omezení. Otázkou je, jak máte staré děti a zda je bude snímek v kině bavit.

(Pavla Valchářová - 8. 3. 2017)
Dobrý den. Když si objednám dárkový poukaz (ať už 2D nebo 3D) online a je tam uvedeno datum 30.6.2017 - znamená to, že se dárkový poukaz může využít kdykoliv od zakoupení do 30.6.2017 na jakýkoliv film? Díky. S pozdravem Pavla Valchářová
Dobrý den, přesně tak. Poukázka je platná na jakýkoliv standardní film do data platnosti.

(Radim - 8. 3. 2017)
Dobry den, prosimvas bude film John Wick i s cz dabingem?
Dobrý den, film bude určitě jednou i českým dabingem, ale v kině to rozhodně nebude. Do českých kin šla pouze verze s českými titulky. Na domácí použití bude určitě i dabovaná verze... DVD, BR atd... v TV bude také určitě s českým dabingem.

(Skiperr - 7. 3. 2017)
Můžu jít na Logana když je mi 14? díky
Dobrý den, film je přístupný od 15 let.

(Hanka - 7. 3. 2017)
Dobrý den,budete promítat filmy Logan: Wolverine ještě v neděli 19.3. ? A v jakých časech? Děkuji.
Dobrý den, program na 19.3. se bude sestavovat až v pondělí 13.3. Film budeme určitě promítat i tento den, ale přesné časy budou až v pondělí v podvečerních hodinách.

(Michal Nahálka - 7. 3. 2017)
Plánujete uvést nový slovenský film Únos?
Dobrý den, sníme je zatím v premiéře jen na SK. Podle prvního víkendu si vede nadočekávání dobře a je velmi pravděpodobné, že se bude jednat i o jeho distribuci pro ČR. Jakmile bude potvrzena distribuce i v ČR, snímek nasadíme.

(Hanka - 6. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda plátujete dávat film Kráska a zvíře i ve 2D a s titulky. Díky za odpověď
Dobrý den, film plánujeme promítat ve 3D dab v 16:00 a 18:00, ve 2D dab v 17:00 a 2D tit cca 19:00 a samozřejmě dopolední projekce.

(Zuzana - 6. 3. 2017)
Byl již v programu / nebo plánujete film Jackie?
Dobrý den, film Jackie jsme již úspěšně promítali jak v Malém kině, tak i multikině a zatím se k němu opět vracet nebudeme. Film měl v ČR premiéru 2.2.2017.

(Pavel Šidlík - 6. 3. 2017)
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda 14.3.2017 budete promítat film VŠECHNO NEBO NIC děkuji za odpověd
Dobrý den, film promítáme v čase 18:15 za 99,-. už teď si můžete zakoupit vstupenky: http://prodej2.disdata.cz/akce3.aspx?id=2ZIKNaOixvJ7gvemV5jDIQ

(Mika - 6. 3. 2017)
Dobrý den chci se zeptat zda nevíte kdy bude nadabovaný film Ostwind 3 děkuji
Dobrý den, tato trilogie je primárně určena pro home video a TV, kinodistribuce pro ČR nebyla nikdy realizována.

(ondra - 5. 3. 2017)
dobrý den je mi 15 ale mám ztracenou občanku a chci jít na 15+ film mužu vek prokázat kartou pojištěnce
Dobrý den, k prokázání oprávněnosti návštěvy musíte předložit takový doklad, ze kterého je patrná vaše identifikace. Tudíž občanský průkaz, pas, řidičák a jakékoliv jiné platné ID karty, kde je zároveň i Vaše fotografie.

(Markéta - 5. 3. 2017)
Dobrý den, budete promítat film Šmoulové - zapomenutá vesnice i ve 2D? Děkuji
Dobrý den, tento film se plánuje distribuovat i ve 2D a my ho v programu i ve 2D uvedeme.

(Lukáš - 4. 3. 2017)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kdy bude k vidění film "lion" na který jsem viděl i několikrát ukázky v kině před filmem. Bohužel o něm nikde nemohu najít žádné informace co se týká promítání v gac. Děkuji za odpověď
Dobrý den, film Lion jsme již v kině promítali od jeho české premiéry 23.2. po celý jeden týden a bohužel, neměl adekvátní návštěvnost a proto ho již v našem programu nenaleznete.

(Andrea - 3. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné vyměnit 3D poukaz za poukaz na 2D?
Dobrý den, i s 3D poukazem můžete jít na 2D film.

(Aneta - 3. 3. 2017)
Dobrý den, jak zjistím zůstatek kreditu/peněz na ga cinema kartě?
Dobrý den, při nákupu vstupenky se Vám hned vedle políčka, kde zadáte číslo Vaší karty, zobrazí zůstatek. Pokud se zůstatek nezobrazí je karta neaktivní.

(petr - 2. 3. 2017)
Dobrý den, kdy vyjde film UNDISPUTED 4
Dobrý den, tento film není zatím plánován do uvedení v ČR. Pokud se situace změní, rádi film naprogramujeme. Zatím musíme čekat, zda někdo zakoupí práva.

(jaa - 2. 3. 2017)
Dobrý den, kdy vyjde do kina film KING KONG??
Dobrý den, film má premiéru již za týden ve čtvrtek 9.2. a my ho s hrdostí můžeme uvést už o den dříve v předpremiéře ve středu 8.2. - vstupenky jsou již v prodeji.

(Anonym - 2. 3. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli film Logan: Wolverine, který dáváte v sobotu 4.3. ve 20:00 má jen české titulky nebo i český dabing. Děkuji
Dobrý den, film Logan: Wolverine je do ČR distribuován pouze v originálním znění s českými titulky. Jiná verze není.

(Eliška Burdová - 1. 3. 2017)
Dobry den, chtela bychs se zeptat, do kdy budete v kine promitat film Psi poslani? Dekuji za odpoved.
Dobrý den, film budeme promítat tak dlouho, jak dlouho budou na něj diváci chodit. Je velmi těžké předpokládat divácký zájem, ale dejme tomu, že ještě cca měsíc se bude našim programem toulat, zhruba za tak za 14 dní bude zřejmě jen v poobědních časech o víkendu. Ale opravdu, je to velmi těžké takto předjímat.

(Alena - 27. 2. 2017)
Film La La Land jste uváděli jen krátce. Je po vyhlášení Oscarů a film získal šest ze 14nominací. Uvedete jej prosím vás i ve vašem kině?Děkuji a přimlouvám se o jeho promítání.
Dobrý den, film La La Land jsme slibovali promítat hned po Oskarech v repríze. Budete ho mít od pondělí 6.3. do středy 8.3. v čase 17:45.

(Josef Klinkovský - 24. 2. 2017)
Prosím, kdy budete uvádět film "Mlčení" od Scorsese M? Omlouvám se pokud tento dotaz už byl zodpovězen.
Dobrý den, film jsme uvedli v rámci jeho české premiéry, promítali jsme ho celý týden (od 16.2.) a bohužel, jeho návštěvnost nebyla adekvátní, aby se v programu udržel i další týden.

(Marie - 22. 2. 2017)
Dobry vecer!kde,prosim,najdu nabidku na 5D?
Dobrý den, nabídku na 5D kino naleznete v 5D kině. Bohužel, 5D kino provozuje jiná společnost. Děkujeme za pochopení.

(Jan - 21. 2. 2017)
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jestli je možné zarezervovat, posléze koupit dva lístky na Krásku a zvíře (17.3.) nějakým jiným způsobem než přes platbu kartou? Je možnost koupit lístky předem přímo na pokladně? Děkuji, s pozdravem Jan
Dobrý den, ano. Vstupenky si můžete zakoupit i na pokladně kina. Zatím se jedná o předprodej. Další časy a verze budou zveřejněny v premiérovém týdnu. Děkujeme za pochopení.

(Lukas - 21. 2. 2017)
Dobry den chci se zeptat jak.dlouho jeste budete promitat film 50 odstinu temnoty
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, jak o ně diváci jeví zájem. U Padesáti odstínů temnoty předpokládáme zájem tak ještě 14 dní na hlavní promítací čas a pak bude projekce putovat v programu na představení kolem 17:00.

(Aneta - 20. 2. 2017)
Bude se na filmovém festivalu vysílat film kruhy nebo fantastická zvířata?dekuji za odpoved.
Dobrý den, tuto otázku by jste měli směřovat spíše na Filmový festival. My filmy pro festival neobejdnáváme a neplánujeme, to si dělá festival sám. Zkuste se jich zeptat na jejich FB profilu nebo webu.

(Dominika - 17. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete dávat film kráska i zvíře v originálním znění. Hezký zbytek dne.
Dobrý den, zatím je příliš brzy odhadovat případné programové schéma. O titulkové verzi můžeme uvažovat, ale je to velmi ošidné.. 90% diváků dá přednost dabingu, jen opravdu pár se ozve, že by rádo originální verzi. Je to smutné, ale jako národ inklinujeme k pohodlnému způsobu zábavy (globální měřítko)

(Patrik - 16. 2. 2017)
dobrý den .. chtěl bych se zeptat jestli u vás můžu použít stravenky flexi pass? děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, můžete.

(Vladimir - 14. 2. 2017)
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

(Andrea - 13. 2. 2017)
Dobrý den, chtela bych se zeptat, je mi 14 let a chtela bych jít na film od 15, dá se to nějak udělat abych na něj mohla jít? (Např. Kdyz mi rodiče napisou na papír souhlas.) Děkuji za odpověď
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Martina - 13. 2. 2017)
Dobrý den, je možné jít na představení Filmového klubu seniorů i když nejsem senior? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano samozřejmě. Označení FKS je jen pro zavedení klubu, filmy jsou přístupné všem.

(Rakusová Lea - 12. 2. 2017)
Prosím o sdělení, zda při koupi lístku do kina platí karta ZTP .Děkuji, rakusová
Dobrý den, ano platí. Sleva se uplatňuje pouze při přímém prodeji na pokladně. V případě nutnosti rezervace míst pro invalidy je možné požádat mailem o rezervaci těchto míst, které máme v rámci možnosti zneužití zablokované pro rezervace.

(Veronika - 10. 2. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli máte nějaké informace o filmu Fallen? Na imdb.com je uvedené datum premiéry v České Republice na 11.5.2017, je tato informace pravdivá? Děkuji za odpověď :-)
Dobrý den, situace se změnila a my Vám můžeme oznámit, že byly zakoupeny práva pro ČR a film má stanovenou premiéru pro ČR na 11.5.2017.

(Aneta - 10. 2. 2017)
Dobrý den, zakoupila jsem si u vás lístky přes internet, je nutné si je vytisknout, nebo stačí v elektronické podobě. Děkuji
Dobrý den, stačí je ukázat pouze na mobilu. Důležité je pro nás ID číslo vstupenky, které se kontroluje.

(Radim Hlinák - 9. 2. 2017)
Dobrý den. Prosím Vás, jak si můžu zarezervovat film, který je možné zarezervovat pouze jako člen GA Clubu? Dnes jsem se do tohoto programu zaregistroval. Děkuji
Dobrý den, pokud je Vaše registrace aktivní, máte přidělenou členskou kartu se svým ID číslem, tak nic nebrání v možnosti rezervace. Musíte ovšem postupovat podle rezervačních kroků posloupně. Vyberete počet vstupenek, pak zadáte číslo Vaší karty a teprve pak vybíráte přesná místa v sále, pak vyplníte identifikační údaje a zakliknete rezervovat.

(Jana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možnost vstupenky vrátit popřípadě stornovat?
Dobrý den, pokud máte lístky zakoupeny online, jdou vystornovat... Přepošlete nám vstupenky na mail info(zavináč)gacinema.cz Vaše žádost se stornem a vstupenkami nám musí dorazit před projekcí filmu, jinak nelze storno provést. Pokud máte vstupenky zakoupeny fyzicky, musíte je donést před začátkem představení na pokladnu.

(Zuzana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možné vyřídit věrnostní kartu a ihned uplatnit slevu na nákup lístků? Kolik lístků je možné zakoupit najednou? Děkuji
Dobrý den, na kartu je možné zakoupit max 5 vstupenek na jedno představení, individuálně je možné nastavit i více. Plánujeme rozšíření na 6ks na jednu kartu, což souvisí i s online prodejem, zde je také možný počet 5ks a rozšíření na 6 se připravuje. Kartu Vám vydáme na pokladně kina při vyplnění vstupního dotazníku a uhrazení ročního členského poplatku.

(Tereza - 7. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když rezervuji vstupenky na internetě, kde mám prosím zaškrnout, že jsem student a chtěla bych studentskou slevu.Děkuji
Dobrý den, studentské slevy se prokazují pouze na pokladně kina po předložení platného studentského průkazu.

(Martin - 7. 2. 2017)
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

(Šárka Gahurová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, 31.1.jsem měla dotaz na upletneni innogy karty. Bylo mi odpovezeno, ze sleva lze uplatnit pouze na prepazce. Dnes jsem se snazila koupit listky osobne a uplatnit slevu a bylo mi receno, ze na tento film sleva uplatnit nelze. Tak tomu nerozumim. Jednalo se o film Padesat odstinu temnoty...
Dobrý den, poskytovatel karty, dříve společnost RWE, Vás měla dopředu upozornit, že tato sleva se vztahuje pouze na české filmy, které RWE (teď Innogy) sponzoruje. Karta obecně neslouží jako sleva do kina na všechny filmy, ale jen vybrané, tedy české snímky. Padesát odstínů temnoty je film zahraniční produkce a bohužel sleva Innogy na tento snímek nejde uplatnit.

(Nella Sušilová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, mám VIP vstupenku na Batmana, chci se jen zeptat, do kina můžu jít kdykoliv, nebo s VIP vstupenkou musím nejdřív zarezervovat místa? Předem moc děkuji za odpověď :)
Dobrý den, udělejte si raději rezervaci a na pokladně místo peněz předložte VIP vstupenku.

(Dominika - 4. 2. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat zda budete promítat film Before I Fall. Díky
Dobrý den, tento film nemá zatím oficiálně nahlášenou premiéru v USA a tedy z těchto důvodů neznáme ani případnou distribuci do ČR.

(kamil - 2. 2. 2017)
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak si vede zlínske multikino v porovnaní navštěvnosti s ostatními multikiny..popř.na které adrese bych to mohl zjistit...dekuji
Dobrý den, rádi bychom zodpověděli na Váš dotaz, ale tyto interní informace normálně neposkytujeme. Můžeme říci, že si vedeme dobře a jsme s dosaženými výsledky v rámci možností spokojeni. Děkujeme za pochopení.

(Alena Vallová - 1. 2. 2017)
Dobrý den, proč u Vás nelze na pokladnách platit kartou? Dnes zcela běžné. Děkuji.
Dobrý den, tato situace nás mrzí, ale zatím je to u nás tak, že jsme nenalezli vzájemnou shodu s poskytovateli karetních terminálů a odmítáme jimi nastavené podmínky. V současné době pracujeme na alternativní možnosti platby na pokladně přes platební karty, to ovšem bude uvedeno do provozu až po rekonstrukci pokladen v první polovině roku 2017. Zatím můžete využít online platby přes internet.

(Lenka Mikošková - 31. 1. 2017)
Dobrý den jak se stanu členem Ga Clubu?
Dobrý den, na pokladně vyplníte registrační formulář, uvedete kontaktní údaje, zaplatíte roční členský poplatek 60,- a je Vám přidělena ihned členská karta GAClubu.

(Śárka Gahurová - 31. 1. 2017)
Dobrý den, jak mám uplatnit kartu innogy při platbě online. děkuji za odpověď
Dobrý den, karta Innogy nejde uplatnit online. Pokud chcete tuto slevu uplatnit, musíte s platnou kartou Innogy přijít na pokladnu kina a předložit ji.

(Marek - 25. 1. 2017)
Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Zajmalo by mě zda přijímáte poukázky typu Up Unišek+. Děkuji za odpověď. S pozdravem M.Morávek
Dobrý den, Unišeky přijímáme. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Markéta - 24. 1. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda si musím zakoupenou vstupenku tisknout, nebo to stačí mít třeba v mobilu v mailu.
Dobrý den, vstupenku stačí ukázat i na mobilu. Důležité pro nás i Vás je čitelnost ID kodu vstupenky při kontrole a zpětné reklamaci.

(Adam - 22. 1. 2017)
Dobrý den, je dovolené si do kina přinést své vlastní občerstvení? Děkuji
Dobrý den, bohužel není. Prosíme návštěvníky, aby si s z domu nenosili vlastní jídlo. Nejde ani tak o to, že si nekoupí u nás na bufetu, nemusíte kupovat. Ale většinou vlastní jídlo máte v šustivých rušivých obalech nebo jinak ruší při projekci filmu. Třeba takové pečené kuře, řízek apod..

(Katka - 22. 1. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy budete promítat film Piráti z karibiku 5?
Dobrý den, datum premiéry je 25.5.2017

(Radek - 20. 1. 2017)
Dobrý den, bude GAcinema promítat film Billy Lynns Long Halftime Walk ? Pokud ano, kdy asi..děkuji za informace
Dobrý den, film v multikině uvedeme v rámci regionálních ozvěn FebioFestu pod českým názvem Ulička slávy. http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=33 Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

(Jiří - 16. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na uznání studentské slevy stačí třeba obyčejný studentský průkaz který se za tímto účelem používá třeba ve vlaku nebo autobusu? Za odpověď předem děkuji.
Dobrý den, stačí nám jakýkoliv platný studentský průkaz i ten, kterým se prokazujete ve škole či vlaku nebo autobuse a nárokujete studentskou slevu.

(Lucie - 10. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jak se dají vystornovat lístky, které jsme zaplatily přes internet? Děkuji moc
Dobrý den, stačí nám přeposlat vstupenky s tím, že je chcete stornovat. Použijte prosím mail info(zavináč)GACinema.cz

(David F. - 3. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda jde u vás platit kartou benefit plus. Děkuji
Dobrý den, kartou benefit plus u nás platit zatím nejde.

(Adela - 29. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li budete v budoucnu dávat premiéru filmu Alien: covenant předem děkuji za odpověď 😄
Dobrý den, samozřejmě počítáme s nasazením filmu i u nás od premiéry, která je prozatím stanovena na 18.5.2017.

(Roman - 28. 12. 2016)
Dobrý deň. Dá sa niekde získať program na celý mesiac? Ďakujem
Dobrý den, bohužel nikoliv. My, stejně jako ostatní multikina programujeme pouze na týden. Vždy od čtvrtku (kdy jsou premiéry) do následující středy. Program se sestavuje v pondělí a na webu je zveřejněn ve večerních hodinách. Lépe tak reagujeme na poptávku po jednotlivých filmech. Na www.ufd.cz naleznete alespoň Plán premiér filmů, které půjdou do kin v jednotlivých měsících.

(marie novakova - 27. 12. 2016)
Dobrý den, mám věrnostní kartičku GAC, jde nějak zjistit kdy budu mít na kartě desátý tedy vstup zdarma? Děkuji
Dobrý den, svůj dotaz můžete směřovat mailem na manager@gacinema.cz nebo i osobně na pokladně multikina.

(Rizzlah - 26. 12. 2016)
Zdravím, lze použít dárkovou poukázku ( 3D ) i na 2D představení ? Díky, známí jsou na 2D a já už se do kina pak nedostanu, je to tedy možné ? Díky
Dobrý den, 3D dárkovou poukázku je možné použít na 2D projekci. Rozdíl v ceně vstupenky však nevracíme.

(Honza - 19. 12. 2016)
Dobry den,lze u vas zakoupit "poukaz" (bez urceni filmu) na nakup listku do kina.? Dekuji
Dobrý den, ano. Můžete si zakoupit online dárkovou kreditní poukázku a nebo na pokladně kina fyzickou dárkovou poukázku. Rozdíl je takový, že jednu nakupujete z domu, z domu ji můžete uplatnit (přes kód) nebo ji vytisknout a uplatnit na pokladně kina. Fyzická poukázka má uplatnění pouze na pokladně kina, tam ji musíte zakoupit i uplatnit. Ceny jsou 169,- za 2D a 199,- za 3D. Doplatky z 2D na 3D jsou možné.

(Simus - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastav, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Tak je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online uplatit při nákupu vstupenky na webu kina.

(Aleš - 11. 12. 2016)
Chci se zeptat jak je to s dětmio do 4 let. Musi koupit vstupenku nebo ne?.
Dobrý den, každý divák na sále musí mít platnou vstupenku.

(Dagmar - 8. 12. 2016)
Dobrý den. Kde prosím najdu malé kino. Děkuji za odpověď. Dáša
Dobrý den, Malé kino najdete na Ateliérech ve Zlíně.Ulice Filmová 174. MHD - Zastávka - Filmové Ateliéry autobus č. 31 Od zastávky se vydáte rovně do ateliéru a cca 150 metrů od hlavní brány v budově bývalé restaurace se nachází Malé kino.

(Nikola - 8. 11. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li budete vysílat film, který přichází teď do kin "FALLEN"? Děkuji
Dobrý den, situace se změnila a my Vám můžeme oznámit, že byly zakoupeny práva pro ČR a film má stanovenou premiéru pro ČR na 11.5.2017.

(Tereza - 4. 11. 2016)
Dozvěděla jsem se, že by se u vás měli dát koupit klasické vstupenky s ochrannými prvky na koncerty a jiné akce. Chtěla bych se zeptat, jak to u vás funguje? Popřípadě jestli si je musím třeba dopředu nějak předobjednat (jedná se mi právě o koncert, který má místenky). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jsme prodejní místo TicketPortalu, TicketPro a TicketArtu. Pokud máte uzavřenou smlouvu s těmi prodejními systémy můžeme prodávat i Vaše vstupenky. Pokud chcete mít prodej na přímo od nás, musíte si dodat vstupenky a my Vám zprostředkujeme jejich prodej.

(David - 31. 10. 2016)
Dobrý den, na internetové platby se nevztahují benefit poukázky EDENRED MULTI tak, že by mi byla na pokladně část peněz poté vrácena za jednu poukázku? Děkuji.
Dobrý den, na internetu jde platit pouze přes kreditní kartu. Zřejmě máte na mysli situaci, kdy si uděláte rezervaci a na pokladně pak vybíráte rezervaci. V tomto případě zaplatíte poukázkou v takové hodnotě jakou máte. Pokud zbude nějaká částka k vrácení, tak bohužel, nevracíme.

(David - 30. 10. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

(Aneta - 29. 10. 2016)
Dobý den, ráda bych se zeptala proč se filmy v originálním znění promítají v tak pozdních hodinách? Pokud začínají v devět večer a později, je skoro nemožné dostat se domů pomocí mhd. Nemohli by se promítat dřív v normální dobu jako s dabingem? Ne všichni mají rádi dabing a ne všichni mají auto.
Dobrý den, rádi bychom filmy promítali podle jízdních řádů MHD, ale na to se nebere ohled. Filmy se programují podle výtěžnosti v jednotlivých časech. Dabing vždy vydělá více než titulková verze. Titulkové verze se doprogramovávají k dabovaným verzím. Pokud má film, jak je tomu u Doctora Strange 4 verze, tak bohužel zvládneme odpromítat pouze dvě verze a to tak, že upřednostníme vždy dabing před titulky vzhledem k většímu tržnímu potenciálu. Takto situace nás mrzí, ale disponujeme pouze 6 sály a musíme se řídit podle návštěvnosti na konkretní tituly, kde se klade důraz i na jazykové verze. V současné době není prostor mít Doctora Strange i v čase +/- 18:00 pokud máme vůči němu silnější filmy než je on sám.

(Marta - 25. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se sleva na kartičku dá uplatnit i při koupi dětských vstupenek. Děkuji
Dobrý den, u nás se nedají bohužel kombinovat slevy. Buď využijete slevu GAClubu a nebo dětskou slevu. Obojí je ve výši 30,-.

(Skiperr - 23. 10. 2016)
Můžu jít na film od 18 když mi neni 18?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Michal Bartl - 22. 10. 2016)
Dobrý den, prosím jak mohu uplatnit VIP vstupenku s číslem 923 a 770 na dnešní představení Lichožrouti v 17:30. Děkuji
Dobrý den, stačí ji předložit na pokladně místo peněz.

(Honza - 21. 10. 2016)
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

(Josef - 20. 10. 2016)
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

(Malenovská - 19. 10. 2016)
Dobrý den, půstí dceru, které je 14,5 let na film od 15 let, když půjdu jako rodič s ní? Děkuji
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Honza - 18. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám zakoupené lístky na film a vím že to nestihnu lze to vrátit ?
Dobrý den, určitě ano, jen to musí být před začátkem představení.

(Radim - 18. 10. 2016)
Dobrý den,Je nějaký minimální počet lidí potřebný pro odehrátí filmu v sále 1?
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(Iva - 18. 10. 2016)
Dobrý den, jsou všechny sály bezbariérové, případně vybaveny plošinou pro vozíčkáře?Děkuji.
Dobrý den, jsme plně bezbariérové kino. Nemusíte se bát, na všechny sály se dostanete. Pro vozíčkáře máme samozřejmě i speciální WC.

(Zdena Sátorová - 17. 10. 2016)
Prosím Vás dostali jsme poukázky do kina Cinema City je možné je u Vás uplatnit? Děkuji za kladnou odpověď Sátorová
Dobrý den, my jsme Golden Apple Cinema. Poukázku Cinema City uplatníte pouze v kinech Cinema City. Nejbližší multikino Cinema City je v Brně nebo Ostravě. Děkujeme za pochopení.

(Radomil - 16. 10. 2016)
Dobrý den, v listopadu má být do kin uveden film: Billy Lynns Long Halftime Walk, bude zahrnut i do programu GAcinema? děkuji
Dobrý den, film v multikině uvedeme v rámci regionálních ozvěn FebioFestu pod českým názvem Ulička slávy. http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=33 Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

(Radek Veselka - 15. 10. 2016)
Dobrý den, kolik bylo odehráno filmových titulů v roce 2015 v CineStar Olomouc? Děkuji.
Dobrý den, na tuto otázku Vám odpoví Cinestar, my jsme Golden Apple Cinema :)

(Dagmar Pařilová - 12. 10. 2016)
Dobrý den, dříve než jsem dokončila platbu vstupenky objevila se hláška: Při generování došlo k vnitřní chybě. Jak mám dále postupovat abych vstupenku zaplatila? Děkuji
Dobrý den, pokud se tato hláška objevila už průběhu procesu platby. Je chyba na straně bankovního protokolu a musíte celou transakci zopakovat znovu. Do tohoto zabezpečeného rozhraní my logicky nemáme přístup a je to jen mezi Vámi a bankou.

(Milan - 11. 10. 2016)
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Olga - 10. 10. 2016)
dobrý den, co to znamená, když je u filmu "dámská jízda "? díky za vysvětlení :)
Dobrý den, jedná se o speciální akci, která bývá zpravidla během 2-3 hodin vyprodaná. Více informací o dámských jízdách naleznete nepravidelně na našem FB. Na této akci mají diváci vždy welcome drink, probíhá slosování vstupenek o zajímavé ceny a vidí film v předpremiéře. Teď bude hlavní cenou pobyt pro dvě osoby na tři dny v tatranském hotelu Alexandra.

(Jindra - 3. 10. 2016)
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

(Adam - 26. 9. 2016)
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

(What are you waiting for - 22. 9. 2016)
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

(Amálie - 20. 9. 2016)
Dobrý den, jaktože se nedá rezervovat na úterý a přitom tam stále vidím, nějaké rezervace.. to je trošku nefér
Dobrý den, rezervace jsou pouze pro členy GAClubu.

(Laďa - 17. 9. 2016)
Dobrý den, zakoupil jsem si u vás lístky na film přes internet a při platbě kartou zadal, že chci sms na mobil. Platba proběhla v pořádku, na email mi došly vstupenky, ale bohužel mi nedošla sms na mobil. Mohu se u vstupu prokázat emailem v mobilním telefonu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, do emailu se posílají vstupenky automaticky a slouží jako náhradní vstupenka pro tyto případy. Takže ano, stačí ukázat vstupenky z mobilu.

(Barbora Foltová - 8. 9. 2016)
Dobrý den, je možné vzít na film osoby mladší 15 let na film od 15, když mi je 15 a budu tudíž jako doprovod?
Dobrý den, to bohužel možné není.

(Daniel - 26. 8. 2016)
Dobrý den, nebude přístup ke kinu dnes kvůli Barum Rally nějak omezen ?
Dobrý den, provoz kina Barum Rally nijak neomezuje. Promítáme normálně. Hlavní přístupové komunikace ke kinu jsou také průjezdné a průchozí. Jen asi bude trošku obtížné sehnat volné místo k zaparkování.

(Jana - 20. 8. 2016)
Když je film označen FKS, můžou na něj i nečlenové klubu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě že mohou.

(Filip - 14. 8. 2016)
Dobrý den, je možné na pokladně GAC koupit lístky na film i den dopředu před promítáním? Děkuji
Dobrý den, ano je to možné. Dokonce už v pondělí večer cca po 19:00 si můžete koupit vstupenku na program od čtvrtka do středy následujícího týdne. Vstupenky si také můžete zakoupit na našem webu a zaplatit Vaší kreditní kartou. Členové GAClubu mohou již platit svými členskými kartami, pokud na nich mají adekvátní kredit.

(Tereza - 11. 8. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli, když ještě nemám udělanou občanku,ale už mi je 15,ukazat svojí starou kartičku na autobus,je stara z tohoto šk.roku,ale je tam datum i fotka:)
Dobrý den, pokud se jedná o platný průkaz totožnosti, je možné ho akceptovat a pustit Vás na film přístupný od 15 let.

(Tomáš Doležal - 27. 6. 2016)
Dobrý dem,chtěl bych se zeptat jestli je dárkový poukaz na 3D film jen pro jednu osobu.Díky.
Dobrý den, ano existuje. Dárkový poukaz na 3D film (můžete s ním jít ale i na 2D film) zakoupíte na pokladně multikina. Jeho hodnota je 199,-.

(Dana - 23. 6. 2016)
Dobrý den, máme 2 dárkové poukázky 3D do 30.6., je tyto poukázky možné uplatnit i na jiné filmy, které nejsou 3D?
Dobrý den, ano samozřejmě. Můžete jít i na 2D filmy.

(Marián - 11. 6. 2016)
Dobrý den, když mám vaši věrnostní kartu a chci koupit lístky online, jak to udělat abych měl slevu 30kč?
Dobrý den, musíte při výběru vstupenky správně zadat v rezervačním formuláři Vaše členské číslo, teprve pak systém rozezná nárok na slevu 30,- a započítá Vám i návštěvnický bonus, tzn. desátou vstupenku zdarma. Sleva 30,- neplatí na levné úterý, tam už je sleva aplikována v základním nastavení pro všechny diváky. Počítá se tedy jen věrnostní bonus. Ale vše je podmíněno tím, že správně zadáte Vaše členské číslo do objednávkového (rezervačního) formuláře.

(Filip - 10. 6. 2016)
Dobrý den, jsou 3D brýle v GA Cinema dost velké na to, aby šly pohodlně nosit na normálních dioptrických brýlích? Děkuji.
Dobrý den, ano jsou. Řada diváků, včetně zaměstnanců kina to tak praktikuje řadu let.

(Pavel - 5. 6. 2016)
Dobrý den. Kdy nejpozděj musím vyzvednout rezervované vstupenky na film? Co když to nestíhám 30 min před začátkem? Ale třeba jen 5-10 min. Děkuji
Dobrý den, pokud přijedete cca 5-10 minut před začátkem představení nemůžeme Vám zaručit, zda Vámi zarezervované vstupenky budeme ještě pro Vás mít. Jak uvádíme v obchodních podmínkách, Vaši rezervaci Vám garantujeme do 30 minut před začátkem představení, pak se rezervace ruší v závaznosti na vyprodanosti představení. Pokud chcete mít jistotu svého místa a víte, že je reálné, že se opozdíte, můžete si individuálně domluvit pozdější vyzvednutí a nebo si rovnou vstupenky dopředu zakoupit a zaslat do mobilu ve formě sms či mailu. S elektronickou vstupenkou pak můžete jít rovnou na sál a nemusíte stát frontu na pokladně.

(Kryštof - 3. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali vstupenku zakoupenou online mohu vytisknout na celý formát A4 nebo musí být dodržen její rozměr. Děkuji
Dobrý den, můžete ji mít i na A4, ale prosím dbejte toho, že i v tomto případě by měl být čitelný čárový kod pro případné reklamace a ověření pravosti ticketu.

(Martin straka - 2. 6. 2016)
Dobrý den,muzu se zeptat jak se rezervují sedadla abysme si lístky mohli v klidu koupit při příjezdu do kina ? Předem dekuji za odpověď
Dobrý den, stačí si vybrat film, kliknout na čas projekce a jste hned v rezervačním formuláři. Vyberete si počet míst, zadáte členské číslo GAClubu, pokud jste členem a chcete mít slevu. Pak si vyberete místo, kde chcete sedět. Vyplníte kontaktní údaje a dáte odeslat. Na Vámi uvedený mail dojde potvrzení rezervace. V rámci levného úterý, předpremiér a speciálních akcí neumožňujeme rezervace. Výjimkou jsou pouze členové GAClubu, kteří mají tuto funkci povolenou. V pokladně multikina si je vyzvedněte nejpozději 30 minut před začátkem představení. Poté jsou rezervace automaticky uvolňovány pro další prodej.

(Monika - 19. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak často nabíráte nové brigádníky a jestli nesháníte na léto? Měla bych zájem o spolupráci, ale nevím zda to má cenu zkoušet. Děkuji
Dobrý den, preferujeme brigádníky po dobu celého roku, brigádníci jen na léto nemají pro nás bohužel smysl. Blíže informací máme na našem FB a nebo u nás na webu v sekci kariéra.

(jana - 14. 5. 2016)
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

(Lada - 11. 5. 2016)
Bylo by možné přijít na promítání třeba o 15 minut později?
Dobrý den, na projekci filmu můžete přijít i 5 minut před koncem. Stačí mít platnou vstupenku.

(Martin Daňa - 7. 5. 2016)
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné si při návštěvě kina někam bezplatně uschovat věci na motorku (přilby a bundy) Děkuji.
Dobrý den, domluvte se prosím s obsluhou na bufetu, zda Vám věci uschovají ve svých prostorách určených k jejich odpočinku. Bohužel zatím šatnou my i OZC Zlaté jablko nedisponujeme. Šatna pro diváky GAC by se měla postavit toto léto v rámci druhé fáze revitalizace prostor GAC.

(Lucie - 2. 5. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné získat nějaký plakát filmu, který právě promítáte. Děkuji?
Dobrý den, nepotřebné plakáty vždy nepravidelně dáváme divákům k dispozici na místě před vstupem do kina. Nikdy nevíme, kolik plakátů dostaneme a zda je pak můžeme rozdat. Plakáty chodí v omezené míře a ty, co neputují do archivu můžeme rozdat až když film v kině nepromítáme.

(Jan Svačina - 24. 4. 2016)
Dobrý den, je možno si na Malém kině koupit občerstvení na projekci?
Dobrý den, ano určitě. Jen popcorn máme v pytlíku a nápoje jsou jen v pet lahvích. Čepujeme pouze pivo.

(marie - 14. 4. 2016)
Dobrý den, jakým způsobem si mohu vyřídit věrnostní kartu? díky za odpověď
Dobrý den, na naší pokladně vyplňte vstupní dotazník, uhraďte roční poplatek a karta je Vaše.

(Markéta Zelinová - 8. 4. 2016)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se dozvím že jsem si rezervovala lístky.
Dobrý den, pokud zadáte všechny údaje při rezervaci vstupenky dojde Vám potvrzující mail. V případě, že ho nenajdete, zkontrolujete si prosím nastavení Vaší emailové schránky, může se stát, že díky Vašemu zabezpečení mailu skončí potvrzující mail v nevyžádané poště či spamu.

(Eliška - 4. 3. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli pustíte film, na který jdou jen dva lidé? Děkuji.
Dobrý den, ano, film promítneme. Hrajeme od jednoho platícího diváka.

(Ii - 23. 2. 2016)
Dobry den. Kam muzu směřovat otázky ohledně prodeje lístků přes ticketportal?
Dobrý den, dotazy ohledně předprodeje vstupenek můžete směřovat na mail: predprodej (zavináč) gacinema.cz

(Vladimir - 19. 2. 2016)
dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak můžu pri online nakupu lístků zohlednit slevu pro deti do 15 let ? nebo to můžu jen na pokladně ? děkuji za odpověď
Dobrý den, při online nákupu jsme schopni rozpoznat pouze členy GAClubu, ostatní slevy jsou možné pouze na pokladnách GAC.

(Derice - 8. 2. 2016)
Dobrý den, očekávám negativní odpověď, ale přesto se zeptám:) Nemáte v plánu zavést Dolby Atmos? A co projekce bez popcornů? Milerád si připlatím, Děkuji.
Dobrý den, Dolby Atmos jsme zvažovali, ale zatím to nevypadá moc dobře. Když se kino stavělo, tak projektanti nepočítali s tak sofistikovaným zvukovým systémem, který by se zavrtával do stropní konstrukce sálu. Ano, střecha by to neunesla a tak nemáme zatím bezpečností povolení. S tím popcornem to opravdu neprojde. Cena takové projekce jenom pro Vás by byla v průměru za 13tis. Ale mohl by jste mít projekci jen pro sebe a ty, které tam chcete mít.

(David - 7. 2. 2016)
Dobrý den, můžeme mi prosím osvětlit doplatek 4,75 Kč při koupi e-vstupenek? A musím vstupenky z emailu skutečně tisknout - nestačí je ukázat v mobilu? Momentálně totiž nemám možnost tisku. Díky za odpovědi.
Dobrý den, vstupenky tisknout nemusíte, stačí ukázat v mobilu. Poplatek 4,75 je poplatek společností umožnující tuto bankovní transakci a počítá se procentuálním výpočtem z celkové částky nákupu. Tuto formu používá ve Zlíně kromě nás i ZOO Zlín, Dopravní podnik, některé čerpací stanice a různé obchody. Tímto způsobem chceme upozornit na neúměrné bankovní a transakční poplatky, které jsou nám účtovány. Proto jsme se rozhodli, že takto dál nejde a pokud zákazník chce využívat bezhotovostní platby, tak si poplatky bude muset platit sám. Pokud bychom měli platit poplatky my, tak by se muselo zdražit vstupné v průměru o 10-15kč.

(Martin - 3. 2. 2016)
Zdravím, nevíte náhdou, proč se u nás Kung Fu Panda 3 vysílá až od 17.3 když v USA měla premiéru už 29.1? Děkuji za odpověď. Je to škoda teď jsou prázdniny a byl by čas zajít do kina... Opravdu naše distributory nechápu.
Dobrý den, přesné vyjádření od distribučních společností nedostanete, ale vzhledem k tomu, jak český trh funguje, Vám na to můžeme odpovědět i my. Je to v podstatě jednoduché. KFP3 by měla velkou konkurenci v podobě Chipmanků. Navíc počítejte s tím, že film musí být kvalitně nadabovaný, to se kolikrát nedá zvládnout tak, aby byly projekce stejně jak v USA, tak i v ČR. Někdy to jde, někdy ne. Tady je spíše ten problém v konkurenci jiného dětského filmu, který má stejný potenciál jak KFP3. Z celosvětového hlediska jsou důležité jen dva termíny! Vánoce a letní sezóna. Vánoce jsou po celém světě stejné, letní sezóna má jistou časovou variabilitu dle regionu. To samé je i v ČR s jarními prázdninami. Nejsou všude stejně a nemůžete plošně nasadit film a počítat, že dojde více diváků, když jsou teda ve Zlíně prázdniny. Ony totiž nejsou v Praze, Brně, Ostravě. Toto všechno jsou zákonitosti, které musíte vnímat. Pak Vám to celé dává smysl. Časování kampaní i premiéry filmů.

(Květa - 30. 1. 2016)
Dobrý den, je možné si koupit permanentku? A je možné ji koupit na fakturu?
Dobrý den, je možné si koupit věrnostní kartu s ročním poplatkem 60 kč, na kterou se dá nabít kredit, kterým se dále až do vyčerpání platí. Věrnostní karta má i další zvýhodnění, která si můžete pročíst na odkazu: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25 Věrnostní kartu je možné zakoupit i fakturačně. S pozdravem GA Cinema

(Petra - 30. 1. 2016)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze uplatnit studentská sleva o víkendu? Děkuji
Dobrý den, studentská sleva se dá uplatnit od pondělí do pátku mimo levné úterý. S pozdravem GA Cinema

(Valérie Foltýnová - 27. 1. 2016)
Bere cinema city "poukazky" TICKET BENEFITS? Dekuji
Dobrý den, toto je dotaz spíše pro síť multikin Cinema City. Naše multikino Golden Apple Cinema tyto poukázky přijímá.

(Jiří - 23. 1. 2016)
kolik stojí kč dětská vstupenka
Dobrý den, děti u nás mají slevu 30,- ze vstupného pokud již není film zlevněn. V levné úterý nejdou kombinovat slevy. Tam platí děti i dospělí 99,- za film ve 2D a ve 3D 159,-.

(Anonym - 13. 1. 2016)
Dobrý den, ohledně vstupenek na emailu, je třeba je tisknout barevně nebo stačí černobíle? Předpokládám že jde pouze o čárový kód, nerada bych ale, aby mě pak někdo nevpustil do sálu. Díky za odpověď.
Dobrý den, stačí i černobílá verze :)

(Kateřina Pav - 8. 1. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se u vás platí 3D brýle? Pokud ano jsou v ceně lístků anebo si je budeme muset ještě dokopit?
Dobrý den, 3D brýle půjčujeme zdarma.

(Kateřina - 31. 12. 2015)
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

(Adéla Vařáková - 23. 12. 2015)
Dobry den, mam klubovou kartu ZOO Zlin family a chtela bych uplatnit slevu na mnou vybrany film. Lze kupovat listky online nebo musim vzdycky s kartickou na pokladnu GA cinema? Pokousela jsem si ted na ni koupit listek na 3D Star wars a pise mi to,ze neni karta mezi platnymi (pritom platnost karty je do 19.12.2016). Dekuji za info.
Dobrý den, toto je bohužel situace, kdy slevu můžete uplatnit jen v případě koupě na pokladně. Na internetu poskytujeme pouze slevu členům našeho věrnostního GAClubu. Naše databáze není kompatibilní s databází ZOO Zlín a proto nemůžeme online prodat slevu na ZOO. Náš návrh na sjednocení "věrnostních karet a členských karet" zlínského kraje nebyl realizován a tak mám všichni vlastní systémy, které spolu online vzájemně nekomunikují.

(Veru:) - 20. 12. 2015)
Dobry den:) Jaké jsou příchutě popcornu v GACinema? :) Děkuji za odpoved:)))))
Dobrý den, slaný, sýr a slanina, sladký, karamel.

(Kaciceeek - 23. 11. 2015)
dobrý den , chci se zeptat jestli existuje nejaka sleva pro skupinu.... na promítání filmu hungergames v uterý jdeme 10člená skupina . dekuji
Dobrý den, v levné úterý je již opravdu HODNĚ velká sleva. Skupiny považujeme od 20ti diváků a významnou slevu zařizujeme pouze mimo standardní projekce. Třeba dopoledně pro školy apod.

(Honza - 11. 11. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

(Zákazník - 1. 11. 2015)
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

(Majký - 14. 10. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

(Michal - 29. 9. 2015)
Dobrý den, bylo by možné prodloužit dárkový poukaz? Děkuji
Dobrý den, dárkový poukaz je možné prodloužit maximálně o 14 dní na pokladně multikina po předchozí domluvě s manažerem kina.

(Tomáš - 22. 9. 2015)
Dobrý den, mám dotaz, zda je v hlavním sále č. 1 rozměrově větší promítací plátno než v ostatních sálech, nebo jsou všechna plátna rozměrově stejná? Děkuji
Dobrý den, sál č.1 má opravdu velké pláno, 2x větší než na jiných sálech. Pak samozřejmě sál č.2 má o trošku větší plátno než trojka. Trojka, čtverka, pětka mají stejný rozměr plátna. Na sále 6 je jenom o trošku menší plátno než na třech zmíněných. Největší plátno je pak ve Velkém kině.

(Zdeňka Čechmánková - 19. 9. 2015)
Dobrý den, jaká je cena vstupenky pro průvodce při průkazce ZTP/P?? Děkuji
Dobrý den, na standardní filmové projekce by sleva měla být cca 50%.

(Barbora - 21. 8. 2015)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

(Robin Křepela - 14. 8. 2015)
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

(Milada - 8. 7. 2015)
Dobrý den, jak dlouho platí zakoupená poukázka ? A lze použít poukázka na 3D film i na film 2D ?
Dobrý den, na každé poukázce je uvedena její platnost. Samozřejmě, že můžete 3D poukázku použít i na 2D film a obráceně.

(Vlastik Horník - 21. 6. 2015)
Dobrý den, zakoupil jsem si ticketcool a žádný kod pro stažení nemám, nebo nepřišel. Na mail jen potvrzení nákupu.Co dál, děkuji za odpověď
Dobrý den, musíte mít v mobilu naistalovanou aplikace CoolTicket. V této aplikace pak máte nahranou vstupenku. Na mail Vám došlo pouze potvrzení transakce a pro jistotu i kopie vstupenky, kdyby se něco stalo.. Při nejhorším stačí ukázat i tuto vstupenku z mobilu. Ale zřejmě je problém v tom, že nemáte appku.. Pokud ji máte a nezobrazuje se, tak musíte kontaktovat help linku CoolTicket.

(Vilášek - 24. 5. 2015)
Dobrý večer, od kolika let se u Vás pokládá návštěvník za seniora?
Dobrý den, seniorská sleva jde uplatnit od 60ti let.

(deli - 13. 3. 2015)
dobry den, chtela bych se zucastnovat akci s damskou jizdou - co proto musim udelat - zaregistrovat se...atd....podle referenci a podle fotek je to opravdu fajn zpestreni navstevy kina - a lze si s sebou privezt v parte i manzele - navzdory tomu, ze je to damska jizda ? je take mozne mi veskere novinky, pozvani na premiery zasilat na mail ? dekuji za Vas cas
Dobrý den, na Dámskou jízdu může jít kdokoliv a s kýmkoliv, jen prostě si musíte včas zajistit vstupenky. Ty se dají zakoupit i online dopředu. Informace o DJ zveřejňujeme na našem FB a WEBu. Zpravidla do tří dnů je vyprodáno. Od zasílání informačních mailů jsme upustili, řadu diváků to rozčilovalo a nepřálo si zasílat týdenní novinky, tak jen 2x- 3x do roka informujeme o speciální cenové akci. Premiéry a speciální akce máme každý týden, divák ze Zlínského kraje nemusí jezdit na předpremiéry do Prahy. Máme Dámské jízdy, Dětské neděle, Předpremiéry, Festivaly atd... Opravdu toho je moc, proto sledujte náš FB a WEB.

(lukas - 9. 2. 2015)
Jaka je vzdalenost od kina k hlvnimu aut..nadrazi
Dobrý den, odhadem 700 metrů. Záleží, kudy půjdete. Z nádraží se k nám dostanete do 5ti minut. Projdete parkem a náměstím.

(Nikol - 4. 2. 2015)
Dobrý den, mohla bych zeptat, zda máte brýle na 3D filmy i dioptrické a popřípadě jak je to s dioptriemi?
Dobrý den, naše 3D brýle jdou nasadit na Vaše dioptrické brýle.

(Štěpán - 25. 12. 2014)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

(Michal Kobylík - 25. 10. 2014)
Chtěl bych se zeptat, co je to 2D ???
Dobrý den, 2D je standardní projekce, tedy bez 3D brýlí a 3Dčko, to je už třetí, prostorový rozměr, tam už je potřeba mít navíc i 3D brýle.

(Michaela - 15. 6. 2014)
Dobrý den, chci se zeptat platí sleva 30kč v GA Clubu i ze studentského vstupné, nebo platí jen ze standardní ceny 169kč? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, v našem multikině nejdou sčítat slevy. Můžete buď uplatnit studentskou slevu a nebo věrnostní slevu. Obě dvě jsou 30,- u věrnostní slevy se Vám ještě načítají návštěvy do bonusového programu.

(Majk - 6. 6. 2014)
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

(Kamila - 17. 5. 2014)
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

(Zdeněk - 5. 5. 2014)
Dobrý den, rád bych zjistil víc o možnosti získat členství v klubu seniorů. Nasměrujete mne? Děkuji.
Dobrý den, filmy v rámci FKS (Filmový klub seniorů) může navštěvovat kdokoliv, není potřeba mít členský průkaz či nějakou jinou identifikační kartičku.

(Blanka - 14. 4. 2014)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

(Cecílie - 27. 2. 2014)
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

(Monika - 7. 2. 2014)
Dobrý den, mám kartičku od RWE,kde by měla být sleva na české filmy. Mohu tuto slevu uplatnit i ve velkém kině ve Zlíně? Děkuji za info.
Dobrý den, sleva RWE lze uplatnit pouze v Multikině.

(Anonymě - 23. 11. 2013)
Mohu se zeptat.. když sundáváte plakáty co máte vyvěšené v kině nebo v podchodu.. co s nimi potom děláte ?? nemohli by jste mi ho věnovat ? pokud ano kam mám zajít ??
Dobrý den, většinou máme málo kusů, část putuje do archívu a zbytek se rozdá. Nemáme žádnou čekací listinu. Něco poskytujeme školám či organizacím pracující s dětmi či handicapovanými spoluobčany. Pokud něco zbude, je tu prostor i pro vás.. O co máte a zájem a jaká je vaši idea použití?

(Monika - 2. 9. 2013)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

(Míša - 16. 7. 2013)
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

(P.X. - 10. 6. 2013)
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.