SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM
23. - 26. 11. 18:00 (Více v Akcích)
KOUZELNÁ FLÉTNA (Milán) - záznam operního představení 27. 11. 18:00
METALLICA: Quebec MAGNETIC 1. 12. 19:30 (210,-)
ČERVENÁ 11. 12. 18:00 (99,-)
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
Jméno:
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

(Marcela - 21. 11. 2017)
Dobrý den, platit Flexipassy u vás lze jsem se dočetla, jde i takhle zaplatit, pokud budou lístky(místa)rezervované. vyzvedneme a zaplatíme až před začátkem.Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě. Uděláte si rezervaci a pak na pokladně kina zaplatíte Flexipassy.

(Aneta - 20. 11. 2017)
Dobrý den, zakoupila jsem si přes internet lístky do kina, které mi obratem přišly na mail. Chtěla bych se zeptat, zda je lístky nutné tisknout nebo postačí ukázat mail se vstupenkami při vstupu do kina. Děkuji za odpověd.
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu.

(Honza - 20. 11. 2017)
Dobrý den, mám předplacenou GAClub kartu, vztahují se na ni i filmy v rámci levného úterý? A pokud ano, tak je možnost si na ni rezervovat film? Na úterky běžná rezervace nejde, pouze si zaplatit lístky klasickou platební kartou.
Dobrý den, pokud postupujete dle kroků podle čísel při rezervaci/nákupu, tak při zadání Vaší karty GAClubu Vám naskočí možnost rezervace představení. Samozřejmě, že se Vaše karta a kredit vztahuje i na levné úterý, jen nemáte logicky slevu 30,- a zatím se Vám započítává věrnostní bonus.

(Jan Rosík - 19. 11. 2017)
dájí se lístky (přímo na pokladně kyna) zaplatit kartou? :P :D
Dobrý den, bohužel nedají.

(Vladimíra - 18. 11. 2017)
Dobrý den, je možné u vás zaplatit vstupenky z programu Benefit Plus ? Děkuji
Dobrý den, zde je přehled akceptovatelných papírových poukázek: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46 Do ostatních benefitních programů se nechceme a nehodláme zapojovat. Výše poplatků za akceptaci benefitu je pro nás nepřijatelná a pokud se poskytovatelé nad touto výší nezamyslí a nenajdou řešení vhodné pro nás, benefity nebudeme akceptovat. Nehodláme ze vstupenky platit cca 10,- Kč za to, že si od Vás vezmeme poukázku. Děkujeme za pochopení.

(Jaroslav Mach - 18. 11. 2017)
Dobrý den , jde u vás platit flexipassem?
Dobrý den, Flesipassem se dá platit. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: Dobrý den, zde je přehled akceptovatelných papírových poukázek: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Aneta - 17. 11. 2017)
Mohla bych se zeptat od kolika let je přístupný film Hráči se smrtí a film Bajkeři?
Dobrý den, Bajkeři jsou o nuly a Hráči se smrtí jsou od 12. Takže filmy jsou přístupné všem, respektive bez věkového omezení.

(Andrea - 16. 11. 2017)
Dobrý den, chtěla bych dát jako dárek k vánocům dárkové poukazy pro neteř a synovce (11,10 let), ale ve vaší nabídce jepouze představení s datem 30.4.2018 a časem 23.hod. Mám to chápat tak, že dárkový poukaz platí jen pro toto datum? Děkuji za odpověď Navrátilová
Dobrý den, poukázky jsou platné do data uvedeného na nich. Zpravidla na půl roku. Filmy programujeme vždy na týden a dáváme na web každé pondělí a jejich platnost je vždy od středy do čtvrtka. Nemusíte se tedy bát, že by poukázku uplatnili jen jeden den na jedno představení.

(Michaela - 15. 11. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda máte otevřeno/promítáte i v pátek svátek 17.11.2017?
Dobrý den, promítáme už od rána 10:00 až 22:15. Program naleznete na našem webu.

(Pavel Bobál - 15. 11. 2017)
Dobrý den,chci se zeptat,jaký film se bude promítat 21.12.2017 v 10h, pro SPŠpolytechnickou ve Zlíně. Děkuji
Dobrý den, nabídka na vánoční školní projekce nebyla zatím sestavena. Během příštího týdne pošleme školám přehled titulů a jejich ceny, pak bude záležet na vašem výběru (studenti/učitelé).

(šárka - 12. 11. 2017)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda se bude hrát Joocker,díky Šárka
Dobrý den, můžete nám film blíže upřesnit? Pod tímto názvem nejsme schopni dohledat žádný záznam. Děkujeme

(Soňa - 8. 11. 2017)
Dobrý den, jde uplatnit studentská sleva na představení Louskáček 18. 12.? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel ne. Je možná pouze věrnostní sleva při nákupu více různých představení.

(Sabina Smigová - 8. 11. 2017)
Rezervovala jsem si lístek při vyzvednutí na pokladně budu muset mít u sebe doklad o totožnosti ?
Dobrý den, pokud chcete uplatnit studentskou slevu, tak musíte mít sebou průkaz, který Vás opravňuje na čerpání. Při vyzvedávání rezervací nepožadujeme po zákaznících žádný doklad, jen u slev.

(Sabina Smigová - 8. 11. 2017)
Rezervovala jsem si přes internet lístek až si ho půjdu vyzvednout bude potřeba doklad o mé totožnosti ? děkuju za odpověď -Sabina
Dobrý den, nemusíte se prokazovat průkazem totožnosti. Pouze pokud chcete uplatnit slevu (student), tak určitě míst nějaký doklad prokazující nárok na slevu sebou.

(Pavel - 7. 11. 2017)
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

(Jitka - 7. 11. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli budete zase prodávat vstupenky na film Padesát odstínů svobody už před vánocemi? Děkuji za info.
Dobrý den, zvažujeme opět tuto akci, nicméně v prodeji máme standardní dárkové poukázky do kina.

(Laďa - 6. 11. 2017)
Dobrý den, lze stornovat už zaplacené vstupenky na levné uterý (placeno kartou ). Díky za odpověd
Dobrý den, ano, samozřejmě. Přepošlete zakoupené vstupenky na mail info(zavinac)gacinema.cz se žádostí o storno. Žádost o storno musí být realizována minimálně 30 minut před začátkem filmu.

(Marek O. - 5. 11. 2017)
Dobrý den, v době kdy je MFOF 2017 se budou promítat i normálně filmy ? (např. Všechno nejhorší). Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, samozřejmě. MFOF probíhá pouze na sále č. 2 a to v čase 18:00 a 20:15. Ostatních 5 sálů promítá normálně. V cca 17:00 bude zveřejněn program a vy uvidíte nabídku filmů.

(Jana - 5. 11. 2017)
Dobrý den, chtěla jsem si koupit lístky na film .Bajkeři, který se promítá 7.11. v 20:45 ,ale nějak mi to nejde. Je to pro to, že to je v úterý? Tak si je nemůžu koupit předem? Děkujii. Hezký den :)
Dobrý den, důležité je popsat, co Vám, nefunguje. Platby fungují vždy, pokud není výpadek platební brány, ale o tom by Vás při platbě informovat hned platební portál sám. Nejčastější chybou je to, že nemáte aktivovanou funkci plateb na webu (či online). Banky automaticky tuto službu blokují při vydávání nových karet a Vy si tuto možnost musíte povolit v osobním bankovnictví. Buď sami a nebo si zavoláte do banky. Ostatní problémy jsou spíše individuálního rázu a musíte je blíže popsat.

(Michaela - 4. 11. 2017)
Dobrý den,pokud mi přijde uhrazený lístek na email,to jej musím vážně vytisknout? Vždyť i ve vlaku pokud mám listek doručený na email,tisknout jej nemusím.Děkuji za odpověď
Dobrý den, samozřejmě, že stačí, když ho ukážete v mobilu. Nemusíte tisknout. Důležité je, aby Váš unikátní kód nemělo více návštěvníků. Takže nepřeposílat, nekopírovat, nepředávat.

(Lucie - 3. 11. 2017)
Dobrý den, plánujete projekci filmu Vražda v Orient expresu? Pokud ano, v jakém termínu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tento film budeme promítat od jeho české premiéry (9.11.2017).

(Andrea - 2. 11. 2017)
Dobry vecer, bude se film Vsechno nejhorsi promitat s ceskym dabingem? Dekuji za odpoved.
Dobrý den, tento film bude v českých kinech pouze ve verzi s českými titulky.

(Filip Beranek - 2. 11. 2017)
Dobrý den, chtěl bych zeptat kdy budete promítat conor McGregor notorious? Děkuji
Dobrý den, tento projekt nám nebyl zatím nabídnut a bez oficiální lokalizované nabídky nemůžeme film odpromítat. Pokud se situace změní, můžeme o projekci uvažovat, ale vzhledem povaze projektu, je to velmi nepravděpodobné. Spíše se bude jednat o placený home stream a pak následná BR či DVD distribuce.

(Lu Bayerová - 2. 11. 2017)
Dobrý den, Dlouho jsem u Vás nebyla na promítání a v té době nešlo vstupenky platit kartou na kase. Platí to dosud nebo jste to už změnili? S poděkovaním za odpověd Váše zákaznice
Dobrý den, už jsme v půli cesty instalace platebních terminálů, momentálně testujeme software, který převádí platbu poplatků na zákazníky. Vše je na dobré cestě platby kartami spustit v brzké době.

(Martina Vráblíková - 31. 10. 2017)
Dobré odpoledne, chtěla jsem se zeptat, máte dárkové poukazy? chtěla jsem bratrovi na Vánoce, právě vaše kino HODNĚ NAVŠTĚVUJE, tak mě to napadlo. Děkuji za odpověď s pozdravem Martina Vráblíková
Dobrý den, na pokladně máme 2D (169,- Kč) i 3D (199,-) poukázky. Pokud bratr navštěvuje kino častěji, je pro něj i Vás zajímavější volbou zakoupit přednabitou věrnostní kartu GAClubu, kde máte slevu 30,- na každé standardní představení a 10 nákup zdarma.

(Ondrej Nedbal - 28. 10. 2017)
Dobry den, jdou stornovat listky nebo vymenit za jiny film?
Dobrý den, vstupenky se mohou pouze stornovat před začátkem představení a zakoupit nové. Výměna není možná z důvodů různých dodavatelů filmů a tedy i různých odvodů.

(Karafiátová - 28. 10. 2017)
Dobrý den. Dnes jsem si rezervovala vstupenky na film . Na pokladně mi bylo řečeno že mi lístky neprodají jelikož mému synu je 13 a film od 15ti. Jako jeho zákonný zástupce si myslím že pokud bude v mém doprovodu tak je to má zodpovědnost a rozhodnutí jestli film od 15ti let uvidí nebo ne. Každý den je v televizi tolik filmů a programů nevhodných pro děti a nikdo to nekontroluje a je jen na rodičích jak k tomu přistoupí. Děkuji za vyjádření.
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Musíme Vás ovšem informovat, že došlo k novelizaci zákona zákona č. 496/2012 Sb a budete se divit, stejně jako se divíme i my, ale není tak jak říkáte. Ze změny zákona jasně vyplývá, že kino nově nese odpovědnost za dodržení a uplatnění tohoto zákona a hrozí mu finanční pokuta za nedodržení a případně i odebrání licence. Kina nově musí zabránit rodičům, pokud chtějí dítě vzít na film, který je od 15 let a díte je mladší 15. Pokud se rodič dožaduje v puštění dítěte na sál, musíme neprodleně informovat Policii ČR a v součinnosti i sociální správu, zahájit správní řízení o špatné výchově dítěte a porušení zákonů ČR. Ano, zní to hodně absurdně. Doporučujeme Vám navštívit Vámi zvoleného poslance do Poslanecké sněmovny ČR a důsledně s ním řešit, jak je možné, že taková novela prošla a co bude dělat proto, aby se to změnilo. Zde je přepis zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky nepřechází žádný právní nárok na přenesení zodpovědnosti na zákonného zástupce a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti už není tedy posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema nechce porušovat zákony České republiky a proto se snaží podnikat kroky vedoucí k dodržování tohoto zákona i za takovou cenu, že dodržuje povinnost vykázat nezletilého diváka z kina s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení. Posouzení absurdnosti zákona není vhodné našeho komentáře, celou situaci vnímáme jako politování hodnou. Zákon musíme samozřejmě respektovat a dodržovat.

(Jitka - 26. 10. 2017)
Dobrý den, promítáte také 5D? Pokud ano, kde najdu program? Děkuji
Dobrý den, 5D kino provozuje jiná společnost a nemá to nic společného s plnohodnotnými filmovými projekcemi. Zatím je to taková pouťová zábava. Do budoucna ovšem velmi zajímavá možnost, jak udělat ještě lepší zážitek z filmů obecně.

(Tomáš Dudík - 25. 10. 2017)
Já se chci zeptat já sem si tedka udělal rezervaci a mne by něco mělo přít na telefon já sem tam zaškrtl že by dojdou lístky sms a zatím mi nic nedošlo co mam dělat.
Dobrý den, vstupenky Vám vždy automaticky, při jakékoliv volbě (SMS, CoolTicket), dojdou do mailu. Podívejte se prosím do něj. Přijdou Vám dva, potvrzení transakce od Vaší a naší banky, v dalším mailu systém generuje kopii vstupenek, další kopie jde na na náš vstupenkový mail, abychom měli zálohu a prováděli kontrolu. Pokud i tak nemůžete nalézt vstupenky, neprodleně nám napište, společně je dohledáme.

(Martin - 22. 10. 2017)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

(Mája - 21. 10. 2017)
Ahoj prosím bude fakjů pane učiteli 3 v dabingu? A od kdy bude v programu? Mooooc díky
Dobrý den, česká premiéra zatím nebyla stanovena. Film měl teprve tento týden premiéru v Německu. Odhadujeme, že v ČR bude asi tak kolem února - března.

(Jarmila - 20. 10. 2017)
Dobrý den, plánujete projekci filmu Dokud nás svatba nerozdělí, popřípadě v jakém termínu. Děkuji. Pěkný den.
Dobrý den, film plánujeme uvést od jeho premiéry 16.11.2017.

(Dana Mošnovská - 17. 10. 2017)
Dobrý den,ráda bych věděla, jestli do budoucna nepočítáte alespoň s některými představeními, na která bude zákaz konzumace jídla? Pokud dvojice napravo po celý film chroustá oříšky a olizuje si prsty, dvojice nalevo chrastí rukama v krabici s popcornem, jehož velká část pak zůstává rozházená na zemi a dvojice za mnou i přede mnou drtí zuby bonbóny a 150 krát za film otevře syčící colu, pak si někdy říkám, jestli nejsem v zoo v pavilónu opic nebo prasat. Ne, jsem v kině. Předem děkuji za (doufám, že kladnou) odpověď.
Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci, vážíme si Vašeho názoru. Je to opravdu smutné, co se děje a víme, že někteří diváci si pochutiny na sále vychutnávají nad rámec slušného chování. Bohužel jsme komerční subjekt, který musí vydělávat na svůj provoz a nemáme žádné dotační tituly jak řada jednosálových kin zřizována zastupitelstvy měst a obcí. Tam se často žádné občerstvení na sále nesmí konzumovat. My se z pochopitelných důvodů k těmto opatřením nemůžeme přidat, prodej občerstvení na bufetu je pro nás velmi důležitý a bez něho by to nešlo. Víme, že Vás naše odpověď nepotěšila, ale taková je realita všech multikin na celém světě.

(Lucie - 16. 10. 2017)
Dobrý den, budete promítat Fakjů pane učiteli 3?
Dobrý den, tento německý film bude mít teprve premiéru v Německu 26.10.2017. Dovolujeme si odhadovat, vzhledem k úspěšnosti dvou předchozích dílů, že tento snímek bude do ČR v českém dabingu distribuován někdy na jaro 2018, myslíme si že to bude někdy v únoru či začátkem března. Uvidíme, možná dříve.

(Tomáš - 12. 10. 2017)
Dobrý den, je lepší předpremiéra nebo premiéra? Děkuji
Dobrý den, toto rozhodnutí je čistě na Vás. Pokud jste netrpělivý a chcete vidět snímek mezi prvními, určitě je pro Vás předpremiéra ideálním řešením! Navíc uniknete masivní vlně spoilerů (prozrazování děje a důležitých informací) na sociálních sítích.

(Tomáš - 12. 10. 2017)
Dobrý den, jaký je rozdíl mezi předpremiérou a premiérou? Děkuji
Dobrý den, premiéra je časově pozdější než předpremiéra. Takže předpremiéra je exkluzivní brzká projekce, která podléhá přísným schvalovacím podmínkám a kontrole. Třeba v případě Star Wars ji musí povolit přímo zástupci Disney v USA.

(Michal Nahálka - 11. 10. 2017)
Plánujete uvést filmy Eva Nová a Únos?
Dobrý den, pokud máte na mysli slovenský snímek Únos, tak ten se bohužel před prvotní plán distribuce do kin v ČR nakonec vůbec nedostal do ČR a tak ho kina nemohla promítat. Nyní je v ČR šířen na DVD či BR a můžete si ho zakoupit na domácí projekce. Obdobné je to se snímkem Eva Nová, ta je také již delší dobu (více než jeden rok) na DVD a BR discích pro domácí užití. Tento snímek jsme v kině již v rámci jedné projekce promítali a dalších projekcích neuvažujeme. Děkujeme za pochopení.

(Jitka - 10. 10. 2017)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaké výhody má VIP vstupenka.Jak ji můžu využít.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, díky ní máte vstup do kina zdarma. Stačí předložit na pokladně kina. Vstupenka je jednorázová, má neomezenou platnost. Platí na standardní filmové představení a její omezení se stahuje pouze na vybrané marketingové akce.

(Robert Vícha - 9. 10. 2017)
Můžete, prosím, uvést, který zákon mi, jakožto zákonnému zástupci, zakazuje vzít do kina na film označený jako "nepřístupný do 15 let" své dítě nemající ještě 15 let?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky nepřechází žádný právní nárok na přenesení zodpovědnosti na zákonného zástupce a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti už není tedy posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema nechce porušovat zákony České republiky a proto se snaží podnikat kroky vedoucí k dodržování tohoto zákona i za takovou cenu, že dodržuje povinnost vykázat nezletilého diváka z kina s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení. Posouzení absurdnosti zákona není vhodné našeho komentáře, celou situaci vnímáme jako politování hodnou. Zákon musíme samozřejmě respektovat a dodržovat.

(David - 9. 10. 2017)
Dobrý den, budete ve Vašem kině promítat nově zrestaurovaný film Miloše Formana Černý Petr? Předem děkuji za odpověď. David
Dobrý den, ve standardním hrací profilu je to velmi nepravděpodobné. Může se stát, že odpromítáme pouze jednu projekci, to ale nemůžeme potvrdit.

(Mirka - 7. 10. 2017)
Dobrý den,můžu se zeptat,proč máte většinu filmů jen s titulkama? Pokud chceme jít na film s dabinkem,čekáme dlouho nebo se nedočkáme vůbec.děkuji
Dobrý den, Váš dotaz by měl směřovat k distribučním společnostem, které zajišťují filmy pro český trh a určují zda bude film v dabingu či s titulky. My jako kino nemáme s verzí filmů nic společného, zprostředkováváme legální projekce autorizovaného obsahu audiovizuálních děl platných pro ČR v takové formě, jaké jsou schváleny pro náš trh. Můžeme jen konstatovat, že filmy určené pro rodinu a diváky mladší 12 let jsou plně dabované a snímky určené pro diváky starší 15 let jsou pro změnu jen ve verzi české titulky. Z pohledu peněz je titulkování filmů levnější a rychlejší, proto se řada titulů u nás promítá v celosvětových premiérách a nečeká se na finančně náročný a zdlouhavý dabing, který se opravdu plánuje dlouho dopředu. Z připravovaných velkofilmů bude dabovaný třeba Thor, Hvězdné války.

(Markéta - 6. 10. 2017)
Dobrý den, plánujete promítání filmu Loving Vincent? Děkuji.
Dobrý den, tento snímek plánujeme nasadit.

(Iva - 28. 9. 2017)
Dobrý den, Mám doma hodně flexi pasu, dá se a nimi platit u vás v GAC? Prip.kde najdu, jake poukazky akceptujete. Dekuji
Dobrý den, poukázkami Flexi Pass u nás platit za vstupné do kina jde. Přehled akceptovatelných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Smah - 28. 9. 2017)
Dobrý den, budete promítat film Wonder (Neobyčejný kluk?)
Dobrý den, u tohoto titulu zatím nebylo stanoveno distribuční datum a není zatím distributor pro ČR. Z těchto důvodů nejsme schopní říci, zda bude film vůbec v kinech v ČR. Pokud nebude žádný distributor, je jeho šance opravdu minimální a jeho případné projekce se omezí jen na různé festivaly.

(Lucie K. - 19. 9. 2017)
Dobrý den, přes internet jsem zakoupila E-vstupenky. Musím si je vytisknout, nebo je stačí ukázat přes mail u vstup? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, stačí je ukázat na mobilu.

(Lucie Dümlerová - 11. 9. 2017)
Dobrý den, kdy se bude ve Zlíně promítat film Červená- dokument o životě Soni Červené? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, na Váš dotaz ohledně promítání dokumentu Červená máme přesnější informace. Dokument budeme promítat v pondělí 11. prosince. Prodej vstupenek i s konkrétním časem spustíme během příštího týdne. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

(Aneta - 11. 9. 2017)
Dobrý den, pokud mi není ještě 15 a film je přístupný až od 15 můžu na film jít s někým komu již bylo 18?
Dobrý den, na film od 15 let Vás pustíme až Vám bude 15 let. Bohužel takový je zákon a nic s ním nezmůžeme. I kdyby Vás rodiče do toho kina osobně dovedly, tak podle zákona Vás máme chránit před rodiči a zabránit Vám v návštěvě kina a utrpením tím újmy na výchově. Může se to jevit jako nepochopitelné a nešťastné řešení, ale takový je zákon a ten se musí dodržovat.

(Yvetta - 7. 9. 2017)
Hezký den, Zakoupila jsem přes internet kreditní dárkovou poukázku. Na svých stránkách uvádíte, že lze tuto poukázku použít i při online nákupu vstupenek. Na pokladně mi však bylo sděleno, že toto možné není. Vstupenku mi vydají, až při osobním předložení poukazu. Jak to tedy je? Děkuji.
Dobrý den, informace na našich webových stránkách je správná. Pokud jste zakoupila Kreditní dárkovou poukázku, můžete ji použít online. Vygenerované číslo poukázky zadáte do políčka Číslo slevové karty a poté zvolíte možnost Zaplatit kreditem. Zakoupené vstupenky vám přijdou na emailovou adresu. A pak už se stačí prokázat vstupenkami v mailu. Na pokladnu chodit nemusíte. V případě, že máte více poukázek, musíte je pouze uplatňovat po 1ks. Poukázky mají kredit a pokud zadáte číslo poukázky a kliknete na 1 místo objeví se Kredit 169,- a úplně dole se objeví tlačítko Zaplatit kreditem. V případě, že byste zaklikla 2 místa, už nemáte dostatečný kredit na jeden nákup a tlačítko Zaplatit kreditem by se Vám nezobrazilo. Omlouváme se za mylnou informaci poskytnutou našim personálem. V případě, že by jste měla další dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Pěkný den

(Tereza - 6. 9. 2017)
Dobrý den, budete prosím v rámci Vašeho kina uvádět filmy z Projektu 100, např. Cesta na měsíc, Cesta do pravěku, Planeta opic, Brazil nebo Matrix? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, řada projekcí, které jste vyjmenovala jsou určená pouze pro dopolední školní projekce. Nás zajímala možnost Matrixu a Planety opic. Tyto projekce si dokážeme v GAC představit, případně v Malém kině.

(Hlaváč - 3. 9. 2017)
Dobrý den, lze u Vás uplatnit FOKUS PASS
Dobrý den, tyto poukázky bohužel nepřijímáme. Přehled akceptovaných poukázek je zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Anet - 1. 9. 2017)
Dobrý den, koupili jsme si lístky na film, v sálu se poté objevila (kvůli zrušení rezervace) volná místa, která by nám vyhovovala více, je nějakým způsobem možné lístky vyměnit? Předem děkuji.
Dobrý den, toto je možné vyřešit na pokladně těsně před začátkem filmu.

(Sabina - 30. 8. 2017)
Jak objednat lístek na film online a kde si ho potom vyzvednu.
Dobrý den, koupě online lístků je proces jako rezervace vstupenek. Místo zakliknutí políčka rezervovat, zakliknete na políčko koupit. Potvrdíte nákup a jste přesměrováni do zabezpečené platební brány. Zde zadáte údaje o Vaší kreditní kartě, Vaše banka komunikuje na zabezpečené lince s naší bankou, Vám na mobil dojde potvrzovací kód platby, ten vepíšete do potvrzujícího políčka a jsou vám vygenerované vstupenky na monitor. Tyto vstupenky si můžete vytisknout, zároveň Vám přijdou do mailu a nebo, pokud si zvolíte i do mobilu jako SMS. Pak nám stačí u vstupu na sál ukázat vytištěnou vstupenku, SMS vstupenku nebo mail se vstupenkami v mobilu.

(Sabina - 28. 8. 2017)
Dobrý den, zrovna jsem si chtěla zakoupit lístek ale v ten moment, co jsem chtěla zakliknout odsouhlasení se mi mobil zasekl. Jakmile jsem to chtěla zkusit znova, na místech je napsané NELZE. Co teď ? Je to úterý, 18:30 Annabelle 2. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, na Vaše sedadla byl uvalen při výběru časový zámek na dobu cca 30 minut pro dokončení transkace v bance. Po tuto dobu můžete se sedadly pracovat jen Vy. Pokud nám do 30 minut nepřijde od banky potvrzení o platbě, sedadla se opět uvolňují do prodeje.

(Dana - 27. 8. 2017)
Dobrý den, do kdy prodáváte občerstvení ? Děkuji
Dobrý den, bufet se zavírá 15 minut po začátku poslední projekce. Pokud je poslední projekce ve cca 22:15, bufet se zavírá 22:30.

(Hana - 24. 8. 2017)
Dobrý den, budte prosím v sezóně 2017/18 opět promítat přenosy oper z MET? Děkujiza odpověď.
Dobrý den, v tuto chvíli připravujeme prezentaci na náš web a budeme spouštět předprodej. Pro letošní sezónu jsme se rozhodli pro změnu a budeme nabízet operní představení z nejlepších operních domů v Evropě. Můžete se těšit na operu z Madridu, Milána, Vídně atd..

(Monika - 24. 8. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se může občerstvení v kině platit i stravenkou? Konkrétně sodexo. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, občerstvení se v kině bohužel nedá platit stravenkou. Stravenkou na kulturu můžete zaplatit pouze vstupné. Děkujeme za pochopení.

(Kristýna - 21. 8. 2017)
Dobrý den, mám zakoupené 4 vstupenky přes internet.Jak můžu jednu vstupenku stornovat?Můžu na místě před kinem? Budou mi vráceny všechny peníze? Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud máte zakoupené vstupenky přes internet, musíte je přeposlat z žádostí o storno jedné na mail info(zavináč)gacinema.cz Teprve pak Vám můžeme jednu vstupenku stornovat a poslat peníze zpět na účet, ze kterého jste vstupenku zaplatili.

(Ivan - 17. 8. 2017)
Chtěl bych se zeptat jakou nejvyšší možnou kvalitu projekce lze v jednotlivých sálech dosáhnout (4K, HFR, 3D atp.), předpokládám, že nejsou všechny sály stejně vybaveny. Děkuji
Dobrý den, Váš předpoklad je naprosto správný. V průběhu devítiletého provozu multikina došlo celkem k velkým technologickým obměnám. Nejdříve byly nahrazeny analogové 35mm stroje Meopta digitálními projektory Kinoton se servery Dolby. Využíváme tedy technologii Dolby i pro projekce 3D a to na sálech 1 (dříve) - 2 - 3. Ostatní sály (4-5-6) jsou bez 3D nadstavby (software a hardware). Sál č. 1 jsme pro účely 3D HFR vybavili serverem GDC, dále jsme sál č. zredigitalizovali na rozlišení 4K novým projektorem BARCO DP4K-32B. Více informací o projektoru zde: http://bit.ly/GACpromitaVe4K Ostatní projektory zvládají standardní rozlišení 2K.

(V - 14. 8. 2017)
Dobrý den, pokud si zarezervuji lístek za standardní cenu 169 Kč, je možné uplatnit u pokladny slevu na studenta?
Dobrý den, přesně tak.

(Mirka - 12. 8. 2017)
Dobrý den,lze při rezervaci vstupenek nějakým způsobem rozlišit dětskou a dospělou vstupenku?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel při rezervaci vstupenky nedokážeme rozpoznat oprávněnost vydání slevy a tak se dětská sleva musí nárokovat pouze při fyzickém prodeji na pokladně kina.

(Michaela Vančurová - 11. 8. 2017)
Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu GAC za rozhodnutí promítání dokumentu Selský rozum. Začínám měnit na vás názor...Jste dobrý kino s opravdu širokým záběrem žánrů.
Dobrý den, rádi jsme tento snímek nasadili, bohužel zájem o něj byl velmi malý, ale i tak nelitujeme jeho nasazení. Ještě bude možnost ho shlédnout v rámci FKS za 50,- ve středu 6. září.

(Daniela - 10. 8. 2017)
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

(Marie - 8. 8. 2017)
Dobrý den, dá se u Vás platit platební kartou? Děkuji Marie
Dobrý den, v současné době ještě nikoliv. Platební terminály máme už zakoupené a probíhá instalace systému. Hned jak bude vše v pořádku, budeme Vás o této možnosti platby informovat.

(Dominik - 7. 8. 2017)
Dobrý den, platí se za premiéru nějaká vyšší cena? Děkuji
Dobrý den, vyšší cena vstupného je pouze u speciálních marketingových akcí typu Dámská či Pánská jízda. U premiér a předpremiér je tedy standardní ceníková cena.

(Jana - 5. 8. 2017)
Dobrý den, v čem je zvláštní "dětská" neděle, je tam nějaký bonus pro děti v ceně vstupenky? Děkuji:)
Dobrý den, děti dostanou vitamíny od společnosti Vitar a také dárek od společnosti Milka. Navíc je film promítat v české předpremiéře, tzn. o 4 dny dříve.

(Petr Novak - 5. 8. 2017)
D.den. Chtel bych se zeptat, zda je stanovem nejaky minimalni pocet divaku, aby se film promital? Dekuji, Novak
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(bára - 27. 7. 2017)
Dá se platit stravenkama sodefo flexi pass ?
Dobrý den, ano, můžete.

(Bára - 27. 7. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžete, u filmu přístupném od 15-ti let, žádat od návštěvníků občanské průkazy. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud je film od 15 let, můžete chtít po divákovi, aby prokázal, že mu 15 let již bylo, pokud neprokáže, nemusíme mu lístek prodat a samozřejmě ho nemusíme i na sál vpustit. Kontrolovat můžeme i při vstupu na sál, pokud se nám nějaký divák zdá být podezřelý. A opět platí, pokud neprokáže, že mu bylo 15 let nesmíme ho pustit na film od 15 let.

(Martin - 18. 7. 2017)
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jakým způsobem lze uplatnit studentskou slevu?
Dobrý den, musíte předložit platný studentský průkaz na pokladně kina při nákupu vstupenky. Studentskou slevu poskytujeme pouze od pondělí do pátku.

(Radoslav Střelec - 18. 7. 2017)
Dobrý den nějakým omylem jsem zaplatil jiný mista v jiném sále jdou vstupenky stornovat a jak?
Dobrý den, pošlete žádost o storno na mail info(zavináč)GACinema.cz samozřejmě přiložte zakoupené vstupenky. Vše musíte stihnout před začátkem představení. Peníze se Vám vrátí na účet nejpozději do tří pracovních dnů.

(Bartošíková - 17. 7. 2017)
Dobrý den, mám kartičku klubu Gacinema, ale zapomněla jsem ji doma. Je možné, abych se při koupi lístků prokázala občanským průkazem a našli byste si mě v PC? Děkuji za odpověď
Dobrý den, máte pravdu, že to teoreticky jde. Ovšem je to zdlouhavý proces a v případě delší řady na pokladně má pokladní právo odmítnout a vy musíte počkat, až bude mít čas Vás v systému najít. Omlouváme se za tyto komplikace a věříme, že to chápete. Takže ano a snažit se využít volné chvilky. Děkujeme za pochopení.

(Nela - 17. 7. 2017)
Dobrý den,mohla bych se zeptat jak si rezervovat místo v kině? Děkuji
Dobrý den, na našem webu www.GACinema.cz si vyberete den projekce svého filmu, kliknete na čas a postupujete dle kroků. Zvolíte počet, vyberete místo, zadáte kontaktní údaje a dáte potvrdit. Pokud jste vyplnili vše správně, dojde Vám rezervace do mailu.

(Adam Novák - 16. 7. 2017)
Dobrý den, je možné si lístky pouze zarezervovat a před filmem vyzvednout a zaplatit přímo na místě? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě. Výjimkou jsou předpremiérové akce, speciální projekce a levné úterý, kde není možné si dělat rezervace a je pouze přímá platby. V některých případech umožňujeme členům GAClubu si i blokované projekce dělat rezervace v rámci jejich benefitů v klubu.

(Morávek Jiří - 15. 7. 2017)
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat jestli v sále č.2 se dá projít kolem plátna. Děkuji.
Dobrý den, ano dá.

(vaculik - 14. 7. 2017)
dobry den mam dve v.i.p vstupenky chtel sem se zeptat jak jdou uplatnit a jakse da rezervovat film kdyz mam tzhle dve vstupenky.a chtzelk sem se zeptat co vsechno je k v.i.p vstupenkam dekuji za odpoved
Dobrý den, VIP vstupenka slouží jako jednorázové platidlo kdykoliv na cokoliv vyjma speciálních marketingových akcí. Vstupenky si zarezervujte a VIP vstupenkou zaplaťte na pokladně kina. Výhodou VIP je její životnost, je neomezená, ale samozřejmě slouží pouze k jedné návštěvě kina.

(Eva Dornakova - 12. 7. 2017)
Dobrý den. Do kolika hodin funguje občerstvení v kině? Po celou dobu, kdy kino promítá? Děkuju za odpověď
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15-30 minut po začátku posledního filmu.

(Adam - 11. 7. 2017)
Dobrý den, akceptujete flexi passy na vstupné?
Dobrý den, ano, akceptujeme.

(Agáta - 11. 7. 2017)
Dobrý den, je možné stronovat dnes zakoupené vstupenky na představení, které je dnes v 20 hod. Pokud ano, jakým způsobem? Děkuji
Dobrý den, jediný možný způsob je přeposlat doručené vstupenky na info@gacinema.cz ještě před začátkem filmu a nebo osobně na pokladně multikina. Ale i v tomto případě budeme potřebovat vidět elektronické vstupenky kvůli jejich ID číslu na základě kterého se provádí všechny operace.

(Kvasnicová Monika - 11. 7. 2017)
Dobrý den, máte napsaný, že o víkendu promítate car3 v 3D,ale nikde jsem to neviděla v jakém čase.Děkuji Kvasnicová
Dobrý den, můžete nám prosím říci, kde máme uvedeno, že promítáme Auta 3D o tomto víkendu tj. 15.-16.7.? Přesný program jsme sestavovali toto pondělí a zveřejněný je od úterý. Tak jako každý týden.

(Alena Daňková - 9. 7. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaká sleva pro děti? Chceme jít na padoucha - 2 dospělí a 2 děti (2 a 6 let). Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano samozřejmě. Děti mají slevu 30,-. Pokud máte členskou kartu GAClubu, tak děti i Vy máte slevu 30,- a každý 10 vstup ZDARMA. Pokud chcete výrazně ušetřit, pojďte s dětmi do kina v levné úterý, cena by byla pro všechny 99,-. Levné úterý, tj. cenu 99,- máme i ve středu dopoledne od 10:00 do 15:00, takže na Mimoně můžete za 99,- i ve středu :)

(Vít Zapletal - 8. 7. 2017)
Dobrý den. Chci se zeptat jestli u vás platí Flexipassy sodexo. A jak je u vás můžu uplatnit. Děkuji Zapletal.
Dobrý den, ano platí. Můžete nimi zaplatit na pokladně kina místo peněz.

(Michaela Baletková - 8. 7. 2017)
Dobrý den, nikde nemůžu vyčíst jestli máte rodinné vstupné. Třeba 2+2 a jaká je cena? Děkuji za odpověď Baletková
Dobrý den, rodinnou slevu neposkytujeme. Máme v nabídce slevu pro děti, studenty, seniory a věrnostní GAClubu. Pro rodinu se tedy vyplatí být členem našeho GAClubu, kdy mají všichni slevu 30,- a každá 10 vstupenka je zdarma. Navíc máme i levný den, tj. úterý, kdy je cena filmu pro všechny 99,- (2D). Levné úterý máme i ve středu dopoledne. (od 10:00 do 15:00 filmy za 99,-).

(Stanislav Kunec - 6. 7. 2017)
Dobrý den , kde zjistím do kdy mám platnost věrnostný karty ?
Dobrý den, na pokladně kina Vám ověří platnost karty. Pokud nemáte cestu, můžete platnost ověřit i emailem na info(zavináč)GACinema.cz. Kdy stačí v dotaze na platnost karty uvést její číslo.

(Denisa - 4. 7. 2017)
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

(Karel Cholasta - 4. 7. 2017)
Dobrý den, dcera má 4 a půl roku a chci se zeptat, zda-li je vhodné, aby šla na film ve 3D? (velikost brýlí, nemůžou ji z toho bolet oči?)
Dobrý den, na tuto otázku je velice těžké objektivně odpovědět. Samozřejmě, že máme speciální dětské brýle. U dětí do cca 6 let se zrak teprve vyvíjí a mohou nastat velmi individuální reakce. Rozhodně však občasné sledování 3D nepoškozuje zrak ani vývoj lidského oka. Je potřeba se jen s dítětem více bavit o tom, jestli vidí dobře, zda ho nebolí hlava atd.. Nejčastější příznaky, ne jen u dětí, ale obecně jsou bolest hlavy, rozmazaný obraz atd.. Tyto příznaky jsou spíše reakcí na oční vadu či jiný lidský handicap.

(Kamila Kráčalíková - 3. 7. 2017)
Dobrý den mohu si vstupenky na film vyzvednout i den předem a v kolik hodin se otvírají pokladny ?
Dobrý den, pokladny máme otevřené každý den od 9:00 do cca 22:00. Program na kinotýden čt - st můžete vždy zakoupit dopředu už od úterý.

(honza - 30. 6. 2017)
dobrý den jaké jsou ceny občerstvení?
Dobrý den, orientační ceník naleznete na našem webu www.GACinema.cz v sekci akce: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=43

(Tomáš Lehotský - 23. 6. 2017)
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak je to s parkováním. Když auto zaparkuju do garáží GA, jak to bude s cenou? Je tam nějaká sleva, když jdeme na film? Děkuji.
Dobrý den, od 18:00 je parkování zdarma. V sobotu od 12:00 v neděli a státní svátky je také parkování zdarma. Mimo tyto časy se platba za parkování řídí platným ceníkem OZC Zlaté jablko a bohužel, účtenky za nákup neslouží jako sleva na parkovném.

(Stanislav - 21. 6. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jde zaplatit lístek přes internet kartou Sodexo flexi pas. Nebo to jde pouze formou poukázek na pokladně?
Dobrý den, pouze ve formě poukázek na pokladně.

(Jakub - 17. 6. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat.. berete flexi nebo multi pasy? Děkuji za odpověď 😊
Dobrý den, ano, bereme.

(Lukáš - 17. 6. 2017)
Dobrý den, jak uplatním dárkové poukazy, když mám již rezervovaná místa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, zaplatíte nimi na pokladně místo peněz.

(Martina - 17. 6. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se dá platit v kině platební kartou. Děkuji
Dobrý den, v současné době nikoliv. V průběhu léta by se měli platební terminály objevit i u nás.

(Veronika - 16. 6. 2017)
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

(Marek Vymětal - 15. 6. 2017)
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli jste už promítali film "Zahradnictví: Rodinný přítel". Pokud ano, bude někdy repríza? nebo je možné vidět film někde poblíž, Vizovice, Uh. Hradiště, Otrokovice apod. Děkuji za odpověď Vymětal Otrokovice
Dobrý den, film už měl dávno svoji premiéru (27.4.2017) a úspěšně jsme ho promítali několik týdnů. Bohužel ho už v našem programu nenaleznete. Poslední možností jak ho u nás vidět je projekce v rámci FKS nějaká středa v září v 10:00 a 14:00, pak už bude navazovat druhý díl trilogie. PS: V Luhačovicích ho máte na Elektře 24.6. v 19:30 a v Otrokovicích na Besedě 30.6. v 10:00. Dnes se hraje ještě v Olomouci v kině Metropol, tam také příští čtvrtek.

(Katerina Kotkova - 15. 6. 2017)
Dobrý den, mohu na 3D film uplatnit 2D dárkový poukaz a zbytek doplatit hotove na pokladne?
Dobrý den, ano, to je možné.

(Blanka - 9. 6. 2017)
Dobrý den,akceptujete platební poukázky Unišek+FKSP ?
Dobrý den, ano akceptujeme.

(Michal - 7. 6. 2017)
Dobrý den,chceme s dětmi na film auta 3,chci se zeptat jestli je kvůli dětem nějak snížena hlasitost? Děkuji
Dobrý den, hlasitost filmů je vždy nastavena tak, jak nám udává smluvní ujednání s danou distribuční společností.

(Marek - 1. 6. 2017)
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

(Roman - 31. 5. 2017)
Dobrý den. Můžu se zeptat proč už skoro nedáváme 3D filmy s titulkama ale jen s dabingem?
Dobrý den, na 3D titulky máme s porovnáním 3D dabing 3x menší návštěvnost. Pokud má film 4 různé verze (2D dabing, 2D titulky, 3D dabing a 3D titulky) nasazujeme filmy v modelu 2D titulky a 3D dabing. Do kříže pak 2D dabing a 3D titulky. Přičemž po prvním premiérovém týdnu se stahuje z projekce vezre 3D titulky, další týden se pak ubírá z trojce nejméně navštěvovaných verzích.

(Vladimír - 30. 5. 2017)
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

(Kristýna - 25. 5. 2017)
Od zaměstnavatele jsem obdržela kartu Benefity a.s., jejím prostřednictvím si mohu koupit vstupenky do kin. Lze uplatnit i ve vašem kině? Díky.
Dobrý den, bohužel tuto kartu neakceptujeme a do budoucna ani o tom neuvažujeme. Podmínky akceptace jsou ještě horší než poplatky u bankovních karet a odmítáme se zapojovat do podobných aktivit. Máme své vlastní karty, které jsou mnohem výhodnější jak pro diváka tak i nás. V současné chvíli je používá třeba Police ČR či Krajský soud.

(D - 16. 5. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, sleva ze slevové karty se uplatňuje i při rezervaci vstupenek? Díky
Dobrý den, pokud jdete na standardní představení (ne již zlevněné či marketingově významné (předpremiéry)), je sleva automaticky při dodržení postupu dle kroků 1-3 započítána.

(lukáš šiška - 15. 5. 2017)
Dobrý den, nevadí že jsme se s přítelem pomílovali během filmu? Prostě to na nás přišlo. Děkujeme, jste naše nejoblíbenější kino!
Dobrý den, pokud nevadí, že jsme se na Vás dívali, tak je to v pořádku. Všechny naše sály jsou osazeny infrakamerou. Pěkný den.

(Matěj - 14. 5. 2017)
Dobrý den můžu se zeptat: dá se jít na film od 15 se souhlasem rodičů obsahující telefonní číslo, když zavolá obsluha zákonnému zástupci?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému divákovi z tohoto důvodu, ale má ovšem povinnost nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro přístupnost filmu. Děkujeme za pochopení.

(Jana - 12. 5. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete hrát Annabelle 2, případně kdy. Děkuji.
Dobrý den, česká premiéra je plánovaná na 10.8.2017 a samozřejmě budeme tento horor promítat od tohoto data.

(František - 12. 5. 2017)
Dobrý den, plánujete modernizaci kina na 4Dx? Popř. V jakém časovém horizontu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bedlivě sledujeme všechny možné technologické novinky, které probíhají v kino průmyslu. Vždy posuzujeme finanční náročnost projektu, adekvátní počet filmů a zdali to jde realizovat i u nás. V tuto chvíli je zatím technologie 4DX pro město Zlín příliš drahá. Neexistuje efektivní počet filmů a tím pádem se zatím tato investice nevyplatí. Zvažovali jsme samozřejmě i pár sedáků na vybraných sálech, ale i přesto je cena za sedák neúměrně vysoká. V případě zajímavých podmínek chceme tuto technologii 4DX a Dolby Atmos výhledově do našeho kina integrovat. Samozřejmě podle modelu poměr cena/výkon. Děkujeme za pochopení.

(Petr - 7. 5. 2017)
Dobrý, je potrebné mat vitisknuté vstupneky pri online kúpe ? alebo stačí ich mať v elektronickej podobe ?
Dobrý den, vstupenky stačí zobrazit v mobilním telefoně.

(Talach - 7. 5. 2017)
Chtěl bych se zeptat proč filmy nezačínají přesně podle programu Jsem na filmu který by měl začít 17:30 a je 17:40 a pořád se nic neděje a to nás čekají ještě reklamy a trailery.Určitě by na dochvilnosti šlo zapracovat.Předem děkuji za odpověď z vysvětlením.Talach
Dobrý den, jednalo se o projekci Strážců galaxie v neděli 7.5., kdy jsme reagovali na nečekaný zvětšený divácký zájem, který byl dán aktuální změnou povětrnostní situace. Z tohoto důvodu byla projekce pozdržena, aby jsme zvládali napouštět diváky do sálu, kteří do kina dorazili na poslední chvíli. Jejich odbavení nemohlo proběhnout rychleji, momentálně máme v provozu jen dvě pokladny z důvodů rekonstrukce prodejních prostorů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za tyto nepředpokládané komplikace.

(Zdenek - 7. 5. 2017)
Dobrý den, lze objednat lístky online a platit na místě kartou Ticket Benefits?Jde mi o to, zda tuto kartu akceptujete, aby nedošlo k pozdějším problémům.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto kartu neakceptujeme. Nedomluvili jsme se s poskytovatelem na podmínkách spolupráce. V tuto chvíli jsou pro nás nepřijatelné.

(paja - 6. 5. 2017)
dobrý den, chci se zeptat jestli budete jěště někdy promítet Avatar ve 3D ? děkuji za odpověď
Dobrý den, tento film se již v kině promítat nebude, práva na něj vypršela. Čekáme na nové díly 2-3-4.

(Pavel - 4. 5. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda budete ještě promítat film Ztracené město Z. V programu jsem ho již nenašel. Promítali jste ho poměrně krátkou dobu. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel ho v našem programu již nenaleznete. Návštěvnost na tento zajímavý snímek v porovnání s ostatními tituly byl neadekvátní a tak jsme ho museli bohužel nahradit premiérovými tituly. Uvažujeme, že bychom snímek ještě zařadili do Filmového klubu seniorů (FKS) a promítli někdy v září za 50,- nějakou středu v 10:00 a 14:00.

(Mirek - 4. 5. 2017)
Dobrý den, chci zakoupit vstupenky online (rezervace vstupenek není možná, jedná e o premiéru filmu), jsme dva dospělí a jedno dítě. Dítě má dle vašeho ceníku slevu na vstupné, ale při nákupu online nelze levnější vstupenku pro dítě zakoupit, v nabídce je jen vstupenka s plnou cenou, jak tedy online zakoupit levnější vstupenku pro dítě?
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nejdou a do budoucna ani nebudou. Reagujeme tak časté zneužívání této slevy. Není možné, aby jsme měli celý sál vyprodaný jen za dětskou slevu. Pokud se bude český divák zneužívat slevový systém, budou následovat opatření, které se bohužel nebudou divákům líbit. Pokud chcete jít levněji do kina i se svými dětmi a mít levnější vstupné, Vy i Vaše děti, tak Vám navrhujeme členství v našem GAClubu, kde každý člen má slevu 30,- na standardní představení. Člen může nakoupit 5 ks na jedno představení, takže dva rodiče, tři děti, všichni sleva 30,- a navíc 10tý nákup zdarma. Pokud vidíme, že členové začínají slevu zneužívat, můžeme individuálně řešit jejich prohřešky určitou blokací funkcí na jejich kartě. Navíc karta jde přednabít kreditem a používat ji jako kreditní kartu.

(Zuzana S. - 2. 5. 2017)
Dobry den, muzu se zeptat, do kdy budete promitat film Zahradnictví: Rodinný přítel? Dekuji
Dobrý den, záležet bude na návštěvnosti filmu, pevně věříme, že co nejdéle, ale náš skromný odhad je cca na jeden měsíc. Takže ještě tak cca 3-4 týdny.

(Knotek Jaroslav - 29. 4. 2017)
kde se u vás dá zaregistrovat ? Děkuji
Dobrý den, pokud máte na mysli registraci do GAClubu, můžete si ji osobně vyřídit na pokladně, kde vyplníte registrační formulář. Případně si můžete formulář vytisknout z našich stránek (sekce GAClub) a s vyplněným formulářem přijít na pokladnu. Po zaplacení ročního poplatku 60,-, Vám pokladní vystaví naši kartičku.

(milos - 28. 4. 2017)
Dobry den. Mam u vas zarezervovane listky, ale chtel bych je uz zaplatit. Jak na to??
Dobrý den, lístky v rezervaci je možné zaplatit pouze na pokladně. Ještě můžete přes link, který Vám přišel v potvrzovacím mailu, rezervaci zrušit a místa ihned zakoupit online.

(zuzana reifova - 28. 4. 2017)
Dobry den, nebudete promitat film Chatrč?
Dobrý den, film Chatrč nemá distribuční společnost pro ČR, proto jej nemůžeme nabídnout. V případě, že se situace změní, rádi film zařadíme do programu.

(Milan - 25. 4. 2017)
Dobrý den, jaké jsou prosím rozměry plátna v sále č. 1?
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

(Romana - 19. 4. 2017)
Dobrý den,prosím,jaká je cena lístku pro dítě 3 roky? Dcera chce jít na šmouly,Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud půjdete v levné úterý, cena bude 99,- pro Vás všechny za jednu vstupenku. Pokud využijete speciální nedělní nabídky (23.4.), kdy slavíme 9. narozeniny, zaplatíte za 2D vstupenku jen 69,-. Při standardní projekci platí děti cenu 139,- a rodič 169,-.

(Petra - 19. 4. 2017)
Dobrý den, nemohu nikde najít informaci, od kolika je vhodný věk pro shlédnutí Balerína a Kráska a Zvíře? Chtěla bych jít s neteří 6 let.
Dobrý den, tyto filmy nabízíme jako dětské filmy, najdete je v sekci pro děti. U popisku filmu je vždy tato základní informace: USA - 2017 - (0) - 129 minut - Falcon (kde 0 v závorce značí přístupnost filmu).

(Patrik - 18. 4. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li plánujete vysílat film Chatrč (2017)? Je zatím jen na Slovensku, Děkuji
Dobrý den, ano máte pravdu, film Chatrč se promítá zatím jen na Slovensku. Pro Českou republiku zatím nebyly zakoupeny práva pro projekci v kinech a zřejmě to vypadá, že ani nebudou zakoupena.

(Petr - 17. 4. 2017)
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat, jesti při přijeti GA clubu mám nárok 30,- Kč slevu na úterní promítaní z 99,- na 69,-. Omlouváms se, zda už běžela zde otázka Děkuji předem
Dobrý den, levné úterý je již specifická slevová akce a není možné na ni uplatnit další slevu, ani GAClub. Děkujeme za pochopení.

(Juan - 17. 4. 2017)
Dobrý den, je možné si na pokladně zakoupit lístky na libovolný film (dárkové poukazy)? Díky.
Dobrý den, na pokladně máme 2D i 3D poukázky. Samozřejmě, že můžete zakoupit i přednabitou věrnostní kartu GAClubu, kde máte slevu 30,- na každé standardní představení a 10 nákup zdarma.

(Dita - 16. 4. 2017)
Dobrý den, omylem jsem koupila vstupenky na jeden film a chtěla bych je vyměnit za film druhý. Platba a rezervace proběhla online, je tato výměna možná? Děkuji
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info(zavináč)GACinema.cz

(Markéta - 15. 4. 2017)
Dobrý den, kde se nachází malé kino? Dekuji.
Dobrý den, Malé kino se nachází v areálu Ateliéry Zlín na Kudlově.

(Petr - 15. 4. 2017)
Dobrý den chci se zeptat jestli se dají 3 D brýle nasadit na normální brýle ?
Dobrý den, ano, dají.

(ONDŘEJ - 14. 4. 2017)
Dobrý den, berete flexi pasy?
Dobrý den, přehled akceptovatelných platebních poukázek včetně FlexiPass naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Tomáš - 13. 4. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

(Hanca - 12. 4. 2017)
Dobrý den,dá se u vás platit stravenkama sodexo?
Dobrý den, přehled akceptovatelných platebních poukázek včetně sodexa naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Miroslav Holub - 9. 4. 2017)
Dobrý den, budete dávat do kin Generation Iron 2? Je to kulturistický dokument, který má vyjít v květnu.
Dobrý den, tento snímek zatím nemá pro ČR žádného partnera pro kinodistribuci. Proto je velmi pravděpodobné, že snímek nebude nasazen do kin.

(Marek - 9. 4. 2017)
Dobrý den, chápu, že nejde použít věrnostní sleva na předpremiéru, ale trošku mi nejde do hlavy, proč nejde načíst alespoň návštěva. Přeci jenom lístek jsem si koupil. Děkuji za vysvětlení.
Dobrý den, pro Dámské a Pánské jízdy z důvodu velkého diváckého zájmu jsme se rozhodli mít pro všechny diváky stejné podmínky. Cena byla zvýšena na 199,-. Neplatí žádné zvýhodnění ani bonusy. Jedná se o speciální projekce mimo program, je to nestandardní řešení, ke kterému jsme nuceni poskytovateli práv. Pokud chceme mít film v celosvětové předpremiéře, musíme produkt prezentovat a nabízet jako mimořádnou a nestandardní nabídku. Proto je k filmu nabízen welcome drik, bude losování o drobné ceny v rámci kinotomoboly atd..

(,,, - 8. 4. 2017)
Dobrý den, budete promítat film 2Pac - All Eyez On Me? děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud nám bude film nabídnut, zařadíme ho do nabídky. Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se měl promítat i v rámci ČR.

(Lukas - 7. 4. 2017)
Jde prosím uplatnit studentská sleva přes online rezervaci ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, studentská sleva nelze uplatnit online. Z důvodu nemožné identifikace nároku na slevu jsme nuceni studenty odkazovat pouze na přímý prodej na pokladně, kde na základně předložení platného studentského průkazu uplatňují nárok na studentskou slevu.

(Dagmar šteiglová - 5. 4. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat zda můžu přes internet rezervovat místa když mám dárkový poukaz na lístek. Předem děkuji D.šteiglová
Dobrý den, ano, rezervace je možná. Dárkovým poukazem zaplatíte potom na pokladně. Rezervace není možná pouze v levné úterý a na speciální projekce (předpremiéry atd..)

(Lucie - 4. 4. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda platí i 2,5lete dítě na klíně a zda máte nějakou akci na narozeninové vstupy.
Dobrý den, každý divák u nás musí platit, tedy i 2,5 leté dítě. Tady je však otázka, zda je rozumné jít s tak malým dítětem na sál. Filmy jsou docela hlasité a není to pro zdraví tak malého diváka moc příjemné sledovat takto snímek. Navíc, by mohl takto malý divák svou nepozorností rušit ostatní diváky. Je to na Vašem zvážení. Raději doporučujeme speciální projekce pro mateřské školy, kde promítáme v jiném režimu, za speciální cenu a zkrácené filmy. Akci na narozeniny plánujeme ke konci měsíce dubna, kdy budeme slavit 9. narozeniny. Jiné slevové akce spjaté s narozeninami nemáme.

(Václav Mikuška - 2. 4. 2017)
chci navštěvovat filmy promítané v rámci senior klubu - mám již na to věk /72, co mám pro to udělat?????????
Dobrý den, nemusíte dělat vůbec nic. Stačí si jen na pokladně kina zakoupit lístek a jít na film.

(Aneta - 1. 4. 2017)
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

(Lenka - 31. 3. 2017)
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

(Miluše Štelcová - 29. 3. 2017)
Dobrý den, včera jsem si objednala a on-line zaplatila lístky na pátek na 16,15h na představení Šmoulové. Až potom jsem si všimla, že jsem koupila dvě vstupenky pro dospělé, id´když moje dcera má 6let. Šlo by to opravit? děkuji moc, uvádím i telefon pro případnou zprávu 602775393 děkuji Štelcová
Dobrý den, pokud chcete online nakoupit vstupenky ze slevou, musíte stát členy GAClubu a pak na základně svého ID čísla máte na všechny online nákupy (i fyzické nákupy na pokladně) slevu 30,- (nerozlišujeme dítě či dospělý). Navíc máte věrnostní bonus, každou 10 vstupenku zdarma. Jiná online možnost slevy není. Nedokážeme na dálku ověřit, zda máte opravdu dítě a po skutečnosti, že jsme měli sál plný dětí, jsme od této praxe ustoupili a slevy si více hlídáme. Online pouze GAClubu, ostatní slevy na pokladně při požádání. Pokud chcete ušetřit 30,- můžete poprosit o storno jedné vstupenky na mailu (info-zavináč-gacinema.cz), stačí nám přeposlat vstupenky a my Vám vrátíme peníze na účet. Vy si pak na uděláte rezervaci (buď na jednu či dvě místa) a na pokladně při vyzvednutí vstupenky poprosíte o dětskou slevu. Mrzí nás tento postup, ale bohužel je na základě negativní zkušenosti neukázněných diváků, kteří si prostě nakupovali dětské vstupenky a pak se strašně moc divili, jak se to mohlo stát, že mají dětskou, když rozhodně zadávali normální a že to musí být chyba systému. Věřím, že toto pochopíte. Pokud chodíte k nám do kina často, doporučujeme zařídit si členství v GAClubu, ušetříte.

(Vlaďka - 23. 3. 2017)
Pochvala - Hance a Martinovi na pokladně. Měla jsem problém se svou technikou při nákupu vstupenek z Ticketportalu a oba mi rychle pomohli vyřešit tak, abych o vstupenky nakonec nepřišla. Ještě jednou oběma moc díky :-)
Dobrý den, moc děkujeme za Vaši pochvalu. Máme radost, že Vám vyšli vstříc a snažili se nad rámec svých povinností vyřešit problém k Vaší spokojenosti.

(Eliška - 21. 3. 2017)
Dobrý den, lze online zakoupit také dětský lístek? Zobrazuje se mi pouze jedna cena. Děkuji
Dobrý den, online můžete uplatnit pouze identifikovatelné slevy. Což je v tuto dobu pouze sleva GAClubu, která je ve stejné výši jak dětská sleva. Na GAClubu můžete naráz zakoupit 5ks vstupenek za dětskou cenu a navíc máte každou desátou vstupenku zdarma. Bohužel, dětské slevy nedokážeme online ověřit a proto je nemůžeme nabízet. Měli bychom pak kino plné dětí :) Děkujeme za pochopení. Dětskou slevu můžete uplatnit pouze na pokladně.

(Barča - 21. 3. 2017)
Přijímáte platby kartou Benefit plus? v rámci cafeterie?
Dobrý den, platby kartou zatím nepřijímáme. Důvodem jsou neadekvátní poplatky, které bychom měli platit za akceptace těchto plateb. Proto upřednostňujme pro nás výhodnější platební metody. Děkujeme za pochopení.

(Nikola - 19. 3. 2017)
Dobrý den, když mám zarezervované lístky, můžu je dodatečně zaplatit před internet, abych nemusela platit až v kině?
Dobrý den, dodatečná platba zatím není možná. Buď vstupenky nakoupíte rovnou a nebo si uděláte rezervaci. Bohužel systém zatím neumí kombinovat dvě různé akce naráz.

(Zuzka - 15. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda na promítání fimu Arrival 22.3. mohou přijít i nečlenové FKS díky
Dobrý den, na filmy Filmového klubu seniorů (FKS) mohou samozřejmě diváci všech věkových kategorií. Žádné členství není potřeba.

(Puxina - 15. 3. 2017)
Zdravím, všiml jsem, že míváte volně dostupné plakáty různých filmů. Plakáty vyřazujete vždy když skončí promítání daného filmu? Popřípadě je možno si nějaké plakáty zakoupit během promítání daného filmu? Díky a mějte se hezky :)
Dobrý den, plakáty nemůžeme bohužel prodávat. Musíte vždy počkat, co zbude po dopromítání filmů,

(Ivana Bednaříková - 14. 3. 2017)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je nějaká změna, že na "dámskou jízdu" není možné uplatnit průkaz ZTP/P ?
Dobrý den, dámské jízdy plánované od 1.1. jsou v novém režimu, kdy neposkytujeme nikomu žádné výhody a slevy. Cena byla stanovena na 199,-. Tyto změny jsme komunikovali na dvou posledních dámských jízdách a také ve skupině ke konkrétním dámským jízdám. Ze zákona nejsme povinni poskytovat slevy ZTP a je čistě na nás, komu co a jak poskytneme. Na standardní projekce filmu poskytujeme slevu, tak jak jste zvyklí. Ale na speciální akce, po domluvě s dodavateli obsahu, jsme se rozhodli pro omezení slev a nastavení rovných podmínek pro všechny.

(síma - 9. 3. 2017)
Dobrý den, dělám DÚ a proto mě zajímá kolik má kino sálů. Děkuji
Multikino Golden Apple Cinema je první a zatím jediné plně digitální multikino ve Zlínském kraji se 6 kinosály s celkovou kapacitou 949 míst. Z toho tři sály jsou osazené 3D projektory pro projekci 3D filmů. Multikino najdete v OZC Zlaté jablko v centru Zlína. Aktuální program kina: www.GACinema.cz

(Jiko - 8. 3. 2017)
Dobrý den, když mi RODIČ koupí vstupenku na film přístupný od 15 let? Pustíte mě do kina?
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Pavla Valchářová - 8. 3. 2017)
Dobrý den. Když si objednám dárkový poukaz (ať už 2D nebo 3D) online a je tam uvedeno datum 30.6.2017 - znamená to, že se dárkový poukaz může využít kdykoliv od zakoupení do 30.6.2017 na jakýkoliv film? Díky. S pozdravem Pavla Valchářová
Dobrý den, přesně tak. Poukázka je platná na jakýkoliv standardní film do data platnosti.

(Andrea - 3. 3. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné vyměnit 3D poukaz za poukaz na 2D?
Dobrý den, i s 3D poukazem můžete jít na 2D film.

(Aneta - 3. 3. 2017)
Dobrý den, jak zjistím zůstatek kreditu/peněz na ga cinema kartě?
Dobrý den, při nákupu vstupenky se Vám hned vedle políčka, kde zadáte číslo Vaší karty, zobrazí zůstatek. Pokud se zůstatek nezobrazí je karta neaktivní.

(Marie - 22. 2. 2017)
Dobry vecer!kde,prosim,najdu nabidku na 5D?
Dobrý den, nabídku na 5D kino naleznete v 5D kině. Bohužel, 5D kino provozuje jiná společnost. Děkujeme za pochopení.

(Vladimir - 14. 2. 2017)
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

(Aneta - 10. 2. 2017)
Dobrý den, zakoupila jsem si u vás lístky přes internet, je nutné si je vytisknout, nebo stačí v elektronické podobě. Děkuji
Dobrý den, stačí je ukázat pouze na mobilu. Důležité je pro nás ID číslo vstupenky, které se kontroluje.

(Radim Hlinák - 9. 2. 2017)
Dobrý den. Prosím Vás, jak si můžu zarezervovat film, který je možné zarezervovat pouze jako člen GA Clubu? Dnes jsem se do tohoto programu zaregistroval. Děkuji
Dobrý den, pokud je Vaše registrace aktivní, máte přidělenou členskou kartu se svým ID číslem, tak nic nebrání v možnosti rezervace. Musíte ovšem postupovat podle rezervačních kroků posloupně. Vyberete počet vstupenek, pak zadáte číslo Vaší karty a teprve pak vybíráte přesná místa v sále, pak vyplníte identifikační údaje a zakliknete rezervovat.

(Jana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možnost vstupenky vrátit popřípadě stornovat?
Dobrý den, pokud máte lístky zakoupeny online, jdou vystornovat... Přepošlete nám vstupenky na mail info(zavináč)gacinema.cz Vaše žádost se stornem a vstupenkami nám musí dorazit před projekcí filmu, jinak nelze storno provést. Pokud máte vstupenky zakoupeny fyzicky, musíte je donést před začátkem představení na pokladnu.

(Zuzana - 9. 2. 2017)
Dobrý den, je možné vyřídit věrnostní kartu a ihned uplatnit slevu na nákup lístků? Kolik lístků je možné zakoupit najednou? Děkuji
Dobrý den, na kartu je možné zakoupit max 5 vstupenek na jedno představení, individuálně je možné nastavit i více. Plánujeme rozšíření na 6ks na jednu kartu, což souvisí i s online prodejem, zde je také možný počet 5ks a rozšíření na 6 se připravuje. Kartu Vám vydáme na pokladně kina při vyplnění vstupního dotazníku a uhrazení ročního členského poplatku.

(Tereza - 7. 2. 2017)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když rezervuji vstupenky na internetě, kde mám prosím zaškrnout, že jsem student a chtěla bych studentskou slevu.Děkuji
Dobrý den, studentské slevy se prokazují pouze na pokladně kina po předložení platného studentského průkazu.

(Martin - 7. 2. 2017)
dobrý den kolik stojí V.I.P. Karta do cinemy na celý rok a platí to i po celé republice,děkuji Hrubý
dobrý den, karta stojí 9999,- a je platná pouze pro GACinema Zlín pro jednu osobu, karta je nepřenosná.

(Šárka Gahurová - 6. 2. 2017)
Dobrý den, 31.1.jsem měla dotaz na upletneni innogy karty. Bylo mi odpovezeno, ze sleva lze uplatnit pouze na prepazce. Dnes jsem se snazila koupit listky osobne a uplatnit slevu a bylo mi receno, ze na tento film sleva uplatnit nelze. Tak tomu nerozumim. Jednalo se o film Padesat odstinu temnoty...
Dobrý den, poskytovatel karty, dříve společnost RWE, Vás měla dopředu upozornit, že tato sleva se vztahuje pouze na české filmy, které RWE (teď Innogy) sponzoruje. Karta obecně neslouží jako sleva do kina na všechny filmy, ale jen vybrané, tedy české snímky. Padesát odstínů temnoty je film zahraniční produkce a bohužel sleva Innogy na tento snímek nejde uplatnit.

(kamil - 2. 2. 2017)
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak si vede zlínske multikino v porovnaní navštěvnosti s ostatními multikiny..popř.na které adrese bych to mohl zjistit...dekuji
Dobrý den, rádi bychom zodpověděli na Váš dotaz, ale tyto interní informace normálně neposkytujeme. Můžeme říci, že si vedeme dobře a jsme s dosaženými výsledky v rámci možností spokojeni. Děkujeme za pochopení.

(Alena Vallová - 1. 2. 2017)
Dobrý den, proč u Vás nelze na pokladnách platit kartou? Dnes zcela běžné. Děkuji.
Dobrý den, tato situace nás mrzí, ale zatím je to u nás tak, že jsme nenalezli vzájemnou shodu s poskytovateli karetních terminálů a odmítáme jimi nastavené podmínky. V současné době pracujeme na alternativní možnosti platby na pokladně přes platební karty, to ovšem bude uvedeno do provozu až po rekonstrukci pokladen v první polovině roku 2017. Zatím můžete využít online platby přes internet.

(Lenka Mikošková - 31. 1. 2017)
Dobrý den jak se stanu členem Ga Clubu?
Dobrý den, na pokladně vyplníte registrační formulář, uvedete kontaktní údaje, zaplatíte roční členský poplatek 60,- a je Vám přidělena ihned členská karta GAClubu.

(Śárka Gahurová - 31. 1. 2017)
Dobrý den, jak mám uplatnit kartu innogy při platbě online. děkuji za odpověď
Dobrý den, karta Innogy nejde uplatnit online. Pokud chcete tuto slevu uplatnit, musíte s platnou kartou Innogy přijít na pokladnu kina a předložit ji.

(Marek - 25. 1. 2017)
Dobrý den, měl bych na Vás dotaz. Zajmalo by mě zda přijímáte poukázky typu Up Unišek+. Děkuji za odpověď. S pozdravem M.Morávek
Dobrý den, Unišeky přijímáme. Přehled akceptovatelných poukázek naleznete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

(Adam - 22. 1. 2017)
Dobrý den, je dovolené si do kina přinést své vlastní občerstvení? Děkuji
Dobrý den, bohužel není. Prosíme návštěvníky, aby si s z domu nenosili vlastní jídlo. Nejde ani tak o to, že si nekoupí u nás na bufetu, nemusíte kupovat. Ale většinou vlastní jídlo máte v šustivých rušivých obalech nebo jinak ruší při projekci filmu. Třeba takové pečené kuře, řízek apod..

(Jiří - 16. 1. 2017)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na uznání studentské slevy stačí třeba obyčejný studentský průkaz který se za tímto účelem používá třeba ve vlaku nebo autobusu? Za odpověď předem děkuji.
Dobrý den, stačí nám jakýkoliv platný studentský průkaz i ten, kterým se prokazujete ve škole či vlaku nebo autobuse a nárokujete studentskou slevu.

(Lucie - 10. 1. 2017)
Dobrý den, chci se zeptat, jak se dají vystornovat lístky, které jsme zaplatily přes internet? Děkuji moc
Dobrý den, stačí nám přeposlat vstupenky s tím, že je chcete stornovat. Použijte prosím mail info(zavináč)GACinema.cz

(Roman - 28. 12. 2016)
Dobrý deň. Dá sa niekde získať program na celý mesiac? Ďakujem
Dobrý den, bohužel nikoliv. My, stejně jako ostatní multikina programujeme pouze na týden. Vždy od čtvrtku (kdy jsou premiéry) do následující středy. Program se sestavuje v pondělí a na webu je zveřejněn ve večerních hodinách. Lépe tak reagujeme na poptávku po jednotlivých filmech. Na www.ufd.cz naleznete alespoň Plán premiér filmů, které půjdou do kin v jednotlivých měsících.

(marie novakova - 27. 12. 2016)
Dobrý den, mám věrnostní kartičku GAC, jde nějak zjistit kdy budu mít na kartě desátý tedy vstup zdarma? Děkuji
Dobrý den, svůj dotaz můžete směřovat mailem na manager@gacinema.cz nebo i osobně na pokladně multikina.

(Rizzlah - 26. 12. 2016)
Zdravím, lze použít dárkovou poukázku ( 3D ) i na 2D představení ? Díky, známí jsou na 2D a já už se do kina pak nedostanu, je to tedy možné ? Díky
Dobrý den, 3D dárkovou poukázku je možné použít na 2D projekci. Rozdíl v ceně vstupenky však nevracíme.

(Simus - 12. 12. 2016)
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastav, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Tak je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online uplatit při nákupu vstupenky na webu kina.

(David - 30. 10. 2016)
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

(Aneta - 29. 10. 2016)
Dobý den, ráda bych se zeptala proč se filmy v originálním znění promítají v tak pozdních hodinách? Pokud začínají v devět večer a později, je skoro nemožné dostat se domů pomocí mhd. Nemohli by se promítat dřív v normální dobu jako s dabingem? Ne všichni mají rádi dabing a ne všichni mají auto.
Dobrý den, rádi bychom filmy promítali podle jízdních řádů MHD, ale na to se nebere ohled. Filmy se programují podle výtěžnosti v jednotlivých časech. Dabing vždy vydělá více než titulková verze. Titulkové verze se doprogramovávají k dabovaným verzím. Pokud má film, jak je tomu u Doctora Strange 4 verze, tak bohužel zvládneme odpromítat pouze dvě verze a to tak, že upřednostníme vždy dabing před titulky vzhledem k většímu tržnímu potenciálu. Takto situace nás mrzí, ale disponujeme pouze 6 sály a musíme se řídit podle návštěvnosti na konkretní tituly, kde se klade důraz i na jazykové verze. V současné době není prostor mít Doctora Strange i v čase +/- 18:00 pokud máme vůči němu silnější filmy než je on sám.

(Marta - 25. 10. 2016)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se sleva na kartičku dá uplatnit i při koupi dětských vstupenek. Děkuji
Dobrý den, u nás se nedají bohužel kombinovat slevy. Buď využijete slevu GAClubu a nebo dětskou slevu. Obojí je ve výši 30,-.

(Skiperr - 23. 10. 2016)
Můžu jít na film od 18 když mi neni 18?
Dobrý den, bohužel nikoliv.

(Honza - 21. 10. 2016)
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

(Josef - 20. 10. 2016)
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

(Malenovská - 19. 10. 2016)
Dobrý den, půstí dceru, které je 14,5 let na film od 15 let, když půjdu jako rodič s ní? Děkuji
Dobrý den, podle zákona č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) jsou účastníci představení povinni prokázat provozovateli multikina skutečnost, že splňují příslušnou věkovou hranici přípustnou pro audiovizuální dílo, kterou stanovil výrobce či distributor audiovizuálního díla. Zákon tento vztah vymezuje následovně: Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d). Kinematografické dílo je z hlediska vhodnosti jeho obsahu pro děti a mladistvé klasifikováno jako a) přístupné bez omezení, b) nevhodné pro děti do 12 let, c) nepřístupné pro děti do 15 let, nebo d) nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Zákon nijak nespecifikuje přenesení odpovědnost na zákonného zástupce při nevyhovění podmínky bodu c) či bodu d). Pokud zakoupí osoba starší 15 let vstupenky na film nepřístupný pro děti do 15 let, splnili jsme tedy zákonné podmínky pro prodej vstupenek. Pokud se stane, že přes naši vnitřní kontrolu projde nezletilá osoba byť se zákonným zástupcem, tak koupí vstupenky souhlasí zákonný zástupce s přenesením plné zodpovědnosti na sebe a to v plném rozsahu. Na jeho plné odpovědnosti je posouzení, zdali je dané filmové představení označené dle § 4, písm a) a b) Předpisu č. 496/2012 Sb (Zákon o audiovizi) za přístupné bez omezení nebo nevhodné pro děti do 12 let, pro nezletilého vhodné či nikoliv. Provozovatel multikina Golden Apple Cinema neodpovídá za jakoukoliv újmu vzniklou nezletilému z tohoto důvodu, ale má ovšem právo nezletilého diváka z kina vykázat s nárokem na vrácení vstupného vzhledem k nesplnění zákonné podmínky pro nákup vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Honza - 18. 10. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat mám zakoupené lístky na film a vím že to nestihnu lze to vrátit ?
Dobrý den, určitě ano, jen to musí být před začátkem představení.

(Radim - 18. 10. 2016)
Dobrý den,Je nějaký minimální počet lidí potřebný pro odehrátí filmu v sále 1?
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka.

(Iva - 18. 10. 2016)
Dobrý den, jsou všechny sály bezbariérové, případně vybaveny plošinou pro vozíčkáře?Děkuji.
Dobrý den, jsme plně bezbariérové kino. Nemusíte se bát, na všechny sály se dostanete. Pro vozíčkáře máme samozřejmě i speciální WC.

(Zdena Sátorová - 17. 10. 2016)
Prosím Vás dostali jsme poukázky do kina Cinema City je možné je u Vás uplatnit? Děkuji za kladnou odpověď Sátorová
Dobrý den, my jsme Golden Apple Cinema. Poukázku Cinema City uplatníte pouze v kinech Cinema City. Nejbližší multikino Cinema City je v Brně nebo Ostravě. Děkujeme za pochopení.

(Radek Veselka - 15. 10. 2016)
Dobrý den, kolik bylo odehráno filmových titulů v roce 2015 v CineStar Olomouc? Děkuji.
Dobrý den, na tuto otázku Vám odpoví Cinestar, my jsme Golden Apple Cinema :)

(Dagmar Pařilová - 12. 10. 2016)
Dobrý den, dříve než jsem dokončila platbu vstupenky objevila se hláška: Při generování došlo k vnitřní chybě. Jak mám dále postupovat abych vstupenku zaplatila? Děkuji
Dobrý den, pokud se tato hláška objevila už průběhu procesu platby. Je chyba na straně bankovního protokolu a musíte celou transakci zopakovat znovu. Do tohoto zabezpečeného rozhraní my logicky nemáme přístup a je to jen mezi Vámi a bankou.

(Milan - 11. 10. 2016)
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

(Olga - 10. 10. 2016)
dobrý den, co to znamená, když je u filmu "dámská jízda "? díky za vysvětlení :)
Dobrý den, jedná se o speciální akci, která bývá zpravidla během 2-3 hodin vyprodaná. Více informací o dámských jízdách naleznete nepravidelně na našem FB. Na této akci mají diváci vždy welcome drink, probíhá slosování vstupenek o zajímavé ceny a vidí film v předpremiéře. Teď bude hlavní cenou pobyt pro dvě osoby na tři dny v tatranském hotelu Alexandra.

(Jindra - 3. 10. 2016)
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

(Adam - 26. 9. 2016)
Zdravím, když budu mít základní věrnostní kartičku, počítá se vstup i v úterý za 99 kč? Ptám se, protože tam je vždy 1 vstup zadarmo a nebo jeslti to platí jenom na filmy, kde kartičku můžu použít, tedy každý den, kromě úterý. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď a přeji příjemný zbytek dne :)
Dobrý den, věrnostní benefit (návštěva) se započítává i v levné úterý. V tento den se logicky nezapočítává jen sleva 30,-.

(What are you waiting for - 22. 9. 2016)
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

(Amálie - 20. 9. 2016)
Dobrý den, jaktože se nedá rezervovat na úterý a přitom tam stále vidím, nějaké rezervace.. to je trošku nefér
Dobrý den, rezervace jsou pouze pro členy GAClubu.

(Laďa - 17. 9. 2016)
Dobrý den, zakoupil jsem si u vás lístky na film přes internet a při platbě kartou zadal, že chci sms na mobil. Platba proběhla v pořádku, na email mi došly vstupenky, ale bohužel mi nedošla sms na mobil. Mohu se u vstupu prokázat emailem v mobilním telefonu? Děkuji za odpověď
Dobrý den, do emailu se posílají vstupenky automaticky a slouží jako náhradní vstupenka pro tyto případy. Takže ano, stačí ukázat vstupenky z mobilu.

(Barbora Foltová - 8. 9. 2016)
Dobrý den, je možné vzít na film osoby mladší 15 let na film od 15, když mi je 15 a budu tudíž jako doprovod?
Dobrý den, to bohužel možné není.

(Jana - 20. 8. 2016)
Když je film označen FKS, můžou na něj i nečlenové klubu? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano samozřejmě že mohou.

(Filip - 14. 8. 2016)
Dobrý den, je možné na pokladně GAC koupit lístky na film i den dopředu před promítáním? Děkuji
Dobrý den, ano je to možné. Dokonce už v pondělí večer cca po 19:00 si můžete koupit vstupenku na program od čtvrtka do středy následujícího týdne. Vstupenky si také můžete zakoupit na našem webu a zaplatit Vaší kreditní kartou. Členové GAClubu mohou již platit svými členskými kartami, pokud na nich mají adekvátní kredit.

(Tereza - 11. 8. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli, když ještě nemám udělanou občanku,ale už mi je 15,ukazat svojí starou kartičku na autobus,je stara z tohoto šk.roku,ale je tam datum i fotka:)
Dobrý den, pokud se jedná o platný průkaz totožnosti, je možné ho akceptovat a pustit Vás na film přístupný od 15 let.

(Tomáš Doležal - 27. 6. 2016)
Dobrý dem,chtěl bych se zeptat jestli je dárkový poukaz na 3D film jen pro jednu osobu.Díky.
Dobrý den, ano existuje. Dárkový poukaz na 3D film (můžete s ním jít ale i na 2D film) zakoupíte na pokladně multikina. Jeho hodnota je 199,-.

(Dana - 23. 6. 2016)
Dobrý den, máme 2 dárkové poukázky 3D do 30.6., je tyto poukázky možné uplatnit i na jiné filmy, které nejsou 3D?
Dobrý den, ano samozřejmě. Můžete jít i na 2D filmy.

(Marián - 11. 6. 2016)
Dobrý den, když mám vaši věrnostní kartu a chci koupit lístky online, jak to udělat abych měl slevu 30kč?
Dobrý den, musíte při výběru vstupenky správně zadat v rezervačním formuláři Vaše členské číslo, teprve pak systém rozezná nárok na slevu 30,- a započítá Vám i návštěvnický bonus, tzn. desátou vstupenku zdarma. Sleva 30,- neplatí na levné úterý, tam už je sleva aplikována v základním nastavení pro všechny diváky. Počítá se tedy jen věrnostní bonus. Ale vše je podmíněno tím, že správně zadáte Vaše členské číslo do objednávkového (rezervačního) formuláře.

(Pavel - 5. 6. 2016)
Dobrý den. Kdy nejpozděj musím vyzvednout rezervované vstupenky na film? Co když to nestíhám 30 min před začátkem? Ale třeba jen 5-10 min. Děkuji
Dobrý den, pokud přijedete cca 5-10 minut před začátkem představení nemůžeme Vám zaručit, zda Vámi zarezervované vstupenky budeme ještě pro Vás mít. Jak uvádíme v obchodních podmínkách, Vaši rezervaci Vám garantujeme do 30 minut před začátkem představení, pak se rezervace ruší v závaznosti na vyprodanosti představení. Pokud chcete mít jistotu svého místa a víte, že je reálné, že se opozdíte, můžete si individuálně domluvit pozdější vyzvednutí a nebo si rovnou vstupenky dopředu zakoupit a zaslat do mobilu ve formě sms či mailu. S elektronickou vstupenkou pak můžete jít rovnou na sál a nemusíte stát frontu na pokladně.

(Kryštof - 3. 6. 2016)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali vstupenku zakoupenou online mohu vytisknout na celý formát A4 nebo musí být dodržen její rozměr. Děkuji
Dobrý den, můžete ji mít i na A4, ale prosím dbejte toho, že i v tomto případě by měl být čitelný čárový kod pro případné reklamace a ověření pravosti ticketu.

(jana - 14. 5. 2016)
Dobrý den,chci se zeptat,v kterém sále je nejlepší jít na film? Je viditelný rozdíl,pokud půjdu v sále č.2 nebo v sále č.1? /obraz,zvuk,atd..vím,že se liší velikostí
Dobrý den, sál č. 1 má opravdu VELKÉ plátno, to je největší rozdíl. Jinak je vše stejné.

(Lada - 11. 5. 2016)
Bylo by možné přijít na promítání třeba o 15 minut později?
Dobrý den, na projekci filmu můžete přijít i 5 minut před koncem. Stačí mít platnou vstupenku.

(Martin Daňa - 7. 5. 2016)
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné si při návštěvě kina někam bezplatně uschovat věci na motorku (přilby a bundy) Děkuji.
Dobrý den, domluvte se prosím s obsluhou na bufetu, zda Vám věci uschovají ve svých prostorách určených k jejich odpočinku. Bohužel zatím šatnou my i OZC Zlaté jablko nedisponujeme. Šatna pro diváky GAC by se měla postavit toto léto v rámci druhé fáze revitalizace prostor GAC.

(Jan Svačina - 24. 4. 2016)
Dobrý den, je možno si na Malém kině koupit občerstvení na projekci?
Dobrý den, ano určitě. Jen popcorn máme v pytlíku a nápoje jsou jen v pet lahvích. Čepujeme pouze pivo.

(marie - 14. 4. 2016)
Dobrý den, jakým způsobem si mohu vyřídit věrnostní kartu? díky za odpověď
Dobrý den, na naší pokladně vyplňte vstupní dotazník, uhraďte roční poplatek a karta je Vaše.

(Markéta Zelinová - 8. 4. 2016)
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se dozvím že jsem si rezervovala lístky.
Dobrý den, pokud zadáte všechny údaje při rezervaci vstupenky dojde Vám potvrzující mail. V případě, že ho nenajdete, zkontrolujete si prosím nastavení Vaší emailové schránky, může se stát, že díky Vašemu zabezpečení mailu skončí potvrzující mail v nevyžádané poště či spamu.

(Ii - 23. 2. 2016)
Dobry den. Kam muzu směřovat otázky ohledně prodeje lístků přes ticketportal?
Dobrý den, dotazy ohledně předprodeje vstupenek můžete směřovat na mail: predprodej (zavináč) gacinema.cz

(Vladimir - 19. 2. 2016)
dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak můžu pri online nakupu lístků zohlednit slevu pro deti do 15 let ? nebo to můžu jen na pokladně ? děkuji za odpověď
Dobrý den, při online nákupu jsme schopni rozpoznat pouze členy GAClubu, ostatní slevy jsou možné pouze na pokladnách GAC.

(Derice - 8. 2. 2016)
Dobrý den, očekávám negativní odpověď, ale přesto se zeptám:) Nemáte v plánu zavést Dolby Atmos? A co projekce bez popcornů? Milerád si připlatím, Děkuji.
Dobrý den, Dolby Atmos jsme zvažovali, ale zatím to nevypadá moc dobře. Když se kino stavělo, tak projektanti nepočítali s tak sofistikovaným zvukovým systémem, který by se zavrtával do stropní konstrukce sálu. Ano, střecha by to neunesla a tak nemáme zatím bezpečností povolení. S tím popcornem to opravdu neprojde. Cena takové projekce jenom pro Vás by byla v průměru za 13tis. Ale mohl by jste mít projekci jen pro sebe a ty, které tam chcete mít.

(David - 7. 2. 2016)
Dobrý den, můžeme mi prosím osvětlit doplatek 4,75 Kč při koupi e-vstupenek? A musím vstupenky z emailu skutečně tisknout - nestačí je ukázat v mobilu? Momentálně totiž nemám možnost tisku. Díky za odpovědi.
Dobrý den, vstupenky tisknout nemusíte, stačí ukázat v mobilu. Poplatek 4,75 je poplatek společností umožnující tuto bankovní transakci a počítá se procentuálním výpočtem z celkové částky nákupu. Tuto formu používá ve Zlíně kromě nás i ZOO Zlín, Dopravní podnik, některé čerpací stanice a různé obchody. Tímto způsobem chceme upozornit na neúměrné bankovní a transakční poplatky, které jsou nám účtovány. Proto jsme se rozhodli, že takto dál nejde a pokud zákazník chce využívat bezhotovostní platby, tak si poplatky bude muset platit sám. Pokud bychom měli platit poplatky my, tak by se muselo zdražit vstupné v průměru o 10-15kč.

(Květa - 30. 1. 2016)
Dobrý den, je možné si koupit permanentku? A je možné ji koupit na fakturu?
Dobrý den, je možné si koupit věrnostní kartu s ročním poplatkem 60 kč, na kterou se dá nabít kredit, kterým se dále až do vyčerpání platí. Věrnostní karta má i další zvýhodnění, která si můžete pročíst na odkazu: http://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25 Věrnostní kartu je možné zakoupit i fakturačně. S pozdravem GA Cinema

(Petra - 30. 1. 2016)
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze uplatnit studentská sleva o víkendu? Děkuji
Dobrý den, studentská sleva se dá uplatnit od pondělí do pátku mimo levné úterý. S pozdravem GA Cinema

(Anonym - 13. 1. 2016)
Dobrý den, ohledně vstupenek na emailu, je třeba je tisknout barevně nebo stačí černobíle? Předpokládám že jde pouze o čárový kód, nerada bych ale, aby mě pak někdo nevpustil do sálu. Díky za odpověď.
Dobrý den, stačí i černobílá verze :)

(Kateřina Pav - 8. 1. 2016)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se u vás platí 3D brýle? Pokud ano jsou v ceně lístků anebo si je budeme muset ještě dokopit?
Dobrý den, 3D brýle půjčujeme zdarma.

(Kateřina - 31. 12. 2015)
Dobrý den. Ztratila jsem klubovou kartu. Jakým způsobem ji mohu opět získat? Děkuji
Dobrý den, napište nám prosím na info(zavináč)gacinema.cz vaše identifikační údaje a určitě se nějak domluvíme.

(Adéla Vařáková - 23. 12. 2015)
Dobry den, mam klubovou kartu ZOO Zlin family a chtela bych uplatnit slevu na mnou vybrany film. Lze kupovat listky online nebo musim vzdycky s kartickou na pokladnu GA cinema? Pokousela jsem si ted na ni koupit listek na 3D Star wars a pise mi to,ze neni karta mezi platnymi (pritom platnost karty je do 19.12.2016). Dekuji za info.
Dobrý den, toto je bohužel situace, kdy slevu můžete uplatnit jen v případě koupě na pokladně. Na internetu poskytujeme pouze slevu členům našeho věrnostního GAClubu. Naše databáze není kompatibilní s databází ZOO Zlín a proto nemůžeme online prodat slevu na ZOO. Náš návrh na sjednocení "věrnostních karet a členských karet" zlínského kraje nebyl realizován a tak mám všichni vlastní systémy, které spolu online vzájemně nekomunikují.

(Kaciceeek - 23. 11. 2015)
dobrý den , chci se zeptat jestli existuje nejaka sleva pro skupinu.... na promítání filmu hungergames v uterý jdeme 10člená skupina . dekuji
Dobrý den, v levné úterý je již opravdu HODNĚ velká sleva. Skupiny považujeme od 20ti diváků a významnou slevu zařizujeme pouze mimo standardní projekce. Třeba dopoledně pro školy apod.

(Honza - 11. 11. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

(Zákazník - 1. 11. 2015)
Dobrý den, lze použít Dárkový poukaz Zlatého jablka pro nabytí věrnostní karty GA Club? Děkuji za odpověď!
Dobrý den, ano to jde.

(Majký - 14. 10. 2015)
Dobrý den, chci se zeptat od kolika let je možné pracovat ve vašem kině jako student ? :)
Dobrý den, od 18ti let.

(Michal - 29. 9. 2015)
Dobrý den, bylo by možné prodloužit dárkový poukaz? Děkuji
Dobrý den, dárkový poukaz je možné prodloužit maximálně o 14 dní na pokladně multikina po předchozí domluvě s manažerem kina.

(Barbora - 21. 8. 2015)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

(Robin Křepela - 14. 8. 2015)
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

(Milada - 8. 7. 2015)
Dobrý den, jak dlouho platí zakoupená poukázka ? A lze použít poukázka na 3D film i na film 2D ?
Dobrý den, na každé poukázce je uvedena její platnost. Samozřejmě, že můžete 3D poukázku použít i na 2D film a obráceně.

(Vlastik Horník - 21. 6. 2015)
Dobrý den, zakoupil jsem si ticketcool a žádný kod pro stažení nemám, nebo nepřišel. Na mail jen potvrzení nákupu.Co dál, děkuji za odpověď
Dobrý den, musíte mít v mobilu naistalovanou aplikace CoolTicket. V této aplikace pak máte nahranou vstupenku. Na mail Vám došlo pouze potvrzení transakce a pro jistotu i kopie vstupenky, kdyby se něco stalo.. Při nejhorším stačí ukázat i tuto vstupenku z mobilu. Ale zřejmě je problém v tom, že nemáte appku.. Pokud ji máte a nezobrazuje se, tak musíte kontaktovat help linku CoolTicket.

(Vilášek - 24. 5. 2015)
Dobrý večer, od kolika let se u Vás pokládá návštěvník za seniora?
Dobrý den, seniorská sleva jde uplatnit od 60ti let.

(lukas - 9. 2. 2015)
Jaka je vzdalenost od kina k hlvnimu aut..nadrazi
Dobrý den, odhadem 700 metrů. Záleží, kudy půjdete. Z nádraží se k nám dostanete do 5ti minut. Projdete parkem a náměstím.

(Nikol - 4. 2. 2015)
Dobrý den, mohla bych zeptat, zda máte brýle na 3D filmy i dioptrické a popřípadě jak je to s dioptriemi?
Dobrý den, naše 3D brýle jdou nasadit na Vaše dioptrické brýle.

(Štěpán - 25. 12. 2014)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

(Michal Kobylík - 25. 10. 2014)
Chtěl bych se zeptat, co je to 2D ???
Dobrý den, 2D je standardní projekce, tedy bez 3D brýlí a 3Dčko, to je už třetí, prostorový rozměr, tam už je potřeba mít navíc i 3D brýle.

(Majk - 6. 6. 2014)
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

(Kamila - 17. 5. 2014)
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

(Zdeněk - 5. 5. 2014)
Dobrý den, rád bych zjistil víc o možnosti získat členství v klubu seniorů. Nasměrujete mne? Děkuji.
Dobrý den, filmy v rámci FKS (Filmový klub seniorů) může navštěvovat kdokoliv, není potřeba mít členský průkaz či nějakou jinou identifikační kartičku.

(Blanka - 14. 4. 2014)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

(Cecílie - 27. 2. 2014)
Dobrý den, jak zjistím, kdy vyprší platnost karty v GAClubu? popř. kde zaplatit na další rok? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, přesnou informaci Vám řeknou na pokladně našich kin.

(Monika - 7. 2. 2014)
Dobrý den, mám kartičku od RWE,kde by měla být sleva na české filmy. Mohu tuto slevu uplatnit i ve velkém kině ve Zlíně? Děkuji za info.
Dobrý den, sleva RWE lze uplatnit pouze v Multikině.

(Anonymě - 23. 11. 2013)
Mohu se zeptat.. když sundáváte plakáty co máte vyvěšené v kině nebo v podchodu.. co s nimi potom děláte ?? nemohli by jste mi ho věnovat ? pokud ano kam mám zajít ??
Dobrý den, většinou máme málo kusů, část putuje do archívu a zbytek se rozdá. Nemáme žádnou čekací listinu. Něco poskytujeme školám či organizacím pracující s dětmi či handicapovanými spoluobčany. Pokud něco zbude, je tu prostor i pro vás.. O co máte a zájem a jaká je vaši idea použití?

(Monika - 2. 9. 2013)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

(Míša - 16. 7. 2013)
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

(P.X. - 10. 6. 2013)
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.