Posedlí Dakarem 2021 - Pozor změna termínu!
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
Popcorn ZDARMA, ale něco za něco! #PopcornProDana

🆘 Potřebujeme vaši pomoc a nabízíme popcorn ZDARMA! 🙏👉🍿

Před nedávnem jsme vás informovali o těžkém osudu našeho kolegy Dana! Před třemi lety měl vážnou autonehodu a zůstal v kómatu. Zázraky se dějí a Dano se probral, ale musí se znovu naučit chodit, mluvit a ovládat své tělo. Bez každodenní pomoci se zatím nedokáže o sebe sám postarat, musí navštěvovat řadu rehabilitací a léčebných procedur. Snažíme se pomoci, přispíváme na ozdravné pobyty, fyzioterapeutickou péči a další potřebné věci. Pro tyto účely jsme koncem roku 2019 navíc zřídili Nadační fond GOLDEN APPLE CINEMA, který má za cíl získávat finanční prostředky z činnosti multikina a věnovat je v tuto chvíli Danovi. Bohužel nás zastavil COVID a následná proti pandemická opatření nám nedovolují podnikat a následně se postarat o Dana, který opravdu dělá pokroky v rekonvalescenci a bojuje!
 
 
🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘
 
 
Proto se teď obracíme na vás, naše diváky, návštěvníky multikina Golden Apple Cinema Zlín s pomocí! Nemůžeme prodávat popcorn a vždy tak věnovat Danovi část peněz z jeho prodeje. My vám ten popcorn dáme ZDARMA! Ale opravdu, něco za něco. Prosíme vás o finanční příspěvek na účet Nadačního fondu GOLDEN APPLE CINEMA a jako poděkování od nás dostanete VELKÝ POPCON ZDARMA!
 
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
 
 
#PopcornPreDna
 
Číslo účtu Nadačního fondu GOLDEN APPLE CINEMA: 5802680389/0800
 
Částka: tu necháme na vás, jen stanovujeme minimální strop 100,- Kč pro výdej popcornu ZDARMA
 
 
⚠️ INFO:  Pro spárování platby a nároku na VELKÝ POPCORN ZDARMA (dle výběru Sýr-Slanina / Slaný / Sladký) prosíme vždy o oznam ve formě komentáře v této události, případně zprávy na FB/IG či mailu na info@GACinema.cz ve tvaru #PopcornPreDana
 
Na základě těchto kontaktních údajů můžeme ověřit, zda jste přispěli a získáváme od nás poděkování ve formě VELKÉHO POPCORNU ZDARMA. Samozřejmě, že vás budeme kontaktovat a vy si pak můžete zvolit kdy a jak si popcorn převezmete:
 
 
1️⃣  POPCORNOVÝ TÝDEN 
(i přes zavřené kino uděláme výdejní okénko)
 
2️⃣  POČKÁM NA OTEVŘENÍ KINA
 (váš popcorn na vás počká, až budeme otevřeni)
 
 
Děkujeme za vaši pomoc! 🙏 Věříme ve vás a vaše dobré srdce!  ❤️
 
 
❎ Neposílejte nám prosím korunové částky, není v našich možnostech poskytovat popcorn za 1,- Kč. Stanovujeme minimální STROP k nároku na POPCORN ve výši 100,- Kč!
 
👉 Vaši pomoc budeme průběžně monitorovat a podle ohlasu vyhlásíme na konci února první popcornový týden = výdejní okénko!
AKTUÁLNÍ PROGRAM
Posedlí Dakarem 2021
ZMĚNA TERMÍNU
Beseda doplněná promítáním videa a fotek ...více