Aktuální BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
najdete v sekci AKCE
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
Cesta domů
Hrajeme: od 16.9. do 22.9. v multikině

lyrická komedie, drama
ČR - 2021 - (12) - 92 minut - Bontonfilm

Režie: Tomáš Vorel
Hrají: Bolek Polívka, Eva Holubová, Tomáš Hanák, Barbora Nimcová, Tomáš Vorel Jr., Lucie Šteflová, Milan Šteindler, Dominika Elischerová

Obsah:
Závěrečný díl kultovní trilogie
Cesta domů vede tam, odkud jsme vzešli. Nejen ve smyslu fyzickém, ale i duchovním. Je to cesta do našeho rodiště, cesta k našim zdrojům, k lesům, stráním a polím. Cesta k čiré vodě, k divokému ohni, k větru bez zplodin, k zemi bez chemie. Hrdinové našeho příběhu, každý svým způsobem, hledají ztracenou harmonii se zvířaty, s rostlinami a hlavně se sebou samými.

Svůj nový film Cesta domů uvede režisér Tomáš Vorel do kin skoncem letošního léta 9. září. Snímek navazuje na Vorlovy filmy Cesta změsta a Cesta do lesa, vytvoří znich uzavřenou trilogii a završí osudy všech stěžejních postav.
V Cestě domů se v hlavních rolích vrátí Bolek Polívka a Eva Holubová jako zemědělská rodina Papošů, Tomáš Hanák a Barbora Nimcová jako rodina přistěhovaná z města, Tomáš Vorel Jr. a Lucie Šteflová jako revírník Ludva a jeho žena. Objeví se i Milan Šteindlerv roli vypečeného předsedy myslivců nebo Dominika Elischerová, kterou lidé znají ze sociálních sítí jako Mínu.
Ve filmu nechybí humor, tvůrci ale chtějí vzdát hold životu na vsi, vesnickým tradicím a rodinnému sedlačení, soužití s přírodou a krajinou. Postava Tomáše Hanáka už je pevně spjatá se vsí, pracuje v lese a pálí slivovici, Papošovi sedlačí, začíná je trápit věk a taky fakt, že syn Ludva na statek nechce. Ten je spokojený jako revírník v hájence a se svou ženou se pokoušejí o další přírůstek. Hájenku chce ale koupit bohatý Rus.

Oficiální stránka:
http://www.bontonfilm.cz/cesta-domu

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=Fpx_tf1ZQKA&ab_channel=BontonfilmCZ

Promítací časy:
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
20.9.
 
21.9.
22.9.
23.9.
 
24.9.
 
25.9.
 
26.9.
 

AKTUÁLNÍ PROGRAM
100% vlk
Každá smečka potřebuje vůdce ...více
Pokud si přejete, abychom vás pravidelně informovali o novinkách, zadejte svou emailovou adresu.

Souhlasím s