AMERIKÁNKA 8. 8. 20:00 (179,-)
Vosto5: PERÁK 29. 8. 20:00 (179,-)
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

3. 8. 2020
zdravim, chtela bych se zeptat jestli se dnes 3.8.hraje K2 VLASTNI CESTOU dekuju za odpoved
Dobrý den, ano promítáme v 19:45 na sále č. 6. Přehled promítacích dnů K2 tohoto týdne zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_filmu&id=3473&kino=&typ=homepage

30. 7. 2020
Dobrý den, budete promítat film Mulan? Byl na plakátech, ale v programu ji nikde nevidím..
Dobrý den, film se už 3x kvůli nepříznivé CELOSVĚTOVÉ situaci ohledně šíření viru COVID-19 přesouval a nově díky špatné situaci v USA je tento titul odložen na neurčito. Je to rozhodnutí společnosti Disney a platí pro celý svět, nejsou možné žádné výjimky. Musíme tedy čekat.

30. 7. 2020
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je pravda, pokud se zakoupili listky jako darek a mely platnosti od brezna do srpna, jestli se automaticky prodluzily? Dekuji za informaci
Dobrý den, ano přesně tak. Automaticky jsme prodloužili platnost všech dárkových poukazů o 3 měsíce.

29. 7. 2020
Dobrý den, chci se jenom zeptat bude se u vás promítat film After:přiznání? A jestli ano od kolika let se na tento film můžu v kině kouknout?
Dobrý den, premiéra je plánovaná na 3. září a film bude přístupný od 15 let.

27. 7. 2020
Budete ještě někdy dávat film Bloodshot?
Dobrý den, tento film už promítat nebudeme.

27. 7. 2020
Dobrý den, prodloužila se platnost poukazů skrz karantenu březen-duben? Případně o jak dlou? Mám poukaz platný do 31.7 tak ať vím, jestli musím vybrat teď a nebo se to ještě prodloužilo. Děkuji
Dobrý den, i na vás se vztahuje prodloužení o 3 měsíce. Takže vás bude v platnosti až do 31.10.

26. 7. 2020
Dobrý den, všiml jsem si, že v některých velkých kinech po ČR začali promítat Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder... Chci se zeptat jestli máte taky v plánu tento film nasadit do programu. Případně jestli budete mít v plánu znovu promítat nějaké jiné kultovní filmy. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, shodou okolností je to dnes přesně 40 let, co byl "druhý díl" první trilogie uveden do kin. Jedná se o projekci bez titulků, jen v původním znění. Z těchto důvodů jsme neměli zájem o projekci. Bohužel práva na titulky a dabing má v tuto chvíli pro ČR společnost HBO a plně ji využívá ve svém televizním programu. O kultovní snímky máme dlouhodobě zájem, problém je ale s jejich právy a cenou za ně. Pokud je snímek distribuovaný plošně i pro multikina, tak ho vždy nasazujeme. V případě omezených distribucí zvažujeme vždy jeho smysluplnost. Děkujeme za pochopení.

26. 7. 2020
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je k vám povoleno brát s sebou do kina menšího psa v tašce. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, proti pejskům v provozovnách nic nemáme. Ale vzhledem k tomu, že všichni u nás v kině máme psy a víme, jak trpí při projekci, tak jsme se rozhodli nepovolovat vstup pejskům na sál. Promítáme opravdu hlasitě a psi vnímají tuto hlasitost NĚKOLIKANÁSOBNĚJI než člověk. Je to pro ně velmi stresující situace a proto opravdu ne. Věříme, že to pochopíte a budete hlavně myslet na zdraví vašeho pejska.

23. 7. 2020
Dobrý den, jak je možné zakoupit lístek pro děti, za cenu uvedenou. Pokud objednám online, nelze rozlišit a na pokladně mi dají dva lístky pro dospělé, i když nahlásím jeden dětský, jeden dospělý. A druhý dotaz. Lze uplatnit slevu na dětský lístek, pokud mám kartu. Bylo mi řečeno, že nikoli. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, online není možné zakoupit dětský lístek z důvodu nemožnosti ověřit adekvátnost nároku na dětskou slevu. Bohužel jsme museli tuto možnost nákupu zrušit, stávalo se nám, že jsme měli celý sál plný dětí a přitom realita byla jiná. Jediná online sleva je pouze GAClub, který je pro vás jako rodinu NEJVÝHODNĚJŠÍ, slevu máte všichni a navíc, každou desátou vstupenku máte ZDARMA, uplatnění je online. Pokud chcete dětskou slevu, musíte si udělat rezervaci a na pokladně kina uplatnit nárok na slevu a následně počítat při vstupu na sál s další namátkovou kontrolou, že slevu čerpají opravdu děti a ne jejich rodiče. U nás se slevy nesčítají, takže buď uplatníte dětskou slevu anebo klubovou slevu. Jak už jsme řekli, ta je pro vás jako rodinu nejvýhodnější. 2,5 krát navštívíte kino a máte vstupenku ZDARMA. A navíc celá rodina platíte o 30,- každý méně.

20. 7. 2020
Dobrý den, budete promítat dokumentární film Země medu? Dekuji Vajdová
Dobrý den, tento snímek byl programový pro festival Jeden svět, který letos bohužel neprobíhá u nás, ale napříč Zlínem. Snímek z tohoto důvodu neuvedeme.

20. 7. 2020
Dobrý den, vysíláte i nějaké dětské filmy v anglickém znění. Přijela rodina z ciziny a ráda bych je vzala do kina. Děkuji :)
Dobrý den, snímky vyloženě pro malé děti v původním znění nepromítáme. Občas máme povolené nasadit snímky pro starší i původním znění (třeba Popelku či jiné muzikálové zpracování klasických Disney pohádek). V dohledné době snad Mulan, ale to nevíme, čekáme jaký bude vývoj v Americe.

18. 7. 2020
Dobrý den, nabízíte, prosím, nějaký film v 4D. Děkuji.
Dobrý den, ve 4D ani zatím ve 3D nemáme. I nabídka filmů v Dolby Atmos není. Čekáme na uvolnění trhu v USA.

18. 7. 2020
co když si koupím lístky do kina online na nepřístupný film pro mě a zjistí se to? Vratí se mi peníze nebo mě pošlou pryč s prázdnou?
Dobrý den, v 99% případů se to zjistí před vstupem na sál, kde probíhá namátková kontrola, v tomto případě se provádí storno. To neprobíhá automaticky, to nemůžeme, o storno si musíte vždy požádat sám, ještě ten den, kdy je projekce. Pak vašeho souhlasu nemůžeme storno provést. Pokud žádost o storno nepošlete, vstupné propadá.

18. 7. 2020
Dobrý den, jak zjistím jestli mám slevovou kartu ještě platnou. Děkuji
Dobrý den, nejrychleji to zjistíte tím, že si zkusíte zarezervovat vstupenky a nebude vám poskytnuta věrnostní sleva, tj. objeví se hláška KARTA NEBYLA NALEZENA MEZI PLATNÝMI. Samozřejmě můžete napsat i dennímu managerovi na mail Manager@GACinema.cz a ten vám obratem odpoví, jak jste na tom s kartou. Tento stav si můžete ověřit i osobně na pokladně kina. S připravovaným novým webem a prodejním systémem si budete už svůj účet včetně karty spravovat sám z domu. Snad se nám to povede spustit už na podzim. V současné době testujeme.

16. 7. 2020
Dobrý den, můžu se zeptat zda-li je v kině otevřeno občerstvení (popcorn atd)? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano od 1. července můžete k nám bez roušky a i s občerstvením na sál.

15. 7. 2020
Dobrý den, budete uvádět film Frida - Viva la Vida? (v rámci cyklu Umění v kině) Děkuji.
Dobrý den, ano snímek plánujeme nasadit někdy na podzim. Teď je to nevýhodné, určitě o ni nepřijdete a bude v podzimním cyklu Umění v kině.

12. 7. 2020
Dobrý den, budou kelímky s postavičkami Scoob ? A Trollové světové turné ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, na Scoobyho kelímky budou! Dnes by měly přijít. Na Trolly ne.

9. 7. 2020
V. I. P,kolik stojí na rok,a jaké výhody s mohu uplatňovat, děkuji, Martin
Dobrý den, VIP kartička stojí 9999,-. Je nepřenosná, tzn. můžete na jít zdarma pouze její držitel. Vstupné na všechny na filmy je ZDARMA (neplatí pro Alternartivní obsah, vybrané marketingové akce typu Dámské jízdy a akce třetích stran). Během dne můžete jít na libovolný počet představení. Navíc máte slevu 10% na bufetu.

8. 7. 2020
Dobrý den, tak doufám tedy, že když budete předělávat pokladní systém, tak že již půjde zakoupit vstupenky i se ZTP/P slevou, je totiž postavené na hlavu, aby vozíčkář s doprovodem si musel pro vstupenky jezdit osobně do kina... Snad se to podaří, když to v zahraničí jde. :)
Dobrý den, v novém systému počítáme s registrací ZTP/P návštěvníků kina a jejich autorizací nároku na slevu nahráním platného dokladu opravňujícího k nároku na slevu. Bohužel, jinak to řešit nejde. V jiných zemí mají třeba státní ID a na základně tohoto ID čísla se pak poskytuje sleva. V ČR není zákonem stanovena povinnost poskytovat tyto slevy, stejně jako jejich výše. Jedná se vždy o rozhodnutí daného soukromého subjektu, zda vyjde takto znevýhodněným občanům vstříc. U nás je to komplikované tím, že spravujeme majetek zahraničních subjektů a ti si smluvně velmi hlídají počet vydaných slev a jejich oprávněný nárok. I opatření proti zneužití.

7. 7. 2020
dobry den,,dostal jsem na narozeniny 2vstupenky na mirai do zlina 29.10.bohužel ten kdo mi to daroval nevedel že uz vstupenku mam...vstupenky jsou vytiskle z internetu a byly odeslane z tiketportalu...je možne tyhle vstupenky donest k vám a vymenit si je za jinej koncert konkretně avril lavin na datum 17.3.2021?děkuji za odpoved S pozdravem Liška Milan
Dobrý den, toto bohužel musíte řešit s TicketPortalem nikoliv s námi. My jsme pouze prodejním místem jejich systému. Pokud vám vygenerují vstupenky či zašlou kod pro jejich tisk, tak potom ano, můžete si to u nás vyzvednout, ale jinak nemáme žádné oprávnění k zásahu do jejich systému.

5. 7. 2020
Kdy u Vás půjde zaplatit vstupenky koupené přes www stránky kartou od Cafeteria Sodexo?
Dobrý den, zaměřujeme se na předělání nového prodejního systému a změnu věrnostního programu. Další platební metody můžeme implementovat až bude vše nové zprovozněné.

2. 7. 2020
dobrý den, lze na bufetu platit kartou? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, můžete platit kartou.

30. 6. 2020
mohu platit poukázkou Flexi pass ?
Dobrý den, ano, můžete :)

29. 6. 2020
Dobrý den, 3D filmy se budou promítat? Nenašel jsem je v progamu.
Dobrý den, v současné době není v nabídce žádný 3D film. Plánovaná MULAN, která měla být také i ve 3D je odsunuta na srpen.

29. 6. 2020
Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat, jestli by byla možnost prodloužení poukázky do kina, kterou jsem dostala na Vánoce a platí mi do 30.6. A bohužel jsem ji nemohla téměř polovinu času využít a všimla jsem si až teď, ze mi platí do zitrejsiho dne. Děkuji moc, Přeji hezky zbytek dne, Gerychová
Dobrý den, všechny dárkové poukázky jsme automaticky prodloužili o tři měsíce. Ty vaše tedy platí do 30.9.2020.

29. 6. 2020
Dobry den chci se zeptat od 1.7 je možné konzumovat v sále popcorn a nachos děkuji
Dobrý den, ano, moc se na datum 1.7. těšíme! Když si koupíte střední menu, dostanete od nás navíc popcorn ZDARMA! :)

28. 6. 2020
Dobry den, chtěl bych se zeptat, jestli si vstupenky koupené přes internet musím tisknout nebo je stačí předložit v mobilním telefonu.
Dobrý den, stačí ukázat v telefonu u vstupu na sál.

27. 6. 2020
Dobrý den, dostala jsem dárkové poukazy. Stačí dát na pokladně při placení místo peněz a nebo je potřeba ještě něco vyplňovat? Děkuji.
Dobrý den, stačí je na pokladně kina předložit místo peněz.

26. 6. 2020
Dobrý den. Dostala jsem od bratra 2 dárkové poukazy do vašeho kina, ale platnost vypršela 31.5. 2020 a vinou koronaviru jsme ho nemohli využít. Je mozné ho ještě vybrat? Děkuji Moštková
Dobrý den, automaticky jsme všechny dárkové poukázky prodloužili o tři měsíce. Ty vaše můžete zužitkovat do data 31.8.2020.

26. 6. 2020
Dobrý den, mám dotaz ohledně dárkového poukazu do kina za 200,-.Poukaz má končit tenhle měsíc 30.6 a kvůli pandemii ho nebylo možno použít. Prodlužují se tyto poukazy nebo ho musí využít?
Dobrý den, automaticky jsme všechny dárkové poukázky prodloužili o tři měsíce. Ty vaše můžete zužitkovat do data 30.9.2020.

26. 6. 2020
Dobrý den, mám dotaz ohledně dárkového poukazu do kina za 200,-.Poukaz má končit tenhle měsíc 30.6 a v kině nejsou nové filmy na které jsem se chystal poukaz použít a filmy co momentálně přehráváte jsem už viděl. Chci se tedy zeptat jestli poukazy prodlužujete (popř. za ně vracíte peníze) nebo se tam budu muset na nějaký film zajít podívat. Poukazy mám 2 a právě kvůli koroně je ebylo možno použít. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, automaticky jsme všechny dárkové poukázky prodloužili o tři měsíce. Ty vaše můžete zužitkovat do data 30.9.2020.

24. 6. 2020
Dobrý den. Jak zarezervuju místa na film bobule na sobotu ? Nejak mi to nejde, lze to jen koupit. Dekuji za pochopeni
Dobrý den, na film 3Bobule a Téměř dokonalá tajemství jsou rezervace povoleny pouze pro členy GAClubu.

24. 6. 2020
Dobrý den, lze prosím prodloužit platnost dárkového poukazu, který mám do 30.6. a nestihnu ho využít? Jelikož byla koronavirová situace, tak jsem to nestihla ani dřív. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, všechny dárkové poukazy byly automaticky prodlouženy o 3 měsíce.

23. 6. 2020
Dobrý den , Když budu chtít jít na film od 15 let.. A ještě mi není 15 let ale půjde s semnou někdo starší než 15 let .. Psutí nás na něj ?
Dobrý den, bohužel vás na něj nepustíme. Zákon to nakazuje zcela jasně, musíme vás ochránit před kamarádem, rodiči i vámi samotnými, aby jste tento snímek shlédl v kině :(

23. 6. 2020
Takže popcorn stále nemůžeme jíst v kině? To pak není ono
Dobrý den, bohužel. Vládní nařízení je takové. Popcorn vám můžeme prodat, vy ho můžete sníst před vstupem na sál, ale na sále ho prostě jíst nemůžete.

22. 6. 2020
Dobrý den, máte prosím v plánu promítat film 365 dní? Děkuji 😊
Dobrý den, tento film jsme neprogramovali a nepočítáme s ním. Možná se objeví v rámci nějakého festivalu.

21. 6. 2020
Dobrý den, jak je to s nošením roušek v kině?
Dobrý den, podle vládního nařízení musíte mít roušku až do 30.6. Roušky kontrolujeme na všech viditelných místech, tam kde je tma, tam bohužel nevidíme.

21. 6. 2020
Dobrý den, vydává se u vás už popcorn do kina ?
Dobrý den, popcorn už vám prodáme, ale ještě si ho nesmíte vzít na sál. To vám vláda povolí až od 1. července.

21. 6. 2020
Dobrý den, prosím o info, stále platí omezení občerstvení v sále a povinost roušky? Díky
Dobrý den, stále platí tyto nešťastné nařízení. Popcorn vám můžeme prodat, ale nesmíte ho jíst na sále a roušky by jste měli mít v prostoru kina, ale pokud jíte popcorn, tak je nemusíte mít. Vstup na sál je v roušce, to kontrolujeme, ale tam je kde je tam, tam nevidíme. Tyto zbytečnosti končí datem 1. července, kdy je oficiálně plošně zrušena povinnost roušek.

20. 6. 2020
dobry den muszu si rezervovat vstupenky i ted kdyz je covid 19 ? ve zline ? a potom jako normalne dojit a podivat se na film?
Dobrý den, ano můžete. Normálně promítáme. Sály dezinfikujeme a dodržujeme opatření.

20. 6. 2020
Dobry den, je už možná konzumace popcornu při promítání filmu?
Dobrý den, popcorn vám můžeme prodat, vy ho smítek konzumovat před vstupem na sál, ale tam už bohužel ne.

17. 6. 2020
Dobry den, v praci jsem dostal dva listky s platnosti do 30. 4. 2020. Do kdy listky plati? Kdyz jsem si k Vam volal, pan mi rekla ze platnost je prodlouzena minimalne o 3 mesice. Je tato informace pravdiva? Dekuji.
Dobrý den, ano přesně tak, automaticky jsme prodloužili platnost všech dárkových poukazů o tři měsíce. Ty vaše mají nové platnost tedy do 31.7.2020. Stačí je předložit na pokladně, nic se vyměňovat nemusí.

16. 6. 2020
Může na film určený pro FKS jít na dané filmové představení mladší osoba, která ještě nemá seniorský věk?
Dobrý den, ano, samozřejmě.

16. 6. 2020
Dobrý den, kdy prosím bude v kině zase dámská jízda? Děkuji
Dobrý den, nejdříve na podzim 2021.

14. 6. 2020
Dobrý den, lze u Vás uplatnit poukázku prostřednictvím karty benefitplus? Děkuji za odpověď
Na pokladně multikina Golden Apple Cinema je možná platba benefitními KARTAMI SODEXO a EDENRED. viz: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

11. 6. 2020
Dobrý den, prosím můžu u vás zaplatit benefitní kartou Edenred Benefic? Děkuji za odpověď
Dobrý den, tuto kartu akceptujeme.

10. 6. 2020
Zdravím, dá se u vás platit flexipasy?
Dobrý den, ano určitě.

9. 6. 2020
Dobrý den, můžu se zeptat zkama odebíráte popcorn?
Dobrý den, popcorn si vyrábíme sami, máme vlastní recepturu. Suroviny nakupujeme od našeho dodavatele Cornico.cz

9. 6. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, vzhledem k situaci která nyní panuje, zdali je nutné mít v kině při promítání roušku? A je možná konzumace? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, podle nařízení ministerstva vnitra je stále zakázaná konzumace na sále, proto vás tam nemůžeme s pustit s občerstvením a samozřejmě v roušce, kterou by jste měli mít po celou dobu projekce na ústech. Sály dezinfikujeme ozonizérem, máme výkonnou vzduchotechniku a pořádně velkou tmu :)

8. 6. 2020
Jakou značku nachos a sýrové omáčky používáte? Miluju tu kombinaci
Dobrý den, to jsme rádi. Objednáváme na Cornico.cz

7. 6. 2020
Dobrý den,chceme jít v 5 lidech,stále se musí dodržovat odstupy na sále? Děkuji.
Dobrý den, od dnešního dne se nemusí dodržovat rozestupy, ale bohužel stále nemůžete s popconem na sál.

4. 6. 2020
Dobrý den, stále je zákaz občerstvení na sál? Děkuji.
Dobrý den, Vláda ČR stále trvá na tom, aby diváci v kině nekonzumovali občerstvení! Ale na koupališti už nemusíme nosit roušku! :)

3. 6. 2020
dobrý den,budete promítat film Téměř dokonalá tajemství ? Děkuji
Dobrý den, ano budeme. Film je v českém dabingu a má stanoveno nové distribuční datum na čtvrtek 18.6.2020.

31. 5. 2020
Dobrý den, zajímalo by mě jestli v kině při sledování filmu budu muset mít nasazenou roušku.
Dobrý den, vstup do kina je z nařízení proti omezení šíření COVID19 samozřejmě v roušce a to platí i při vstupu na sál.

30. 5. 2020
Dobrý den Mám průkaz ZTP/P mám nějakou slevu a když ano? tak jak je na tom můj doprovod ten platí plnou cenu nebo jak to je ?díky
Dobrý den, vy i váš doprovod máte 50% slevu na vstupném. Slevu získáte na pokladně kina při předložení platného průkazu ZTP/P

27. 5. 2020
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat mám vstupenky s platností do 30.6.2020. Prodlužuje se platnost a na jak dlouho? Děkuji Marcela
Dobrý den, automaticky prodlužujeme všechny dárkové poukazy o 3 měsíce. Takže ty vaše platí do 30.9.2020.

26. 5. 2020
Dobrý den, tohle není dotaz ale poděkování. Děkuji moc že jste pořád tak skvělí. Jste mé nejoblíbenější kino. Do budoucna vám přeji hodně štěstí a ještě víc spokojených diváků. Nepřestávejte být tím kinem které všichni známe a milujeme❤
Děkujeme!

26. 5. 2020
Dotaz 3 bobule budete ješe hrat
Dobrý den, 3Bobule jsme ani nestačili odehrát, jejich premiéra se nově plánuje na 25. června. Tak uvidíme...

26. 5. 2020
Dobrý den, dostala jsem čtyři dárkové poukázky do 3D kina, zatím v 3D nepromítáte. Poukázka má platnost do 31.5.2020. Jakým způsobem si můžu vybrat poukázky? Děkuji
Dobrý den, poukázku můžete využít i na 2D projekce. Nemusíte se bát, poukázky jsme automaticky prodloužili o tři měsíce. Ty vaše platí až do 31.8.2020. Stačí je předložit na pokladně při placení za film.

25. 5. 2020
Dobrý den, může se tedy občerstvení zakoupené u vás od 25.5. konzumovat i na sále?
Dobrý den, víme že kolem tohoto panuje značný zmatek a ke kino sálům by šlo přistupovat jako k restauracím. Ale bohužel, takové doporučení z ministerstva zdravotnictví nemáme a tak musíme čekat na jejich oficiální svolení, proto zatím ještě na sál bez občerstvení. Děkujeme za pochopení i my netrpělivě očekáváme možnost vpuštění diváků na sál i s občerstvením.

24. 5. 2020
Dobrý den, takže 25.5. už prodáváte očerstvení mimo sál?? A prodáváte KELÍMKY S POSTAVIČKOU Z FILMU BIRDS OF PREY??
Dobrý den, ano prodáváme. Můžete se zastavit.

19. 5. 2020
Dobrý den, jen vás chci informovat, že u filmu "SpongeBob ve filmu: Houba na útěku" máte špatný odkaz na trailer. Máte tam odkaz na minulý díl filmu a né aktuální.
Dobrý den, děkujeme za upozornění, už je tam trailer na správnou houbu :)

18. 5. 2020
dobrý den,mám 2 dárkové poukazy u golden apple cinema s platností do 31.05.2020. Mohu se přeptat,jakým způsobem si tyto 2 dárkové poukazy mohu vybrat? Děkuji za zprávu. s pp Holbíková
Dobrý den, vaše poukázky byly automaticky prodlouženy o tři měsíce. Takže je pak stačí předložit na pokladně kina při platbě za film nejpozději do 31.8.2020.

13. 5. 2020
Dobrý den,budete vysílat Black Widow? Kdy? Díky
Dobrý den, její celosvětová premiéra byla v rámci COVID 19 odsunuta na 5.11.2020.

12. 5. 2020
Dobrý den, 15. května má být premiéra snímku SCOOB!, ovšem u vás na programu jej nikde nevidím. Budete ho promítat? Děkuji EJS
Dobrý den, plán premiér se upravoval na základě přání majitelů práv na filmy. O tomto filmu nemáme žádné české informace, ze zahraničních zdrojů víme o jeho přesunutí na VOD. Pokud tento stav nebude platit i pro ČR a film bude puštěn do kin, rádi ho do programu zařadíme a budeme o něm informovat na našich sociálních sítí.

11. 5. 2020
Dobrý den, dnes 11.5 jsem šla do GAC pro kelímek s figurkou ale od výtahu byla červená páska. Znamená to že bylo kino ještě zavřené nebo jste jen měli polední pauzu?? Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, kino je ve všední den otevřeno od 15:00 do 22:00. O víkendu od 10:00 do 22:00. Samozřejmě, dle nařízení Vlády ČR ještě nesmíme mít otevřené bufety, tak Vám zřejmě do 25.5. (v tu dobu se to předběžně jeví jako možnost otevření bufetu) nemůžeme nic prodat z bufetového sortimentu.

10. 5. 2020
Dobrý den, chci se zeptat, zda je u vás možné platit relax pasama. Děkuji a odpověď.
Dobrý den, Ralax passy od společnosti SODEXO akceptujeme.

9. 5. 2020
Dobrý den, proč nemůžete pustit na film od 15 let 11 leté dítě??
Dobrý den, bohužel nemůžeme. Film 15+ jsou ze zákona přístupné pouze plnoletým, kteří mohou prokázat svůj věk platným identifikačním dokladem.

6. 5. 2020
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda bude k prodeji sýrovo-slaninový popcorn hned toho 11.05.2020. Děkuji mnohokrát.
Dobrý den, dle nařízení vlády smíme otevřít bufet kina nejdříve až 25.5. Nicméně zkusíme vymyslet výdejní okénko. Ale i v tomto případě se nesmí se žádným jídlem a pitím na sál. Děkujeme za respektování tohoto nařízení.

6. 5. 2020
Dobrý den, chtěla bych si koupit kelímek z filmu birds of prey ale mám dvě otázky: 1. Kdy se otevře občerstvení vašeho kina? 2. Je kelímek s postavičkou z filmu birds of prey v nabídce? ( prosím odpovězte mi na obě otázky, jsou pro mě velmi důležité )
Dobrý den, otevření bufetu nedokážeme odhadnout. Zatím předpokládáme, že by mohlo být v poslední vlně rozvolnění tj. 25.5., v té době se otevírají restaurace. Vše ale samozřejmě podléhá schválení Ministerstva zdravotnictví ČR a v tuto chvíli nám to prostě nikdo konkrétně neřekne. Ano, kelímky pořád máme v nabídce.

5. 5. 2020
Dobrý den, vláda již povolila od 11.05.2020 kina do 100 lidí. Otevře se i Vaše kino? Děkuji
Dobrý den, ano, budeme promítat! Zítra sestavujeme program a ve čtvrtek bude dostupný na našem webu.

28. 4. 2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli propadnou poukázky na filmy kvůli pandemii?
Dobrý den, nemusíte se bát, nic propadat nebude. Poukázky budeme prodlužovat minimálně o dobu, co bylo kino zavřené. Zvažujeme ale i delší lhůtu prodloužení.

28. 4. 2020
Dobrý den, bude řešit nějak prodloužení zákaznických karet, když teď kino nehraje?
Dobrý den, nemusíte se bát, Budeme prodlužovat.

14. 4. 2020
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda kupujete popcorn od firmy cornico a zda kupujete přímo BACON & CHEESE.
Dobrý den, ano našim dodavatelem je společnost Cornico a máme vytipovanou přesně tuto příchuť.

9. 4. 2020
Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli nevíte jaká bude přístupnost na After 2 ?
Dobrý den, zatím nebyla stanovena, tak můžeme jen spekulovat. Předchozí díl byl od 12 let, ale od té doby se zase pozměnila kritéria přístupnosti. Uvidíme, co nám distribuční společnost oznámí při nasazení filmu do kina.

7. 4. 2020
Neplánujete se přidat ke kinům, které promítají přes Vaše kino, nebo Moje kino live?
Dobrý den, tyto aktivity vítáme, ale nezapojíme se do nich.

6. 4. 2020
Dobrý den, jsou v provozu pokladny pro případné vracení vstupenek z předprodeje ticketportalu? Koncert zrušen bez náhrady, info pořadatele - vstupenky možno vracet od 1.4.2020. Děkuji
Dobrý den, dle nařízení Vlády ČR musí být i naše pokladny uzavřeny a předpokládaný termín otevření pokladen je při znovu otevření obchodních center. Tedy zhruba od 8. června 2020. Pokud se situace změní, otevřeme dle této vládní změny. Děkujeme za pochopení.

3. 4. 2020
Dobrý den, mám zaplacené dvě dárkové poukázky. Platnost poukázek je do 13.6. 2020. Chci se zeptat, zda platnost bude prodloužena vzhledem k situaci, která momentálně panuje. Děkuji za odpověď. Čevela
Dobrý den, poukázky budeme prodlužovat o tu dobu, po kterou je kino uzavřeno. Děkujeme za pochopení. Pěkný den.

30. 3. 2020
Dobrý den.Koupila jsem u vás vstupenku na musikál Trhák do Konges.centra na 4.4. Vracíte peníze? Díky za odpověď.
Dobrý den, postupujte dle pokynů pořadatele vystoupení. Pokud uvádí jako jedinou možnost vrácení vstupného místo nákupu vstupenky, musíte počkat do doby, než nás otevřou a my budeme moci vstupné vrátit. Případně nespokojenosti můžete kontaktovat pořadatele vystoupení a domluvit se s ním na jiném postupu. Za vzniklé komplikace se omlouváme, tato nepříjemná situace nás mrzí, ale věříme, že nás chápete. Děkujeme.

29. 3. 2020
Dobrý den, mám dva lístky do kina,které končí 31.3.2020. Chtěla jsem se zeptat zda to půjde prodloužit v této situaci která zde je. Děkuji předem za odpověď. Přeji hezký den.
Dobrý den, poukázky budeme prodlužovat o tu dobu, po kterou je kino uzavřeno. Děkujeme za pochopení. Pěkný den.

11. 3. 2020
Chtěla bych jít na film od 15 let, ale bohužel by mi 15 bylo v den promítání za týden. Pustili by tam?
Dobrý den, na film vás můžeme pustit až vám bude skutečně 15 let.

11. 3. 2020
Jak to bude s projekcí "Japonsko" Martina Loewa v neděli 22.3. v 17.30 hod. Mám koupené 4 vstupenky. Většinou tam bhývá pár desítek lidí. Pokud nebude prodáno víc jak 100 vstupenek, bude se promítat ?
Dobrý den, v tuto chvíli netušíme, jak budou dlouhá opatření proti koronaviru. Situace se může měnit každým dnem. Rozhodně budeme na našit komunikačních kanálech informovat. Stále jsme přesvědčeni, že vše proběhne v pořádku.

11. 3. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaktože se u Vás stále promítá, když ministerstvo vydalo zákaz na promítání v kinech? Myslím si, že zase tak velký rozdíl v tom, jestli bude v kině 99 nebo 100 díváků není, stále se přece jedná o schromáždění lidí. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, chápeme Vaše pohoršení a údiv, že promítáme. Dle vládního nařízení jsou povoleny akce pod 100 návštěvníků. Díky tomuto nařízení jsme nuceni plnit naše smluvní vztahy a promítat v omezeném rozsahu, dokud nepřijde zcela jasné nařízení o zrušení všeho. Vy samozřejmě máte možnost se rozhodnout, zda chcete či nechcete navštěvovat akce pod sto návštěvníků. I pro nás je tato situace nepříjemná a musíme ji takto řešit. Děkujeme za pochopení.

10. 3. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč nejde rezervovat lístky na dokument V síti. Chtěla bych uplatnit studentskou slevu, ale online koupě mi to nedovoluje. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, studentskou slevu uplatíte pouze na pokladně kina. Vzhledem k situaci jaká panuje a možnosti okamžitého zavření kina, je možnost pouze prodeje vstupenek. Uplatnit lze online sleva a fyzicky slevy a pokladně kina.

10. 3. 2020
Dobrý den, měl jsem zaplacené vstupenky na film V síti na 17:30 tuším že v prvním sále, ovšem daný film následně zmizel z nabídky a byl zrušen. Jak to bude se vstupenky a s penězi? Děkuji.
Dobrý den, pokud jste poslali žádost o storno, vstupenky jsme Vám vystornovali a peníze přijdou během 5 pracovních dnů.

10. 3. 2020
Dobrý den, žádám o storno na dnešní promítání filmu v Síti 17:30. Děkuji Šperkova
Dobrý den, storno můžete provést pouze dvěma způsoby. Pokud máte vstupenku zakoupenou online, musíte ji se žádostí o storno přeposlat na mail info@gacinema.cz v případě, že máte zakoupeny vstupenky v hotovosti, musíte jít provést storno na pokladnu kina.

10. 3. 2020
Dobrý den, včera jsem si online koupil 2 vstupenky na čtvrtek na film 3Bobule v 16:00. Dnes už ale film není nikde v programu a o žádné změně jsem ani nebyl nijak informován. Jak tomu mám teda rozumět, prosím? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, včerejšek byl hektický. Nejdříve jsme museli pozastavit projekce a nastavit blokace. Čekat na oficiální potvrzení a pak konat. Nejdříve akutně úterní projekce, pak pomalu další dny. Ve Vašem případě se platba za vstupenky automaticky zaslala zpět na účet včetně manipulačního poplatku. Informace o změně projekce 3Bobulí jsme uvedli na FB a IG. V tuto chvíli ještě zatím nikdo neví co a jak bude. Může se to změnit každým dnem. Děkujeme za pochopení.

10. 3. 2020
Je možné stornovat 11.3.202 2 vstupenky na 19 hod sál 5 děkuji za info.
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, tak je prosím se žádostí o storno přepošlete na Info@GACinema.cz Pokud je máte zakoupeny na pokladně kina, musíte bohužel na pokladnu kina.

10. 3. 2020
Dobrý den, uzavírá se kino kvůli nákaze? Děkuji
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme.

10. 3. 2020
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda se vás týká dnešní nařízení vlády o srocování skupin lidí nad 100 osob? Děkuji
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme.

10. 3. 2020
Dobrý den, chci se zeptat,jestli budou vráceny peníze na film Andre Rieu, který se má promítat zítra a ode dneška je zákaz návštěv kin kvůli koronaviru. Lístky už mám zaplaceny. Děkuji
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme. Můžete se rozhodnout zda koncert půjdete a nebo si požádáte o storno.

10. 3. 2020
Zdravím, prosím Vás, chtěla bych se zeptat, zda-li se bude dnes večer promítat. Vzhledem k situaci se zákazem akcí nad 100 osob... Máme rezervaci, tak jestli se máme chystat či ne. Děkuji za odpověď
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme s tím, že na sále bude opravdu jen kolem 90 diváků.

10. 3. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat... Ohledně situace s koronavirem a zakázanými akcemi.. Budeš kino i nadále promítat nebo se plánuje nějaké omezení či úplné zavření kina? Chtěla bych jít na dokument V síti a nevím, zda si koupit lístky. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme. Film V síti budeme posilovat tak, abychom uspokojili poptávku a zároveň splnili podmínku 99 diváků na sále.

10. 3. 2020
Dobrý deň, čo s lístkami, ktoré som si zakúpila vopred na film, ktorý sa dnes nebude premietať kvôli nariadeniu vlády ohľadne korona vírusu?
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme. Můžete se rozhodnou zda na film půjdete nebo bude chtít provést storno.

10. 3. 2020
Dobrý den, bude dále promítat filmy i přes zákaz kvůli koronaviru? Myslím tím v menších sálech, které podle mých výpočtů mají kapacitu pod 100 lidí. Děkuji
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme.

10. 3. 2020
Dobrý den, máme koupené lístky na dnešní promítání V Síti v 17.30. Bude se film promítat i přes zákaz kulturních akcí , který platí od 18.00? Děkuji.
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme. U této projekce budeme přidávat představení navíc tak, aby jsme mohli vždy po 99 lidech promítat. Samozřejmě, že se musí provádět storna a zakupovat nové vstupenky, dnes to ale nějak zvládneme.

10. 3. 2020
Dobrý den, mohl bych se zeptat v jakém režimu bude fungovat kino vzhledem k dnešnímu nařízení o zákazu konání akcí nad 100 lidí? Bude třeba jen omezena kapacita pro jednotlivé filmy nebo bude promítání zastaveno? Děkuju a přeju fajn den
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme.

10. 3. 2020
Dobrý den, ruší se dnešní představení od 17:30 V síti kvůli zákazu akcí nad 100 lidí? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme. U této projekce budeme přidávat představení navíc tak, aby jsme mohli vždy po 99 lidech promítat. Samozřejmě, že se musí provádět storna a zakupovat nové vstupenky, dnes to ale nějak zvládneme.

10. 3. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se zrušení kulturních akcí týká i dnešního promítání. 😄 Děkuji
Dobrý den, omezujeme kapacitu projekcí pro 99 diváků, přijímáme storna, vracíme vstupné, ale i nadále promítáme.

6. 3. 2020
Dobrý den, do kdy budete promítat film v síti?
Dobrý den, filmy promítáme podle diváckého zájmu a proto neuvádíme konkrétní datum. Odhadujeme, že tento sníme budeme promítat ještě tak měsíc.

5. 3. 2020
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda budetete dávat film Parazit. Děkuji
Dobrý den, tento snímek jsme už úspěšně reprízovali v Malém kině a nebudeme se k němu vracet.

5. 3. 2020
Dobrý den,zaplatil jsem vstupenky online ale bohuzel nemuzu jit nemuzu jit je možné nejak vratit oenize ?
Dobrý den, vstupenky můžete stornovat jejich zasláním na email info@gacinema.cz se žádostí o storno vždy nejpozději před začátkem představení.

5. 3. 2020
Dobry den chci se zeptat berete i flexy passy dekuji
Dobrý den, ano Flexi Passy bereme. Přehled akceptovatelných poukázek je zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

5. 3. 2020
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je možné u vás platit kartou Benefity Billa
Dobrý den, to není možné.

4. 3. 2020
Dobrý den, mám dárkovou poukázku na promítání. Je možné si místa zarezervovat a pak při placení uplatnit poukázku? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano to je správný způsob, tak se to má dělat.

3. 3. 2020
Dobrý den, letos mám 16 let a chtěla bych jít s mladší sestrou na film V síti. Mohla bych ji vzít i na tu verzi od 15ti let když s ní jdu jako doprovod? Dekuji
Dobrý den, bohužel nemůžete. Zákon je v tomto naprosto striktní. Na filmy od 15 let mohu jít pouze občasné splňující tuto věkovou podmínku. Rádi bychom tam s Vámi pustili i Vaši sestru, ale musíme dodržovat zákon. Děkujeme za pochopení.

1. 3. 2020
Dobrý den, v létě by měl vyjít do kin film After - Přiznání. Bude se promítat i zde? Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, předběžné datum premiéry pro ČR bylo stanoveno na září 2020 a samozřejmě budeme film promítat.

29. 2. 2020
Dobrý den, i když při rezervaci lístku označím Cool Ticket, rezervace mi vždy přijde na e-mail, můžete mi poradit co s tím? Děkuji.
Dobrý den, to je v pořádku, to je záloha k dohledání vstupenky, kdyby byl problém s aplikací, kterou provozuje třetí strana.

29. 2. 2020
Dobrý den, dá se online zaplatit vstupenka Flexipass Card od Sodexo, nebo jen na pokladně? Dekuji
Dobrý den, pouze na pokladně kina.

29. 2. 2020
Dobry den, akceptujete darkove poukazy CineStar? (2D Promitani)
Dobrý den, jsme multikino Golden Apple Cinema. Poukázky CineStaru uplatníte v síti multikin Cinestar. Nejbližší je v Olomouci a pak v Ostravě.

28. 2. 2020
A od kolikati let je přístupný horor? A v jaký den je nejdřív?
Dobrý den, od čtvrtku 5.3. promítáme psychologický thriler (horor) Neviditelný, který má přístupnost od 15 let.

27. 2. 2020
Dobrý den, chci se zeptat, pokud je film přístupný od 15 let tak to dítě musí mít 15 let před vstupem do kina a nebo stačí když je ročník že v tom roce má 15? Děkuji
Dobrý den, v den návštěvy kina musí mít 15 let.

26. 2. 2020
Dobrý den, když mám slevu s GA Clubu lze pak říct o studentskou slevu nebo už to nelze? Děkuji
Dobrý den, u nás není možné sčítat slevy. Můžete využít buď slevu na GAClub anebo na studenta. Doporučujeme Vám raději využívat slevy GAClubu, ty mají pro Vás větší bonifikaci.

25. 2. 2020
Dobrý den. Zajímalo by mě, od kolikati let je přístupný horor a v kolik hodin jede +/- ve středu 4.3.2020. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, ve středu 4.3. nepromítáme žádný horor.

25. 2. 2020
dobrý den, plánujete promítání filmu Pro Samu? děkuji
Dobrý den, v tuto chvíli nejsme zatím rozhodnuti, spíše ne.

25. 2. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda plánujete promítání filmu Afrikou na pionýru. Premiéra v ČR je plánovaná na 26.3.2020
Dobrý den, film budeme promítat od tohoto data.

25. 2. 2020
Dobrý den, bude možné si rezervovat dokument V síti? Děkuji
Dobrý den, vstupenky jsou již v prodeji.

25. 2. 2020
Dobrý den, ráda bych se zeptala od kdy otevíráte ve středu stánek s popcornem?
Dobrý den, ve středu otvíráme kvůli FKS už ve 13:45.

25. 2. 2020
Dobrý den, jak můžu obnovit ONLIN členskou kartičku Golden Apple Club? Doufám, že to nemusím dělat na popokladně ve 21.století. Děkuju
Dobrý den, ano, musíte. I v 21. století se musíme řídit platnou legislativou a je pro nás výhodnější to mít takto. Chápeme, že je to nepříjemné pro Vás a zároveň i nás, ale takto to prostě být musí. Pokud chcete prodloužit členství, musíte přijít na pokladnu kina.

23. 2. 2020
Dobrý den... dotaz u... je nějaká sleva při předložení kartičky zoo Zlín? Paní ji předkládala přede mnou a tuším že měla nějakou slevu..nikde jsem se nedozvedela o nějaké zvyhodnene ceně při předložení kartičky zoo. Dekuji.
Dobrý den, sleva je 30,-

23. 2. 2020
Dobrý den. Od kolika let bude film Tiché místo 2 a bude i s dabingem? Děkuji
Dobrý den, film bude v původním znění s českými titulky. Přístupnost byla stanovena, mládeži přístupno tj. bez věkového omezení. Nevhodné pouze pro děti do 12 let.

22. 2. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda sleva 30,- Kč platí i na dětskou vstupenku. Dnes jsem kupovala 1x dospělou a 2x dětskou bylo mi řečeno, že slevy nelze kombinovat, ale na netu jsem takovou informací nenašla. Děkuji
Dobrý den, slevy u nás zatím kombinovat opravdu nejdou. Dětská sleva je 30,-. Pokud nakupujete jako člen klubu, máte všichni slevu člena klubu a to opět 30,-. Nemůžete tedy na dítě uplatnit slevu 60,-. Vždy jen 30,-. Pod naší programovou tabulkou je uvedený kompletní ceník a na posledním řádku pod všemi cenami je tato poznámka uvedena. Stejným způsobem je to i v tištěné podobě v našem týdenní programu.

22. 2. 2020
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud je film od 15 let, může na něj i mladší dítě v doprovodu starší osoby? Díky za odpověď.
Dobrý den, dle změny Audiovizuálního zákona bohužel už nemůže. Film od 15 let je opravdu jen pro osoby starší 15 let.

21. 2. 2020
Dobrý den,ohledně filmu v síti,bude se moc jít na film až od 15 pokud mi není 15 můžu jít s doprovodem
Dobrý den, bohužel nemůžete. Audiovizuální zákon vám to zakazuje. Ale budeme promítat i verzi přístupnou osobám mladším 15 let. Verze se jmenuje V síti za školou.

21. 2. 2020
Dobrý den, v denní hře Blesk trhák jsem získala slevu nákup dvou vstupenek v multikunech CineStar ve výši 50% na shodné filmové představení . Platnost kuponu je do 31.3. Platí tento kupon i na filmy ve Zlatém jablku Zlín? Děkuji za odpoověď Klimková Alžběta
Dobrý den, sleva platí pouze v síti multikin Cinestar. My jsme GOLDEN APPLE CINEMA. Nejbližší kino Cinestaru je v Olomouci a Ostravě. Více infa o kinech Cinestar najdete na jejich webu www.Cinestar.cz

19. 2. 2020
Dobrý den, Budete mít k filmu Sonic kelímky a kbelíky na popcorn Nebo aspoň jedno z toho? Předem děkuji.
Dobrý den, na tento snímek nebudeme mít nic.

19. 2. 2020
Dobrý den chtěla sem se zeptat kdy budete hrát film After 2 a od kolika let tam můžu jít.
Dobrý den, plánovaný termín projekce je zatím předběžně stanoven na podzim roku 2020 (odhadem v září). Přístupnost zatím nebyla stanovena.

19. 2. 2020
Dobrý den, Budete prosím promítat film Gentlemani i ve čtvrtek 27.2.2020? Program je zatím pouze do středy 26.2.2020, kdy film ještě promítáte. Děkuji
Dobrý den, to zatím netušíme, rozhodne víkendová návštěvnost. Filmy plánujeme vždy na kinotýden od čtvrtka do středy, kdy o jejich dalším nasazení (udržení) rozhoduje právě víkendová návštěvnost.

18. 2. 2020
Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali ještě budete dávat film 1917, který šel u Vás pouze v předpremiéře a tím to skončilo :) děkuji za odpověď. Petr Kvapil
Dobrý den, určitě ho budeme promítat od jeho oficiální české premiéry 27.2. Předpremiéra byla povolena vzhledem k Oscarům. Na tento film se moc těšíme.

16. 2. 2020
Dobrý den, chci se zeptat kdy budete uvádět lístky na film V Síti do prodeje. Děkuji.
Dobrý den, film budeme programovat od jeho premiéry tj. 27.2. vstupenky na premiérový týden bude možné zakoupit od 24.2. Hezký den

11. 2. 2020
Dobrý den koupil jsem on-line lístky, dají se stornovat?
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz

10. 2. 2020
Chtěla bych vědět kdy budete promítat dokument o dirigentu Andre Ria
Dobrý den, záznam koncertu André Rieu: 70 let mlád budeme promítat 11.3. v 19:00. https://gacinema.cz/?go=detail_filmu&text=Andr%E9+Rieu%3A+70+let+ml%E1d&id=3390 Vstupenky je možné zakoupit na pokladně multikina.

9. 2. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete hrát tento týden ve čtvrtek Malé ženy? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, toto rozhodnutí provedeme až v pondělí ráno na základně víkendové návštěvnosti. Zatím netušíme, spíše ano než že by měli jít z programu ven, maximálně půlení.

9. 2. 2020
Dobrý den dá se platit kartou benefit plus?
Dobrý den, akceptujeme zatím pouze karty Edenred a Sodexo.

8. 2. 2020
Dobrý den, my chceme jít na pohádku o víkendu 21.3.2020 Princezna zakletá v čase, ale mám trošičku obavy zda to budete hrát. Vzhledem k tomu, že film Cesta za živou vodou se hrál dva dny.
Dobrý den, ano budeme. Cesta za živou vodou se promítá už je o víkendu. Filmy se do programu nasazují podle diváckého zájmu.

7. 2. 2020
Dobry den na ajdu je nejaka duchod sleva? Dekuji
Dobrý den, sleva pro seniory je 30,- ze standardního představení. Cenově výhodně je pak navštěvovat představení v rámci levného úterý a nebo přímo Filmový klub seniorů.

7. 2. 2020
Dobrý den. Lze platit Gallery beta kartou?
Dobrý den, dá se platit pouze bankovními kartami. Stravenkové bereme pouze Edenred a Sodexo.

6. 2. 2020
Dobrý den, dá se koupit online vstupenky se studentskou slevou? Děkuji za odpověď
Dobrý den, online poskytujeme pouze věrnostní slevu.

5. 2. 2020
Zdravím Je nějaký film v úterý po 17hod v 3D pro 9letou holčičku..??? Mějte se hezky a předem děkuji za odpověď S pozdravem Jakub Zlín
Dobrý den, 3D film ne, ale v 17:00 promítáme Dolittla ve 2D. Za zmíňku stojí Jumanji 2 ve 3D v 15:45.

5. 2. 2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda budete promítat skotský film Beats, a pokud ano, kdy by byla jeho premiéra? Moc díky za odpověď.
Dobrý den, film se v kině promítat nebude. Premiéra byla v červnu 2019 a film je již dostupný na placených TV okruzích.

5. 2. 2020
Dobrý den, když chci zaplatit nebo rezervovat místa použitím karty GA Club, tak mi to píše, že karta je neplatná. Karta byla zakoupena před dvěma měsíci, tudíž je ještě platná a kredit na ní také je, takže si nevím rady. Děkuji za odpověď.
Dobrý dne, zašlete nám prosím číslo vaší karty pro prověření její funkčnosti.

5. 2. 2020
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat kdy budete promítat česky dokument s názvem V síti.. Dekuji
Dobrý den, film budeme promítat od jeho české premiéry 27.2. ve dvou verzích přístupnosti. Dětem přístupno a Dětem nepřístupno. V tuto chvíli budou probíhat zkušební projekce pro učitele a novináře. Připravujeme i projekci s tvůrci filmu, ta bude ovšem k jejich velkému vytížení až v květnu.

4. 2. 2020
Dobrý den, potřebuji stornovat lístky, které jsem koupila a bohužel na blbý den.. Chtěla bych to stornovat a vrátit peníze am lístky dva na 10.2 Děkuji za odpověď
Dobrý den, zakoupené lístky se žádostí o storno přepošlete na mail info@gacinema.cz

4. 2. 2020
Dobrý den, koupila jsem dnes 2 lístky na Little Women, ale pořád mi nepřišly lístky na mail, je možné, že jsem chybně zadala adresu nebo něco? Děkuji
Dobrý den, vstupenky většinou nejdou dohledat ze dvou nejčastějších důvodů. 1) Zadala jste správně mail, ale byly díky bezpečnostnímu nastavení Vaší mailové schránky doručeny do složky SPAM, TRASH, Nevyžádaná pošta atd.. Zkuste se tam podívat. Pokud i tam nejsou, tak se jedná o špatně zadanou emailovou adresu, překlepy byly, jsou a budou... V tomto případě musíme znát čas vaší objednávky a podle ní jsme schopni v systému dohledat všechny operace, které v tuto dobu probíhali a ručně porovnávat chybu v zadání mailu.

3. 2. 2020
Dobrý den, dne 24.1.jsem stornovala dvě vstupenky a stále mi nepřišly peníze. Stornovala jsem přímo ve Zlíně (radil mi nějaký váš zaměstnanec) přes e-mail. Říkal,že peníze dojdou do 3 dnů. Díky za info, s pozdravem Machálková
Dobrý den, přepošlete prosím znovu vaši žádost o storno na mail info@gacinema.cz a my to prověříme, zda platba skutečně odešla na účet, ze kterého byla platba provedena.

3. 2. 2020
Zdravím Hraje se teď nějaký film v 3D pro devitilete děvče..??? Děkuji za odpověď S pozdravem Jakub Bartosek Zlín
Dobrý den, v 3D je tu Jumaji, Dolittle je také pěkný a pak už jen Cesta za živou vodou, ale ta je také ve 2D.

3. 2. 2020
dobrý den, chtěl bych stornovat lístky lístky jsou koupené na úterý 17:30 film - šťastná nový rok na jméno - Petr Rak
Dobrý den, vaši žádost o storno se zakoupenými vstupenkami pošlete prosím před začátkem filmu na mail info@gacinema.cz

3. 2. 2020
Dobrý den, dostala jsem od dcery dárek, vstupenku na koncert Lucie Bílé na 27.4.2020. Dcera nevěděla, že v tu dobu mám zaplacenou dovolenou. Kde mohu lístek vrátit? Děkuji za zprávu.
Dobrý den, rádi bychom pomohli, ale vstupenky zakoupené přes prodejní portály jdou vracet pouze v případě když je akce zrušena. Nejjednodušší bude zkusit nabídnout vstupenky někomu z Vašeho blízkého okolí.

3. 2. 2020
Dobrý den, když chci pořídit vyšší stupeň věrnostní karty, tak je potřeba zažádat o novou? Chci ze základní přejít na extra. Děkuji
Dobrý den, bohužel ano, musí být nová karta.

2. 2. 2020
Dobrý den . Chci si koupit online vstupenky na film STAŘÍCI 12.2. na 10,00 hod. Jak mám prosím postupovat, nebo ještě nejsou vstupenky v prodeji? děkuji.
Dobrý den, vstupenky ještě nejsou v prodeji. Dnes se sestavoval program a možnost koupě bude cca kolem 18:00.

2. 2. 2020
Dobry den mužu se zeptat jestli flexipass mužu použit i na popcorn a pití ??
Dobrý den, bohužel na bufetu nemůžete použít.

1. 2. 2020
Dobrý den. Rád bych se zeptal proč když si zakliknu místa u nějaké filmu a potom tu tabulka zavřu a např. aktualizuju stránku tak ty mís ta zůstanou bíle a nejde s nimi nic dělat kvůli tomuhle sem přišel o místa upřostřed a teď sedím někde na kraji. Děkuji za odpověd
Dobrý den, pokud si vyberete místa a pracujete s nimi, musíte vždy dokončit transakci, tzn... zadat všechny informace dle kroků 1-2-3. Pokud nedodržíte pořadí nebo vyskočíte z iframu (to jsou ty kroky zpět či zavřítí okna) není zápis v databázi, systém neví, co provádíte doma na počítači a bere v potaz, že stále přemýšlíte, co dál... Vystaví časový zámek na sedáky a čeká na vyvolání komunikace s platební bránou či rezervačním formulářem. Tím, že nepostupujete tak jak máte, se okradete o své místa, které jsou pro 30 minut pro vás rezervovaná, ale pouze v aktuálním oknu iframu. Není tedy možné jakoliv z transakce vycházet, dávat krok zpět, či zavírat iframové okno... To pak sedíte na kraji :(

30. 1. 2020
Dobrý den, berete flexi pasy od sodexo? Děkuji Gavenda
Dobrý den, ano, bereme.

30. 1. 2020
Dobrý den,nelze mi koupit dárkový poukaz na dvě vstupenky. Když kliknu na okénko koupit,vždy mi nskočí toto : "Při generování stránky došlo k vnitřní chybě....... Poradíte? díky
Dobrý den, systém jsme prověřili kontrolním nákupem, transakce se zdařila. Vybrali jste z nabídky 2 kusy? Pokud nevyberete počet a necháte 0, tak se právě generuje tato hláška.

30. 1. 2020
Dobrý den, můžete mi prosím poslat kontkakt nma osobu ,která mi dá informace ohledně reklamy? Předem děkuji za odpověď. Jana Mašláňová
Dobrý den, můžete odpovědět na tento mail a nebo přímo na Michal.Gaja@GACinema.cz

28. 1. 2020
Dobrý den, chci se zeptat, je možné koupit lístky i v 21:00 na film, který začíná v 21:30?
Ano, na pokladně kina určitě, online je to zatím z důvodu ověření platby nemožné.

28. 1. 2020
Dobrý den, už druhý týden se snažím zakoupit dárkový poukaz na 2D film a vždy systém selže. Přeji krásný den a předem děkuji za odpověď
Dobrý den, můžete nám prosím (printnout) vyfotit, co zadáváte a jakou chybovou hlášku vám to pak vygeneruje. Systém jsme na několika zařízení vyzkoušeli a samozřejmě to funguje. Pokud ovšem nezadáte počet poukazů a necháte tam 00 tak potom ano, systém vygeneruje chybu, protože nemůžete zakoupit 00.

28. 1. 2020
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda film 'Mizerové navždy' který bude promítán v pátek v 21:10 bude s titulky nebo českým dabingem. Děkuji Hodulák
Dobrý den, film byl do českých kin uveden pouze v originálním znění s titulky. Dabovaná verze bude dostupná pouze pro stream a TV.

27. 1. 2020
Dobry den, budete promítat film "Na noze" i v českém dabingu nebo zustane s titulky? Pokud ano prosim od kdy? Dekuji.
Dobrý den, film byl do českých kin uveden pouze v originálním znění s titulky. Dabovaná verze bude dostupná pouze pro stream a TV.

24. 1. 2020
Dobrý den, sice už tady podobná otázka už byla, ale teď je to jedno. Nejsem zrovna největší milovník českého dabingu, vždy mají postavy nehodící hlasy a proto se ptám, jestli by nešlo třeba jenom na 2 dny dát Star Wars s cz titulkami, ocenila bych to a určitě i ostatní, a kdyby to nešlo tak alespoň abyste měli na výběr jestli 2D nebo 3D, 3D lidi moc neocení. Děkuji předem za odpověď :)
Dobrý den, Star Wars jsme promítali tři týdny v titulkové verzi a jejich návštěvnost byla v porovnání s dabingem velmi slabá. S filmem už nepočítáme, dohráváme ho v setrvačnosti pro děti v dabingu. Výhledově se bude většina filmů dabovat a primárně se budou nasazovat dabované verze, které mají několikanásobně větší návštěvnost. Tímto způsobem doháníme jižní státy Evropy a odkláníme se od projekcí filmů s titulky.

23. 1. 2020
Dobrý den, lze platit sodexo kartou flexi pass? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano je to možné.

23. 1. 2020
Dobrý den, nejde mi koupit online vstupenka na film příliš osobní známost. Vyskakuje mi tam nějaké okno s chybou. Děkuji Večerková
Dobrý den, můžete nám napsat o jaký oznam se jedná? Podle toho jsme schopni říci co a jak..

23. 1. 2020
Dobry den, chci se zeptat, jestli uz mate program na unor? Konkretne me zajima Tlapkova Patrola film, ktery jde do kin 30.1.2020 Dekuji za odpoved
Dobrý den, program vždy sestavujeme v pondělí na kinotýden od čtvrtka do středy. Tlapkovou patrolu budeme určitě promítat. V pondělí 27.1. cca v 18:00 můžete již zakoupit vstupenky, program bude sestaven.

22. 1. 2020
Dobrý den, chci se zeptat zda když si koupím lístky a zjistím ten den,že to nestíhám dá se to stornovat a pokud ano tak do kolika hodin. Děkuji
Dobrý den, vstupenky jdou vždy stornovat před začátkem představení. Pokud je máte online, tak stačí přeposlat mail se vstupenkami, že je chcete stornovat. A pokud je máte zakoupeny na pokladně kina, musíte bohužel na pokladnu kina a tam provést storno.

22. 1. 2020
Dobrý den. Prosím vás, prodáváte lístky na koncert Monkey Bussines? A dají se koupit in line? Děkuji.K.N.
Dobrý den, samozřejmě, že lístky prodáváme na pokladně kina a určitě jdou koupit přes externí portály i online.

22. 1. 2020
Dobrý den, je možno uplatnit Flexi passy na lístky do kina? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, můžete.

21. 1. 2020
Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat, zda je Popcorn slaný karamel bezlepkový? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, receptura i složení Slaného karamelového popcornu je samozřejmě bezlepková. Složení je kukuřice, sůl, cukr. Vše nám přichází v samostatných pytlích, suroviny nemají jak u nás přijít k potravinám či strojům, kde by se zpracovávaly potraviny obsahující lepek. Nicméně, nikdy se nemůžeme zaručit za dodavatele, zda dodržují tak přísné zásady manipulace s potravinami jak my.

20. 1. 2020
dobrý den, jak dlouho budete dávat star wars děkuji
Dobrý den, odhadujeme ještě tak 4-6 týdnů. Počítejte ale s tím, že se pomalinku chýlí čas jejich konce. V průběhu měsíce se zcela určitě přesunou jen na víkendové projekce kolem 12:00.

20. 1. 2020
Jak funguje Bitcoin Je Bitcoin podvod, spiknutí, účelovka nebo přelomový vynález? Kdo mu šéfuje? Dosáhnou do mé bitcoinové peněženky dlouhé prsty finančního úřadu? Je Bitcoin nástroj zločinců a teroristů? Jaký krumpáč a lopatu potřebuju k těžbě Bitcoinů? Jak to vlastně funguje? A nemělo by se to celé zakázat? Dobrý den, podle čeho určujete promítací časy jednotlivých filmů? Ptám se proto, že se čím dál častěji stává, že film, na který bych rád šel je nasazen na pozdní hodinu a návštěva takového filmu je pro mě - coby zlínského nerezidenta - prakticky vyloučená. Ve svém okolí jsem zaregistroval řadu lidí, kteří jezdí do Zlína za prací a po práci by se rádi odreagovali návštěvou kina. Bohužel kvalita filmů nasazovaných několikrát za odpoledne je dost tristní - např. Dolittle nebo Příliš osobní známost. Na druhé straně kvalitní filmy jsou nasazovány pouze jednou a to tak, že končí až před půlnocí - např. Le Mans66 (20:30), Richard Jewell (21:10). Nevyplatila by se pestřejší odpolední nabídka? Nebo je to tak, že kdo chce kvalitu, musí si počkat do večera?
Dobrý den, nasazení filmů plně koresponduje s plněním našich obchodních cílů a do budoucna neplánujeme žádnou změnu. Chápeme, že řadu diváků naše nabídka neuspokojí, mrzí nás to, ale jsme komerčním subjektem a podle toho musíme i fungovat.

20. 1. 2020
Zdravím Budete hrát islandský film Daleko od Reykjaviku..??? S pozdravem Jakub Zlín
Dobrý den, film je naprogramovaný od pondělí 27.1. do středy 29.1. na 17:30. Více prostoru nedostane. Vstupenky budou v prodeji dnes kolem 19:00.

18. 1. 2020
Dobrý den. Prosím kdy u vás bude premiéra filmu SpongeBob ve filmu: Houba na útěku? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má českou premiéru od 28.5.2020 a my ho budeme od tohoto data promítat.

18. 1. 2020
Dobrý den, od kdy budete promítat dokumentární film "V síti"? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, dokument budeme promítat od jeho české premiéry tj. od 27.2.2020.

15. 1. 2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč nepromítáte filmy, jako např. Dolittle, Jumanji nebo Star Wars, v původním jazyce, tedy v angličtině a s titulkama. Díky za odpověď.
Dobrý den, o filmy v původním znění s českými titulky je minimální zájem oproti jejich dabovaným verzím. Poměr je poslední dobou až 80 ku 20 pro dabing.

15. 1. 2020
Dobrý den, dostal jsem dárkový poukaz na film. Chtěl jsem se zeptat jak si můžu rezervovat místa na sobotní promítání. Děkuji za odpověď
Dobrý den, rezervace jdou provést normálně, klasickým způsobem vyjma blokovaných projekcí předpremiér filmu Příliš osobní známost. Tam mají rezervace povoleny pouze členové GAClubu. Vy jako držitel dárkové poukázky můžete napsat mail se žádostí o rezervaci, opsat číslo dárkové poukázky a denní manager vám to mailem potvrdí. Mail je info@gacinema.cz

14. 1. 2020
Dobrý den,chtěla jsem si rezervovat na pátek 19.00 hodin lístky na představení Příliš osobní známost. Bohužel mi to nejde.
Dobrý den, vzhledem k exkluzivní předpremiéře o týden dříve než zbytek ČR je umožněn pouze přímý prodej na pokladně kina, online prodej a rezervace pro členy GAClubu jako jejich benefit.

13. 1. 2020
Dobrý den, potřeboval bych zjistit jak se jmenuje holka (asi patnáct let), kamarád se do ní zamiloval a je z toho nešťastný. Seděla o řadu za námi, došla s menší kamarádkou v červeném triku (ta se líbí mně). děkujiza jakoukoliv pomoc.
Dobrý den, rádi bychom vám pomohli, ale vzhledem k GDPR nejsme uzpůsobeni k pořizování, archivaci a vyhodnocení takových osobním údajů, které by následně vedli k identifikaci osob. Děkujeme za pochopení.

12. 1. 2020
Prosim, jak se dozvím únorový program filmů ve vašem kině ve Zlíně? Děkuji.
Dobrý den, program sestavujeme vždy na kinotýden podle amerického modelu, kterým se řídí celý svět. Ten je vždy platný od čt do st a sestavuje se na základně víkendové návštěvnosti. Orientační přehled filmů máme v sekci připravujeme a také v našich vitrínách dole v podchodě v kině a u pokladny. Rozesíláme ho i do redakcí měsíčníků. Zde máte odkaz na sekci připravujeme, nabídka je ovšem orientační, situace se mění každý týden: https://www.gacinema.cz/?go=multikino&typ=pripravujeme

11. 1. 2020
Dobrý den, chtěli bychom s dětmi zajít na film Fany a pes. Budete jej prosím promítat?
Dobrý den, tento film nebudeme promítat.

11. 1. 2020
Dobrý den, mám dotaz jestli je možnost objednat promítání nějakého filmu třeba pro 3-6 lidí
Dobrý den, ano je to možné. Musíte však počítat s cenou za celý sál. V tomto případě navrhujeme naše malé kino a nebo individuální domluvu mimo hrací profil, kde se jedná a výrazně výhodnější podmínky.

11. 1. 2020
Dobrý den, budete promítat Le Mans 66 ještě i příští víkend (18.a 19.1.)? Děkuji.
Dobrý den, ano budeme, promítací čas 20:30.

10. 1. 2020
Dobrý den chtěla bych se zeptat zdali jde u vás platit kartou cafeteria od Sodexo.. předem děkuji za odpoved chytilova
Dobrý den, akceptujeme kartu MultiPass Sodexo a jejich stravenkové poukázky.

9. 1. 2020
Zdravím rád bych šel v úterý tuším 14.1. Do kina na film Le Mans 66 ale u filmu není napsáno zda je to dabing nebo titulky a tak bych se to rád dozvěděl jelikož to bude rozhodovat zda půjdu nebo ne předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne
Dobrý den, na kartě filmu (stačí kliknout na název) máte uvedeno, že se jedná o film v originálním znění s titulky.

9. 1. 2020
Dobrý den, mám poukazy Unišek+ a Sodexo dárkový pass . Je možné to u Vás uplatnit a těmito poukazy zaplatit? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, tyto akceptujeme.

8. 1. 2020
Dobrý den,k vánocům jsme dostali poukázky do kina. Jak prosím funguje jejich uplatnění? Dále bych se chtěla zeptat, zda budete ještě hrát Zlobu 2. Děkuji Chalupová
Dobrý den, Zlobu již hrát nebudeme, tento snímek vydržel u nás v kině skoro půl roku a větší prostoro musíme dávat premiérovým titulům. Dárkovou poukázku uplatníte na pokladně kina, stačí ji předložit dopředu před placením. Doporučujeme si vždy udělat rezervaci vstupenek a tu pak zaplatit poukázkou.

7. 1. 2020
Dobrý den, budete promítat film Na Nože i před 20. hodinou? Děkuji.
Dobrý den, tento týden nikoliv, další týdny uvidíme podle ostatní nabídky filmů a divácké návštěvnosti.

7. 1. 2020
Dobrý den, jak dlouho ještě budete promítat ledové království 2? Předem děkuji za info. S pozdravem K.Š.
Dobrý den, odhadem ještě tak 2-3 měsíce ne-li déle.

7. 1. 2020
Dobrý den. Chci se zeptat, je možné uplatnit dárkový poukaz na online rezervaci? Pokud jde tak jak?
Dobrý den, pokud máte online dárkový poukaz, můžete ho online uplatit opsáním jeho čísla do pole pro věrnostní karty. Pokud máte fyzický dárkový poukaz (holografický ochranný prvek), tak ten lze uplatnit pouze na pokladně kina.

7. 1. 2020
Dobrý den.Jde u Vás zakoupit vstupenky na ples v Holešově do hlavního sálu.Ples pořádá město Holešov 18.1.2020
Dobrý den, ano, tyto vstupenky prodáváme na naší pokladně. Ta je otevřena každý den od 9:00 do 22:00.

7. 1. 2020
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda budete promítat film Attila (o zápasníkovi MMA Attilu Véghovi), děkuji za odpověď :)
Dobrý den, ano, tento snímek budeme promítat od jeho české premiéry 6.2.2020.

5. 1. 2020
Dobrý den, mám dotaz k Dámské jízdě. Koná se každý měsíc nebo nepravidelně? A bude v lednu 2020? Děkuji za odpověď
Dobrý den, děkujeme za dotaz. K Dámským jízdám neposkytujeme žádné informace, už jen to, že se na ni dostanete musí být taková menší výhra. Nebývají pravidelné, jsou podle vhodnosti filmu a zvážení marketingového oddělení. V lednu určitě nebude, zvažujeme únor nebo až březen, uvidíme.

5. 1. 2020
Dobrý den, prosim, chci se informovat, kdy budete hrat film POD VODOU? Mockrat dekuji.
Dobrý den, tento snímek má českou premiéru už ve čtvrtek 9.1. a plánujeme dvě projekce za den.

4. 1. 2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budete ještě promítat film Joker? Případně šlo by aspoň přibližně nastřelit datum projekce? Děkuji
Dobrý den, neplánujeme jeho opětovné uvedení. Snad v případě významného Oscarového úspěchu zvážíme jeho týdenní reprízu.

3. 1. 2020
Dobrý den kde jse dá získat věrnostní karta?
Dobrý den, na pokladně kina

30. 12. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete promítat film The Turning. Celkem bych na něj šla,ale nikde jsem neviděla ještě český trailer. Děkuji za odpověď předem :)
Dobrý den, tento horor má plánovanou premiéru v USA až 24.1.2020. Do většiny evropských zemí dorazí až na jaro (březen - duben) a myslíme si, že pro nasazení do českých kin bude rozhodující úspěch v USA. Zatím není pro ČR plánovaný. Přehled zemí můžete najít zde: https://www.imdb.com/title/tt7510346/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

29. 12. 2019
Kdy budete hrát film Bitva o Midway, děkuji!
Dobrý den, film jsme už úspěšně promítali od jeho české premiéry (tj. od 7.11. 2019) a už ho v našem programu nenaleznete. V ČR jsou už naplánované zatím cca 8 projekcí a nejblíže Zlínu je 2.1. ve 14:00 kino Metropol Olomouc.

28. 12. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám zjistit zapomenutý pin ke kartě. Děkuji Turečková.
Dobrý den, PIN znáte pouze vy. Pokud si ho nepamatujete můžete požádat na mailu manager@gacinema.cz o jeho reset a pak si zadáte nový PIN.

26. 12. 2019
Dobry den, dostala jsem jako darek dve vstupenky zakoupene on line, ale nevyhovuji mi casove, bylo by mozne je prelozit na stejne predstaveni ale jiny den?? Dekuji za odpoved
Dobrý den, pokud je to online vstupenka na konkrétní datum a vám, čas nevyhovuje, musíte ji vystornovat. Peníze se vrátí na účet, ze kterého byly vstupenky zakoupeny a vy si zakoupíte vstupenky na představení, které vám více vyhovuje. Vstupenky se stornují zasláním žádosti o storno (samozřejmě se vstupenkami) a na základně této žádosti a přiložených vstupenek provedeme storno. Tato žádost však musí přijít před začátkem projekce.

26. 12. 2019
Dobrý den,mám poukázku sodexo,lze ji přeměnit na dárkové poukazy na vstupenky?Děkuji
Dobrý den, pokud máte papírové stravenkové poukázky, tak ano. Kreditní stravenkovou kartou to není možné.

19. 12. 2019
Dobrý večer, je možné stále použít unišeky, které končí k 31.12. 2019. Děkuji.
Dobrý den, do 31.12. je možné tyto šeky u nás využít..

19. 12. 2019
Prosím hrajete i mezi svátky? 27-30.12? Jaký je program?
Dobrý den, promítáme i o svátcích (15:00 - 22:00) i po svátcích (10:00 - 22:00). Program až do 1.1. naleznete v našem online prodeji.

19. 12. 2019
Dobrý den. Rezervoval a zaplatil jsem vstupenky na jiný den než jsem chtěl. Jde prosím nějak stornovat?
Dobrý den, určitě ano. Přepošlete zakoupené vstupenky na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno.

18. 12. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nový díl Jumanji budete promítat jen do 1.1 jak máte napsané na webu, nebo se to teprve bude na web zapisovat a budete ho promítat i po 1.1 2020.
Dobrý den, film máme naprogramovaný až do středy 8.1.2020. Tato nabídka bude brzdy dostupná. Odhadujeme, že film budeme promítat i celý leden.

18. 12. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Vypršela mi platnost u mé věrnostní karty. Pro obnovení stačí zajít na pokladnu a říct o prodloužení karty a nebo musím donést potřebné papíry pro založení nové? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, na pokladně stačí předložit kartu nebo jen číslo karty, které chcete prodloužit. Nic se vyplňovat nemusí.

18. 12. 2019
Dobrý den, jak si rezervovat vstupenky na Star Wars, ikdyž mám GA CLUB kartu, tak po zadání čísla i pinu mi to rezervaci nenabídne. Děkuji
Dobrý den, zřejmě nemáte prodloužené členství a proto je pro Vás služba nedostupná. V případě, že jste si 100% jista, že máte aktivováno členství na 364 dní, musíte jít opravdu podle kroku 1-2-3.

17. 12. 2019
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda když koupím dárkový poukaz na 3D projekci, lze ji případně uplatnit i na 2D? Děkuji
Dobrý den, ano, samozřejmě.

17. 12. 2019
Dobrý den,dnes jsem u Vás zakoupila lístky na sobotní promítání, ale koupila jsem špatné sedadla, je možné lístky vrátit a koupit jiné případně vyměnit sedadla? Děkuji moc za odpověď
Dobrý den, pokud jste si vstupenky zakoupila online, přepošlete je se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz a pokud na pokladně kina, musíte přijít na pokladnu kina a tam udělat storno vstupenky.

17. 12. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké druhy nachos nabízíte v kině, jestli jsou solené nebo pálivé. Děkuji :)
Dobrý den, prodáváme pouze jeden typ Nachos. Jsou lehce osolené a mají svěží pikantní příchuť. Nic ostrého nebo výrazně kořeněného. Prostě nejoblíbenější verze, kterou mají všichni rádi a chtějí ji! :)

17. 12. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné koupit poukaz (dárkovou poukázku) i na občerstvení v kině. Ať je dárek se vším všudy kino + občerstvení. Děkuji
Dobrý den, občerstvení není zatím možné koupit jako dárek. Do budoucna pracujeme na změně prodejního systému, který i toto umožní.

17. 12. 2019
Dobrý den. Před nějakou dobou bylo oznámeno, že film Lighthouse (Maják) dostane českou distribuci. Tak by mě zajímalo jestli se dostane i k vám do kina.
Dobrý den, film zatím nemá distribuci jak do kin, tak na festivaly. Celé dění můžete sledovat zde, ale Česká republika tam nefiguruje: https://www.imdb.com/title/tt7984734/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

16. 12. 2019
Dobrý den, je pravda? Že pohádku Zakleté pírko, bude mít 25.12.2019 před premiéru? A pokud ano, kdy se budou moc zakoupit vstupenky děkuji.
Dobrý den, ano je, už dnes večer nejpozději zítra dopoledne.

16. 12. 2019
Dobrý den, je prosím možné nyní koupit v předprodeji lístek na představení v roce 2020 (zejména na Le Mans66) v rámci klubu seniorů? Chci to jako dárek k vánocům pro seniory. Klasické dárkové poukazy lze koupit jen na plnou cenu. Děkuji. Přeji hezký den. P
Dobrý den, toto není možné. Seniory zadáváme vždy cca týden dopředu podle naplánování jednotlivých projekcí.

14. 12. 2019
Dobrý den, koupila jsem lístky na úterní film, ale bohužel nebudu moci jít. Můžu lístky vrátit? Nebo nějak převést na jiný termín?
Dobrý den, přepošlete obdržené vstupenky se žádostí o storno na mail manager@gacinema.cz Totu žádost o storno musíte provést vždy před začátkem představení.

14. 12. 2019
Když si koupím lístky on line,proč si je nemohu vyzvednout v kině 10min.před zahájením?
Dobrý den, pokud si koupíte lístky online, už nemusíte nic vyzvedávat na pokladně kina. Popravdě si je ani nevyzvednete. Své lístky máte v mailu a můžete je buď ukázat na mobilu nebo vytisknout na tiskárně. Na pokladnu kina už nemusíte.

14. 12. 2019
Proč,když se člověk potřebuje k vám dovolat-je to problém?
Dobrý den, telefonní linky jsou směřovány na pokladnu kina a vždy před telefonem má přednost zákazník na pokladně. Mrzí nás to, ale není v našich silách zvedat telefony a zároveň obsluhovat zákazníky. Pokud máte dotaz, nejlepší poslat mail a některý z našich kolegů se vám během volné chvilky ozve a pomůže problém vyřešit či jinak pomoci. Děkujeme za pochopení.

14. 12. 2019
Dobrý den, budete hrát Ledové království ii po Vánocích ? Děkuji za odpověď, Skříček
Dobrý den, ano, budeme

13. 12. 2019
Dobrý den, chci se zeptat zda vztupenky koupené přez internet se musí tisknout nebo stači ukázat QR kod na telefonu.
Dobrý den, stačí ukázat na telefonu.

12. 12. 2019
Dobrý den... Můžu se zeptat na otvíraci dobu od 24.12 děkuji
Dobrý den, zavřeno máme pouze 24.12. a 31.12. Státní svátky (tj. 25.12. - 26.12 a 1.1. máme od 15:00, ostatní dny od 10:00 do 22:00.

10. 12. 2019
Dobrý den, do kdy se prosím bude hrát film Last Christmas?
Dobrý den, tento víkend rozhodne. V pondělí 16.12. sestavujeme program na celé Vánoce a na základě víkendové návštěvnosti se rozhodneme. V tuto chvíli netušíme, je to otevřené... 50 na 50.

9. 12. 2019
Dobrý den, dají se dárkové poukazy vystavit např.: na jednotlivé částky (500 Kč, 1000 Kč). Děkuji
Dobrý den, dárkové poukazy máme pouze v hodnotě vstupenek do kina, můžete si jich samozřejmě zakoupit více. Pokud chcete investovat větší částku, je lepší si zařídit předplacenou kartu GAClubu. Na kartu nahrajete požadovaný obnos a pak čerpáte výhody klubu. tj. nákup vstupenek se slevou 30,-, každou desátou vstupenku máte zdarma a také možnost rezervací na blokované projekce. Kartu vyřizujeme na počkání na pokladně kina.

8. 12. 2019
Dobrý den, je možné si nyní zarezervovat lístky na Star wars 20.12.2019 nebo jdou pouze koupit ? Jsem členem GA clubu Děkuji
Dobrý den, pokud jste členem GAClubu a máte platné členství, můžete si udělat rezervaci.

8. 12. 2019
Dobrý den, budete ještě znova promítat film Midway, který jste promítali jen do 1.12.2019 ?
Dobrý den, tento snímek již promítat nebudeme.

7. 12. 2019
Dobry den, Chtěla jsem se zeptat jestli se bude promítat mezi svátky? Dekuji
Dobrý den, ano, budeme promítat. Program bude zveřejněn v úterý 17.12.

7. 12. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete promítat Frozen 2 i v originálním znění, nebo pouze s dabingem. Byla jsem na filmu už dvakrát a mrzí mě, že nemůžu zpívat originální soundtrack.
Dobrý den, naprosto Vás chápeme, ale nebudeme promítat originální verzi.

6. 12. 2019
Dobrý den chci se zeptat dá se u vás v kině platit -ticketem, poukázkou-která jde jmenuje Edenred multi benefits.
Dobrý den, touto poukázkou můžete u nás zaplatit! Navíc na pokladně multikina Golden Apple Cinema přijímáme tyto PLATEBNÍ POUKAZY (viz odkaz níže) a zároveň je možná platba benefitními KARTAMI SODEXO a EDENRED. Odkaz na akceptovatelné poukázky: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

5. 12. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak se dají rezervovat vstupenky o které je velký zájem dříve,než se objeví program kina na ten den? Chtěly jsme na dámskou jízdu a hned po půlnoci, jen co přeblikl program vše,kromě dvou míst již prodané..děkuji za odpověď..
Dobrý den, u Dámské jízdy se řídíme pravidlem, že dopředu nikdo nic neví, nikomu nerezervujeme a prostě máte štěstí... Je to nezvyklý způsob, ale už jen to, že se Vám podaří získat lístek je malá výhra. Každá Dámská jízda má jiný koncept. Na této vánoční získává každý divák dárek v hodnotě 500,-. Limitovanou edici vlasové péče od společnosti Vitar. Vstupenky na Dámskou jízdu byly v prodeji od pondělí 30. listopadu cca 18:00. Informaci o spuštění prodeje jsme postupně dávkovali v malých indíciích a jak už jsme řekli, je to o štěstí. Nechceme, aby se lístky prodávali podpultově, jen vyvoleným osobám, proto se činí tady tyto kroky, kdy ani zaměstnanci nemají možnost do prodeje zasáhnout. Jedinou možností je online nákupu nebo nákup na pokladně hned po spuštění prodeje. Všechny ostatní možnosti jsou zablokované.

4. 12. 2019
Dobrý den, stala jsem se členem GA clubu, a když jsem chtěla kartu použit na rezervaci chce to nějaký PIN, který jsem, ale neobdržela. Kde PIN získám?
Dobrý den, svůj vlastní PIN získáte svým prvním zadáním. Systém si tuto informaci uchová a bude ho pokaždé od Vás vyžadovat. My do tohoto procesu nijak nezasahujeme. Jediné, co dokážeme, je vyresetování Vašeho nastavení a Vy si pak zase musíte svůj nový PIN zadat znovu.

2. 12. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho budete promítat film Výjimeční a zda ještě i v Malém kině na filmových ateliérech. Děkuji :)
Dobrý den, snímek byl nasazen pouze na krátkou dobu v artové nabídce. Zvažujeme jeho zařazení v rámci Filmového klubu seniorů a případě zvážíme jeho opětovné odpromítání v Malém kině.

2. 12. 2019
Dobrý den, které dny a hodiny se promítá Starwars v 3D? Děkuji Rygulská
Dobrý den, předprodej na Star Wars najdete v našem Online prodeji. Stačí kliknout na přiložený odkaz a sjet dolů k filmu Star Wars a vybrat si projekci a konkrétní nabídku. Jedná se o předprodej a další projekce budou přidané až v pondělí 16.12. Odkaz na online prodej všech projekcí GAC zde: https://www.gacinema.cz/?go=online_prodej

2. 12. 2019
Dobrý den, nemůžu nikde najít, kde bych mohla koupit dárkový poukaz :) děkuji
Dobrý den, DÁRKOVÉ POUKAZY pro návštěvu kina můžete zakoupit přímo na naší pokladně, online v našem e-shopu a nebo si zařídit předplacenou kartu člena GAClubu, tu ovšem pouze na pokladně kina.

2. 12. 2019
Dobrý den,lze platit i flexi pass card? Děkuji.
Dobrý den, na pokladně multikina Golden Apple Cinema přijímáme tyto PLATEBNÍ POUKAZY (viz odkaz níže) a zároveň je možná platba benefitními KARTAMI SODEXO a EDENRED. Odkaz na akceptovatelné poukázky: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

1. 12. 2019
Dobrý den rezervovala jsem 3 místa, platba mi neodešla, sedadlase oznacily bílou barvou. mám je teda stále v rezervaci???
Dobrý den, na sedadla je uvalen časový zámek, který trvá cca 30 min, než dokončíte operaci. Pokud během této doby nedostaneme potvrzení od banky, že transakce proběhla v pořádku, uvolníme sedadla opět do prodeje.

30. 11. 2019
Dobrý den, máte v plánu v rámci FKS dávat Slunovrat?
Dobrý den, tento snímek neplánujeme uvést v rámci Filmového klubu seniorů.

30. 11. 2019
Dobrý den, nikde jsem nenašla informace o tom, jaký zvuk je v jednotlivých sálech. Děkuji
Dobrý den, na všech sálech je zvukové rozlišení Dolby Surround 7.1. Některé filmy jsou však distribuovány v nižším rozlišení 5.1 a tak je na tomto systému odpromítáme v nižší verzi. Sál č. 1 je vybaven nejmodernějším dostupným zvukem nejvyšší kvality - DOLBY ATMOS. Takových filmů je opravdu velmi málo a pokud se zrovna v naší programové nabídce nachází, je u filmu vždy napsáno DOLBY ATMOS. V nejbližší době plánujeme v DOLBY ATMOS uvést film Jumaji 2 a na Vánoce STAR WARS. U SW je už spuštěný předprodej a můžete si vstupenky zakoupit dopředu. O předpremiéru v DOLBY ATMOS je opravdu velký zájem.

29. 11. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli se u vás dá platit poukazem flexi pass?Děkuji
Dobrý den, ano, tímto poukazem můžete zaplatit.

29. 11. 2019
Dobrý den,prodáváte prosím i nějaké poukázky do kina?Děkuji
Dobrý den, DÁRKOVÉ POUKAZY pro návštěvu kina prodáváme. Můžete je zakoupit fyzicky na naší pokladně, online v našem e-shopu a nebo si zařídit předplacenou kartu člena GAClubu, tu ovšem pouze na pokladně kina.

27. 11. 2019
vas cenik jidla ? nachoes a nejake piti ?
Dobrý den, naleznete ho na našem webu. https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=43

26. 11. 2019
Dobrý den, film Amnestie - budete ještě promítat?? Děkuji.
Dobrý den, už nikoliv.

26. 11. 2019
chci se stát členem klubu co mam proto udělat.děkuji předem s pozdravem Pavel Kundratek
Dobrý den, stačí se zastavit u nás na pokladnu do kina a tam to s vámi během 5 minutek vyřídíme :)

26. 11. 2019
Dobrý den,mám na 26.11.2019 zakoupené 2 vstupenky na film Ženská na vrcholu.Bohužel nemůžeme jít kvůli nemoci.Díky Coufalíková
Pokud máte lístky zakoupeny online přepošlete je se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz Pokud je máte zakoupeny na pokladně kina, musíte bohužel na pokladnu :( To vše musíte stihnout před začátkem projekce.

25. 11. 2019
dobrý den, chystám se koupit lístky na ledové království, kde je při výběru lístků možné vybrat, že půjde 1 dospělý a 3 děti? děkuji za odpověď.
Dobrý den, tato možnost díky zneužívání vstupného není v nabídce. Pokud nejste členem GAClubu (ti mají možnost rezervace a samozřejmě dětského vstupné pro celou rodinu = sleva pro členy klubu), stačí napsat našim manažerům na manager@gacinema.cz a oni Vám na základně Vaší žádosti udělají rezervaci jenom pro vás. Děkujeme za pochopení.

25. 11. 2019
Dobrý den, před filmem Lemans 66 je reklama na trika s závodní tématikou, bohužel jsem si nezapamatovala název. Je to možné zjistit? Děkuji.
Dobrý den, jedná se o zlínskou společnost www.LussoLegends.cz

24. 11. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li nechcete přidat funkci pro držitele karty GAClub na výběr použití filmu zdarma. Myslím si, že pro lidi, kteří to chtějí použít na jiný film než zrovna jdou by to ocenili. Možná by také nebylo od věci, že by se právě počty filmů zdarma sčítaly dohromady a poté šly použít ve větším počtu naráz. Předem děkuji. -Hudeček
Dobrý den, děkujeme za postřehy a nápad. V současné době jsme ve vývoji nového prodejního systému, webu a zároveň se připravuje i změna věrnostního klubu, ke pak přibudou nové funkce a změní se celá jeho koncepce. Změny budeme aktivovat v průběhu příštího roku.

24. 11. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete hrát Frozen 2 i v angličtině. Předem moc děkuji za odpověď :-)
Dobrý den, tuto možnost jsme zvažovali, ale rozhodli jsme se díky velkému zájmu nechat pouze dabovanou verzi.

24. 11. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, zda se bude Ledové království II promítat i v prosinci - o vánočních prázdninách? Děkuji Bartková
Dobrý den, ano, budeme ho promítat odhadem tak cca 3-4 měsíce v kuse.

23. 11. 2019
Dobrý den, dnes jsme byli na ledovém království 2. Lístky jsem koupil online a u pokladny sdělil že bych na jeden lístek chtěl uplatnit slevu, tzn vyrovnání peněz. Paní na pokladně mi řekla že takto to nelze a dokázala mě pouze na kartu GA klubu.
Dobrý den, online poskytujeme pouze věrnostní slevu a zároveň také možnost rezervace pro členy klubu. Není možné od zakoupené vstupenky uplatnit nějaký odpočet. Jedinou možností je zrušení vstupenky a zakoupit na pokladně zlevněnou vstupenku. Online slevy pro děti jsme zrušili kvůli častému zneužívání. Tato situace nás mrzí, ale bylo to opravdu neudržitelné. Místo toho je zavedena sleva věrnostního klubu, kterou využívá řada diváků a je výhodnější než dětská sleva na pokladně kina.

23. 11. 2019
Dobry den, jak mam pri online nakupu zjistit kudy se vchazi do salu? Planky jednotlivych salu v hlave nenosim, takze bych tuto informaci ocenil Diky
Dobrý den, nové zpracování online nákupu se projeví na jaře, kdy budeme přecházet na nový prodejní systém a nový web.

23. 11. 2019
Dobrý den,budete promitat film zrodila se hvezda?
Dobrý den, tento snímek měl premiéru před rokem, získal Oscara a určitě ho už promítat nebudeme.

23. 11. 2019
Dobrý večer, je možné platit kartou občerstvení nebo pouze hotovost?
Dobrý den, i na bufetu je možnost platby kartou.

23. 11. 2019
Zdravím, chtěla jsem online zakoupit vstupenky na Doktora spánek ale karta mě nepustila, tak chci použít jinou, ale vstupenky Váš systém drží a nelze je znovu zakliknout, kdy je uvolníte?
Dobrý den, na každou vstupenku je při online prodeji uvalen vždy 30 minutový časový zámek, po té době je vstupenka puštěna do prodeje.

22. 11. 2019
Dobrý den, je možné platit u vás kartou BENEFITY a.s.? Děkuji předem za odpověď .
Dobrý den, v současné době nikoliv, pracujeme na integraci, to může ještě chvilku trvat.

22. 11. 2019
Dobrý den, je možnost zakoupit i dárkový poukaz? Děkuji za odpověď. Hubackova
Dobrý den, na pokladně kina můžete zakoupit dárkový poukaz. Ten můžete zakoupit i online v naše eshopu. Samozřejmostí je i nákup předplacené klubové karty.

21. 11. 2019
Dobrý den, budete promítat film Doktor Spánek i dříve než ve 20:45? Děkuji, hezký den.
Dobrý den, bohužel nebude. Film bude vždy nasazen v bloku po 20:00.

21. 11. 2019
Dobrý večer,chci se zeptat..16.prosince běží celosvětově v kinech dokumentární film Gorillaz :Reject False Icons.. neplánujete promítání též? Děkuji za odpověd a pěkný večer. Dřínovský Lukáš
Dobrý den, v tuto chvíli čekáme na dořešení autorských práv a nabídku pro česká kina. Pak uvidíme. Pokud to klapne, určitě se to dozvíte. O dokument máme zájem.

20. 11. 2019
Dobrý den, je nějaká sleva na film pro studenty? Jak to funguje? Děkuji
Dobrý den, od pondělí do pátku můžete uplatnit studentskou slevu při předložení platného studentského dokladu na pokladně kina.

20. 11. 2019
Dobrý den, Berete u vás v kine benefit kartičky?
Dobrý den, od jaké společnosti?

19. 11. 2019
Dobrý den, jaké jsou způsoby potvrzení toho, že jsem student? Stačí třeba i studentský průkaz, který se používá třeba na vlak ?
Dobrý den, pokud je tam vaše fotografie a je platný, tak ano.

19. 11. 2019
Dobrý den, dne 10.11.2019 jsem si zakoupila 2ks lístku na pohádku Ledové království 2 v 17:45hodin, řada 9 sedadlo 17,18,na dne 22.11.2019. Bohužel mi onemocněla dcera a nemůžu sní jít. Bylo by možné lístky stornovat? Děkuji za odpověď Válková Hezký den.
Dobrý den, ano, to je maličkost... Pokud máte lístky zakoupeny online přepošlete je se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz Pokud je máte zakoupeny na pokladně kina, musíte bohužel na pokladnu :( To vše musíte stihnout před začátkem projekce.

19. 11. 2019
Dobrý den,dá se u vás koupit lístek na skupinu kabát a zaplatit stravenkami sodexo pass??dekuji
Dobrý den, nikoliv. Tyto platby Ticketportal nepodporuje.

18. 11. 2019
Je možné koupit něco jako dárkový kupon, který poté další osoba využije pro nákup lístků?
Dobrý den, ano. Můžete zakoupit fyzicky na naší pokladně, online v našem e-shopu a nebo zařídit předplacenou kartu člena GAClubu, tu ovšem na pokladně kina.

18. 11. 2019
Zapomněl jsem dodat, že jsem koupil vstupenku online a platil jsem kartou. Na pokladně mě odkázali stornovat vstupenku na info@gacinema.cz. Jak mám tedy vstupenku stornovat?
Dobrý den, kolegyně je již informována a bude to s Vámi řešit. Postup je správný, jen je proveden trošku pozdě (storno musí být provedeno v den projekce, kvůli odesílání výsledků návštěvnosti majitelům práv), ale i tak něco vymyslíme a vedoucí provozu se bude Vaší záležitosti osobně věnovat.

18. 11. 2019
Dobrý den, včera jsem koupil dva lístky na film JOKER, jeden byl pro mne (ročník 1965) a druhý pro mého syna (ročník 2007). Syna uvaděči na film nepustili. Že je film od 15 let jsem si nevšimnul a dověděl jsem se to až od uvaděče. Mohu tento nevyužitý lístek vrátit? Syna jsem poslal na jiný film, myslím že se jmenoval Sněžný kluk. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, určitě ano. Toto s vámi měli řešit hned na místě a vystornovat vstupenku ihned nebo říci postup, pokud máte online vstupenku. Bohužel nás to mrzí, ale naši moci paní si udělali aktualizaci zákona, kdy vy už za dítě nerozhodujete a my jako kino musíme dítě před Vámi ochránit. Mrzí nás to, je to komplikace a všechny to poškozuje :(

18. 11. 2019
Pustili byste mě na jokera když mi je 13?
Dobrý den, bohužel nikoliv, film je ze zákona přístupný až od 15 let.

18. 11. 2019
Můžeme jít na film od 15 let když je nám 13 let
Dobrý den, bohužel nikoliv, film je ze zákona přístupný až od 15 let.

17. 11. 2019
Dobrý den, bude se ještě hrát Bitva u Midway?
Dobrý den, film najdete v našem programu opět od čtvrtka 21.11. v čase 18:45 až do úterý 26.11.

15. 11. 2019
Dobrý den, lze u Vás platit unišeky sport a kultura, co jsme dostaly od zaměstnavatele? :-)
Dobrý den, ano, těmi u nás platit můžete.

15. 11. 2019
Dobry vecer, je možné u vas platit i stravenkami Sodexo Gastro Pass? Dekuji za odpověď. Andrea
Dobrý den, poukázky Gastro Pass jsou jen na jídlo, těmi u nás bohužel platit nejde, pouze poukázkami na kulturu.

15. 11. 2019
Dobrý den, budete ještě dávat Zombieland ?
Dobrý den, už nebudeme dávat :(

15. 11. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli u vás v kině lze využít lístky z Ticketportalu? Děkuju za odpověď.
Dobrý den, pokud máte na mysli poukázky Ticketportal na nákup vstupenek v rámci sítě Ticketportal, tak ano. Samozřejmě nimi nejde platit za vstupné do kina.

15. 11. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nejdou rezervovat lístky on-line na Ledové království? Nabízíte pouze koupi. Jak pak můžu uplatnit slevu na děti? Děkuji
Dobrý den, v rámci předprodeje nebyly povoleny rezervace. Dnešním dnem se doprogramoval zbytek projekcí. Kdo měl velký zájem nakoupil vstupenky dopředu. Online je poskytována pouze sleva pro členy GAClubu = ve stejné výši jako dětské vstupné jsou prodávány vstupenky pro členy klubu. Ostatní mohli uplatnit dětskou slevu na pokladně kina s následnou namátkovou kontrolou při vstupu na sál. Pokud máte zájem, můžete nám napsat mail, že chcete udělat rezervaci, nejste členem klubu a určitě přijedete i s dětmi a my Vám rádi takto osobně na základě Vašeho přání vyjdeme vstříc. Omlouváme se za komplikace, ale máme vypozorováno, že řada rodičů si udělá více rezervací na různé časy a dojdou samozřejmě jen jedenkrát a my pak máme na sále spoustu volného místa a hromadu zklamaných dětí, že se na vyrezervovaný sál nedostaly. Děkujeme za pochopení. Napište nám svou rezervaci a určitě se domluvíme :)

15. 11. 2019
Dobrý den, kdy budete dávat film Fany a pes? Děkuji
Dobrý den, tento snímek nebudeme promítat.

14. 11. 2019
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda je u vás možné platit flexi passama (elektronicky přes kartu) lístky na koncerty ( přes tiket portal)? Děkuji
Dobrý den, tuto službu pro prodejní portály nepodporujeme. Obraťte se prosím přímo na pořadatele koncertu nebo společnost TicketPortal.

13. 11. 2019
Prosim nemohu nikde ve vasi nabidce najit utery a filmy pro seniory. Dekuji Zlin
Dobrý den, nabídka na úterý je vždy pod záložkou dne úterý. Pokud se Vám nezobrazuje, máme to nastaveno pouze na 7 dní, klikněte na film, na který chcete jít a dole uvidíte naprogramování všech projekcí dané verze filmu na kinotýden (čt-st) dopředu už od jeho naprogramování v pondělí večer. Nabídku FKS vždy naleznete v záložce Seniorům. Nová nabídka pro Leden - Duben 2020 se právě připravuje. Aktuální nabídku naleznete zde: https://www.gacinema.cz/?go=multikino&typ=seniorum

13. 11. 2019
Dobrý den, budete prosím hrát film Woodyho Allena Deštivý den v New yourku? Děkuji.
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali od jeho české premiéry a po zhruba třech týdne jsme ho nahradili jiným titulem. K filmu se už nebudeme vracet.

12. 11. 2019
Dobrý den. Do kolika hodin mohu parkovat na parkovišti Zlaté jabko při návštěvě GAC?
Dobrý den, výjezd vozidla z parkovacího domu je neomezen. Pokud nastane nějaký problém, je zde 24 hodin nonstop k pomoci ostraha OZC Zlaté jablko, ke kterému patří i parkovací dům a ti v případě nesnází pomohou.

12. 11. 2019
Dobrý den, je možno na zítřejší opředpremiéru filmu Le Mans 66 rezervovat dnes listky a uhradit zítra před produkcí? děkuji RB
Dobrý den, tuto možnost mají pouze členové GAClubu. Ale nemusíte se bát přijít i na poslední chvíli, místa je zatím dost, sál má kapacitu 440 diváků a nebo využít možnosti online nákupu vstupenek.

10. 11. 2019
Dobrý den, jaké jsou prosím možnosti dárků kromě dárkových poukazů? Slyšela jsem že existuje možnost nějaké karty s nabitím určité částky, kterou pak může obdarovaný využívat na nákup vstupenek. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano samozřejmě je tu karta člena GAClubu na kterou jde nahrát kredit, kterým pak platíte online nebo na pokladně kina za filmy. Navíc se Vám započítávají benefity člena klubu, tj. sleva 30,- na vstupenku a bonus 9+1 tzn. každá desátá návštěva kina zdarma. Registrace do klubu i nabití kreditu se provádí na pokladně kina. Pro firemní zákazníky se prosím obraťte mailem na kolegy z info@gacinema.cz

9. 11. 2019
Dobrý den, chci se zeptat zda je možnost stornovat již koupenou vstupenku. Díky
Dobrý den, online zakoupenou vstupenku můžete vystornovat zasláním na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno. Fyzicky zakoupenou vstupenku na pokladně kina. Storna se provádí vždy před začátkem filmu.

9. 11. 2019
Dobrý den chci se zeptat jestli jsou pořídit lístky na neurčený film (chci to jako dárek pro rodice) aby měli lístky a jen pak prisli s tím na jaký film chtějí jít aniž by museli lístky zajišťovat a film si vybrali podle sebe v jaký den chtějí Děkuji :)
Dobrý den, na pokladně kina můžete zakoupit dárkové poukázky. Pokud chcete, můžete si je zakoupit i online, doma vytisknout a předat vytištěné. Online poukázky nemusíte tisknout, dají se samozřejmě uplatnit i online na základně svého evidenčního čísla.

8. 11. 2019
dobrý večer dá se nějak prodloužit členství na kartě?třeba vložením další částky, děkuji
Dobrý den, prodlužování členství je vždy na pokladně kina.

8. 11. 2019
Dobrý den, lze do Kina koupit nějaká dárková karta s přeplacenou nabitou částkou? která se bude postupně strhávat?
Dobrý den, všechny naše karty věrnostního klubu GAClubu mají funkci nabití kreditem. Stačí na kartu vložit adekvátní částku (registrace i vklad na pokladně kina). Kartou můžete platit na internetu i pokladně. Sleva 30,- z každé vstupenky (vyjma levných dnů, marketingových akcí a akcí třetích stran). Navíc se vám započítává věrnostní bonus 9+1 tzn. každá 10 vstupenka zdarma.

7. 11. 2019
Dobrý den, jak prosím uplatnit Unišek+FKSP- jak probíha platba? a zda lze platit i stravenkami Sodexo FKSP? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, poukázkami můžete platit na pokladně kina, můžete nimi i nabít kredit na věrnostní kartu. Pokud chcete předplatit kredit na věrností kartě přes FKSP (platba na fakturu od zaměstnavatele) musíte přes naši účtárnu via mail info@gacinema.cz

7. 11. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak moc velký problém je, když půjdu s bráchou na horor do kina, ale mu ještě nebylo 15. Jde udělat nějakou výjimku, třeba tím, že by donesl souhlas rodičů nebo tak něco. Děkuji.
Dobrý den, výjimka udělat nejde. Novelizace zákona nám jasně vymezuje naši povinnost zabránit vstupu mladším divákům na filmy 15+. Tato situace nás mrzí, značně nám komplikuje provoz a vím, že na Internetu to jde, ale zákon je zákon a musíme ho dodržovat. Děkujeme za pochopení.

7. 11. 2019
Dotaz, Dobrý den můžete mě prosím vysvětlit důvody proš se film Bitva u Midway hraje jenom v 20,45 ?Děkuji za odpověd Petr Stefl
Dobrý den, pro nasazení v tomto čase jsme se rozhodli v návaznosti s ohledem návštěvnosti ostatních titulů, které nám ve svých časech dělají nadstandardní výsledky. Uvidíme jak si film povede a možná se další týden ocitne v jiném, třeba odpoledním čase.

7. 11. 2019
Dobrý den, chtěla jsem zakoupit 2x Dárkové poukázky 3D, online, ale nefunguje přístup. Děkuji za zprávu, Jana Halašková
Dobrý den, děkujeme za upozornění, provedli jsme kontrolní nákup a vše fungovalo v pořádku. Můžete nám prosím blíže popsat problém? Děkujeme

7. 11. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat při rezervaci míst na film mi vždy dojde pouze email ale u pokladny chtějí vidět sms s potvrzením. Jakto že mi žádná sms nechodí a vážně potřebuji sms a email nepotřebuji? Děkuju
Dobrý den, zřejmě došlo k nějakému nedorozumění. SMS na rezervaci do kina samozřejmě nejsou potřeba. Potřebujete email, do budoucna bude aplikace, ale SMS opravdu ne :)

6. 11. 2019
Dobrej večír, mám v kapsičce od gaťat V.I.P kartičku a nevím co mi za to dáte? Má to nějaké speciální funkce?
Dobrý den, VIP kartička má neomezenou platnost kdykoliv na cokoliv v rámci standardní filmové projekce s výjimkou alternativního obsahu, dámské jízdy a akcí třetích stran. Slouží však pouze k jednorázové návštěvě kina. Předložíte ji místo peněz při placení.

4. 11. 2019
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak dlouhou máte v plánu promítat film Joker ?
Dobrý den, filmy promítáme podle návštěvnosti jednotlivých titulů. Na Jokera se ještě docela dobře chodí, tak odhadujeme, že v programu zůstane minimálně 14 dní až tři týdny.

4. 11. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Chci zakoupit z členské karty lístky na dnešní večer, ale zapomněl jsem PIN ke kartě. Bylo by možno zaslat na e-mail? Díky
Dobrý den, požádejte prosím o reset hesla na mailu info@gacinema.cz Uveďte prosím číslo karty a napište (v rámci ověření totožnosti) z registračního mailu.

3. 11. 2019
dobrý den, do jakého data hrajete Zlobu,královnu všeho zlého? děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme podle návštěvnosti jednotlivých titulů. Na Zlobu se ještě docela dobře chodí, tak odhadujeme, že v programu zůstane minimálně 14 dní, pak asi jen dopolední víkendové projekce.

1. 11. 2019
Dobrý den.Je možné u Vás platit kartou Edenred?Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, je to možné.

1. 11. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli v úterý je film zloba:Kralovna vseho zlého 3D s českým dabingem?
Dobrý den, ano, promítáme. Zde je odkaz na prodej vstupenek: https://prodej2.disdata.cz:3443/akce3.aspx?id=yWH%2fAI1nIhKBJS8VsUcWWw

1. 11. 2019
Zdravím, můžu se prokázat mhd kartou že mi již bylo 15?
Dobrý den, pokud je na kartičce vaše fotka a je již studentská, tak určitě ano :)

31. 10. 2019
Dobrý den, jak funguje prodej vstupenek na Zahájení MFOF - Mezinárodního festivalu outdoorových filmů v pátek 1.11. v 19.30?
Dobrý den, slavnostní zahájení je v tuto chvíli vyprodané.

31. 10. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda máte něco jako dárkové poukazy a případně pokud ano, zda je možné je zaslat poštou. Jsem z Brna a do Zlína se bohužel nechystám. Nicméně bych tento poukaz chtěla darovat jako Vánoční dárek. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den
Dobrý den, pro ty to případy máme online poukázky. Tu zaplatíte na našem webu, přijde Vám do mailu a můžete si ji vytisknout na lepší papír či zalaminovat...Navíc jde uplatnit online. Poukázky najdete v našem online prodeji na prvním místě.

29. 10. 2019
Film je přístupný od 15 stačí když koupí lístek někdo kterému je30 ? Jako když tam pošle svoje dítě kterému je 14 ??
Dobrý den, nikoliv. Na sál nepustíme ze zákona osobu mladší 15 let, pokud chce jít na film od 15.

28. 10. 2019
Dobry vecer,je Mozne vystavit darkovy poukaz na navstevu libovolneho filmu v hodnote 500kc.Dekuji
Dobrý den, můžete si zakoupit dvě dárkové poukázky v hodnotě 2D filmu, tj. za 179,- a nebo si nahrát kredit na přednabitou věrnostní kartu GAClubu v požadované částce.

27. 10. 2019
Dobrý večer, chci se zeptat jestli Zloba 2 ve 3D je s dabingem. Děkuji
Dobrý den, všechny projekce filmu Zloba 2 jsou již v českém dabingu.

27. 10. 2019
Dobrý den, také narážím a zmiňuji se o " programu 12, 15.." že dítě může chodit na filmy až od zmiňovaného věku...proto se ptám..i když se oháníte zákony není to spíše zákon který jste si tak nějak přionačili k obrazu svému zejména ve vašem kině? Vysvětlete mi jednu věc jak je možné že na filmy i vás..15 nahoru je možné jít v kině v Otrokovicích či Napajedlích od 12 let? Joker, tenkrát na západě...atd prsty na všech končetinách by mi nestačili abychom to spočítali..a dítě má 14 a půl nemůže a za pár měsíců kdy se jeho psychicky ani duševní vývoj nezmění ( neznáte zřejmě dobře děti někdo se bojí na třeba hororu v 19 druhy nemá zábrany již ve 13ti) ale najednou již na tento film může? kdo je tedy zodpovědný Vy! Rodič který jde na zmiňované filmy od 15 let jako doprovod a dítě dobře zná a zodpovídá za něj! Přijde mi že si děláte své vlastní zákony uz podle toho že jiné kina řeší věk úplně jinak a nejste z věkovou hranicí sjednocení..což se mi ve vašem případě vůbec nelíbí. Myslím si že nemáte žádné právo rozhodovat za rodiče či zákonného zástupce nezletilého na jaký film půjde či nikoliv. S pozdravem F. Kovál
Dobrý den, přístupnost filmů je dána zákonem. Pokud se zákonem neřídí ostatní kina, je to pouze jejich problém a dopouští se protiprávního jednání ze kterého jim může při kontrole vyplynout sankce. Každý film, včetně traileru, musí mít od distribuční společnosti (majitele práv k filmu pro ČR), ze zákona uvedenou přístupnost filmu a tato přístupnost platí pro všechna kina v ČR. Není tedy možné, aby měla kina rozdílné přístupnosti filmů a pokud ji mají, tak se dopouští protizákonného jednání! My jako provozovatel kina o přístupnosti nerozhodujeme, obdržíme produkt a na základně všeobecných smluvních podmínek s Únií filmových distributorů, legislativních podmínek ČR a doplňujících podmínek konkrétní distribuční společnosti film odpromítáme. Celá situace nás mrzí a věřte, že značně komplikuje náš provoz, ale všichni musíme dodržovat zákony České republiky i když s nimi vnitřně nesouhlasíme. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete kontaktovat zvoleného poslance či senátora z vašeho volebního okrsku a dožadovat se u nich změny zákona. Děkujeme za pochopení.

26. 10. 2019
Dobrý den je možné platit flexipasem?
Dobrý den, ano, můžete.

26. 10. 2019
JAK ZRUŠIT REZERVACI ?
Dobrý večer, v zaslané rezervaci dole v mailu najde link ke zrušení rezervace. Stačí na něj kliknout a rezervace se automaticky zruší.

24. 10. 2019
Dobry den, kdy prosim budete promitat dokument Dobra smrt, pokud vubec? Dekuji za odpobed Petra
Dobrý den, film jsme promítali tento týden od pondělí do středy a na základně nízké návštěvnosti se ke snímku vracet nebudeme.

23. 10. 2019
Od kdy je možné zakoupit lístek na premiéru Le Mans (14.11.) děkuji
Dobrý den, vstupenku na předpremiéru 13.11. (v DOLBY ATMOS) můžete zakoupit už od pondělí (navečer) 4.11. a na premiérový týden od 14.11. v pondělí 11.11. (opět navečer).

21. 10. 2019
Dobrý Den, pokud jsem si na dnes koupil vstupenku, šla by využít další den, pokud bych film dnes nestihl dnes? Díky za odpoved.
Dobrý den, vstupenku vždy kupujete na konkrétní představení, pokud nestíháte, vstupenku stornujte a zakupte novou. Pokud máte zakoupenou vstupenku na pokladně kina, stornujte na pokladně kina, pokud ji máte zakoupenou online, stornujete jejím přeposláním na mail info@gacinema.cz

20. 10. 2019
dobrý den, když si koupím členství za 60,- třeba 25.10.2019 tak bude platit do 25.10.2020 ?
Dobrý den, ano.

18. 10. 2019
dobrý den, kde prosím najdu program na listopad, hledám marně. Mám zájem o větší počet vstupenek na některé úterý- Přes prsty. děkuji hyánková
Dobrý den, program sestavujeme každé podělí a je vždy platný na daný kinotýden, tj. od čtvrtka do středy. Nedokážeme Vám tedy přesně říci, kdy bude Přes prsty v listopadu v programu, ale víme, že jeho čas se chýlí ke konci a bude zřejmě jen jedna projekce v čase okolo 17:00. Pokud je skupina opravdu velká, je lepší se domluvit s kolegy na marketingu a udělat si uzavřené představení. Kontaktovat je můžete na mailu: info@gacinema.cz

18. 10. 2019
Dobrý den, když mám zoo zlín Family kartu se slevou 30Kč jak uplatním tuto slevu při online objednávce lístku?
Dobrý den, uplatnitelná online sleva je pouze pro členy GAClubu jako jejich benefit, ostatní slevy poskytujeme pouze na pokladně kina. Děkujeme za pochopení.

17. 10. 2019
Dobrý den, budete promítat na podzim film Ad Astra? Děkuji Talandová
Dobrý den, film už jsme úspěšně odpromítal skoro celý měsíc (premiéra 19.9.) a už se k němu nebudeme vracet.

16. 10. 2019
Hezký den. Chtěla bych se zeptat, jestli se platí něco, když se chci zaregistrovat do vašeho věrnostního klubu. Děkuju
Dobrý den, roční poplatek 60,-

15. 10. 2019
Dobrý den, dá se normálně koupit na pokladnách kina poukaz na jedno libovolné filmové představení, nebo se musí nějak objednávat? Popř. kolik stojí a jak dlouho platí?
Dobrý den, na pokladně kina prodáváme dárkové poukazy v hodnotě představení 2D/3D s tím, že jsou možné doplatky z 2D na 3D či ATMOS. Platnost poukázky je zpravidla 6 měsíců. Poukázku je možné zakoupit i online v našem online prodeji.

15. 10. 2019
Dobrý den, mám VIP vstupenku do kina a nevím, jakou má platnost - není zde uvedena. Chci se tedy zeptat, jak dlouho má taková VIP vstupenka platnost?
Dobrý den, VIP vstupenka má neomezenou platnost kdykoliv na cokoliv s výjimkou alternativního obsahu, akcí třetích stran a vybraných marketingových akcí. Poukázka je jednorázová, předložíte ji místo peněz při placení za vstupenky do kina.

15. 10. 2019
Dobrý den, vážně jste film Stehlík hráli jen 4 dny? Jako vážně? Film jste nenasadili ani na celý promítací týden! Vůbec jste divákům nedali možnost tento film navštívit, když jim to jeden víkend třeba nevyjde... Vaši strategii opravdu nechápu!!!
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali v našich zahraničních kinech a nesetkal se velkým diváckým zájmem, proto jsme s ním takto pracovali i v ČR. Víkendová návštěvnost nám dala zapravdu. V celé ČR, při nasazení do 66 kin, přišlo na něj pouze 1080 diváků!!! S tímto smutným výsledkem se umístil až na 20 místě v TOP20 a sama musíte objektivně uznat, že s tímto prostě nejde nic dělat, než ho zaměnit za jiný film, který dokáže v přiděleném čase vygenerovat zisk, nikoliv ztrátu. Nás to mrzí, film je to skvělý, určitě s ním budeme nadále pracovat v rámci uzavřených projekcí pro školy. Nicméně si myslíme, že do budoucna tyto snímky nebudou distribuovány do kin, ale půjdou rovnou do placených stremů typu (NETFLIX, HBO GO, Disney+, AppleTV, AmazonTV) a do kin se dostanou jen opravdu divácky atraktivní tituly.

14. 10. 2019
Dobrý den, před nedávnem jsme u Vás na pokladně vytvořili členství a dostali kartu. Ihned jsme zaplatili členský poplatek. Dnes, když jsem si chtěla udělat rezervaci, která je určená pouze pro členy, systém mě nepustí dál s tím, že "slevová karta nebyla ověřena mezi platnými kartami". Zajímalo by nás tedy, kde nastala chyba? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jaké máte číslo karty?

12. 10. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda budete promítat koncert skupiny Metallica se symfonickým orchestrem ? ...údajně je to td v kinech ale nikde jsem to nenašel.děkuji za odpověd
Dobrý den, záznam koncertu jsme úspěšně odpromítali. Práva bohužel byly celosvětově pouze na jeden den. Uvidíme, zda bude do budoucna poskytnuta repríza, ale zpravidla se tomu tak nestává.

10. 10. 2019
Dobrý den, na hlavní stránce píšete cenu pro studenty. Jak si mohu při objednávce nastavit to, že jsem student a tím mít slevu? Děkuji.
Dobrý den, studentskou slevu můžete uplatnit na pokladně kina při předložení platného studentského průkazu.

9. 10. 2019
Dobrý den, kdy prosím bude zahájen předprodej na film Star Wars: Rise of the Skywalker? Bude i předpremiéra? Děkuji
Dobrý den, předprodej bude spuštěn zřejmě začátkem prosince a bude se jednat o celosvětově koordinovanou událost. Zatím nemůžeme poskytnout více informací, vše je v jednání. Sledujte náš FB a určitě o nic nepřijdete. Děkujeme za pochopení.

8. 10. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možná a kolik by stála soukromá projekce filmů. Vždy by se jednalo o nejmenší sál, pravděpodobně dopoledne a s minimálním počtem osob (tzn. max 5). Děkuji!
Dobrý den, cenu komerčního pronájmu Vám spočítají kolegové na základě Vaší přesné poptávky na mailu info@gacinema.cz

8. 10. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat potřebovala bych objednat na firmu poukázku k Vám do kina v hodnotě 1000,-. Je to možné? Děkuji za odpověď. Juráňová
Dobrý den, ano je to možné. Prosím domluvte se kolegy na mailu predprodej@gacinema.cz

8. 10. 2019
Pokud si nemohu zarezervovat lístek na filmy, které jdou zamluvit pouze s GAClubovou kartou, mohu si je rovnou koupit?
Dobrý den, ano samozřejmě. Možnost rezervace je pouze benefit pro členy klubu. Ale všichni si můžete zakoupit vstupenku online. Vy za plnou cenu a členové klubu se slevou 30,-. U Dámské jízdy není možné rezervací ani slev i pro členy GAClubu.

7. 10. 2019
Dobrý den, jak se mohu stát členem GAClubu?
Dobrý den, na pokladně kina vyplníte registrační kartu a uhradíte roční registrační poplatek.

7. 10. 2019
Mohu si přijít koupit kdykoli během dne vstupenky na večerní představení? Děkuji.
Dobrý den, ano můžete. Vstupenky na následující kinotýden prodáváme vždy od úterního rána na programový týden čtvrtek - středa.

7. 10. 2019
Dobrý den, proč se v sálech netopí??? Je tam neskutečná zima.
Dobrý den, můžete nám prosím říci kdy a na kterém sále? Teplota na sálech je automaticky monitorována a řízena centrální jednotkou. Teplota se pohybuje v základním nastavením mezi 21-23 stupni.

5. 10. 2019
Budete ve vašem kině hrát film Everybody’s Everything až vyjde ?
Dobrý den, zatím je situace taková, že film nebude dostupný pro čeká kina, pokud se to změní, budeme o filmu uvažovat. Jeho dostupnost pro ČR můžete sledovat zde: https://www.imdb.com/title/tt9617716/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf#akas

5. 10. 2019
Dobry den. Chci se zeptat jak si rezervovat mista. Hlasito ze to je mozne jen pro cleny. Jsem clen jen nevim jak na tto.Dekuju
Dobrý den, nejdříve zadáte číslo své karty, ověříte její platnost vašim pinem a teprve pak se Vám odemkne možnost rezervace, ovšem jen případě, že máte zaplacen roční poplatek (členství v GAClubu).

4. 10. 2019
Dobrý den, rád bych prosím věděl. kde v zákoně je definována vaše citace-která již neumožňuje předchozí praktiky (vstup na film 15+ s doprovodem starší osoby či souhlasem zákonných zástupců) a podstatně zpřísňují předchozí normu. Platí tedy to, že osoby mladší 15 let nemůžeme pustit na film jim nedoporučený a zároveň je musíme ochránit před osobami, které je chtějí na tento film vzít. Při nedodržení postupů zabraňující vstupu mladistvých na projekce 15+ hrozí postih kinům. Zákon č. 496/2012 Sb pouze nařizuje označit díla 12, 15, 18. Děkuji Cidlinský
Dobrý den, jedná se o paragraf 5 odstavec 5. Viz.: (5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

4. 10. 2019
Dobrý den, u slevové karty GA s číslem 002639 mi při rezervaci online nejde ověřit karta? Prosím o radu.
Dobrý den, zřejmě máte propadnuté členství. To si můžete prodloužit na pokladně kina.

3. 10. 2019
Dostal jsem VIP vstupenku a co s tím bude? Vstup zdarma?
Dobrý den, ano, VIP vstupenka Vás opravňuje k jednorázové návštěvě kina kdykoliv na standardní filmové představení. (neplatí na Dámskou jízdu a alternativní (nefilmový) obsah).

2. 10. 2019
Dobrý den, mohu se vás zeptat jestli bude v říjnu 2019 v kinech film Five feet apart?
Dobrý den, tento snímek v českých kinech nebude vůbec. Práva na tento snímek zatím nekoupila žádná česká distribuční společnost a zřejmě poputuje do streamu, případně DVD release. Situaci ohledně kino distribuce můžete sledovat zde: https://www.imdb.com/title/tt6472976/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

2. 10. 2019
Dobrý den, kdy budete hrát film o Jiřím Bělohlávkovi Když já tak rád diriguju? L.D.
Dobrý den, snímek plánujeme zahrát v pozdějším nasazení od jeho české premiéry, hned jak zahájíme sezónu operních představení a využijeme tak fanouškovské základny METinHD pro pana Bělohlávka. O konkrétním datu budeme včas informovat.

2. 10. 2019
Dobrý den, jde uplatnit slevu přes ISIC na film Joker? Popřípadě jak? Děkuji
Dobrý den, studentskou slevu můžete uplatnit pouze na pokladně multikina. Online je povolena pouze sleva pro členy GAClubu.

1. 10. 2019
Dobrý den, může jít syn na film Rambo-poslední krev, pokud mu ještě není 15 let v doprovodu svého otce? Děkuji
Dobrý den, bohužel ne. Zákon to zakazuje.

1. 10. 2019
Dobrý den, Vy nebudete dávat film Parazit, vítěze festivalu v Cannes?
Dobrý den, film se díky festivalové přehlídce Be2Can do nabídky nedostal. Jeho český distribuční termín je poněkud nešťastný a vypadá to, že bude mít velmi omezený pobyt v kinech. My jsme v dlouhodobém plánu měli o film zájem, ale bohužel volný slot obsadil festival Be2Can a Nový ruský film. Více prostoru pro tento typ filmů nemáme.

1. 10. 2019
Zdravím, doporučili byste mi dabovanou verzi Jokera nebo originál? Byl jsem překvapen, že se to dabovalo. Díky
Dobrý den, my jsme naopak rádi za dabovanou verzi a velmi ji kvitujeme. Z obchodního hlediska jsou dabované filmy pro multikina lepší. S radou je to velmi těžké, vy sám musíte vědět, zda preferujete filmy v dabingu či originálním znění. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že originál je vždy lepší, ale český dabing je jeden z nejlepších na světě a nevidíme v něm žádný kvalitativní prohřešek vůči filmu, ba naopak to jen pomůže přitáhnout i jiné diváky, kteří by kvůli absenci dabingu na film nešli. Takže je to z našeho pohledu padesát na padesát.

30. 9. 2019
Dobrý den, je možné rezervovat vstupenky na filmy? Kdysi mi to šlo, ale nějak na to teď nemůžu přijít. Nebo se dají předem jen koupit? V tuto chvíli mi jde konkrétně o záznam Metallica and San Francisco Symphohy.
Dobrý den, pro tento snímek je povolen pouze přímý prodej. Rezervace mají povoleny pouze členové GAClubu jako svůj benefit k členství.

29. 9. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli se můžu v kině prokázat i jiným dokladem než občanským průkazem( pasem, průkazem zdravotní pojišťovny) ?
Dobrý den, totožnost můžete prokázat jakýmkoliv úředním dokladem, který obsahuje vaši fotografii a je pro dané období platný.

27. 9. 2019
Dobrý den máte v plánu ? Dát do prodeje filmový kelímek s postavičkami ledového království 2
Dobrý den, na Ledové království 2 máme předobjednaný filmový merchadising.

27. 9. 2019
Dobrý den, budete promítat Depeche mode - Spirits in the Forest? A pokud ano, kdy můžu zakoupit lístky?
Dobrý den, tento projekt promítat budeme. Předprodej bude spuštěn co nejdříve, hned jak dostaneme svolení.

27. 9. 2019
Zdravím, plánujete promítání filmu El Camino? Trailer na film je 3 dny starý a má už přes 10.000.000 shlédnutí na Youtube, takže zájem bude určitě velký. Sice má být dostupný na Netflixu, přesto bych šel raději do kina. Díky za odpověď :)
Dobrý den, zde je to trošku komplikovanější, zatím nevíme, zda Netflix pustí tento snímek i do kinodistribuce a pokud ano, tak za jakých podmínek.

23. 9. 2019
Dobrý den, dostala jsem dárkový poukaz Golden Apple Cinema. Když si chci zakoupit lístek poukazem, Musí to přímý prodej ?.
Dobrý den, pokud je to elektronická dárková poukázka můžete ji uplatnit online. Poku je to fyzická poukázka (zalaminovaná a oražená našim razítkem), tak tu pouze na pokladně. Ale můžete si udělat rezervaci a pak ji na pokladně uhradit touto poukázkou.

23. 9. 2019
Dobry den, lze listek platit stracenkou od edenred multi? Děkuji.
Dobrý den, ano, touto stravenkou můžete zaplatit :)

23. 9. 2019
Dobry den, Chcel by som sa opytat ci budete este vo vasom kine premietat film Panstvi Downton ? Dakujem
Dobrý den, film promítáme o víkendu v dopoledních hodinách

21. 9. 2019
Dobrý den, jdou zarezervovat lístky na 23.9 Román pro pokročilé v 17:30 nebo se lístky musí zakoupit? Děkuji za odpověď Říhová
dobrý den, rezervace jsou povoleny pouze pro členy GAClubu. Ostatní diváci s mohu vstupenky jen zakoupit.

20. 9. 2019
Jak je to v poslední době s filmy s určeným věkem, protože někde na internetu bylo napsané, že když nám není třeba 15 let a chceme jít do kina na film IT ENDS tak nám stačí souhlas rodičů nebo doklad s potvrzením věku, moc mně to zajímá, protože jsem velmi zmatený. Předem děkuji AV
Dobrý den, na internetu se může psát opravdu cokoliv. Důležité jsou platné zákony České republiky (hlavně zákon č. 496/2012 Sb, o audiovizuálních dílech a podpoře kinematografie a o změně některých zákonů (zákon o audiovizi), a zákon č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů), které specifikují přístupnost filmů a ty doznaly v roce 2016 změny, která již neumožňuje předchozí praktiky (vstup na film 15+ s doprovodem starší osoby či souhlasem zákonných zástupců) a podstatně zpřísňují předchozí normu. Platí tedy to, že osoby mladší 15 let nemůžeme pustit na film jim nedoporučený a zároveň je musíme ochránit před osobami, které je chtějí na tento film vzít. Při nedodržení postupů zabraňující vstupu mladistvých na projekce 15+ hrozí postih kinům.

18. 9. 2019
Dobrý den mohla bych se zeptat zda je možná brigáda u vás od 16ti let ? Děkuji
Dobrý den, pošlete prosím životopis na manager@gacinema.cz

18. 9. 2019
Dobrý den, prosím jakými benefitními poukázkami se dá provést úhrada? Akceptujete všechny, nebo jen některé druhy? Děkuji za odpověď
Dobrý den, zde je přehled akceptovatelných poukázek: https://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

16. 9. 2019
dobrý den, patří GAC do multiplexu cinema city? děkuji
Dobrý den, jsme GOLDEN APPLE CINEMA ne Cinema City :)

16. 9. 2019
Dobrý den. Mám prosím dotaz, zda chystáte předpremiéru filmu Joker a případně, kdy budou lístky v prodeji. Děkuji
Dobrý den, nabídka na předpremiéru stále nepřišla. Pokud by se tak stalo, film zařadíme do předpremiéry. Bohužel ATMOSOVÝ slot je již obsazen na koncert, takže předpremiéra by byla pouze ve zvuku 5.1 či 7.1.

14. 9. 2019
Dobry den, od kolika let lze koupit listky pro seniory.
Dobrý den, seniorskou slevu poskytujeme od dovršení věku 60 let a lze ji poskytnout pouze na pokladně kina při předložení občanského průkazu.

13. 9. 2019
Dobrý den,získala jsem VIP vstupenku.Jak ji můžu,prosím, uplatnit?Jde to i přes online nákup vstupenky?Dekuji
Dobrý den, online si udělejte rezervaci a na pokladně předložte VIP kartičku místo peněz. Kartička má neomezenou platnost, ale slouží pouze k jednorázovému vstupu do kina. Nevztahuje se na marketingové akce (Dámská jízda) a akce třetích stran. Pouze na standardní filmové projekce.

11. 9. 2019
Dobrý den. Jak uplatním při rezervaci/nákupu seniorskou slevu (i v případě, že jde o dvojsedadlo, druhé místo bez slevy)?
Dobrý den, seniorskou slevu poskytujeme pouze na pokladně kina při předložení dokladu potvrzující věk držitele nad 60 let. Jediná online sleva je pouze pro držitele klubových karet GAClubu. V tomto případě doporučujeme si udělat rezervaci a na pokladně před placením požádat o seniorskou slevu.

11. 9. 2019
Dobrý den, mohla bych se zeptat zda jde u Vás platit Unišeky+? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, Unišeky akceptujeme.

10. 9. 2019
Dobrý den, jak to máte se státními svátky,28. 9.,vstahujou se I na vás?
Dobrý den, i přes státní svátky promítáme normálně v rámci nedělního režimu tj. od 10:00 do 22:00.

9. 9. 2019
Dobrý den, dají se zrušit lístky, které jsem si koupil online na úterý? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, dají. Přepošlete je prosím na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno.

8. 9. 2019
Dobry den, od kolika let je prosim povolen vstup detem do kinosalu bez doprovodu dospele osoby? Dekuji
Dobrý den, to je velmi individuální a necháváme to vyloženě na rodičích. Žádný interní předpis na toto není. Pokud si je rodič jistý, že jeho dítě zvládne samo shlédnout film, tak tam může být i bez něj. Zpravidla děti mladší 4 let by měli být pod dozorem rodičů.

4. 9. 2019
Dobrý den, budete ještě promítat film Bohemian Rhapsody? Děkuji za odpověď
Dobrý den, tento snímek nemáme v plánu opakovat, již je dostupný pro domácí video. Nevylučujeme nějaké mimořádné události, výročí Queen či Fredieho.

4. 9. 2019
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budete ještě hrát film Rocketeman. Dekuji
Dobrý den, tento snímek již nikoliv.

4. 9. 2019
Dobrý den, bude nějaký merch k filmu IT kapitola 2 ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, budeme. Právě nám přišla dodávka z Holandska! Můžete se těšit na kelímky na popcorn a pití :)

4. 9. 2019
Máme vstupenky -dárkové poukázky- zakoupené předem. Jak si mohu rezervovat místa on-line?
Dobrý den, pokud máte zakoupené online dárkové poukázky, stačí opsat jejich kod do pole pro číslo členské karty GAClubu a poukázka se aktivuje. Pokud máte fyzické dárkové poukázky je postup stejný jako při běžné rezervaci na film. Poukázkami pak zaplatíte na pokladně kina. U některých filmů jsou pozastaveny rezervace (možnost mají pouze členové klubu a online poukázky). V tomto případě Vám mohou vyjít vstříc denní manageři, když je mailem poprosíte o vytvoření rezervace na základně zakoupené dárkové poukázky.

3. 9. 2019
dobrý den. prosím když mám předplacených dvě místa na dnešní film. tak nemusím tam být půl hodiny před začátkem filmu že?
Dobrý den, pokud máte již vstupenky zakoupené, stačí přijít až na představení a ukázat je. Buď v mobilu (pokud jsou elektronické) a klasicky přeložíte vstupenky zakoupené na pokladně kina.

3. 9. 2019
Dobrý den chtěla bych se zeptat može se jít do kina na horror když dané osobě nebylo 15 let?
Dobrý den, nemůže. Zákon nám zakazuje pouště osoby mladší 15 let na přístupné filmy (tj. filmy s přístupností 15+).

1. 9. 2019
Dobrý den, jsem člen GAclubu (základní) a chtěla jsem si zarezervovat lístky na úterý na film Přes prsty, i když jsem zadala č. karty a PIN, tak je tam pouze koupit, nikoli rezervovat. Děkuji za odpověď
Dobrý den, zřejmě máte neaktivní členství. Pošlete nám prosím číslo Vaší karty a my prověříme, zda je aktivní.

1. 9. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se u vás bude promítat film K-12 od Melanie Martinez.
Dobrý den, film nemá distribuci pro ČR, pokud se situace změní, budeme mít zájem. Dění okolo filmu můžete sledovat zde: https://www.imdb.com/title/tt10521814/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

30. 8. 2019
Dobrý den, prosím film Diego Maradona bude uveden ve Zlatém Jablku a pokud ano od kdy? Děkuji. B.G.
Dobrý den, tento snímek jsme promítali od jeho premiéry 18.7. minimálně tři týdny. Nyní již neplánujeme tento snímek zařadit do našeho programu. Hezký den

28. 8. 2019
Dobrý den, je u vás možnost zaplatit vstupné Edenred benefit kartou?
Dobrý den, ano, tuto kartu akceptujeme.

28. 8. 2019
Zdravim, planujete zaradit film Once Upon a Time in Hollywood i prvni tyden (pripadne vikend)v zari? Jsem na dovolene a vracim se az 5. zari, diky za odpoved.
Dobrý den, film Tenkrát v Hollywoodu bude nasazen v našem programu minimálně do půlky září. Hezký den

26. 8. 2019
Dobrý den, budete dávat film Nabarvené ptáče?
Dobrý den, film uvedeme do kina od jeho premiéry 12.9. Hezký den

25. 8. 2019
Dobrý den, proč musím u pokladny předkládat kartičku GAC, když už ji zadávám jednou do Vaše systému na webu. Neuvažujete o nějaké aplikaci do mobilu, abych nemusel mít kartu fyzicky u sebe?
Dobrý den, v současné době pracujeme na novém prodejním a odbavovacím systému, kde výstupem bude nový web a automatizace provozu kina.

25. 8. 2019
Dobrý den, jsem členem GAclubu (základní) chtěla jsem na uterý rezervovat dvě vstupenky, ale bohužel i po zadaní karty a pinu jsem nemohla zarezervovat ani se neodečetla sleva 30 korun.Můžu se zeptat jak na to? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, sleva se Vám neodečetla z toho důvodu, že v úterý máme speciální slevy v rámci Levného úterý. Vstupenky jsou už tedy zlevněny pro všechny a další slevy se nesčítají. V rámci GA clubu se Vám pouze načte vstup na kartu. Hezký den

22. 8. 2019
Dobry den. Jen se chci zeptat. Proc sou vsechny horory s titulkama?
Dobrý den, to je většinou dáno přístupností filmu. Zpravidla filmy nad 15 let se z hlediska komerčního potenciálu nedabují. Je to nevýhodné. Dabing se používá u rodinných snímků a snímků pro děti. Někdy se distributor rozhodne, v rámci maximalizace tržeb nadabovat německou či francouzskou komedii, ale u hororů je to jiné...

22. 8. 2019
Dobrý den. Proč se film "Bez věcí nad věcí" nepromítá o víkendu?
Dobrý den, film je již v půleném režimu a bude se střídat. Další týden se možná objeví jen o víkendu a pak už v programu nebude.

20. 8. 2019
Dobrý den, budete ještě dávat Slunovrat?
Dobrý den, už ne.

20. 8. 2019
Dobrý den, budete vysílat film Slunovrat? (Midsömmer)
Dobrý den, film jsme promítali docela dlouho a na základně jeho návštěvnosti jsme se rozhodli už nepokračovat v jeho projekci.

19. 8. 2019
Zdravím..chtěl bych se prosím zeptat kdy budete hrát film Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw s českým dabingem.Děkuji za odpověď a spozdravem Vlček
Dobrý den, tento snímek je v českých kinech pouze v originálním znění s titulky. Dabovaná verze bude určeně pro HOME VIDEO zřejmě už ve formě online streamu.

18. 8. 2019
Dobrý den nemuže se zrušit koupení lístku?Chtěla jsem rezervaci a nechca sem koupila lístek
Dobrý den, přepošlete vstupenky se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz

16. 8. 2019
Dobrý den, bude Tenkrát v hollywoodu hrát u vás golden apple i v dolby atmos za nedlouho? třeba příští týden. Díky
Dobrý den, i přes veškerou snahu distribuční společnosti se nepodařilo zajistit tento formát i pro ČR a tak bohužel ho nemůžeme odpromítat. Strašně nás to mrzí, ale musíme se smířit z faktem, že USA nás pořád bere za banánovou republiku... :( a některé věci jsou pro nás zapovězené.

16. 8. 2019
Dobrý den, můžu 3D dárkový poukaz použít i na 2D filmy? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, můžete

15. 8. 2019
Dobrý den, jak zjistím číslo a pin karty GA Clubu, pokud ji nemám u sebe? lze to zjistit i podle jména? děkuji.
Dobrý den, jsou dvě možnosti. Můžete poslat dotaz přes registrační mail (info@gacinema.cz) a na něj pak zašleme informace ohledně karty. PIN znáte jen Vy, my ho můžeme jen na základně Vašeho přání restartovat. Na pokladně kina můžete prokázat svoji totožnost a přivolaný denní manager (ne obsluha pokladny) může prověřit, zda v sytému podle Vaší legitimizace najde Vaši registraci. Omlouváme se za komplikace, ale postupuje v souladu s GDPR a pochopitelně jen omezený okruh lidí má přístup k možnosti ověřit Váš dotaz a samozřejmě tím chráníme Vaši kartu proti zneužití.

14. 8. 2019
Dobrý den. Při návštěvě Vašeho kina je možnost parkování zdarma na parkovišti Zlatého jablka? Děkuji.
Dobrý den, bohužel, parkoviště nepatří kinu a nemůžeme na něj poskytovat 100% slevu. Nicméně, každý den od 18:00 je parkování zdarma, také neděle a státní svátky je parkoviště zdarma. V sobotu se neplatí od 12:00.

13. 8. 2019
Dobrý den, budete promítat Tenkrát v Hollywoodu i v dřivější časy a od kterého data? Mám ročního syna a pozdě večer už je dost špatně hlídatelný. Děkuji
Dobrý den, film budeme promítat odhadem asi tak minimálně měsíc v kuse. Zatím nedokážeme odhadnout, zda se dostane i na dřívější čas. Je to ovšem velmi pravděpodobné, že se film nasadí i kolem 17-18 hodiny. Aktuálně je odpolední čas stanoven na 18:30.

12. 8. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda budete pokračovat s promítáním Lvího krále ještě další týden nebo byl tento poslední. Děkuji
Dobrý den, na film chodí stále velké množství diváků a s filmem určitě počítáme i nadále. Odhadem tak ještě 2-3 týdny minimálně a pak cca 2 měsíce dopoledne vždy o víkendu. Jen se budou upravovat promítací časy. Od tohoto čtvrtku už třeba například nebude večerní čas kolem 19:00.

11. 8. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jestli je v plánu promítání některých starších kultovních filmů. Něco ve stylu FKS... Přeci jenom je spousta diváků, která ráda viděla filmy jako Vetřelec, Pán Prstenů, atd... v kině a zažít tu atmosféru... Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, v připravované době nemáme v plánu žádné kultovní snímky. Problém je v právech na filmy a také v kvalitě snímků. Přeci jenom kultovní snímky nejsou dostupné v DCP, ale pouze jako DVD či BR a to je problém při projekci na plátně, rozlišení. Nicméně v dlouhodobém horizontu plánujeme opět se SU UTB udělat pár nestandardních filmových projekcí, kde by se promítli i tyto kultovky. Projekce by zřejmě byly ale v našem Malém kině na Ateliérech.

10. 8. 2019
Dobrý den,bude se promítat ještě Dětská hra ?
Dobrý den, tento snímek se již promítat nebude.

10. 8. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jestli je v plánu vysílat Lvího krále v původním znění s titulkama. Děkuji S pozdravem Sanitrník
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali v kuse prvních 14 dní od premiéry a nebudeme se k titulkové verzi vracet. Lvího krále již dopromítáme pouze v dabingu.

9. 8. 2019
Dobrý den, bylo by prosím při projekcích možné zatahovat boční závěsy tak, aby byla vidět pouze ta část plátna, na kterou se skutečně promítá? Běžně se stává, že se promítá na menší plochu plátna než jaká je odhalená, čímž po stranách vznikají nežádoucí "rámy". Působí to trochu rušivě a kazí to iluzi plátna coby kouzelného "okna do jiného světa"..
Dobrý den, toto bohužel zatím z technologických důvodů není možné.

7. 8. 2019
Dobrý den. Chci se zeptat jak je to s promítacím formátem filmu Lví Král. Jelikož když jsem byl na promítaní. Obraz nebyl přes celé plátno. V podstatě IMAX formát, akorát na nevhodném plátně.... takže je tedy film globálně promítán pouze v IMAX formátu... Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, Váš postřeh a následná dedukce je správná. Film se promítá ve formátu 1:85, ale jsou zde určité scény připravované pro IMAX (v USA velmi rozšířený formát) a tak je obraz takový jaký je, oříznutý. Stejným způsobem se třeba promítal Transformers atd.. Samozřejmě můžeme film odpromítat v jiném formátu (máme na mysli formát SCOPE), ale tady by byl zase problém, že by to deformovalo horní a spodní část obrazu, při IMAX scénách by to tedy odřezalo hlavy a nohy.

7. 8. 2019
Dobrý den, plánujete prosím v říjnu promítat US + Them s hity Pink Floyd? Celosvětově se má promítat jen 2 dny, 2. a 6. října 2019.
Dobrý den, počítejte s námi. Projekce bude ve středu 2. října. Předprodej vstupenek spustíme nejpozději ke konci září. Více o projektu zde: https://www.aerofilms.cz/program-kin/?dotaz=roger-waters-us-them

7. 8. 2019
Dobrý den, předpokládám, že plné vstupné neplatí děti a senioři. Jaké jsou věkové hranice pro přiznání slevy (třeba u Tlapkové patroly). děkuji
Dobrý den, nárok na slevu dítě/student/senior se prokazuje na pokladně. Student (od 15 do 27 let) předkládá platný studentský průkaz, u seniorské slevy stačí občanský průkaz, kde je věk nad 60 let a u dětí (věk do 15 let), tam je to většinou jasné, rodič je má u sebe a pak je namátková kontrola při odbavení u sálu, zda není sleva zneužita. Obecně doporučujeme si zařídit kartu člena GAClubu, kde její držitel má slevu 30,- na 5 vstupenek na každé představení a navíc se mu započítává věrnostní bonus tj. každá desátá vstupenka zdarma! Sleva GAClubu je jediná onlina sleva, kterou poskytujeme. Na kartu se dá nahrát kredit a děti mohou touto kartou platit na pokladně kina či přímo na webových stránkách kina.

7. 8. 2019
Dobrý den proč nelze v sobotu při promítání Avengers End Game ve 4 řadě koupit místa
Dobrý den, zkuste obnovit stránku, v našem systému nic není. Zřejmě se Vám načetla data, když se sedáky někdo manipuloval (prováděl nákup či rezervaci) a pak se Vám zobrazily tyto hodnoty.

6. 8. 2019
Dobrý den,pustili by jste mě na Annabelle 3,když mě bude patnáct v listopadu? Děkuji
Dobrý dne, nepustili. Film je pro Vás přístupný až v den 15 narozenin. Takto je to dané v zákoně a musíme ho dodržovat. Děkujeme za pochopení.

6. 8. 2019
Dobrý den. Je nutné si vytisknout zakoupenou vstupenku, která mi přišla na e-mail, nebo stačí ukázat v mobilu? Děkuji
Dobrý den, stačí ukázat v mobilu

5. 8. 2019
dobry den musi mit dite do 3 let vztupenku na promitani fimu Tlapkova Patrola?
Dobrý den, každý divák na sále musí mít vstupenku, i dítě mladší tří let.

5. 8. 2019
Dobrý den, chceme jít v rámci levného úterý na Tlapkovou patrolu. Je nějaká sleva i v rámci úterý na 3 leté dítě? A vstupenky jdou zakoupit i přes internet nebo pouze na pokladně? Děkuji
Dobrý den, ceny v rámci levného úterý jsou nejnižší možné a už z nich nejde uplatnit žádná standardní sleva. Každý divák na sále musí mít platnou vstupenku, tedy i dítě mladší tří let. Vstupenky můžete zakoupit přes internet nebo na pokladně kina.

5. 8. 2019
Dobrý den, zajímal by mě den, případně i čas, kdy pokaždé zveřejníte rozpis na další týden s možností rezervace míst. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, program na následující kinotýden (čt - st) se vždy zveřejňuje zpravidla v pondělí podvečer kolem cca 18:00.

5. 8. 2019
Zdravím, budete hrát ještě film Diego Maradona ? díky Jiří Semela Zlín
Dobrý den, ano, snímek budeme promítat ještě od čtvrtku do neděle v čase 21:00.

4. 8. 2019
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli budete promítat film ,,Dětská hra” i 19.8
Dobrý den, nebude. Tento film u nás končí již tuto středu 7.8.

4. 8. 2019
Dobrý den prosím co znamená zkratka FKS ? děkuji Zdraví Helena
Dobrý den, zkratka FKS znamená Filmový Klub Seniorů. Na tato představení však mohou všichni diváci, ne jen senioři. Pro všechny diváky platí cenové zvýhodnění, projekce jsou za 80,-.

3. 8. 2019
Dobrý den, do kdy budete promítat Aladina?
Dobrý den, tento snímek už promítat nebudeme.

2. 8. 2019
Dobrý den. Do kdy prosím budete promítat Avangers Endgame. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, pokud je o ně adekvátní divácký zájem pro daný čas. Nejsme tedy schopni říci, jak dlouho budeme ještě dopoledne promítat Avengers. Pokud budou diváci každý víkend chodit v takovém počtu, že bude pro nás zajímavé tam tento titul držet, tak ho tam podržíme klidně i celý srpen, září.. .a pak uvidíme...

1. 8. 2019
Dobrý den. Do kdy prosím budete promítat Avangers Endgame. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme tak dlouho, pokud je o ně adekvátní divácký zájem pro daný čas. Nejsme tedy schopni říci, jak dlouho budeme ještě dopoledne promítat Avengers. Pokud budou diváci každý víkend chodit v takovém počtu, že bude pro nás zajímavé tam tento titul držet, tak ho tam podržíme klidně i celý srpen, září.. .a pak uvidíme...

1. 8. 2019
Dobrý den, kdy jste promítali (či promítat budete) dokument Apollo 11? Chtěli jsme na to jít a zřejmě jsem to nejspíš promeškala :D a nemůžu to nikde najít. Děkuji předem za odpověď.
Dobrý den, měli jsme zakoupena práva pouze na jeden promítací den a už se k němu zřejmě vracet nebudeme. Uvidíme, zda se nám nepodaří možnost opakování v Malém kině.

31. 7. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, kdy přidáte další promítací časy pro film BTS: Bring The Soul? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, další promítací dny budou zveřejněny v pondělí podle zájmu o středeční předpremiéru.

31. 7. 2019
Dobrý den, můžu u vás zaplatit Edenred kartou?
Dobrý den, ano, kartou Endered můžete zaplatit.

30. 7. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli se u vás dá použít poukázka UNIŠEK+ (od Up) Děkuju
Dobrý den, ano dá.

29. 7. 2019
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jestli berete sodexo flexi pass (poukázka). Jestli ano, jestli na to můžu zakoupit 1x listek do kina nebo více na jeden nákup. A jakou maximalní cenu na jeden nakup můžu využít. dekuji
Dobrý den, tento typ poukázek bereme. Můžete nimi zakoupit pouze lístky do kina. Výše nákupu není nijak limitována, ale počítejte s tím, že do hodnoty stravenky nevracíme.

26. 7. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli budete promítat film K-12 od Melanie Martinez.
Dobrý den, o tomto snímku nejsou zatím dostupné bližší informace a tak Vám zatím nemůžeme nic bližší říci. Časem se situace určitě zlepší.

25. 7. 2019
Dobrý den, musí se nějak prokázat 10 leté dítě, ňájkým průkazem aby mělo slevu na vstupném?.
Dobrý den, stačí vizuální kontrola.

23. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli budete promítat snímek Once Upon A Time In Hollywood? Děkuji
Dobrý den, ano budeme, od jeho české premiéry 15.8.2019.

22. 7. 2019
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli si můžu vzít do kina longboard/skateboard. Nemyslím jakože na něm v kině jezdit, jen jestli si ho tam můžu vzít. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, své prkno si můžete schovat v provozní místnosti za bufety, tam kde schováváme kočárky. Stačí poprosit personál kina a určitě vám vyjdou rádi vstříc.

22. 7. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li plánujete předpremiéru na Once upon a time in Hollywood od p. Tarantina. Děkuju moc.
Dobrý den, na filmu se stále pracuje a v nejbližší době budeme mít potvrzeno, zda film bude v předpremiéře a i ve verzi DOLBY ATMOS.

21. 7. 2019
Máte opravdu aktualni stránky,film z nabidky mrtví neumírají neni k nalezení,mohli byste alespon napsat,už ho nepromítáme nebo nejbližší termín,jako multikono ve Zlíně,lepší informovanost by neškodila.
Dobrý den, tento film již nepromítáme, nebyl o něj adekvátní divácký zájem. Proto ho v naší nabídce nenaleznete. Filmy promítáme od jejich českých premiér a většinou po dobu jejich premiérového týdne. O dalším nasazení rozhoduje jejich víkendová návštěvnost. Pokud je adekvátní, film se udrží do dalšího kinotýdne (tj. od čt - st). Přehled aktuálně promítaných filmů je k dispozici na našem webu v programové nabídce a také v tištěném týdenním programu. V brzké době bude nový web a následné aplikace.

20. 7. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli přijímáte benefitní karty Edenred i na občerstvení. Díky za odpověď. N.J.
Dobrý den, benefitní karty EDENRED a SODEXO akceptujeme pouze v rámci prodeje vstupenek do kina nikoliv na občerstvení či prodeje vstupenek na koncerty a kulturní akce třetích stran.

19. 7. 2019
Dobrý den budete promítat film (ne)věř mi?
Dobrý den, v nejbližší době s tímto filmem nemáme žádný záměr. Nikdo nás neoslovil, nenabídl zajímavé podmínky k projekci a proto v našem širším zájmu zatím nefiguruje.

19. 7. 2019
Dobrý den, prosím vás, jde přes internet zakoupit poukázku na dva lístky do vašeho kina a aby to nebylo na konkrétní film a datum? Předem děkuji za vás čas.
Dobrý den, ano, samozřejmě. Můžete si zakoupit online dárkovou poukázku. Tu naleznete v sekci ONLINE PRODEJ hned na prvním místě a nebo stačí kliknout na tento odkaz a vybrat si (2D nebo 3D poukázku): https://www.gacinema.cz/?go=online_prodej

18. 7. 2019
Kdy budete promítat film Přes Psty děkuji p. Barinka
Dobrý den, premiéra této české komedie je plánovaná až na konec letních prázdnin. Film proto uvidíte v naší nabídce až od 28.8.

17. 7. 2019
Zdravim Budete hrat islandsky film Bily bily den..?? Dejte vedet Dekuji S pozdravem a at se dari jakub Zlin
Dobrý den, plánujeme jeho nasazení od příštího týdne aspoň na tři dny a jeden den v Malém kině. Pokud se nám to nepodaří, tak pevně věříme, že bude v nabídce Severských či Skandinávských filmů, které promítáme v rámci festivalových přehlídek v průběhu roku.

16. 7. 2019
Dobrý den lze u vás zaplatit benefitni kartou galerie beta? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, benefitní kartou Galerie Beta u nás platit nelze. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2019
Dobrý den, dostala jsem volné zalaminované poukázky na film, je zde ale omezená platnost, proto se chci zeptat, zda pokud lístky nesatihnu uplatnit, zda je možnost prodloužení platnosti? Předem děkuji
Dobrý den, platnost poukázky lze prodloužit maximálně o 14 dní. Tento proces musí ovšem proběhnout ještě v době jejich platnosti.

16. 7. 2019
Dobrý den, zakoupily jsme si lístky on-line a přišli nám na mail musí se vytisknout nebo stačí jen ukázat.dekuji
Dobrý den, stačí ukázat na mobilu.

15. 7. 2019
Muzu na 15+ film s rodici i kdyz mi 15 nebylo?
Dobrý den, moc nás to mrzí, ale na film, který je přístupný 15+ nemůžeme pustit osoby nesplňující věkové kritérium, ani když půjdete s rodiči či někým starším 15 let. Ze změny zákona č. 496/2012 Sb jasně vyplývá, že kino nově nese odpovědnost za dodržení a uplatnění tohoto zákona a hrozí mu finanční pokuta za nedodržení a případně i odebrání licence. Kina musí nově zabránit vstup rodičům, pokud by chtěli vzít nezletilé dítě na film, který je přístupné od 15 let. Děkujeme za pochopení. Posouzení absurdnosti zákona není vhodné našeho komentáře, celou situaci vnímáme jako politování hodnou. Zákon musíme samozřejmě respektovat a dodržovat.

14. 7. 2019
Dobrý den, bude předpremiéra filmu Lví král? Případně kdy a kde sehnat lístky? Děkuji
Dobrý den, na tento snímek nejsou povoleny předpremiéry, takže začínáme klasicky od čtvrtka a vstupenky si můžete zakoupit už dnes kolem 18:00 na našem webu v online prodeji.

13. 7. 2019
Dobrý den, když chce jít dítě mladší 15 let na horor a jde s rodičemi a nebo doprovodem 18+, může jít nebo ne?
Dobrý den, nemůže. Novelizací zákona o Audiovizi došlo k zpřísnění podmínek a nová úprava zakazuje osobám mladší 15 let vstupu na filmu označené 15+. Odpovědnost nelze přenést na starší osobu a my máme povinnost Vás na film nepustit.

11. 7. 2019
Dobrý den od kolika hodin budete přibližně promítat film Slunovrat?
Dobrý den, přesné časy zveřejníme v pondělí 29. července na našem webu (sekce online prodej či na kartě filmu) cca kolem 18:00.

10. 7. 2019
Dobrý den chci se zeptat když budu objednávat lístky na film který, je od patnácti bude personál kontrolovat věk i v kině?
Dobrý den, ano samozřejmě. Pokud je film přístupný 15+ kontrolujeme namátkově u vytipovaných diváků samozřejmě i věk. Pokud je někdo mladší 15 let a my ho odhalíme, vstupné mu vrátíme a na film ho nepustíme.

10. 7. 2019
Dobrý den. Chtěla bych si online koupit 2 lístky se studentskou slevou. Jak mám postupovat, aby se mi sleva odečetla? Nemůžu nikde nastavit typ lístku. Děkuji.
Dobrý den, v online prodeji není možné ověřit nárok na slevu a proto slevy poskytujeme pouze na pokladně kina. Doporučujeme Vám si udělat registraci do našeho věrnostního klubu, kde máte všichni "studentskou slevu" a navíc každý desátý nákup vstupenky zdarma. Věrnostní slevu jako jedinou poskytujeme online. V případě, že nechcete být členem GAClubu, udělejte si prosím rezervaci a uplatněte nárok na slevu na pokladně kina předložením platného studentského průkazu. Na jeden průkaz je pouze jeden lístek do kina.

10. 7. 2019
Dobrý den, prosím o informaci, zda se film Srážka s láskou bude dnes promítat naposledy nebo zda ještě plánujete jeho promítání v průběhu léta. děkuji
Dobrý den, dnes naposledy. O film nebyl adekvátní divácký zájem.

9. 7. 2019
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda Srážku s láskou budete dávat i nějaký pátek ? Případně víkend
Dobrý den, dnešní projekce je bohužel poslední. O snímek nebyl adekvátní divácký zájem.

9. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné zakoupit poukázku v hodnotě 1000 Kč a následně z ní postupně čerpat? Děkuji
Dobrý den, je možnost si na pokladně kina zařídit členskou kartu GAClubu, nabít ji kreditem 1000,- a čerpat výhody člena klubu = každá desátá vstupenka ZDARMA, sleva 30,- na nákup vstupenky a možnost rezervací na blokované projekce.

9. 7. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, když je přístupnost na horor od 15 let, může jít do sálu mladší 15cti let s dospělou osobou, nebo v každém případě musí mít 15? Děkuju.
Dobrý den, zákon jasně stanovuje, že osoby mladší v 15 let nesmí být vpuštěni na představení jim nepřístupné. Tento zákon je nadřazen rozhodnutí rodičů či doprovodu staršího 15 let. Zjednodušeně řečeno je to na stejné úrovni jako alkohol či cigarety.

9. 7. 2019
Chtěl bych se zeptat co mám dělat když jsem něco nechal v sále
Dobrý den, vždy je dobré napsat kdy a na kterém sále jste byl. Samozřejmě také upřesnit co hledáte. Pak Vám můžeme pomoci.

8. 7. 2019
Dobrý den,čím se musím prokázat aby měla slevu na studentské.
Dobrý den, platným studentským dokladem.

8. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kdy bude v kině annabelle 3.Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmy promítáme na základně diváckého zájmu a proto nedokážeme přesně říci, jak dlouho budeme daný titul promítat. U Annabelle odhadujeme ještě tak 3-4 týdny max.

7. 7. 2019
Dobrý den, jaké budou promítací časy filmu Lví král? Děkuji, R. Zajíčková
Dobrý den, to ještě netušíme, film budeme programovat až příští pondělí. Čas zveřejníme tedy za týden cca kolem 17:00 na našem webu.

6. 7. 2019
Dobry den co znamena promitani dolby atmos to je s dabingem?
Dobrý den, DOLBY ATMOS je označení kvality zvukové projekce a s dabingem nemá nic společného, snad jen to, že filmy v DOLBY ATMOS nejsou v českém dabingu. DOLBY ATMOS je nejvyšší možné zvukové rozlišení, kterým disponuje cca 300 kin na celém světě. V ČR má tento zvuk zatím jen 17 kin a my jsme hrdí, že jsme jedním z nich! :) Více o DOLBY ATMOS si přečtete zde: bit.ly/DolbyATMOS-GAC-Zlin

3. 7. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, zda máte v plánu promítat film skupiny BTS - Bring The Soul: The Movie, který má být v kinech od srpna. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, tento snímek máme v plánu.

3. 7. 2019
Dobrý den, jak zjistim kolik mam na kartě počet vstupů, když 9+1 Je pak zdarma. DA se to zjistit nekde. ? Nebo musim pouze osobně u pokladny?
Dobrý den, můžete na pokladně kina nebo také dotazem z registračního mailu k dané kartě na mail info(zavináč)gacinema.cz

3. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je možné, že při rezervaci lístků, nemůžu do kolonky zadat celé své příjmení. Nemáte to nejspíš uzpůsobeno na příjmení dvě a poté mina pokladně dělají problém při výdeji. Děkuji Žaneta Vašulínová Zapletalová
Dobrý den, stačí si vybrat a uvádět pouze jedno příjmení, pak by mělo proběhnout vše v pořádku. Doporučujeme používat Zapletalová, tak máte uvedeno v mailu, na který provádíte nákup či rezervaci.

2. 7. 2019
Dobry den, chci se zeptat, zda kdyz si rezervuji listky, ale platnost karticky mi vyprsela, takze bych objednal bez ni, tak zda se pri vyzvednuti listku da karticka obnovit a zaroven by se pripocetla ta sleva a navsteva, dekuji za odpoved.
Dobrý den, pokud si uděláte obnovu před nákupem lístků na pokladně, nákup se vám na obnovenou kartičku přičte.

1. 7. 2019
Od kdy je (15) nepristupne
Dobrý den, filmy 15+ jsou přístupné od 15 let. Svůj věk prokážete občanským průkazem, pokud nemáte jak prokázat svůj věk, nebudete na sál vpuštěni. Jedná se o znění zákona ze dne 19. dubna 2016, kterým se mění zákon č. 496/2012 Sb., o audiovizuálních dílech a podpoře kinematografie a o změně některých zákonů (zákon o audiovizi), a zákon č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů

1. 7. 2019
Dobrý den, pokud dětem není 15+ a chtějí jít třeba na Annabelle 3 , tak lze to udělat tak že by jim někdo potvrdil že tam muzou jít nebo musí mít doprovod 15+ ?
Dobrý den, zákon jasně stanovuje, že osoby mladší v 15 let nesmí být vpuštěni na představení jim nepřístupné. Tento zákon je nadřazen rozhodnutí rodičů či doprovodu. Je to na stejné úrovni jako alkohol či cigarety.

29. 6. 2019
Co to znamená že mám VIP vstupenku?
Dobrý den, VIP vstupenka slouží k jednorázové návštěvě kina kdykoliv na cokoliv s výjimkou některých marketingových akcí a alternativního obsahu či akcí třetích stran. VIP vstupenku předložíte před placením za představení na pokladně kina.

13. 6. 2019
Dobrý den,dostala jsem k Vánocům 2 předplatné vstupenky s platností do 30.06.2019. Jakým způsobem se musí uplatnit ten poukaz? Jak lze objednat místa na určitý film, osobně nebo taky online? Děkuji
Dobrý den, pokud máte dárkovou poukázku (zalaminovanou), udělejte si prosím rezervaci a tuto poukázku předložte při placení. Pokud máte e-voucher ((e-dárkovou poukázku) vepište její ev. číslo do políčka pro zadání slevové karty a zadejte jakýkoliv PIN. Samozřejmě e-dárkovou poukázku můžete uplatnit i na pokladně kina, viz výše popsaný způsob rezervace a platby poukázkou.

12. 6. 2019
Dobrý den, dají se u vás využít stravenky typu Edenred Benefits, případně jsou tam nějaká omezení při uplatnění této stravenky ?
Dobrý den, tyto stravenky akceptujeme. Platba možná pouze na filmová představení, ze stravenek nevracíme ani je nijak nerozměňujeme. Zde naleznete přehled akceptovatelných stravenek a podmínky jejich uplatnění: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

6. 6. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by bylo možné zakoupit dárkový poukaz v hodnotě např. 500kč?
Dobrý den, dárkový poukaz Zlaté jablko v hodnotě 500,- a 1000,- lze koupit na našich pokladnách a lze ho využít ve všech obchodech Zlatého jablko včetně multikina. Přímo do kina pak lze zakoupit poukazy v hodnotě 179,- a 199,-.

26. 5. 2019
Lze uplatnit stravenky na občerstvení?
Dobrý den, nelze.

24. 5. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se prosím zeptat jestli budete a případně kdy budete promítat film IT:chapter two, předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, film má celosvětovou premiéru 5.9. 2019 a my ho budeme samozřejmě od tohoto data promítat.

22. 5. 2019
Dobrý den, chci se prosím zeptat, zda platím plnou výši u Vás za parkování, když jdu do kina?? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, parkoviště není součástí kina a budete muset uhradit parkovné provozovateli parkoviště. Ve všední den je od 18:00 zdarma, v sobotu od 12:00 zdarma a v neděli či státní svátek je parkovné celý den zdarma.

20. 5. 2019
Dobrý den, Lze u vstupenek, které jsou koupeny formou elektronického dárkového poukazu uplatnit výhody, či se počítají do například 10 vstupného zdarma, když je obdarovaný členem GA klubu. Děkuji.
Dobrý den, toto bohužel není možné.

15. 5. 2019
Dobrý den, dnes jsem si zakoupila v kině kartu GACinema club. Pán u co mi ji vydal, řekl že musím aktivoat doma přes internet. nemůžu najít žádné informace na vašich stránkách, prosím o upřesnění. Děkuji
Dobrý den, aktivací karty je myšlena její PINace. Zde naleznete jednoduchý návod, jak správně postupovat při nákupu/rezervaci vstupenky a zadání PINu. https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

13. 5. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, proč ve Zlíně, v tak malém městě, máme nejdražší kino snad? Ve všech jiných, větších městech je kino levnější. Ještě jak jste to teď zdražili... Co takoví chudí studenti? Kde na to máme brát? To, že se nám snížila cena za jízdné neznamená, že se nám vyplatí jezdit do kina třeba do Olomouce. Ještě jak máte předražené to občerstvení, opravdu to se nehodí nic kupovat, pokud jste normální člověk.
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Cenová politika je nastavena tak, aby plnila stanovené obchodní cíle a závazku vůči našim obchodním partnerům. Máme celou řadu slevových akcí, které jsou výrazně pod cenovým průměrem konkurence.

12. 5. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda když bych chtěl zarezervovat film na levné úterý s GAClub kartou, tak jestli se mi to započítá do 10.vstupu zdarma.
Dobrý den, návštěva levného úterý se Vám započítá do věrnostního modelu 9+1.

12. 5. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se dá u vás platit benefit kartou? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, akceptujeme všechny bankovní karty a z benefitních karet pouze EDENRED a SODEXO.

11. 5. 2019
Kde kupujete nachos syrovou omáčku?
Dobrý den, našim dodavatelem je společnost Cornico s.r.o.

8. 5. 2019
Dobrý den! chtěla bych se zeptat, zda je možné doplatit dárkový poukaz?! (poukaz máme na 199,- a chtěli bychom jít do DOLBY za 219,-). Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano to je možné. Na pokladně doplatíte rozdíl.

7. 5. 2019
Dobrý den. Jak je to prosím s brýlemi na 3D produkci? Díky
Dobrý den, co by jste rád přesněji věděl? Naše kino používá technologie Dolby 3D více o ní zde: https://www.dolby.com/us/en/professional/cinema/products/dolby-3d-bundles.html

3. 5. 2019
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně on-line nákupu vstupenky. Jak mužů uplatnit studentskou slevu při nákupu on-line. Děkuji
Dobrý den, studentská sleva nejde poskytnout online. Tuto slevu poskytujeme pouze na pokladně kina při předložení a ověření platného studentského dokladu. Děkujeme za pochopení.

30. 4. 2019
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké jsou přibližné gramáže vašich popcornů, děkuji. PS: Ten sýr-slanina by měl být zakázaný, je až moc návikový, něco jako droga.
Dobrý den, popcorny se všude v kinech popisují na litry a my je také tak uvádíme: malý 1,5l střední 3l a velký 4,5l

29. 4. 2019
Dobrý den, mám dotaz, do kdy se dá vrátit vstupenka? Už je vše zaplacené. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

26. 4. 2019
Dobrý den,jak mám zadat nový pin na GA kartu po resetování?Děkuji
Dobrý den, návod na správný postup naleznete zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

25. 4. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké jídla z vašeho bufetu jsou veganské. Děkuji
Dobrý den, 100% vegan je pouze Sladký popcorn, Karamelový popcorn, Nachos bez omáčky, Oříšky v karamelu. U ostatních produktů, které se na první pohled jeví vegansky (popcorn a omáčky) mohou být díky technologii zpracování nepatrné neveganské alergeny.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli stačí zaplacený lístek ukázat v telefonu nebo ho musím vytisknout?
Dobrý den, stačí ukázat v telefonu.

24. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak zruším koupené lístky?
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, nějakým způsobem nastala chyba při platbě online . Přišel mi jen mail o nepotvrzené transakci , co mám dělat ?
Dobrý den, zřejmě nemáme povolené platby na internetu. Aktivujte si u své banky tuto službu. U nově vydaných karet se tato služba musí uživatelem aktivovat. Pokud si běžně platíte na internetu a tato chyba se Vám stala poprvé, zkuste to znovu, zřejmě jste byl na nezabezpečeném připojení k internetu a platba z tohoto důvodu neprošla, protože hrozilo zneužití Vašich údajů třetí stranou.

22. 4. 2019
Dobrý den, mohla bych poprosit o nutriční hodnoty karamelového popcornu a slaného karamelu? Děkuji moc.
Dobrý den, výživové hodnoty ve 100 g výrobku u slaného karamelového popcornu jsou následující: energetická hodnota 1987 kJ / 472 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 93,12 g u karamelového: Výživové hodnoty ve 100 g výrobku: energetická hodnota 1964 kJ / 467 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 0,01 g

12. 4. 2019
Dobrý den, dá se prosím na pokladně platit kartou? Děkuji
Dobrý den, na pokladně kina se dá platit kartou, ale jen za vstupenky do kina, ostatní prodej na pokladně (předprodejové portály) jsou pouze v hotovosti. Kartou se dá také platit na našich bufetech, tam samozřejmě za vše.

8. 4. 2019
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda jde u Vás použít poukázku do cinema city?
Dobrý den, poukázku Cinema City můžete použít pouze v kinech Cinema City. Ty na Moravě jsou 2x v Brně a 1x v Ostravě. My máme vlastní poukázky do sítě našich kin GOLDEN APPLE CINEMA.

8. 4. 2019
Dobrý den, jsem držitelem průkazu ZTP/P a chci se zeptat. Zda jde sleva toho průkazu uplatnit i když budu kupovat lístky Online. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, tuto slevu poskytujeme pouze na pokladně při předložení průkazu ZTP/P. Bohužel, neexistuje úřední online databáze, která by umožnila online ověření pravosti vaše dokladu a komunikovala zároveň s našim systémem. Proto vyžadujeme ověření na pokladně kina.

4. 4. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouho trvají reklamy před filmem.
Dobrý den, to bohužel netušíme, reklamní prostor máme pronajatý reklamní agentuře a před každou projekcí je to různé, záleží na nich, kolik prodali reklamního prostoru.

3. 4. 2019
Dobrý den, je možné prodloužit platnost GAC karty elektronicky? Abych nemusel na pokladnu.
Dobrý den, bohužel ne, rádi Vás uvidíme a kartičku prodloužíme osobně na pokladně kina.

2. 4. 2019
kolik míst má největší sál?
Dobrý den, sál č. 1 má kapacitu 440 míst.

30. 3. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli vracíte peníze z dárkového poukazu v hodnotě 179 Kč?
Dobrý den, z dárkových poukazů nevracíme.

28. 3. 2019
Dobrý den, jak se dá vyřídit GaClub karta? Pokud se dá.
Dobrý den, nejlépe na pokladně kina. Ale můžete si stáhnout registrační formulář, vyplnit ho doma a přinést ho již předvyplněný na pokladnu kina. Více informací a formuláře naleznete zde: https://gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

28. 3. 2019
Dobrý den, každý den jezdím kolem velkého kina, které vlastníte. Co jsem se dočetl na internetu, tak jsem jen zjistil to, že by mělo zase fungovat v roce 2020. Jen se chci zeptat zda-li to je pravda, protože ani jednou jsem tam ještě neviděl někoho, kdo by tam mohl pracovat. Předem děkuji.
Dobrý den, Velké kino bohužel nevlastníme, jeho majitelem je Město Zlín (je tedy nás všech, kteří máme trvalé bydliště ve Zlíně) a námi zvolení zastupitelé o jeho správě rozhodují. Z našich zdrojů víme, že se připravuje pracovní expertů a je najatá externí agentura na řešení problematiky rekonstrukce Velkého kina. Zmiňovat jakýkoliv datum otevření kina je velmi předčasné. Víme jen, že rekonstrukce bude nákladná a časově poněkud delší, v řádu roků nikoliv měsíců.

27. 3. 2019
Dobrý den, od jakého věku lze uplatnil slevu seniora? Je třeba si vyřídit průkazku? Děkuji.
Dobrý den, průkazka není potřeba, slevu poskytujeme od 60 let, pokud o ni zákazník požádá.

26. 3. 2019
Dobrý den.Dostal jsem kreditní dárkovou poukázku.Jakým způsobem ji můžu uplatnit v rezervačním systému?
Dobrý den, v rezervačním systému postupujete podle kroků. Tzn. nejdříve si vyberete počet míst a do políčka číslo slevové karty zadáte číslo vaší kreditní dárkové poukázky a zvolíte si jakýkoliv vlastní PIN (některé kreditní poukázky jsou na vyšší částku a proto jsou všechny karty PINOVANY). Pak už si vybíráte místa v sále a zadáváte kontaktní údaje pro doručení vstupenky.

23. 3. 2019
Dobrý den, můžu se zeptat kdy vyrábí ty vaše luxusní oříšky v karamelu a kde bych je mohl sehnat? Díky
Dobrý den, oříšky si vyrábíme sami a ty naše jsou zakoupit jen u nás :)

20. 3. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě od kolika let můžou dítě sami do kina bez doprovodu rodičů. Děkuji
Dobrý den, toto je velmi individuální. Vždy záleží na dítěti a rodiči, zda to zvládnou.

18. 3. 2019
Dobrý den, Když koupím lístky přes internet a zvolím možnost E-vstupenka mailem, tak bude stačit když ukážu mail v mobilu?
Dobrý den, ano, tato možnost stačí. Ukázat e-vstupenku na mobilu.

13. 3. 2019
Doobrý den!Jsem členem GA clubu..Lze někde zjistit kdy a zda mám nárok na volnou vstupenku?V Cinestaru jsem to mohl kdykoli vidět online,když jsem zadal členské číslo,ale tady se to člověk nedozví ani na pokladně.. Díky za odpověď
Dobrý den, pokud jste právoplatný držitel karty GAClubu, tak Vám samozřejmě na pokladně kina řekneme jaký máte stav věrnostního benefitu. Dále máte možnost si napsat mail na info či manager(zavinac)gacinema.cz a pokud píšete z registračního mailu, tak Vám také samozřejmě sdělíme aktuální stav.

5. 3. 2019
Dobrý den chtěla bych stornovat lístky do kdy je stornujete.Děkuji
Dobrý den, storno vstupenky provedete jejím přeposláním na mail info@gacinema.cz se žádostí o storno. Tato žádost nám musí přijít nejméně hodinu před začátkem představení. Peníze vracíme cca do tří pracovních dnů od následujícího dne provedení storna.

4. 3. 2019
Dobrý den, kde najdu číslo slevové karty? Zkoušel jsem tam napsat číslo, které je pod čarovým kódem, ale nefunguje.
Dobrý den, zřejmě je vaše karta propadnutá anebo zablokovaná pro transakce na webu z častého nevyzvedávání rezervací. Aktuálnost stavu ověříte na mailu info@gacinema.cz opsáním čísla karty.

3. 3. 2019
Dobrý den,do kdy po stornaci příjdou zpět peníze na účet. Děkuji
Dobrý den, zpravidla do tří pracovních dnů.

3. 3. 2019
Dobrý den, při prodeji přes internet nelze zadat koupi dětských lístků, platí se pouze plná cena. Je k tomu nějaký důvod nebo tuto možnost lze využít a pouze to přehlížím? Děkuju za odpověď.
Dobrý den, při online prodeji nejsme schopni ověřit oprávněnost nároku dětské slevy. Řada diváků začala zneužívat tuto možnost a proto jsme se rozhodli o zrušení online slevy pro děti, studenty, seniory. Jediná onlline sleva, která je ověřitelná, je náš GAClub, který je ve stejné výši jako již zmíněné slevy. Pokud chcete dětskou slevu, musíte si ji bohužel vystát na pokladně kina. Toto opatření nás mrzí, ale nemůžeme mít plný sál dětí (dětský slev) a přitom nemáme žádné dítě na sále.

27. 2. 2019
Dobry den pokud bych si chtel poridit vlastni 3D bryle pouzitelne ve vasem kine. Jakou technologii tzn. jake si mam poridit? Dekuji moc
Dobrý den, používáme technologii Dolby 3D. Více o této technologie zde: https://www.dolby.com/us/en/technologies/dolby-3d.html

27. 2. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jestli se všechny nevyzvednute rezervace třeba 10min před filmem ruší a může je potom kdokoliv obsadit?
Ano, můžete. V obchodních podmínkách a v mailové komunikaci uvádíme, že rezervace můžeme zrušit už 30 minut před začátkem představení a zbylé místa pak nabídnout dalším divákům. Denní manager vždy posuzuje aktuální situaci = fronty na pokladně a podle toho optimalizuje čas rušení rezervaci na 30 - 20 - 15 - 10 - 5 minut před začátkem projekce.

25. 2. 2019
Dobrý den. Dostala jsem poukazy do obchodního centra Zlaté jablko. 2x500kč Jen nevím jak se používají. To si musím koupit v daném obchodě za celých 500kč? Nebo se to dá nějak rozložit na menší částky? Děkuji 🤔😊
Dobrý den, používají se zhruba asi jako stravenky. To znamená, že se musí jednotlivý poukaz utratit naráz v jednom obchodě. Z poukázky se samozřejmě nevrací. Proto je dobré si vždy vybrat takovou věc, které je vyšší než hodnota poukazu a zbytek třeba doplatit v hotovosti.

25. 2. 2019
Dobrý den, od kolika let jsem pro vás senior?
Dobrý den, obecně se počítá věk 60 let. Pokud tedy myslíte slevu pro seniory, tu poskytujeme od tohoto roku. FKS - Filmový Klub Seniorů, tam není pravidlo, že mohou jen senioři, ale všichni diváci bez rozdílu věku, ovšem za předpokladu, že budou akceptovat nastavení klubu.

25. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jak přesně určujete datumy vysílání filmů (premiéry, apod.) Dočetl jsem se tady, že se s někým domlouváte, ale s kým buď jsem to přehlédl nebo nenašel.
Dobrý den, každý film v ČR musí mít svého zástupce, který spravuje jeho autorské práva na našem území. Tento "správce či majitel práv" se obecně označuje jako distribuční společnost, zkráceně distributor. Ti jsou sdruženi do Unie Filmových Distributorů a i Vy jako laik máte možnost nahlédnout do plánu připravovaných premiér na tomto odkaze: http://ufd.cz/files/article/843/6-2019.xlsx Samozřejmě většina kin, včetně nás, je v užším obchodním vztahu s distribuční společností a na základě výhodnosti této spolupráce máme určitě práva a nároky na možnosti premiér a předpremiér. Většina předpremiér se ovšem neschvaluje u českého zástupce, ale rovnou u majitele - studia, které film natočilo, třeba ve společnosti Disney (Marvel), Warner Bros (DC) atd...

24. 2. 2019
dobrý den chci se zeptat zda je možné koupit lístky na pokladně dřív, že bych zítra je šla koupit a v úterý bych šla na film.
Dobrý den, program na každý kinotýden (tj od čtvrtka do středy) se sestavuje v pondělí na základně víkendové návštěvnosti. Proto si vstupenky na úterní projekce můžete vždy zakoupit už týden dopředu. Zhruba tak každé pondělí od cca 19:00. (Pokud je v pondělí státní svátek, je posun vždy na nejbližší pracovní den).

23. 2. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, co znamená zkratka FKS za názvem filmu. Děkuji za odpověď
Dobrý den, jedná se o označení Filmového Klubu Seniorů. Nemusíte se bát, jedná se pouze o formální označení, nikomu nekontrolujeme občanky, jestli je už v seniorském věku. Takže na projekce FKS jsou pouštěni všichni diváci nejen ti v seniorském věku.

22. 2. 2019
Dobrý den, zaplatila jsem vstupenky online a ještě mi nepřišly na mail. Jak mám teď postupovat?
Dobrý den, pokud jste zadala správnou emailovou adresu, vstupenky nebo oznámení o neprovedení platby přijde vždy do mailu. Záleží ovšem na Vašem osobním nastavení emalové schránky, zda naši zprávu automaticky systém vyhodnotí jako nevyžádanou poštu a bez Vašeho vědomí ji místo doručené pošty odloží třeba do složky SPAM, NEVYŽÁDANÁ POŠTA, JUNK MAIL atd... V případě, že nenaleznete vstupenku ani tady, pomůžeme ji Vám vypátrat, všem nám duplicitně chodí a provádíme kontrolu. Musíte jen zadat na jaký mail měla vstupenka přijít, kdy a pod jakým jménem jste nakupovali a také na co. Musíme vyloučit opravdu vše. Nejčastěji se jedná o překlep v emailové adrese.

19. 2. 2019
Dobrý den, Atmos jsem již navštívil 3x A mohu říci, že je boží jen je škoda, že pokaždé byl úplně jinak nastavený. Poprvé byl velmi tichý, podruhé byl extrémně hlasitý a po třetí to bylo dokonalé. Tím chci jen říci, že je to škoda, když si člověk za to připlatí a potom z toho je trochu znechucen. Vím, že každý film je zvukově jinak, takže je těžké to nastavit, ale myslím si, že není těžké to pár minut poslouchat a popř. přidat/ubrat nebo před promítáním zkusit vyhovující hlasitost. -Hudeček
Dobrý den, snímky v DOLBY ATMOS promítáme na na stavení 6.5 všechny bez výjimky. Ovšem jsou rozdíly ve zvukovém mixu jednotlivých filmů. Pokud jste byl 3x na stejném filmu, je něco špatně. Pokud jste byl 3x na různém filmu, tak se může stát, že zvukový mix je různý. Neexistuje optimální nastavení, vždy se jedná o subjektivní pocit. Naši promítači preferují zvuk 6.0, servisní společnost 7.0 a v kolektivním poslechu jsme se domluvili na normě 6.5 přičemž musíme akceptovat umělecký záměr zvukového mixu, kdy jednotlivé scény mají svůj zvukový smysl, tak jak je tomu třeba u Bohemian Rhapsody, kdy Vás v jednu chvíli mají bolet uši a za chvilku neslyšíte pro změnu skoro nic... Jednou slyšíte poškrábaný zvuk a podruhé digitální ostrou linku. Seřízení zvuku se dělá přímo speciálním softwarem Dolby Atmos, kdy přesně vidíte (vizuální editor), co se kde děje, který reproduktor co a jak nahlas ve vydefinované stupnici zvukového mixu hraje. V DA jsme zatím promítali Bohemian Rhapsody, The Doors, Dívka v pavoučí síti a nově o víkendu Alitu. Za nastavením na BR si stojíme, Dívka byla také TOP, koncert Doors se povedl a Alita je "rebelská"...

14. 2. 2019
Dobrý den, které sály jsou bezbariérové, přístupné pro vozíčkáře. Děkuji
Dobrý den, bezbariérové jsou všechny sály. Standardně máme blokované vždy dvě místa pro vozíčkáře a jejich rezervace se musí provádět u denního managera nejlépe mailem na info(zavináč)gacinema.cz

13. 2. 2019
Dobrý den, zapomněla jsem heslo ke své členské slevové kartě. Jak ho mohu zjistit? Děkuji.
Dobrý den, informace o tom jak nastavit a zadat pin naleznete na tomto odkaze: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

8. 2. 2019
Dobrý den, jakým způsobem se můžu stát členem GA Clubu a co členství v tomto klubu obnáší ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, členství v klubu uzavřete na pokladně kina. Více o klubu si přečtete zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

5. 2. 2019
Dobrý den, chci zaplatit lístky přes bankovní účet, ne online. Na email mně přišel var. symbol a částka, ale ne číslo účtu. Jak tedy zaplatit?
Dobrý den, online platby jsou možné pouze přes karty k Vašim účtům. Platbu nám garantují společnosti vydávající platební či benefitní karty. Platbu z účtů nepodporujeme z důvodu časové nemožnosti ověřit stav zůstatku na Vašem účtu.

3. 2. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala jak to máte s brigádama, když mi ještě nebylo 18. Jaké máte finanční ohodnocení, jaké máte směny apod. Děkuji
Dobrý den, pokud Vám bylo již 17 let, je možná brigáda na pozici uvaděč. Cenové ohodnocení, benefity a směny by s Vámi probral denní manager při domluvě zkušební směny. Vychází se ze základu 85,- + benefity a osobní ohodnocení. Pokud máte zájem pošlete prosím Váš životopis na mail manager(zavináč)gacinema.cz se žádostí o místo.

2. 2. 2019
Dobrý den,jaké jsou prosím podmínky pro vyřízení vaší slevove karty?děkuji
Dobrý den, zde jsou podmínky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=25

1. 2. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda-li Dolby Atmos se nachází přímo v "jabku" a jde pouze o nový sál. Děkuji.
Dobrý den, jedná se o modernizaci sálu č. 1 v hodně 3.5 mil Kč. Kapacita sálu č. 1 je 440 diváků a rozměr plátna 17x7 m. Více o technologii Dolby Atmos zde: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107

24. 1. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda Věrnostní karta GaClub základní a EXTRA verze je použitelná pro více lidí, nebo jenom pro jednoho, co ji zakládá ? Mezi její funkce patří kromě slevy, případně každého 10. vstupu zdarma i ji lze použít jako "permamentku" na dobytí kreditu.? Jde o všechny její výhody, nebo ji lze využít ještě jiným způsobem?
Dobrý den, karta je přenosná, takže ji může použít i více lidí. Ovšem jsou limity pro použitelnost na jednotlivá přestavení. To znamená, že vám povolíme určitý počet nákupů na jedno představení, aby nedocházelo k zneužití pro hromadný nákup. Samozřejmě si na kartu můžete dobít kredit. Dalším benefitem je možnost rezervací na blokovaná představení, věrnostní benefit, členská sleva, při online platbě za Vás platíme manipulační poplatek a další drobné nepravidelné výhody.

12. 1. 2019
Dobry den, prosim vas, dvoulete dite musi platit vstupne na film? A proc nejde zakoupit detska vstupenka pres internet? Dekuji za odpoved
Dobrý den, každý divák v sále musí platit. Zvažte prosím návštěvu dvouletého dítěte, projekce jsou docela hlasité a mohou mít vliv na zdravý vývoj sluchu. Nákup dětských vstupenek přes internet je omezen z důvodu častého zneužívání diváků, kdy máte najedou plný sál dětí, dle vstupenek a při fyzické kontrole nárok na slevu mají pouze dvě děti..

11. 1. 2019
Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu ATMOS za názvem filmu. Vyšší cena vstupného? Děkuji Kovář
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

22. 12. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal na průměrnou gramáž vašich popcornů. (Kolik váží malý, střední apod.)
Dobrý den, zde máte gramáže popcornů. Vše je spočítáno na slaný popcorn: MINI cca 56g MIDI cca 90g MAXI cca 150g Objemově to je MNI/MIDI/MAXI 1,5l/3l/4,5l

19. 12. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se dá 3D dárkový poukaz použít také na atmos filmy nebo jestli je nějaká možnost koupit atmos dárkový poukaz.
Dobrý den, 3D dárkový poukaz jde použít i na ATMOS filmy, jen na pokladně doplatíte rozdíl ceny.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím o info jak velký je rozměr plátna v sále číslo 1? Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

26. 11. 2018
Dobrý den, dítě do tří let které bude sedět na klíně, platí také vstupenku? A máte pro děti podsedáky, aby dobře viděly? Děkuji Punčochářová
Dobrý den, každý divák musí mít v kině platnou vstupenku. Bohužel, dětské podsedáky nemáme, přeci jen tříleté děti do kina moc často nechodí. Většinou nezvládají tak dlouho posedět na filmu a mohou rušit ostatní diváky. Také je potřeba zvážit vyšší hlasitost, která nemusí moc dobře působit na zdraví vývoj sluchu u tak malých diváků. Pro nejmenší diváky máme speciální projekce pro mateřinky, kdy organizovaně v dopoledních hodinách navštěvují speciální krátké pásma, které máme přizpůsobeny právě pro tyto nejmenší diváky.

26. 11. 2018
Kdy jsou otevreny pokladny pred predstavenim?
Dobrý den, pokladna kina je otevřena od 9:00 do 22:00 každý den.

21. 11. 2018
Dobrý den, jaký čas před zahájení musím být na místě.A vstupenky jsem zaplatil online musím je vytisknout a předat na pokladně.Děkuji
Dobrý den, pokud máte vstupenky zakoupeny online, stačí je ukázat třeba v mobilu před vstupem na sál. Přijít by jste měli tak, aby jste stihli začátek filmu a případně nakoupit na bufetu. Optimální je cca 10-15 minut před začátkem filmu (podle toho na jak velký sál jdete).

21. 11. 2018
Dobrý den, v jaké cenové hodnotě lze zakoupit dárkové poukazy?
Dobrý den, dárkové poukázky máme v hodnotě 179,- a 199,-. Lze také zakoupit přednabitá věrností karta, na kterou si nahrajete libovolný kredit a touto kartou pak platíte. Využíváte slevy a sbíráte věrnostní benefit, tj. sleva 30,- na každou vstupenku, možnost rezervací a desátá vstupenka zdarma.

18. 11. 2018
Dobrý den, máte vyhrazené projekce, na které je přístup s miminky?
Dobrý den, o tyto projekce nebyl zájem a proto je v programu bohužel nenaleznete.

12. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kdy je přístupný program k rezevaci (prodeji) vstupenek? Když kliknu na příslušný den, je tam napsáno, že v pondělí - pondělí je dnes, ale program přístupný není... Děkuji za odpověď
Dobrý den, každé ráno v pondělí sestavujeme program na základně víkendové návštěvnosti a naskakujících nových filmů. Sestavený program se posílá distribučním společnostem (majitelům práv), ti jej schválí a my jej následně přepisujeme do elektronické podoby a tištěného programu. Cca kolem 19:00 (někdy i dříve) je program k dispozici na našem webu.

8. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč pořád zvedáte cenu popcornu? Pamatuji si, že když se kino otevřelo stál malý popcorn 39 Kč a postupem času jste zvedali cenu a teď to stojí 69 Kč? Nevím jestli vám to přijde normální za malí popcorn chtít 70 Kč (neřeknu kdyby za velký), ale od hodně lidí jsem slyšela, že si na to stěžují. Takto si tam normální člověk nemůže nic koupit.
Dobrý den, cena za popcorn odpovídá navyšování ceny jednotlivých položek od našich dodavatelů a samozřejmě se také několikrát zvedla i mzda zaměstnanců. To vše máte zahrnuto v ceně. Čím více se zvedá průměrná mzda a cena jednotlivých komodit, tím více se zdražuje.

29. 10. 2018
Dobrý večer, chci si koupit lístky online ale nevím, jak uplatnit slevu 30 Kč/lístek při uplatnění permanentní vstupenky do ZOO? Pokud bych lístek jen rezervovala, vím že u pokladny mi slevu započítáte, ale když lístky nejde zarezervovat ale jen přímo zakoupit? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jediná online sleva, kterou můžeme online ověřit je sleva pro členy věrnostního klubu. Všechny ostatní slevy z důvodu jejich zneužitelnosti ověřujeme pouze fyzicky na pokladně kina při prodeji vstupenky. Bohužel se nám stávaly případy zneužívání těchto slev. Na základě smluvních ujednání s majiteli práv promítaných filmů musíme poskytované slevy prokazatelně kontrolovat Proto tedy fyzická kontrola až při prodeji vstupenek. Děkujeme za pochopení.

28. 10. 2018
Dobrý den , přijde mi že cena 219 Kč na zlínské kino je trochu přes čáru. Pražský CineStar stojí 199 Kč. Navíc navýšení cen za bufet jsme taky nepochopili. S takovou vám do kina budou chodit lidi, tak maximálně na levné úterý.
Dobrý den, cena 219,- za film v revolučním 3D prostorovém zvuku Dolby ATMOS plně odpovídá výjimečnosti nabízeného produktu! Jedná se naprostou novinku a ve vstupném se musí promítnout náklady na vytvoření filmu a jeho následné promítnutí v kinech. Pokud srovnáte cenu Dolby ATMOS s pražským CineStarem na Andělu, třeba u Bohemian Rhapsody, zjistíte, že jsme o 10,- v základní ceně levnější. CineStar v Praze promítá tento snímek v Dolby ATMOS za 229,- a my za 219,- k tomu si připočítejte různé slevy atd.. Naše multikino je dle hodnocení UFD jedno z cenově nejdostupnějších multikin v ČR a co se týče cen na bufetu, musíte také brát potaz vývoj cen na zahraničních trzích, kde jednotlivé komodity nakupujeme. K tomu připočítat inflaci a kurzové výkyvy a politická rozhodnutí vlády. Tyto vlivy se pak promítají do tvorby ceny na bufetu. A pokud nás srovnáváte s pražským CineStarem, tak určitě moc dobře víte, kolik stojí popcorn v Praze a u nás.. A ještě Vám doporučujeme přeměřit objem kelímků :) ty naše jsou větší.

22. 10. 2018
Dobrý večer, chtěl bych se informovat zda li při online nákupu dárkových poukazů lze uplatnit platbu i přes Platbu 24 (Česká spořitelna) . Děkuji
Dobrý den, online platba je možná pouze přes bankovní karty.

14. 8. 2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je u vás na pokladně předprodejní místo Ticketportalu a jestli přijímáte i dárkové poukazy Ticketportalu nebo je platba jen v hotovosti? Děkuji předem za odpověď, Nováková.
Dobrý den, ano jsme předprodejním místem Ticketportalu, přijímáme tedy i dárkové poukázky Ticketportalu. Ty jsou ovšem platné pouze pro nabídku představení společnosti Ticketportal. Nejde nimi platit kino či jiné akce. Z poukázky se nevrací a platba na portálech je možná pouze v hotovosti. Nákup vstupenek do kina i na bufetu kina je už možný i kartou.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

30. 7. 2018
Dobrý den,je možné u již zakoupených lístků přes online prodej změnit místa k sezení? Děkuji
Dobrý den, jsou dvě možnosti. 1 - vystornovat objenávku (tuto možnost máte dole v potvrzovacím mailu o zaslané rezervaci) a udělat novou. 2 - napsat na mail manager@gacinema.cz, přiložit rezervaci a popsat Vaše přání. Pokud je to v možnostech denního manažera, vyjde Vám vstříc. Obdobně to jde provést fyzicky na pokladně kina.

10. 7. 2018
Dobrý den, za co je přirážka při platbě kartou? Např. cena lístku je 99 Kč, ale požadujete úhradu 104 Kč. Děkuji
Dobrý den, jedná se o manipulační poplatek vystavení každé elektronické vstupenky. Elektronické vstupenky nezpracováváme my, ale naši partneři poskytující nám toto řešení. Musí Váš požadavek zpracovat, ověřit, vstupenku následně vyhotovit, opatřit ji bezpečnostními prvky, to vše dle pravidel GDPR a následně poslat Vám a zároveň i nám ke kontrole a ověření její platnosti při Vašem vstupu na sál a to vše přes technologické řešení poskytovatele/poskytovatelů.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

19. 5. 2018
Omezeni filmu podle věku to je pěkná píčovina co když 11 lete děcko je vyspělejší než 19 letý chlap a 11 lete decko si to stejne stahne na internetu a bude s tim uplne v pohode a 19 lety typek pujde do kina a bude mit z toho trauma ? Proc to je podle veku je to ta nejvetsi picovina ktera me sere... Je mi 14 a nemuzu jit na deadpoola kvuli tomu ze je mi az za mesic 15 a kdyz uz mi bude 15 tak co udelam ? No hovno protoze za mesic uz si to stahnu z internetu a stejne to nejak neovlivnite....
Dobrý den, takové jsou platné zákony České republiky a my je musíme dodržovat. Nic jiného nám nezbývá. V případě prokazatelné snahy je nedodržet nám hrozí finanční pokuta.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

8. 5. 2018
Dobrý den, chápu navýšení cen vstupného, ale proč jste přistoupili k tak razantnímu navýšení cen v bufetu? Skoro všechno je dražší o 20 Kč. Dávat tedy za 0,5l neperlivé vody 45 Kč je pěkná zlodějna. A u oříšku v karamelu to dělá navýšení skoro o 35%. Pamatuji si cenu u oříšku 35 Kč. Během roku nebo dvou je to skoro 100%. Nepřijde Vám to moc? Neuvažujete aspoň o nějakou kompenzaci pro členy GAC Extra, například sleva více než 10% aspoň tedy 25%? Upřímně chodím do Vašeho kina minimálně 20-30x za rok, ale chuť kupovat si něco ve Vašem bufetu mě přechází.
Dobrý den, na bufetu se zdražil pouze popcorn, nachos, alkohol a drobné pochutiny v rozmezí 10-20 Kč. Nealkoholické nápoje zůstali na stejné ceně. Bonaqua 0,5l stojí 25,- ne 45,- jak uvádíte. Samozřejmě máme nově v nabídce i prémiovou vodu Smart Watter 0,6 za 49,-, ale to je pouze doplnění k běžné nabídce. U ceny ořechů a jader jsme museli reagovat na čím dál tím větší cenové výkyvy a spíše cenový nárůst na burze komodit, kde výrazně za poslední dobu narostla hlavě cena za kešu, mandle a lísková jádra. U českých dodavatelů třeba u komodity vlašský ořech byl nárůst extrémní. Zvýšení cen u ořechů a jader je dán navýšením celosvětové poptávky a výkyvy při dodávkách (neúroda). Zdražování je nepopulární krok, dlouhá léta jsme se snažili držet ceny. V současné době se zdražila hlavně cena lidské práce a doprava. To se promítá do cen nákupů a pak následné výroby a prodeje. Pokud rostou náklady, nemůžeme poskytovat větší slevy. Pokud se daný výrobek za stanovenou cenu nebude prodávat, je z ekonomického hlediska pro nás výhodnější ho z nabídky odstranit, případě nahradit něčím novým, cenově dostupnějším. Za zvážení stojí navýšení slevy pro členy GAC Extra na 15%.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

19. 4. 2018
Dobrý den, chci se zeptat jak velké plátno máte v sále č. 1? Děkuji
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

17. 4. 2018
Zdravim. Podle jakeho klice vymyslite casove rozvrzeni? Kdyz chce clovek jit na film ve 2D a v originale, aby si na druhy vzal volno, k tomu jeste navic nemluve o tom, ze s titulkama je film na programu kratsi dobu a vsude cpete 3D dabing. Je to zcela odvisle od faktu navstevnosti? Pokud ano smutny fakt, ze lidi jsou lini cist titulky a staci jim 3D efekty, to uznavam neni vase chyba, diky moc za odpoved.
Dobrý den, Vaše domněnka o dabingu je naprosto správná a návštěvnost jednotlivých představení to potvrzuje. Pokud je film uveden v dabované verzi, vydrží v programu i několik měsíců, titulková verze se počítá na týdny.

6. 4. 2018
Dobrý den, můžu se zeptat proč neplatí studentská sleva o víkendu?
Dobrý den, před deseti lety, kdy jsme vznikli, jsme se rozhodli poskytovat studentskou slevu pouze přes týden, abych donutili studenty chodit do kina přes týden a o víkendu bylo více místa pro rodiny s dětmi. Proto jsou studenti cenově zvýhodněni pouze přes týden a nikoliv o víkendu.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

3. 3. 2018
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak je na tom kino s přístupností pro diváky na vozíku, co se toalet týče - jsou v prostorách kina a může je divák bez problému navštívit?. Také by mě zajímalo, jak je vaše kino připravené na případnou návštěvu neslyšícího diváka (prodej vstupenek, zakoupení občerstvení, atd.). Děkuji za odpověď.
Dobrý den, disponujeme oddělenými toaletami pro handicapované spoluobčany. Také naše sály 2-6 jsou plně bezbariérové. Sál č 1 má plošinu, která má ovšem omezenou nosnost. Neslyšícímu divákovi můžeme odpovídat psanou formou či ukázáním na cenu nebo zboží.

3. 3. 2018
Dobrý den do kolika je otevřený bufet kina ?
Dobrý den, bufet se zavírá cca 15 minut po začátku posledního filmu.

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

30. 12. 2017
dobrý den chtěla bych se zeptat na parkování když jdeme do kina slyšela jsem něco o bezplatném parkování
Dobrý den, parkovací dům patří OZC Zlaté jablko a řídí se jeho platným provozním řádem. Tj do 18:00 všední den za peníze, pak zdarma. Statní svátky a neděle je celodenní parkovaní zdarma a v sobotu od 12:00 je parkování zdarma.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

22. 10. 2017
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z čeho vychází vaše cena vstupného na 3D film za 200kc? V Praze na Imaxu chtějí za 3D 194,-Kč a přeci jen Imax je kvalitně o cenově výše. Děkuji
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je potřeba se pořádně podívat na ceník a neřídit se zavádějícími informacemi anebo rovnou koupit vstupenku třeba na Thora 3D IMAX či Geostorm 3D IMAX. To pak zjistíte, že cena vstupenky je 269,- v základu. Se slevou pro studenta pak 229,-. V GAC je cena 199,- v základu a ve slevě pro student, dítě, senior, GAClub pak 169,-. Cena za 3D filmy ve Zlíně odpovídá cenovému průměru 3D napříč ČR s výjimkou 4DX a IMAX.

10. 8. 2017
Dobrý den, jsou všechny sály klimatizovane? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celý prostor kina je klimatizovaný. Na sálech je standardní teplota cca 23 stupňů a čidla reagují na zvýšení či snížení teploty. Na každém sále máme digitální teploměry, které si můžete i Vy diváci zkontrolovat a sami ověřit, jaká je aktuální teplota na sále.

4. 7. 2017
Dobrý den, zajímalo by mne upřesnění zkratky FKS - jedná se o promítání jen pro seniory nebo je jen pro seniory zvýhodněná cena nebo jsou pro všechny návštěvníky s takto označeným filmem stejné podmínky? Jde jen o název?
Dobrý den, jedná se jen o název Filmový klub seniorů. Projekce jsou přístupné všem, bez rozdílu věku. Zvýhodněné vstupné platí taky samozřejmě pro všechny.

16. 6. 2017
Dobrý den, máte k zapůjčení i 3D brýle pro děti? Je vhodné jít na 3D film s dětmi ve věku 5 a 7 let? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano, máme nové 3D dětské brýle, které jsou pevnější a mají lepší propustnost světla. U dětí nikdy nevíte, zda jim brýle budou či nebudou vadit, zda vydrží až do konce bez vrtění. Je to velmi individuální. Ve většině případů je film zaujme a neřeší nic okolo, ale někdy, znáte to.. děti. Je potřeba to zkusit a budete vědět.

1. 6. 2017
Je nějaká možnost zjistit dlouhodobější plán kina, program na cca 1-2 měsíce, samozřejmě jen orientačně.
Dobrý den, doporučujeme specializovaný web (zájmové sdružení distributorů ČR) www.UFD.cz a zde si kliknout na soubor http://www.ufd.cz/files/article/843/20-2017.xlsx Uživatelky lepší nadstavbou je určitě www.CSFD.cz které čerpá info z tohoto dokumentu. Na www.CSFD.cz hledejte zde: https://www.csfd.cz/kino/prehled/

30. 5. 2017
co to znamená dabing a titulky
Dobrý den, dabing znamená, že je to česky mluvená verze a titulky, že se jedná o původní originální verzi (třeba anglicky) s českými titulky (česky psanými dialogy vespod filmu).

13. 4. 2017
Dobrý den, chci se zeptat, zda jde na zaplacení lístků využít stravenky s kombinací se studentskou slevou. Děkuji, přeji příjemný den
Dobrý den, na pokladně kina požádáte při placení o studenskou slevu, částka Vám po předložení platného studentského průkazu bude snížena o 30,- a poté můžete zaplatit stravenkami.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

31. 3. 2017
Dobrý den, na průkazku ZTP/P je 50% sleva a doprovod si hradí celou cenu vstupenky? Děkuji
Dobrý den, oba dva máte nárok na 50% slevu ze standardního vstupné. Výjimkou jsou marketingové akce a alternativní obsah.

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

12. 12. 2016
Dobrý den, chtěla bych koupit poukázku jako dárek. Ale trochu mě zaskočil datum a čas, který tam při objednávání naskočil. To si můžu zvolit platnost např. pár měsíců nebo musím vědět přesně datum a čas. Děkuji
Dobrý den, v tomto případě čas nehraje roli, je tam fixně nastaven, ale samozřejmě nemá žádný vliv na platnost poukázky. Ta je 6 měsíců od online zakoupení. Nemusíte už nic specifikovat. Poukázka Vám přijde do mailu a Vy ji pak můžete osobně uplatnit na pokladně kina nebo také online při nákupu vstupenky na webu kina.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

20. 10. 2016
Dobrý den, musím u pokladny ukázat kartičku, aby se mi načetla návštěva, když už jsem použil číslo kartičky při rezervaci? Díky :)
Pokud provede rezervaci správně krok za krokem, tak v okamžiku prodeje rezervace se Vám načtou vstupy a sleva. Takže nemusíte ukazovat kartičku. Pokud ale uděláte někde chybu, třeba že si vyberete první místa a pak až zadáte číslo karty, tak to fungovat nebude. Nicméně pokaždé si u pokladního můžete ověřit, kolik máte vstupů do kina.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

3. 10. 2016
Dobrý den, zakládal jsem si u vás věrnostní kartičku, ale byla za mnou velká řada, tak jsem nechtěl zdržovat a pokud by to nevadilo, rád bych se dotázal zde. Mám kartičku na 1 rok, po skončení platnosti si musím zažádat o novou a nebo se ta kterou mám dá prodloužit? A ještě bych se rád zeptal, jestli někde zjistím, kolik mám na kartičce návštěv a nebo zda si to musím pouze pamatovat. Děkuji, s pozdravem Jindřich Manela
Dobrý den, věrnostní kartičku lze prodloužit na pokladně o další rok po zaplacení poplatku 60,-. Na kartě Vám tak zůstávají všechny vstupy a bonusy, které jste využil. Počet návštěv lze prozatím zjistit pouze na pokladně osobně nebo telefonicky nebo na mailu manager@gacinema.cz

22. 9. 2016
Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli se dá rezervovat celý sál a hrát na přání.. kolik by to stálo a pokud tak i z jakých filmů lze vybrat, díky :)
Dobrý den, Děkujeme za poptávku. Soukromé uzavřené projekce se počítají dvojím způsobem. Nejdříve vždy záleží na jaký film chcete jít a v kterou dobu. Pokud se jedná o film, který není v naší nabídce a práva na projekce v kině jsou ještě dostupná pro ČR jednáme o individuální ceně pro klienta v přepočtu na diváka. V těchto případech akceptujeme poptávky které jsou minimálně na 80% pokrytí kapacity daného sálu (sály od 90 do 122 diváků), velký sál pro 440 diváků asi nepřipadá v úvahu. Při projekci mimo standardní hrací profil (dopoledne) se jsou podmínky samozřejmě jiné. Pokud si vyberete nějaký komerční titul z aktuální nabídky kina, tak se opět bavíme o minimálním vytížení kapacity sálu na cca 80% a i v tomto případě jednáme o individuální ceně pro Vás s držiteli práv na film pro ČR (distribuční společností). Přesná cena nejde říci, vždy záleží na konkrétním titulu, čase projekce a životním cyklu daného filmu v kině (premiérové týdny jsou nejdražší, každý další týden o premiéry se s cenou dá něco málo dělat). Pro začátek počítejte orientačně cca 145,- na diváka. Pokud si chcete pronajmout sál a zajistit si film sami (i to jde), či nesplníte vytíženost sálu minimálně na cca 80%, tak se postupuje následovně: Kapacita sálu X průměrné vstupné / 50% + zaokrouhlení na tis Kč nahoru + DPH 90 x 145,- / 50% = 7.000,- + DPH Pronájem sálu s kapacitou 90 diváků bez filmu by tedy byl za 7.000,- + DPH. Pokud bychom se bavili o nějaké premiérové projekci na sále s kapacitou 90 diváků, tak by cena byla cca 13-14.000,- včetně DPH. Jedná se o orientační nabídku. Vždy rozhodují konkrétní faktory, teprve pak můžeme přesně nacenit Vaši poptávku. Dokážeme promítat i pro jednoho diváka na sále, pokud si zaplatí celý sál tzn. vyprodá si ho jen sám pro sebe. O přesné nabídce filmů, jak již bylo zmíně se dá individuálně diskutovat podle přání klienta.

11. 11. 2015
Dobrý den, chci se zeptat jestli máte poblíž kina parkoviště popřípadě kde se dá zaparkovat nejblíže. Děkuji
Dobrý den, u kina máme kryté parkoviště, dále pak je veřejné parkoviště u kostela. Vše cca 200 metrů od kina, 2-5 minut chůze. Dále se dá parkovat v ulicích podél kina. Záleží, v kterou dobu pojedete. Všední den do 18:00 jsou parkovací plochy placené, od 18:00 zdarma. O víkendu jen v sobotu do 12:00, od 12:00 a celou neděli je parkování zdarma.

21. 8. 2015
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si vzít do kina malého psa? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, filmové projekce nejsou vhodné pro domácí mazlíčky hlavně z důvodu jejich zdraví. Navíc by pejsek mohl rušit ostatní diváky v kině a z tohoto důvodu není možné si na představení brát sebou domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

17. 5. 2014
Dobrý den, mám jako návštěvník gac nárok na slevu či snad zcela zdarma parkovné v garážích Zlatého Jablka? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel parkoviště nepatří společnosti Golden Apple Cinema a proto nemůžeme poskytovat slevy z parkovného. Od 18:00 je parkování zdarma. Ve státní svátek a neděli také parkování zdarma a v sobotu od 12:00 je také zdarma.

14. 4. 2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nemáte program na celý měsíc, nebo alespoň 14 dnů. Je to až k neuvěření, že tak velké kino s 6 sály tvoří program jen na týden a v pondělí odpoledne ještě nemá program na čtvrtek a další dny. Můžete mě to objasnit ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, celosvětovým standardem lepších multikin je programování na jeden týden dopředu. Vždy od čtvrtka do středy. Vždy ve čtvrtek jsou celosvětové premiéry. Program se sestavuje v pondělí, posílá distribučním společnostem na schválení a je platný, jak už jsme uvedli výše vždy na jeden kinotýden od čtvrtka do středy. Program kina se sestavuje podle víkendových návštěv, tak můžeme docílit velmi rychlé reakce na to, jestli je film dobrý či špatný. Při měsíčním, či 14ti denním programovém cyklu nejsme schopni reagovat na týdenní nabídku cca 5-6ti nových filmů na daný týden. Bohužel, někteří diváci nepochopí, že moderní kino se musí programovat na týden, aby opravdu reálně odráželo skutečný zájem o filmy.

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2013
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.

10. 6. 2013
Vážené Multikino Zlín, obracím se na Vás s prosbou o vysvětlení neomluvitelného nedostatku vaší nabídky služeb. Při mé momentální snaze, zarezervovat si místenky na nejbližší promítání tohoto dne, jsem byla velice zklamána. Je opravdu pohoršující, že si člověk v brzkou ranní hodinu nemůže zajít do kina! Proč multikino, centrum zábavy takových rozměrů, jako jste Vy, není schopno najít studenta, co si před zahájením školy postojí chvíli u dveří za směšný drobák a promítnout i v netradičních hodinách něco, co pěkně pohladí duši?? Tak Vám teda chci na závěr jen poděkovat za zpříjemnění rána a nezbyde mi nic jiného než své peníze vložit do jiné, konkurenční obchodní společnosti, která svým cílům ráda přizpůsobí jak provozní režim poskytovaných služeb, tak potřebné zaměstnance. Když svou práci neděláte rádi, proč se jí věnujete? S pozdravem a přáním pěkného dne P.X.
Dobrý den, rádi bychom Vás potěšili, ale naše odpověď se Vám nebude líbit. Bohužel z ekonomických důvodů nemůže mít každodenní provoz od brzkých ranních hodin. O víkendu máme otevřeno od 10:00. Přes týden s výjimkou státních svátků máme otevřeno od 15:00. Svoji práci máme opravdu rádi, ale v dnešní době jenom nadšení z práce nestačí, provoz multikina je opravdu náročný proces.