Aktuální BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
najdete v sekci AKCE

DÁRKOVÉ POUKÁZKY se automaticky prodlužují do 31. 12. 2021
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

22. 6. 2021
Dobry den mohla bych se prosim vás zeptat,kde je vchod v sálu 3?Chtěla bych si rezervovat místo hned u vchodu,ale podle plánku nemůžu poznat zdali je to na pravé či levé straně.Děkuji za odpověď.Malotová
Dobrý den, vchod je po pravé straně.

21. 6. 2021
Musíme mít v sále roušku ?
Dobrý den, pan ministr zdravotnictví si to přeje, ale už od soboty 26.6. nemusíte. Nicméně, na sále je tma a my opravdu nemůžeme během filmu každému zákazníkovi svítit baterkou do obličeje. Takže je to opravdu na vás, jak budete dodržovat tyto nařízení, které jsou kolikrát nezákonné, že už se v tom normální člověk nedokáže ani zorientovat. Takže my za vámi zavřeme dveře od sálu, popřejeme vám pěkný zážitek a jdeme uklízet rozsypaný popcorn :) Věříme, že si film užijete :)

18. 6. 2021
Dobry den, chtěl bych se zeptat jestli plánujete vysílat v zajetí démonů 3 popřípadě kdy, Děkuji
Dobrý den, film má v ČR premiéru 24.6. a od tohoto data ho budeme promítat. Program zveřejníme v pondělí 21.6. v podvečerních hodinách na našem webu www.gacinema.cz

18. 6. 2021
Dobrý den, Koupila jsem vstupenky do kina. Nechala jsem si je poslat na aplikaci CoolTicket, který jsem používala. Jenže jsem zjistila, že jsem si ho do druhého mobilu nenainstalovala, a dokonce už ho nemůžu ani najít v obchodě aplikací. Tak se chci zeptat, jestli není problém se prokázat vstupenkami, které mi přišly na email s QR kódem. Předem moc děkuji za odpověď, Přikrylová.
Dobrý den, nic se neděje. Stačí ukázat vstupenky z mailu v mobilu.

17. 6. 2021
DOBRÝ DEN , MUSÍME MÍT NA PŘEDSTAVENÍ ROUŠKY ČI TEST???, A DÁT SI NĚCO NA ZUB , DĚKUJI k.h.
Dobrý den, Bufet - OTEVŘEN ✅ Na sál pouštíme s občerstvením! Na našich bufetech prodáváme jídlo "s sebou"! Upozorňujeme, že pan ministr zdravotnictví vám zakazuje konzumaci v hledišti kina. Věříme, že se zachováte tak, aby jste si návštěvu kina užili co nejlépe. My za vámi zavřeme dveře, zhasneme a pustíme film. Pak půjdeme na další sál uklízet rozsypaný popcorn! Ale od 1. července, prý už můžete, to už nebude žádné ministerské tytyty, já nechci, aby jste v kině jedli. Dále vám pan ministr nakazuje mít potvrzení o "bezinfekčnosti". Teda pokud nejste naočkováni či jste neprodělali COVID-19. Doporučujeme si sepsat "Čestné prohlášení" a tam stvrdit, že jste negativní. Je to nejrychlejší řešení. Kus papíru, vaše jméno a vaše potvrzení. Nebojte, my po vás nic nechceme. Opravdu, nemáme právo po vás chtít znát a zkoumat váš zdravotní stav! Je to vaše citlivá osobní informace! Ale občas se může najít nějaký zaměstnanec placený z našich daní, co bude sloužit pastýři do rozervání svého těla. Proto tyto účely je dobré mít krytí a postupovat tak, aby vám nezkazil den, pokud ho ovšem nechcete pokazit vy jemu. I takto to můžete pojat. I přes tyto nepříjemnosti se na vás těšíme. Pro vaši bezpečnost jsme otestovali celý náš personál, desinfekce máme tolik, že se v ní můžete okoupat a prostory kina dezinfikujeme ozonem od zlínské společnosti OZONTECH. Do toho klasika kliky, područky, madla atd.. vše ruční dezinfekce po každé projekci. Když k tomu přidáte rozestupy na sále a sníženou kapacitu, tak opravdu je kino Covid bezpečnější než hospody a restaurace. Tam si můžete sednou se třemi cizími lidmi ke stolu, jíst a pít, co hrdlo ráčí a dívat se na co chcete... Nevíte, proč jim to kino, leží tak v žaludku? No, konec formalit a filozofování. Přejeme si, abyste přišli. Těšíme se na vás! Popcorn je čerstvě napečen a je výborný! Kdo by nemiloval naše nachos... Tak na co ještě čekáte! Filmů máme opravdu dost! Už jste mrkli na www.GACinema.cz?

17. 6. 2021
bude FKS opět ve středu v 10:00 a 14:00 hod.? A odkdy?
Dobrý den, FKS plánujeme obnovit od července. V režimu jaký jsme měli před zavřením tj. středa v 10:00 a 14:00. Hezký den

16. 6. 2021
Dobrý den já se chtěl zeptat jestli se muže na sále jíst popcorn a pít pití. A jestli se musí mýt po celou dobu promítání filmu respirátor ne rouška
Dobrý den, bufety máme otevřené. Nakoupit si můžete, občerstvení prodáváme ve formě s sebou, to si také můžete vzít na sál. Upozorňujeme vás, že pan ministr zdravotnictví si nepřeje, aby jste jedli popcorn a tak vám to zakazuje. Můžete raději navštívit hospodu, sednout si s cizími lidmi ke stolu, dát si jídlo a pití co hrdlo ráčí, třeba i náš popcorn a tam sledovat film. Bezpečné to bude prý až od 1. července. Je to smutné, ale je to tak. Věříme, že se zachováte tak, aby jste si návštěvu našeho kina užili co nejlépe a těšíme se na vás. My za vámi zavřeme dveře, zhasneme, pustíme film a jdeme uklízet rozsypaný popcorn na další sál.

16. 6. 2021
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se může zarezervovat sedadla na místě?
Dobrý den, ano, rezervaci si můžete udělat i na pokladně kina.

14. 6. 2021
Dobrý den, prosím kdy máte v plánu promítat film Gump - pes, který naučil lidí žít? Děkuji předem za Vaši odpověď
Dobrý den, nová premiéra je stanovena na 22.7.2021

14. 6. 2021
Dobrý den, je možné v sále konzumovat jídlo i pití?
Dobrý den, bufety máme otevřené. Nakoupit si můžete, občerstvení prodáváme ve formě s sebou, to si také můžete vzít na sál. Upozorňujeme vás, že pan ministr zdravotnictví si nepřeje, aby jste jedli popcorn a tak vám to zakazuje. Můžete raději navštívit hospodu, sednout si s cizími lidmi ke stolu, dát si jídlo a pití co hrdlo ráčí, třeba i náš popcorn a tam sledovat film. Je to smutné, ale je to tak. Věříme, že se zachováte tak, aby jste si návštěvu našeho kina užili co nejlépe a těšíme se na vás. My za vámi zavřeme dveře, zhasneme, pustíme film a jdeme uklízet rozsypaný popcorn na další sál.

12. 6. 2021
dobrý den,kdy se začnou promítat filmy ve 3d. děkuji
Dobrý den, 3D filmy plánujeme nasadit hned, jak nám to dovolí interní protiepidemiologická opatření.

10. 6. 2021
Dobrý den, co znamená předpremiéra?
Dobrý den, Předpremiéra je oficiální projekce pro veřejnost před datem oficiální premiéry pro ČR. Každá tato projekce musí být z smluvních podmínek se zástupcem práv označena jako PŘEDPREMIÉRA.

10. 6. 2021
Dobrý den, plánujete kelímek s postavičkou k filmu Rayra a Drak? 🤔
Dobrý den, zatím máme dost kelímků k stávajícím a minulým filmům, že nebudeme objednávat žádné nové kelímky. Snad jen ke Králíku Petrovi.

10. 6. 2021
Dobrý den😊kdy budete prosím Vás hrát film Matky?Děkuji
Dobrý den, MATKY jsou plánované na 24.6.

9. 6. 2021
Dobrý den, je možné zakoupit si u vás v kině občerstvení nebo to je momentální covidovou situací nemožné? Děkuji
Dobrý den, bufety máme otevřené. Nakoupit si můžete, občerstvení prodáváme ve formě s sebou, to si také můžete vzít na sál. Upozorňujeme vás, že pan ministr zdravotnictví si nepřeje, aby jste jedli popcorn a tak vám to zakazuje. Můžete raději navštívit hospodu, sednout si s cizími lidmi ke stolu, dát si jídlo a pití co hrdlo ráčí, třeba i náš popcorn a tam sledovat film. Je to smutné, ale je to tak. Věříme, že se zachováte tak, aby jste si návštěvu našeho kina užili co nejlépe a těšíme se na vás. My za vámi zavřeme dveře, zhasneme, pustíme film a jdeme uklízet rozsypaný popcorn na další sál.

3. 12. 2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda přijímáte poukazy do kina od společnosti Cinestar nebo Cinema City? Děkuji za odpověď
Dobrý den, jsou to konkurenční sítě multikin a jejich poukazy nepřijímáme, máme své vlastní.

29. 10. 2020
Dobrý den, je možné zakoupit dárkový poukaz i pro dítě anebo dárkový poukaz pro celou rodinu? Děkuji za Vaši odpověď.
Dobrý den, je možné zakoupit online dárkový poukaz u kterého bohužel nerozlišujeme jestli je držitel dítě nebo normální divák. Pokud ale nespěcháte, doporučujeme Vám počkat na otevření pokladen kina a zakoupit si věrnostní kartu GAClubu. Na ní si můžete nahrát kredit a čerpat výhody pro všechny členy domácnosti. Sleva 30 kč na každou vstupenku a každá 10 zdarma. Karta nabitá kreditem funguje jako bankovní karta, takže můžete platit u nás online i na pokladně, mít vstupenky se slevou a ještě mít odměnu za častou návštěvu kina.

26. 9. 2020
Dobrý den, platí vstupné i dítě, které má 2 roky? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, každý divák musí zaplatit vstupné. I dvouleté dítě.

25. 9. 2020
Dobrý den, lze uplatnit studentskou slevu již při online rezervaci nebo lze tuto slevu využít až na místě u pokladny?
Dobrý den, onlilne lze uplatnit pouze sleva člena věrnostního programu GAClub. Ostatní slevy jsou uplatnitelné pouze na pokladně kina.

22. 9. 2020
je možné koupit u vás permanentky
Dobrý den, na pokladně kina je možné si vyřídit registraci do GAClubu, dostanete věrnostní kartu na kterou si nahrajete kredit.

9. 9. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda berete stravenky, popřípadě jaké ? Děkuji
Dobrý den, přehled akceptovatelných stravenek je zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

6. 9. 2020
Dobrý den,když je film od 12 a mně je 11(za dva měsíce mám dvanáct)mohla bych na ten film jít??
Dobrý den, ano, můžete. Omezení je až u věkové hranice 15+. Nižší sazby jsou jen doporučení.

7. 8. 2020
Dobrý den, mohla bych vás poprosit o seznam alergenů u popcornů a nachos i s omáčkami? Jsem celiak a ráda bych věděla, zda něco z toh mohu.
Dobrý den, kompletní přehled alergenů je dostupný na vyžádání na bufetu kina. Z vlastní zkušenosti vám můžeme prozradit, že slaný popcorn je bezlepkový a hodí se pro celiaky. U příchutí je problém. Zatím jsme na sobě nepociťovali žádnou reakci, ale výrobce nás upozorňuje na možný výskyt alergenů a to z důvodu, že v zařízeních, kde připravují příměsy se pracuje i s potravinami obsahující lepek a i při sebelepším čištěním může dojít ke kontaminaci. Proto téměř většina příchutí je z tohoto důvodu raději alibisticky označena za nevhodnou pro celiaky. To samé je u nachos. Ty u nás nemáme natur, ale ochucené. Takže byť jsou nachos z kukuřice, tak díky příchuti mohou být pro celiaky nežádoucí.

6. 8. 2020
Dobrý den, platí sleva ISIC i o víkendu? Díky
Dobrý den, studentské slevy poskytujeme pouze všední dny s vyjímkou levného úterý, kde je již započítána mnohem větší sleva.

4. 8. 2020
Dobry den. Nějak jsme nepochoopili "LEVNE UTERY" co to obnaší? na obrazku ze sedačkama je aktivní jen omezeny počet sedaček...to znamena ze v sale je možne obsadit jen tyhle sedačky? at zbytečně nejedeme?
Dobrý den, úterý je našim LEVNÝM dnem, proto LEVNÉ ÚTERÝ. Vstupné je na všechny 2D filmy pro všechny stanovena na 129,-. Tento den jsme pro velký zájem omezili možnost rezervace pouze pro členy GAClubu. Vzhledem k nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR jsme byli nuceni omezit kapacity sálů pouze na 100 diváků. Proto jsou ostatní sedačky nad rámec 100 míst zablokované. Samozřejmě, že si můžete sednout někde jinde, ale protože je levné úterý a venku prší, je reálné, že budeme mít vyprodáno. Pokud máte zájem, zakupte si vstupenky online a pak si na sále sednete tam, kde je volno.

26. 7. 2020
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je k vám povoleno brát s sebou do kina menšího psa v tašce. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, proti pejskům v provozovnách nic nemáme. Ale vzhledem k tomu, že všichni u nás v kině máme psy a víme, jak trpí při projekci, tak jsme se rozhodli nepovolovat vstup pejskům na sál. Promítáme opravdu hlasitě a psi vnímají tuto hlasitost NĚKOLIKANÁSOBNĚJI než člověk. Je to pro ně velmi stresující situace a proto opravdu ne. Věříme, že to pochopíte a budete hlavně myslet na zdraví vašeho pejska.

23. 7. 2020
Dobrý den, jak je možné zakoupit lístek pro děti, za cenu uvedenou. Pokud objednám online, nelze rozlišit a na pokladně mi dají dva lístky pro dospělé, i když nahlásím jeden dětský, jeden dospělý. A druhý dotaz. Lze uplatnit slevu na dětský lístek, pokud mám kartu. Bylo mi řečeno, že nikoli. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, online není možné zakoupit dětský lístek z důvodu nemožnosti ověřit adekvátnost nároku na dětskou slevu. Bohužel jsme museli tuto možnost nákupu zrušit, stávalo se nám, že jsme měli celý sál plný dětí a přitom realita byla jiná. Jediná online sleva je pouze GAClub, který je pro vás jako rodinu NEJVÝHODNĚJŠÍ, slevu máte všichni a navíc, každou desátou vstupenku máte ZDARMA, uplatnění je online. Pokud chcete dětskou slevu, musíte si udělat rezervaci a na pokladně kina uplatnit nárok na slevu a následně počítat při vstupu na sál s další namátkovou kontrolou, že slevu čerpají opravdu děti a ne jejich rodiče. U nás se slevy nesčítají, takže buď uplatníte dětskou slevu anebo klubovou slevu. Jak už jsme řekli, ta je pro vás jako rodinu nejvýhodnější. 2,5 krát navštívíte kino a máte vstupenku ZDARMA. A navíc celá rodina platíte o 30,- každý méně.

18. 7. 2020
co když si koupím lístky do kina online na nepřístupný film pro mě a zjistí se to? Vratí se mi peníze nebo mě pošlou pryč s prázdnou?
Dobrý den, v 99% případů se to zjistí před vstupem na sál, kde probíhá namátková kontrola, v tomto případě se provádí storno. To neprobíhá automaticky, to nemůžeme, o storno si musíte vždy požádat sám, ještě ten den, kdy je projekce. Pak vašeho souhlasu nemůžeme storno provést. Pokud žádost o storno nepošlete, vstupné propadá.

18. 7. 2020
Dobrý den, jak zjistím jestli mám slevovou kartu ještě platnou. Děkuji
Dobrý den, nejrychleji to zjistíte tím, že si zkusíte zarezervovat vstupenky a nebude vám poskytnuta věrnostní sleva, tj. objeví se hláška KARTA NEBYLA NALEZENA MEZI PLATNÝMI. Samozřejmě můžete napsat i dennímu managerovi na mail Manager@GACinema.cz a ten vám obratem odpoví, jak jste na tom s kartou. Tento stav si můžete ověřit i osobně na pokladně kina. S připravovaným novým webem a prodejním systémem si budete už svůj účet včetně karty spravovat sám z domu. Snad se nám to povede spustit už na podzim. V současné době testujeme.

8. 7. 2020
Dobrý den, tak doufám tedy, že když budete předělávat pokladní systém, tak že již půjde zakoupit vstupenky i se ZTP/P slevou, je totiž postavené na hlavu, aby vozíčkář s doprovodem si musel pro vstupenky jezdit osobně do kina... Snad se to podaří, když to v zahraničí jde. :)
Dobrý den, v novém systému počítáme s registrací ZTP/P návštěvníků kina a jejich autorizací nároku na slevu nahráním platného dokladu opravňujícího k nároku na slevu. Bohužel, jinak to řešit nejde. V jiných zemí mají třeba státní ID a na základně tohoto ID čísla se pak poskytuje sleva. V ČR není zákonem stanovena povinnost poskytovat tyto slevy, stejně jako jejich výše. Jedná se vždy o rozhodnutí daného soukromého subjektu, zda vyjde takto znevýhodněným občanům vstříc. U nás je to komplikované tím, že spravujeme majetek zahraničních subjektů a ti si smluvně velmi hlídají počet vydaných slev a jejich oprávněný nárok. I opatření proti zneužití.

28. 6. 2020
Dobry den, chtěl bych se zeptat, jestli si vstupenky koupené přes internet musím tisknout nebo je stačí předložit v mobilním telefonu.
Dobrý den, stačí ukázat v telefonu u vstupu na sál.

27. 6. 2020
Dobrý den, dostala jsem dárkové poukazy. Stačí dát na pokladně při placení místo peněz a nebo je potřeba ještě něco vyplňovat? Děkuji.
Dobrý den, stačí je na pokladně kina předložit místo peněz.

16. 6. 2020
Může na film určený pro FKS jít na dané filmové představení mladší osoba, která ještě nemá seniorský věk?
Dobrý den, ano, samozřejmě.

8. 6. 2020
Jakou značku nachos a sýrové omáčky používáte? Miluju tu kombinaci
Dobrý den, to jsme rádi. Objednáváme na Cornico.cz

30. 5. 2020
Dobrý den Mám průkaz ZTP/P mám nějakou slevu a když ano? tak jak je na tom můj doprovod ten platí plnou cenu nebo jak to je ?díky
Dobrý den, vy i váš doprovod máte 50% slevu na vstupném. Slevu získáte na pokladně kina při předložení platného průkazu ZTP/P

26. 5. 2020
Dobrý den, tohle není dotaz ale poděkování. Děkuji moc že jste pořád tak skvělí. Jste mé nejoblíbenější kino. Do budoucna vám přeji hodně štěstí a ještě víc spokojených diváků. Nepřestávejte být tím kinem které všichni známe a milujeme❤
Děkujeme!

11. 2. 2020
Dobrý den koupil jsem on-line lístky, dají se stornovat?
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz

11. 1. 2020
Dobrý den, mám dotaz jestli je možnost objednat promítání nějakého filmu třeba pro 3-6 lidí
Dobrý den, ano je to možné. Musíte však počítat s cenou za celý sál. V tomto případě navrhujeme naše malé kino a nebo individuální domluvu mimo hrací profil, kde se jedná a výrazně výhodnější podmínky.

7. 1. 2020
Dobrý den. Chci se zeptat, je možné uplatnit dárkový poukaz na online rezervaci? Pokud jde tak jak?
Dobrý den, pokud máte online dárkový poukaz, můžete ho online uplatit opsáním jeho čísla do pole pro věrnostní karty. Pokud máte fyzický dárkový poukaz (holografický ochranný prvek), tak ten lze uplatnit pouze na pokladně kina.

17. 12. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké druhy nachos nabízíte v kině, jestli jsou solené nebo pálivé. Děkuji :)
Dobrý den, prodáváme pouze jeden typ Nachos. Jsou lehce osolené a mají svěží pikantní příchuť. Nic ostrého nebo výrazně kořeněného. Prostě nejoblíbenější verze, kterou mají všichni rádi a chtějí ji! :)

4. 12. 2019
Dobrý den, stala jsem se členem GA clubu, a když jsem chtěla kartu použit na rezervaci chce to nějaký PIN, který jsem, ale neobdržela. Kde PIN získám?
Dobrý den, svůj vlastní PIN získáte svým prvním zadáním. Systém si tuto informaci uchová a bude ho pokaždé od Vás vyžadovat. My do tohoto procesu nijak nezasahujeme. Jediné, co dokážeme, je vyresetování Vašeho nastavení a Vy si pak zase musíte svůj nový PIN zadat znovu.

2. 12. 2019
Dobrý den, nemůžu nikde najít, kde bych mohla koupit dárkový poukaz :) děkuji
Dobrý den, DÁRKOVÉ POUKAZY pro návštěvu kina můžete zakoupit přímo na naší pokladně, online v našem e-shopu a nebo si zařídit předplacenou kartu člena GAClubu, tu ovšem pouze na pokladně kina.

27. 10. 2019
Dobrý den, také narážím a zmiňuji se o " programu 12, 15.." že dítě může chodit na filmy až od zmiňovaného věku...proto se ptám..i když se oháníte zákony není to spíše zákon který jste si tak nějak přionačili k obrazu svému zejména ve vašem kině? Vysvětlete mi jednu věc jak je možné že na filmy i vás..15 nahoru je možné jít v kině v Otrokovicích či Napajedlích od 12 let? Joker, tenkrát na západě...atd prsty na všech končetinách by mi nestačili abychom to spočítali..a dítě má 14 a půl nemůže a za pár měsíců kdy se jeho psychicky ani duševní vývoj nezmění ( neznáte zřejmě dobře děti někdo se bojí na třeba hororu v 19 druhy nemá zábrany již ve 13ti) ale najednou již na tento film může? kdo je tedy zodpovědný Vy! Rodič který jde na zmiňované filmy od 15 let jako doprovod a dítě dobře zná a zodpovídá za něj! Přijde mi že si děláte své vlastní zákony uz podle toho že jiné kina řeší věk úplně jinak a nejste z věkovou hranicí sjednocení..což se mi ve vašem případě vůbec nelíbí. Myslím si že nemáte žádné právo rozhodovat za rodiče či zákonného zástupce nezletilého na jaký film půjde či nikoliv. S pozdravem F. Kovál
Dobrý den, přístupnost filmů je dána zákonem. Pokud se zákonem neřídí ostatní kina, je to pouze jejich problém a dopouští se protiprávního jednání ze kterého jim může při kontrole vyplynout sankce. Každý film, včetně traileru, musí mít od distribuční společnosti (majitele práv k filmu pro ČR), ze zákona uvedenou přístupnost filmu a tato přístupnost platí pro všechna kina v ČR. Není tedy možné, aby měla kina rozdílné přístupnosti filmů a pokud ji mají, tak se dopouští protizákonného jednání! My jako provozovatel kina o přístupnosti nerozhodujeme, obdržíme produkt a na základně všeobecných smluvních podmínek s Únií filmových distributorů, legislativních podmínek ČR a doplňujících podmínek konkrétní distribuční společnosti film odpromítáme. Celá situace nás mrzí a věřte, že značně komplikuje náš provoz, ale všichni musíme dodržovat zákony České republiky i když s nimi vnitřně nesouhlasíme. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete kontaktovat zvoleného poslance či senátora z vašeho volebního okrsku a dožadovat se u nich změny zákona. Děkujeme za pochopení.

26. 10. 2019
JAK ZRUŠIT REZERVACI ?
Dobrý večer, v zaslané rezervaci dole v mailu najde link ke zrušení rezervace. Stačí na něj kliknout a rezervace se automaticky zruší.

4. 10. 2019
Dobrý den, rád bych prosím věděl. kde v zákoně je definována vaše citace-která již neumožňuje předchozí praktiky (vstup na film 15+ s doprovodem starší osoby či souhlasem zákonných zástupců) a podstatně zpřísňují předchozí normu. Platí tedy to, že osoby mladší 15 let nemůžeme pustit na film jim nedoporučený a zároveň je musíme ochránit před osobami, které je chtějí na tento film vzít. Při nedodržení postupů zabraňující vstupu mladistvých na projekce 15+ hrozí postih kinům. Zákon č. 496/2012 Sb pouze nařizuje označit díla 12, 15, 18. Děkuji Cidlinský
Dobrý den, jedná se o paragraf 5 odstavec 5. Viz.: (5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

29. 9. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli se můžu v kině prokázat i jiným dokladem než občanským průkazem( pasem, průkazem zdravotní pojišťovny) ?
Dobrý den, totožnost můžete prokázat jakýmkoliv úředním dokladem, který obsahuje vaši fotografii a je pro dané období platný.

9. 8. 2019
Dobrý den, bylo by prosím při projekcích možné zatahovat boční závěsy tak, aby byla vidět pouze ta část plátna, na kterou se skutečně promítá? Běžně se stává, že se promítá na menší plochu plátna než jaká je odhalená, čímž po stranách vznikají nežádoucí "rámy". Působí to trochu rušivě a kazí to iluzi plátna coby kouzelného "okna do jiného světa"..
Dobrý den, toto bohužel zatím z technologických důvodů není možné.

26. 5. 2019
Lze uplatnit stravenky na občerstvení?
Dobrý den, nelze.

15. 5. 2019
Dobrý den, dnes jsem si zakoupila v kině kartu GACinema club. Pán u co mi ji vydal, řekl že musím aktivoat doma přes internet. nemůžu najít žádné informace na vašich stránkách, prosím o upřesnění. Děkuji
Dobrý den, aktivací karty je myšlena její PINace. Zde naleznete jednoduchý návod, jak správně postupovat při nákupu/rezervaci vstupenky a zadání PINu. https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

30. 4. 2019
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké jsou přibližné gramáže vašich popcornů, děkuji. PS: Ten sýr-slanina by měl být zakázaný, je až moc návikový, něco jako droga.
Dobrý den, popcorny se všude v kinech popisují na litry a my je také tak uvádíme: malý 1,5l střední 3l a velký 4,5l

29. 4. 2019
Dobrý den, mám dotaz, do kdy se dá vrátit vstupenka? Už je vše zaplacené. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, nějakým způsobem nastala chyba při platbě online . Přišel mi jen mail o nepotvrzené transakci , co mám dělat ?
Dobrý den, zřejmě nemáme povolené platby na internetu. Aktivujte si u své banky tuto službu. U nově vydaných karet se tato služba musí uživatelem aktivovat. Pokud si běžně platíte na internetu a tato chyba se Vám stala poprvé, zkuste to znovu, zřejmě jste byl na nezabezpečeném připojení k internetu a platba z tohoto důvodu neprošla, protože hrozilo zneužití Vašich údajů třetí stranou.

22. 4. 2019
Dobrý den, mohla bych poprosit o nutriční hodnoty karamelového popcornu a slaného karamelu? Děkuji moc.
Dobrý den, výživové hodnoty ve 100 g výrobku u slaného karamelového popcornu jsou následující: energetická hodnota 1987 kJ / 472 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 93,12 g u karamelového: Výživové hodnoty ve 100 g výrobku: energetická hodnota 1964 kJ / 467 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 0,01 g

28. 3. 2019
Dobrý den, každý den jezdím kolem velkého kina, které vlastníte. Co jsem se dočetl na internetu, tak jsem jen zjistil to, že by mělo zase fungovat v roce 2020. Jen se chci zeptat zda-li to je pravda, protože ani jednou jsem tam ještě neviděl někoho, kdo by tam mohl pracovat. Předem děkuji.
Dobrý den, Velké kino bohužel nevlastníme, jeho majitelem je Město Zlín (je tedy nás všech, kteří máme trvalé bydliště ve Zlíně) a námi zvolení zastupitelé o jeho správě rozhodují. Z našich zdrojů víme, že se připravuje pracovní expertů a je najatá externí agentura na řešení problematiky rekonstrukce Velkého kina. Zmiňovat jakýkoliv datum otevření kina je velmi předčasné. Víme jen, že rekonstrukce bude nákladná a časově poněkud delší, v řádu roků nikoliv měsíců.

27. 3. 2019
Dobrý den, od jakého věku lze uplatnil slevu seniora? Je třeba si vyřídit průkazku? Děkuji.
Dobrý den, průkazka není potřeba, slevu poskytujeme od 60 let, pokud o ni zákazník požádá.

23. 3. 2019
Dobrý den, můžu se zeptat kdy vyrábí ty vaše luxusní oříšky v karamelu a kde bych je mohl sehnat? Díky
Dobrý den, oříšky si vyrábíme sami a ty naše jsou zakoupit jen u nás :)

20. 3. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě od kolika let můžou dítě sami do kina bez doprovodu rodičů. Děkuji
Dobrý den, toto je velmi individuální. Vždy záleží na dítěti a rodiči, zda to zvládnou.

18. 3. 2019
Dobrý den, Když koupím lístky přes internet a zvolím možnost E-vstupenka mailem, tak bude stačit když ukážu mail v mobilu?
Dobrý den, ano, tato možnost stačí. Ukázat e-vstupenku na mobilu.

27. 2. 2019
Dobry den pokud bych si chtel poridit vlastni 3D bryle pouzitelne ve vasem kine. Jakou technologii tzn. jake si mam poridit? Dekuji moc
Dobrý den, používáme technologii Dolby 3D. Více o této technologie zde: https://www.dolby.com/us/en/technologies/dolby-3d.html

25. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jak přesně určujete datumy vysílání filmů (premiéry, apod.) Dočetl jsem se tady, že se s někým domlouváte, ale s kým buď jsem to přehlédl nebo nenašel.
Dobrý den, každý film v ČR musí mít svého zástupce, který spravuje jeho autorské práva na našem území. Tento "správce či majitel práv" se obecně označuje jako distribuční společnost, zkráceně distributor. Ti jsou sdruženi do Unie Filmových Distributorů a i Vy jako laik máte možnost nahlédnout do plánu připravovaných premiér na tomto odkaze: http://ufd.cz/files/article/843/6-2019.xlsx Samozřejmě většina kin, včetně nás, je v užším obchodním vztahu s distribuční společností a na základě výhodnosti této spolupráce máme určitě práva a nároky na možnosti premiér a předpremiér. Většina předpremiér se ovšem neschvaluje u českého zástupce, ale rovnou u majitele - studia, které film natočilo, třeba ve společnosti Disney (Marvel), Warner Bros (DC) atd...

22. 2. 2019
Dobrý den, zaplatila jsem vstupenky online a ještě mi nepřišly na mail. Jak mám teď postupovat?
Dobrý den, pokud jste zadala správnou emailovou adresu, vstupenky nebo oznámení o neprovedení platby přijde vždy do mailu. Záleží ovšem na Vašem osobním nastavení emalové schránky, zda naši zprávu automaticky systém vyhodnotí jako nevyžádanou poštu a bez Vašeho vědomí ji místo doručené pošty odloží třeba do složky SPAM, NEVYŽÁDANÁ POŠTA, JUNK MAIL atd... V případě, že nenaleznete vstupenku ani tady, pomůžeme ji Vám vypátrat, všem nám duplicitně chodí a provádíme kontrolu. Musíte jen zadat na jaký mail měla vstupenka přijít, kdy a pod jakým jménem jste nakupovali a také na co. Musíme vyloučit opravdu vše. Nejčastěji se jedná o překlep v emailové adrese.

19. 2. 2019
Dobrý den, Atmos jsem již navštívil 3x A mohu říci, že je boží jen je škoda, že pokaždé byl úplně jinak nastavený. Poprvé byl velmi tichý, podruhé byl extrémně hlasitý a po třetí to bylo dokonalé. Tím chci jen říci, že je to škoda, když si člověk za to připlatí a potom z toho je trochu znechucen. Vím, že každý film je zvukově jinak, takže je těžké to nastavit, ale myslím si, že není těžké to pár minut poslouchat a popř. přidat/ubrat nebo před promítáním zkusit vyhovující hlasitost. -Hudeček
Dobrý den, snímky v DOLBY ATMOS promítáme na na stavení 6.5 všechny bez výjimky. Ovšem jsou rozdíly ve zvukovém mixu jednotlivých filmů. Pokud jste byl 3x na stejném filmu, je něco špatně. Pokud jste byl 3x na různém filmu, tak se může stát, že zvukový mix je různý. Neexistuje optimální nastavení, vždy se jedná o subjektivní pocit. Naši promítači preferují zvuk 6.0, servisní společnost 7.0 a v kolektivním poslechu jsme se domluvili na normě 6.5 přičemž musíme akceptovat umělecký záměr zvukového mixu, kdy jednotlivé scény mají svůj zvukový smysl, tak jak je tomu třeba u Bohemian Rhapsody, kdy Vás v jednu chvíli mají bolet uši a za chvilku neslyšíte pro změnu skoro nic... Jednou slyšíte poškrábaný zvuk a podruhé digitální ostrou linku. Seřízení zvuku se dělá přímo speciálním softwarem Dolby Atmos, kdy přesně vidíte (vizuální editor), co se kde děje, který reproduktor co a jak nahlas ve vydefinované stupnici zvukového mixu hraje. V DA jsme zatím promítali Bohemian Rhapsody, The Doors, Dívka v pavoučí síti a nově o víkendu Alitu. Za nastavením na BR si stojíme, Dívka byla také TOP, koncert Doors se povedl a Alita je "rebelská"...

14. 2. 2019
Dobrý den, které sály jsou bezbariérové, přístupné pro vozíčkáře. Děkuji
Dobrý den, bezbariérové jsou všechny sály. Standardně máme blokované vždy dvě místa pro vozíčkáře a jejich rezervace se musí provádět u denního managera nejlépe mailem na info(zavináč)gacinema.cz

5. 2. 2019
Dobrý den, chci zaplatit lístky přes bankovní účet, ne online. Na email mně přišel var. symbol a částka, ale ne číslo účtu. Jak tedy zaplatit?
Dobrý den, online platby jsou možné pouze přes karty k Vašim účtům. Platbu nám garantují společnosti vydávající platební či benefitní karty. Platbu z účtů nepodporujeme z důvodu časové nemožnosti ověřit stav zůstatku na Vašem účtu.

11. 1. 2019
Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu ATMOS za názvem filmu. Vyšší cena vstupného? Děkuji Kovář
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím o info jak velký je rozměr plátna v sále číslo 1? Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.