Posedlí Dakarem 2021 - Pozor změna termínu!
AKCE PRO FIRMY PRO ŠKOLY KARIÉRA DOTAZY GA CLUB KONTAKT hledat
DOTAZY

Zde se můžete ptát na různé věci, které Vás zajímají ohledně Golden Apple Cinema a filmů, které promítáme.

Zeptat se
E-mail:
*nebude zveřejněn,
pouze pro zaslání odpovědi
Váš dotaz:
Nejčastěji kladené dotazy

23. 3. 2021
Dobrý den, zajímalo by mě, na jak dlouho dopředu byl v předpandemických dobách plánován program kina a podle čeho se volila jeho struktura. Děkuji.
Dobrý den, na Váš dotaz již bylo zodpovězeno. V případě, že Vám nedošla odpověď, můžete zareagovat na tento mail.

6. 2. 2021
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je již nějaká informace o filmu Cinderella (u nás pravděpodobně bude překládáno jako Popelka) od společnosti Sony. Film má v republice vyjít přibližně 15. července 2021. Moc děkuji a přeji pěkný den.
Dobrý den, jakékoliv informace o filmech a jejich plánovaných datech premiér jsou v tuto chvíli naprosto irelevantní vzhledem k situaci jaká ve světě včetně ČR panuje. Bohužel není žádný pevný bod, vše se mění a odkládá, případně přesouvá z kin na VOD platformy.

24. 1. 2021
Zdravím. Mám dárkové pokázkys datem do 31.1.2021. Je možné prodloužit jejich platnost? děkuji
Dobrý den, dárkové poukazy budeme posunovat. Zatím nevím jak a kdy, vzhledem k platným opatřením. Hned jak budeme vědět více, spustíme informační kampaň a poukázky i členství v klubu budeme prodlužovat o delší dobu, než jsme byli uzavřeni.

7. 1. 2021
Dobrý den, mám několik dárkových poukázek s datem do 28.2.2021. Prodlouží se mi jejich platnost o dobu uzavření kina? Děkuji
Dobrý den, dárkové poukázky budeme rozhodně prodlužovat. Zatím ale nevím jak to bude. Musíme počkat a pak se s tím nějak poprat.

18. 12. 2020
Dobrý den, vzhledem k tomu, jaká je momentálně situace, můžeme očekávat, že Wonder Woman 1984 uvedete třeba příští rok? Film sice vychází 25. prosince, ale nám asi teď nebude dopřáno si na něj zajít, tak bych rád věděl, zda ho i tak budete promítat, až se situace zlepší.
Dobrý den, film budeme promítat hned jak tomu bude možné a pandemická situace to umožní.

13. 12. 2020
Doobrý den,prosím dají se u vás zakoupit dárkové poukazy na nákupy obchodech ZLATÉ jablko, V loni jsem si je koupila a byly to super dárky. Děkuji. Kalusová
Dobrý den, OZC Zlaté jablko si udělalo provizorní prodejní stánek dole na pasáži naproti jezdícím schodům z Billy, hned vedle kavárny-cukrárny ADRIA GRANDE

3. 12. 2020
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda přijímáte poukazy do kina od společnosti Cinestar nebo Cinema City? Děkuji za odpověď
Dobrý den, jsou to konkurenční sítě multikin a jejich poukazy nepřijímáme, máme své vlastní.

3. 12. 2020
Dobrý den, chtěl bych si u vás dnes koupit 8 vstupenek na akci Killer Queen, je možné si je vyzvednout? Díky za odpověď. Pipiš
Dobrý den, my máme stále zavřeno, musíte hledat prodejní místa, které jsou již otevřeny nebo nakupovat přímo online na portále. My bohužel stále nemůžeme :(

2. 12. 2020
Dobrý den,dá se koupit darovací poukaz na 3D.
Dobrý den, fyzické dárkové poukazy zakoupíte už od dnešního dne v kavárně-cukrárně Adria GRANDE v přízemí Zlaté jablka u jezdících schodů. Od nového roku připravujeme pro naše diváky změnu vstupného a 3D bude stát stejně jako 2D tj. 179,- a vám tedy bude stačit normální dárková poukázka. Pokud chcete nakupovat z pohodlí domova, stačí kliknout na náš eshop na webových stránkách a koupit si poukázku online. Pokud máte strach, že si ji době pandemických uzávěr nestihnete vybrat, tak se nemusíte bát, vždy a za každé situace budeme prodlužovat jejich platnost o dobu zavření a měsíc k tomu navíc.

1. 12. 2020
Dobrý den, je možné u vás koupit dárkový poukaz a zaplatit za něj poukázkami Relax pass sodexo? Děkuji
Dobrý den, fyzické dárkové poukazy zakoupíte už od dnešního dne v kavárně-cukrárně Adria GRANDE v přízemí Zlaté jablka u jezdících schodů. Bohužel nejde platit stravenkami ani bankovními kartami, těmito platebními metodami kavárna nedisponuje. Pokud chcete nakupovat z pohodlí domova, stačí kliknout na náš eshop na webových stránkách a koupit si poukázku online. Pokud máte strach, že si ji době pandemických uzávěr nestihnete vybrat, tak se nemusíte bát, vždy a za každé situace budeme prodlužovat jejich platnost o dobu zavření a měsíc k tomu navíc.

1. 12. 2020
Dobrý den, bude prosím otevřena pokladna k zakoupení vstupenek na různé kulturní akce či dárkové poukazy do kina? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, pokud chcete zakoupit naše dárkové poukazy, stačí nám odpovědět na tento mail, my vše připravíme a domluvíme se na předání. Zatím nám restrikce vlády neumožňují otevřít pokladnu kina. Omlouváme se moc za komplikace, ale naštěstí to řešíme takto přes mail a vydáváme ze dveří. Děkujeme za pochopení.

30. 11. 2020
Dobrý den. Mám dva dárkové poukazy a v rámci vládních opatření jsem je nestihl využít. Je nějaká možnost prodloužení? Děkuji
Dobrý den, určitě budeme prodlužovat. Zatím nevím o jak dlouho, to se rozhodne podle délky uzavření kina a nabídky filmů po znovuotevření. Zatím zvažujeme možnosti prodloužení o 3 nebo 6 měsíců.

26. 11. 2020
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda budete promítat filmy, které měly jít do kin v průběhu toho co bylo kino zavřené, např. Greenland apod. děkuji za odpověď
Dobrý den, nemusíte se bát, filmy máme zaparkované a čekají na vás. Už se moc těšíme, až začneme promítat. Už je na beton jasné, že Wonder Woman 2 (WW 1984) bude puštěna celosvětově do kin 25.12. a je na daném státu, zda má či nemá otevřená kina. Tak doufejme, že se už hodně brzy potkáme v kině :) i třeba na atmosovém Greenlandu!

13. 11. 2020
Dobrý den,máme předplacenou kartu GA CLUB a nestihla se částkana ni vybrat.Budou se nějak karty prodlužovat do příštího roku? Děkuji
Dobrý den, nemusíte se bát. Určitě něco vymyslíme.

29. 10. 2020
Dobrý den, je možné zakoupit dárkový poukaz i pro dítě anebo dárkový poukaz pro celou rodinu? Děkuji za Vaši odpověď.
Dobrý den, je možné zakoupit online dárkový poukaz u kterého bohužel nerozlišujeme jestli je držitel dítě nebo normální divák. Pokud ale nespěcháte, doporučujeme Vám počkat na otevření pokladen kina a zakoupit si věrnostní kartu GAClubu. Na ní si můžete nahrát kredit a čerpat výhody pro všechny členy domácnosti. Sleva 30 kč na každou vstupenku a každá 10 zdarma. Karta nabitá kreditem funguje jako bankovní karta, takže můžete platit u nás online i na pokladně, mít vstupenky se slevou a ještě mít odměnu za častou návštěvu kina.

9. 10. 2020
Dobrý den, máme koupené lístky na předpremiéru Karel,vzhledem k situci a novým omezením, kdy se uzavřou kina, jaký bude další postup?
Dobrý den, vzniklá situace nás velice mrzí a jsme tak trošku naštvaní. Chápeme důvody. Vstupné samozřejmě vrátíme. Online vstupenky se vrací automaticky na účet a fyzicky zakoupené vstupenky se řeší na pokladně kina. Ta bude otevřena až do středy, to zavřeme i ji. O víkendu máme ještě normální provoz.

7. 10. 2020
Dobrý den, probíhá prosím prodej občerstvení i od 5.10.2020, nebo je nouzovým stavem prodej nějak omezen? Děkuji předem.
Dobrý den, bohužel je to tak, jedno z opatření v nouzovém stavu je uzavření bufetu a zákaz konzumace na sále.

2. 10. 2020
Dobrý den musí být v kině rouška a je možné si koupit popcorn a pití?
Dobrý den, do neděle 4.10. vám můžeme prodat občerstvení a vy si na sále můžete v rámci konzumace občerstvení můžete roušku sdělat. Jinak je samozřejmě pohyb po kině a sále v roušce.

1. 10. 2020
Dobrý den budete dávat film Jeskyň
Dobrý den, snímek jsme promítali v rámci jeho premiérového týdne v ČR a bohužel na něj nikdo nepřišel. Další jeho nasazení do komerčního programu nepřipadá v úvahu.

29. 9. 2020
Dobrý den jen se chci zeptat jestly do letošních kin půjde Black Widow.
Dobrý den, tento rok ne, Disney oznámil minulý týden přesunutí na rok 2021 (jaro).

26. 9. 2020
Dobrý den, platí vstupné i dítě, které má 2 roky? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, každý divák musí zaplatit vstupné. I dvouleté dítě.

25. 9. 2020
Dobrý den, lze uplatnit studentskou slevu již při online rezervaci nebo lze tuto slevu využít až na místě u pokladny?
Dobrý den, onlilne lze uplatnit pouze sleva člena věrnostního programu GAClub. Ostatní slevy jsou uplatnitelné pouze na pokladně kina.

24. 9. 2020
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s prodejem občerstvení (popcorn), když je nutné mít po dobu promítání roušku? Předem děkuji.
Dobrý den, prodej na bufetu kina není nijak omezen. Fungujeme na stejném principu jako restaurace. Občerstvení si můžete zakoupit, při konzumaci sděláte roušku a pak si ji dle doporučení máte opět nasadit..

22. 9. 2020
Dobrý den,že zdravotních důvodů potřebují být blízko dveří, jak na rezervačním plánku kina zjistím kde se vchod nachází? Můžete mně to příp. napsat?
Dobrý den, každý sál to má jinak, na který prosím chcete jít? Ano, v novém prodejním systému, který připravujeme to bude zaznačeno a vám tato příjemná změna usnadní orientaci při výběru místa. Teď to musíme zatím ještě chvilku vydržet a řešit to individuálně. Děkujeme za pochopení.

22. 9. 2020
je možné koupit u vás permanentky
Dobrý den, na pokladně kina je možné si vyřídit registraci do GAClubu, dostanete věrnostní kartu na kterou si nahrajete kredit.

21. 9. 2020
Dobrý den, lze někde najít od kolika let je přístupný film After: přiznání? Děkuji
Dobrý den, doporučená věková hranice je 12 let. V tomto případě se jedná pouze o doporučení nikoliv striktní hranice věku od které na film pouštíme.

19. 9. 2020
Dobrý den, plánujete ještě promítat film V síti(18+)? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, bohužel, tento film už promítat nebudeme.

17. 9. 2020
Dobrý den, budete hrát "Ztracený břeh".? Děkuji
Dobrý den, tento snímek promítat nebudeme.

15. 9. 2020
Dobrý den, máte v plánu promítat film David Attenborough: A Life On Our Planet ? Děkuji za odpověd.
Dobrý den, tento film promítat nebudeme. Možná v rámci nějakého festivalu, ale v rámci komerčního nasazení nikoliv.

15. 9. 2020
Dobrý den, budete promítat český film Smečka? Děkuji za odpověď
Dobrý den, film budeme promítat. Datum české premiéry by stanoven na 8.10.2020.

15. 9. 2020
Dobrý den, plánujete promítání filmu Smečka?
Dobrý den, film budeme promítat. Datum české premiéry by stanoven na 8.10.2020.

14. 9. 2020
Dobrý den prosím vás chci se zeptat dostali jsme v práci Unišek + jestli se dají u vás použit na placení kina děkuji
Dobrý den, ano, tuto poukázku zatím akceptujeme.

14. 9. 2020
Dobrý den, dostali jsme vstupenky k vám do kina, ale ještě stále nemáme čas je využít, jakou prosím mají platnost ? Je to dárková poukázka.Děkuji Mikošková
Dobrý den, na každé dárkové poukázce je uvedeno její datum. Poukázky s expirací v rámci kovidové pauzy (tj. do 30.6.2020) se prodlužovaly o tři měsíce.

14. 9. 2020
Dobrý den může se v kině konzumovat jídlo z bufetu?
Dobrý den, ano, samozřejmě! Žádná omezení! :)

13. 9. 2020
Dobrý den, můžu pustit 12cti letou sestru samotnou na film o BTS.? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, samozřejmě, můžete.

12. 9. 2020
Dobrý den jsou povinné roušky v sále od 10.9.? A dá se u vás zakoupit občerstvení a konzumovat při promítání? Děkuji
Dobrý den, roušku jsou povinné v uzavřených prostorech, ale pokud konzumujete, tak je samozřejmě na sobě mít nemusíte. Navíc, na sále je tma a my lidem nesvítíme od obličeje..

11. 9. 2020
dobrý den, chtěla jsem jít do kina na break the silence ale mohu až od 16. září. Do sálu se zatím přihlásil pouze jeden člověk a nemyslím si že tam půjde někdo další. zrušíte tedy promítání v případě že by tam šli jen tři lidé?
Dobrý den, promítáme od jednoho platícího diváka, nemusíte se tedy bát, že bychom nepromítali.

9. 9. 2020
Od kolika let se může jít na film Mulan?
Dobrý den, film je přístupný pro všechny.

9. 9. 2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda berete stravenky, popřípadě jaké ? Děkuji
Dobrý den, přehled akceptovatelných stravenek je zde: https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=46

6. 9. 2020
Dobrý den,když je film od 12 a mně je 11(za dva měsíce mám dvanáct)mohla bych na ten film jít??
Dobrý den, ano, můžete. Omezení je až u věkové hranice 15+. Nižší sazby jsou jen doporučení.

4. 9. 2020
Dobry den,mam vstupenku VIP 2305 a chtěla bych se zeptat,jestli je to pro 1 osobu???Nebo 2 osoby? Musim si rezervovat místo?? Děkuji.
Dobrý den, vstupenky jsou vždy jen pro jednu osobu. Je dobré si udělat rezervaci a na pokladně místo peněz zaplatit VIP poukázkou.

3. 9. 2020
Co se hralo 19.8. V 10.00 pro klub důchodců
Dobrý den, promítali jsme film Píseň jmen

2. 9. 2020
2.9.2020 Dobry den potrebujeme rousky nyni v kine?
Dobrý den, roušky v kině nejsou potřebné. Naše sály mají kapacitu pod 100 diváků s výjimkou sálu 1-2-3, kdy je při překročení kvóty 101 diváků potřeba rouška, ale jen v případě že nekonzumujete občerstvení zakoupené na našem bufetu :)

2. 9. 2020
Dobry den,mame vouchry na 3D,ale momentalne se nehraje,jdou vyuzit i na 2D?dekuji
Dobrý den, ano, můžete. 3D projekce z hygienických důvodů nechceme v současné situaci do našeho programu nasazovat.

31. 8. 2020
Dobrý den chtěla bych se vás zeptat jestli bych ve 14 letech mohla jít na romantický film after přiznání ze starší osobou 18 let???
Dobrý den, tak vše jinak! POZOR! Film má NOVĚ rating 12+ a proto na něj všichni můžete!

31. 8. 2020
Můžeš jít na after polibek a dospělou osobou 18+??
Dobrý den, tak vše jinak! POZOR! Film má NOVĚ rating 12+ a proto na něj všichni můžete!

30. 8. 2020
Dobrý den, pokud mám vstupenku s platností do 30.4.2020, tak to už asi neuplatním,že?Děkuji.
Dobrý den, pokud je to naše dárková poukázka, tak jsme vám ji automaticky prodloužili o tři měsíce, do 30.7. Teď už s tím opravdu nic nedokážeme udělat.

29. 8. 2020
Dobrý den,mohla bych se prosím zeptat jak mám zarezervovat místa pro film BTS:Break the silence- The movie. Nabízí mi to jenom koupi vstupenek. Děkuji
Dobrý den, rezervace nejsou povoleny, pouze přímý prodej.

28. 8. 2020
Dobrý den, budou se nově vydaná státní opatření platící od 1.9. nějak týkat i vašeho kina? (roušky, nemožnost občerstvení k filmu atd.) Děkuji
Dobrý den, nová opatření se netýkají kin, divadel atd.. Jedeme podle starých pravidel, které nám umožňují prodávat na bufetu a vstup do kina bez roušky. Sály máme kapacitně menší než 100 diváků a na sále č. 1 vyzýváme diváky při překročení limitu 101, aby si nasadili roušku, ta ovšem není povinná, pokud konzumujete.

25. 8. 2020
Dobrý den, rada bych se zeptala jak je to teď s občerstvením? Zda-li pak je otevřeny vidět a jestli si mohu vzít například popcorn sebou do kinosálu. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, vše je při starém, žádné omezení. Na bufetu v klidu nakoupíte a na sále pěkně sníte :)

25. 8. 2020
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli lze dokázat jinak, že jsem student než ISICem? Děkuji
Dobrý den, samozřejmě ano. Jakýmkoliv platným studentským průkazem.

20. 8. 2020
Dobrý den, mám dárkové vstupenky, které měly platnost do 30.6.2020. Byla jejich platnost kvůli Covidu prodloužena? A popřípadě o jak dlouho? Děkuji. Monika Neradova
Dobrý den, dárkové poukázky jsme automaticky prodloužili o tři měsíce. Ty vaše mají tedy platnost do 30.9.2020.

15. 8. 2020
Dobrý den, z jakého důvodu nevracíte peníze za poukázky na projekce 3D pokud v tomto systému ani aktuálně nepromítáte? Navíc jste mi odmítli vyrovnat rozdíl v ceně (poskytnout slevu) na další zakoupenou vstupenku na standardní představení.
Dobrý den, dárková poukázka je prodávána jako cenina v nominální hodnotě a je z této částky odvedeno DPH v době jejího prodeje, nikoliv uplatnění. Proto není možné do této ceny zpětně zasahovat. 3D aktuálně nepromítáme z důvodu chybějící nabídky filmů v 3D. Není možné uplatňovat slevu z rozdílu. Jediné povolené slevy jsou GAClubu, student, díte, senior a ZTP. Partnerské slevy spadají pod GAClub. Máte pravdu, že vzniklá situace neprospívá divákům ani nám. Od prodeje 3D poukázek postupně odstupujeme.

15. 8. 2020
DOBRY DEN,KDY BUDETE PROMITAT FILM KAREL GOTT.DEKUJI
Dobrý den, premiéra filmu je plánovaná na 15.10. 2020

12. 8. 2020
Dobrý den potřeboval bych se zeptat jestli můžu vzít své děti 13let a 11let na film od 15let s doprovodem nebo musi dolozit prukaz?
Dobrý den, na film 15+ mohou jít jen osoby, kterým je opravdu 15+ a mohou tento věk prokázat dokladem totožnosti. Jiná možnost není možná, takto nám to ukládá zákon. Děkujeme za pochopení.

7. 8. 2020
Dobrý den, mohla bych vás poprosit o seznam alergenů u popcornů a nachos i s omáčkami? Jsem celiak a ráda bych věděla, zda něco z toh mohu.
Dobrý den, kompletní přehled alergenů je dostupný na vyžádání na bufetu kina. Z vlastní zkušenosti vám můžeme prozradit, že slaný popcorn je bezlepkový a hodí se pro celiaky. U příchutí je problém. Zatím jsme na sobě nepociťovali žádnou reakci, ale výrobce nás upozorňuje na možný výskyt alergenů a to z důvodu, že v zařízeních, kde připravují příměsy se pracuje i s potravinami obsahující lepek a i při sebelepším čištěním může dojít ke kontaminaci. Proto téměř většina příchutí je z tohoto důvodu raději alibisticky označena za nevhodnou pro celiaky. To samé je u nachos. Ty u nás nemáme natur, ale ochucené. Takže byť jsou nachos z kukuřice, tak díky příchuti mohou být pro celiaky nežádoucí.

6. 8. 2020
Dobrý den, platí sleva ISIC i o víkendu? Díky
Dobrý den, studentské slevy poskytujeme pouze všední dny s vyjímkou levného úterý, kde je již započítána mnohem větší sleva.

4. 8. 2020
Dobry den. Nějak jsme nepochoopili "LEVNE UTERY" co to obnaší? na obrazku ze sedačkama je aktivní jen omezeny počet sedaček...to znamena ze v sale je možne obsadit jen tyhle sedačky? at zbytečně nejedeme?
Dobrý den, úterý je našim LEVNÝM dnem, proto LEVNÉ ÚTERÝ. Vstupné je na všechny 2D filmy pro všechny stanovena na 129,-. Tento den jsme pro velký zájem omezili možnost rezervace pouze pro členy GAClubu. Vzhledem k nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR jsme byli nuceni omezit kapacity sálů pouze na 100 diváků. Proto jsou ostatní sedačky nad rámec 100 míst zablokované. Samozřejmě, že si můžete sednout někde jinde, ale protože je levné úterý a venku prší, je reálné, že budeme mít vyprodáno. Pokud máte zájem, zakupte si vstupenky online a pak si na sále sednete tam, kde je volno.

26. 7. 2020
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je k vám povoleno brát s sebou do kina menšího psa v tašce. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, proti pejskům v provozovnách nic nemáme. Ale vzhledem k tomu, že všichni u nás v kině máme psy a víme, jak trpí při projekci, tak jsme se rozhodli nepovolovat vstup pejskům na sál. Promítáme opravdu hlasitě a psi vnímají tuto hlasitost NĚKOLIKANÁSOBNĚJI než člověk. Je to pro ně velmi stresující situace a proto opravdu ne. Věříme, že to pochopíte a budete hlavně myslet na zdraví vašeho pejska.

23. 7. 2020
Dobrý den, jak je možné zakoupit lístek pro děti, za cenu uvedenou. Pokud objednám online, nelze rozlišit a na pokladně mi dají dva lístky pro dospělé, i když nahlásím jeden dětský, jeden dospělý. A druhý dotaz. Lze uplatnit slevu na dětský lístek, pokud mám kartu. Bylo mi řečeno, že nikoli. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, online není možné zakoupit dětský lístek z důvodu nemožnosti ověřit adekvátnost nároku na dětskou slevu. Bohužel jsme museli tuto možnost nákupu zrušit, stávalo se nám, že jsme měli celý sál plný dětí a přitom realita byla jiná. Jediná online sleva je pouze GAClub, který je pro vás jako rodinu NEJVÝHODNĚJŠÍ, slevu máte všichni a navíc, každou desátou vstupenku máte ZDARMA, uplatnění je online. Pokud chcete dětskou slevu, musíte si udělat rezervaci a na pokladně kina uplatnit nárok na slevu a následně počítat při vstupu na sál s další namátkovou kontrolou, že slevu čerpají opravdu děti a ne jejich rodiče. U nás se slevy nesčítají, takže buď uplatníte dětskou slevu anebo klubovou slevu. Jak už jsme řekli, ta je pro vás jako rodinu nejvýhodnější. 2,5 krát navštívíte kino a máte vstupenku ZDARMA. A navíc celá rodina platíte o 30,- každý méně.

18. 7. 2020
co když si koupím lístky do kina online na nepřístupný film pro mě a zjistí se to? Vratí se mi peníze nebo mě pošlou pryč s prázdnou?
Dobrý den, v 99% případů se to zjistí před vstupem na sál, kde probíhá namátková kontrola, v tomto případě se provádí storno. To neprobíhá automaticky, to nemůžeme, o storno si musíte vždy požádat sám, ještě ten den, kdy je projekce. Pak vašeho souhlasu nemůžeme storno provést. Pokud žádost o storno nepošlete, vstupné propadá.

18. 7. 2020
Dobrý den, jak zjistím jestli mám slevovou kartu ještě platnou. Děkuji
Dobrý den, nejrychleji to zjistíte tím, že si zkusíte zarezervovat vstupenky a nebude vám poskytnuta věrnostní sleva, tj. objeví se hláška KARTA NEBYLA NALEZENA MEZI PLATNÝMI. Samozřejmě můžete napsat i dennímu managerovi na mail Manager@GACinema.cz a ten vám obratem odpoví, jak jste na tom s kartou. Tento stav si můžete ověřit i osobně na pokladně kina. S připravovaným novým webem a prodejním systémem si budete už svůj účet včetně karty spravovat sám z domu. Snad se nám to povede spustit už na podzim. V současné době testujeme.

9. 7. 2020
V. I. P,kolik stojí na rok,a jaké výhody s mohu uplatňovat, děkuji, Martin
Dobrý den, VIP kartička stojí 9999,-. Je nepřenosná, tzn. můžete na jít zdarma pouze její držitel. Vstupné na všechny na filmy je ZDARMA (neplatí pro Alternartivní obsah, vybrané marketingové akce typu Dámské jízdy a akce třetích stran). Během dne můžete jít na libovolný počet představení. Navíc máte slevu 10% na bufetu.

8. 7. 2020
Dobrý den, tak doufám tedy, že když budete předělávat pokladní systém, tak že již půjde zakoupit vstupenky i se ZTP/P slevou, je totiž postavené na hlavu, aby vozíčkář s doprovodem si musel pro vstupenky jezdit osobně do kina... Snad se to podaří, když to v zahraničí jde. :)
Dobrý den, v novém systému počítáme s registrací ZTP/P návštěvníků kina a jejich autorizací nároku na slevu nahráním platného dokladu opravňujícího k nároku na slevu. Bohužel, jinak to řešit nejde. V jiných zemí mají třeba státní ID a na základně tohoto ID čísla se pak poskytuje sleva. V ČR není zákonem stanovena povinnost poskytovat tyto slevy, stejně jako jejich výše. Jedná se vždy o rozhodnutí daného soukromého subjektu, zda vyjde takto znevýhodněným občanům vstříc. U nás je to komplikované tím, že spravujeme majetek zahraničních subjektů a ti si smluvně velmi hlídají počet vydaných slev a jejich oprávněný nárok. I opatření proti zneužití.

28. 6. 2020
Dobry den, chtěl bych se zeptat, jestli si vstupenky koupené přes internet musím tisknout nebo je stačí předložit v mobilním telefonu.
Dobrý den, stačí ukázat v telefonu u vstupu na sál.

27. 6. 2020
Dobrý den, dostala jsem dárkové poukazy. Stačí dát na pokladně při placení místo peněz a nebo je potřeba ještě něco vyplňovat? Děkuji.
Dobrý den, stačí je na pokladně kina předložit místo peněz.

16. 6. 2020
Může na film určený pro FKS jít na dané filmové představení mladší osoba, která ještě nemá seniorský věk?
Dobrý den, ano, samozřejmě.

9. 6. 2020
Dobrý den, můžu se zeptat zkama odebíráte popcorn?
Dobrý den, popcorn si vyrábíme sami, máme vlastní recepturu. Suroviny nakupujeme od našeho dodavatele Cornico.cz

8. 6. 2020
Jakou značku nachos a sýrové omáčky používáte? Miluju tu kombinaci
Dobrý den, to jsme rádi. Objednáváme na Cornico.cz

30. 5. 2020
Dobrý den Mám průkaz ZTP/P mám nějakou slevu a když ano? tak jak je na tom můj doprovod ten platí plnou cenu nebo jak to je ?díky
Dobrý den, vy i váš doprovod máte 50% slevu na vstupném. Slevu získáte na pokladně kina při předložení platného průkazu ZTP/P

26. 5. 2020
Dobrý den, tohle není dotaz ale poděkování. Děkuji moc že jste pořád tak skvělí. Jste mé nejoblíbenější kino. Do budoucna vám přeji hodně štěstí a ještě víc spokojených diváků. Nepřestávejte být tím kinem které všichni známe a milujeme❤
Děkujeme!

29. 2. 2020
Dobrý den, i když při rezervaci lístku označím Cool Ticket, rezervace mi vždy přijde na e-mail, můžete mi poradit co s tím? Děkuji.
Dobrý den, to je v pořádku, to je záloha k dohledání vstupenky, kdyby byl problém s aplikací, kterou provozuje třetí strana.

29. 2. 2020
Dobry den, akceptujete darkove poukazy CineStar? (2D Promitani)
Dobrý den, jsme multikino Golden Apple Cinema. Poukázky CineStaru uplatníte v síti multikin Cinestar. Nejbližší je v Olomouci a pak v Ostravě.

27. 2. 2020
Dobrý den, chci se zeptat, pokud je film přístupný od 15 let tak to dítě musí mít 15 let před vstupem do kina a nebo stačí když je ročník že v tom roce má 15? Děkuji
Dobrý den, v den návštěvy kina musí mít 15 let.

23. 2. 2020
Dobrý den... dotaz u... je nějaká sleva při předložení kartičky zoo Zlín? Paní ji předkládala přede mnou a tuším že měla nějakou slevu..nikde jsem se nedozvedela o nějaké zvyhodnene ceně při předložení kartičky zoo. Dekuji.
Dobrý den, sleva je 30,-

11. 2. 2020
Dobrý den koupil jsem on-line lístky, dají se stornovat?
Dobrý den, přepošlete prosím zakoupené vstupenky se žádostí o storno na mail info@gacinema.cz

4. 2. 2020
Dobrý den, koupila jsem dnes 2 lístky na Little Women, ale pořád mi nepřišly lístky na mail, je možné, že jsem chybně zadala adresu nebo něco? Děkuji
Dobrý den, vstupenky většinou nejdou dohledat ze dvou nejčastějších důvodů. 1) Zadala jste správně mail, ale byly díky bezpečnostnímu nastavení Vaší mailové schránky doručeny do složky SPAM, TRASH, Nevyžádaná pošta atd.. Zkuste se tam podívat. Pokud i tam nejsou, tak se jedná o špatně zadanou emailovou adresu, překlepy byly, jsou a budou... V tomto případě musíme znát čas vaší objednávky a podle ní jsme schopni v systému dohledat všechny operace, které v tuto dobu probíhali a ručně porovnávat chybu v zadání mailu.

11. 1. 2020
Dobrý den, mám dotaz jestli je možnost objednat promítání nějakého filmu třeba pro 3-6 lidí
Dobrý den, ano je to možné. Musíte však počítat s cenou za celý sál. V tomto případě navrhujeme naše malé kino a nebo individuální domluvu mimo hrací profil, kde se jedná a výrazně výhodnější podmínky.

7. 1. 2020
Dobrý den. Chci se zeptat, je možné uplatnit dárkový poukaz na online rezervaci? Pokud jde tak jak?
Dobrý den, pokud máte online dárkový poukaz, můžete ho online uplatit opsáním jeho čísla do pole pro věrnostní karty. Pokud máte fyzický dárkový poukaz (holografický ochranný prvek), tak ten lze uplatnit pouze na pokladně kina.

28. 12. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak mám zjistit zapomenutý pin ke kartě. Děkuji Turečková.
Dobrý den, PIN znáte pouze vy. Pokud si ho nepamatujete můžete požádat na mailu manager@gacinema.cz o jeho reset a pak si zadáte nový PIN.

17. 12. 2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké druhy nachos nabízíte v kině, jestli jsou solené nebo pálivé. Děkuji :)
Dobrý den, prodáváme pouze jeden typ Nachos. Jsou lehce osolené a mají svěží pikantní příchuť. Nic ostrého nebo výrazně kořeněného. Prostě nejoblíbenější verze, kterou mají všichni rádi a chtějí ji! :)

13. 12. 2019
Dobrý den, chci se zeptat zda vztupenky koupené přez internet se musí tisknout nebo stači ukázat QR kod na telefonu.
Dobrý den, stačí ukázat na telefonu.

5. 12. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jak se dají rezervovat vstupenky o které je velký zájem dříve,než se objeví program kina na ten den? Chtěly jsme na dámskou jízdu a hned po půlnoci, jen co přeblikl program vše,kromě dvou míst již prodané..děkuji za odpověď..
Dobrý den, u Dámské jízdy se řídíme pravidlem, že dopředu nikdo nic neví, nikomu nerezervujeme a prostě máte štěstí... Je to nezvyklý způsob, ale už jen to, že se Vám podaří získat lístek je malá výhra. Každá Dámská jízda má jiný koncept. Na této vánoční získává každý divák dárek v hodnotě 500,-. Limitovanou edici vlasové péče od společnosti Vitar. Vstupenky na Dámskou jízdu byly v prodeji od pondělí 30. listopadu cca 18:00. Informaci o spuštění prodeje jsme postupně dávkovali v malých indíciích a jak už jsme řekli, je to o štěstí. Nechceme, aby se lístky prodávali podpultově, jen vyvoleným osobám, proto se činí tady tyto kroky, kdy ani zaměstnanci nemají možnost do prodeje zasáhnout. Jedinou možností je online nákupu nebo nákup na pokladně hned po spuštění prodeje. Všechny ostatní možnosti jsou zablokované.

4. 12. 2019
Dobrý den, stala jsem se členem GA clubu, a když jsem chtěla kartu použit na rezervaci chce to nějaký PIN, který jsem, ale neobdržela. Kde PIN získám?
Dobrý den, svůj vlastní PIN získáte svým prvním zadáním. Systém si tuto informaci uchová a bude ho pokaždé od Vás vyžadovat. My do tohoto procesu nijak nezasahujeme. Jediné, co dokážeme, je vyresetování Vašeho nastavení a Vy si pak zase musíte svůj nový PIN zadat znovu.

2. 12. 2019
Dobrý den, nemůžu nikde najít, kde bych mohla koupit dárkový poukaz :) děkuji
Dobrý den, DÁRKOVÉ POUKAZY pro návštěvu kina můžete zakoupit přímo na naší pokladně, online v našem e-shopu a nebo si zařídit předplacenou kartu člena GAClubu, tu ovšem pouze na pokladně kina.

25. 11. 2019
Dobrý den, před filmem Lemans 66 je reklama na trika s závodní tématikou, bohužel jsem si nezapamatovala název. Je to možné zjistit? Děkuji.
Dobrý den, jedná se o zlínskou společnost www.LussoLegends.cz

24. 11. 2019
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li nechcete přidat funkci pro držitele karty GAClub na výběr použití filmu zdarma. Myslím si, že pro lidi, kteří to chtějí použít na jiný film než zrovna jdou by to ocenili. Možná by také nebylo od věci, že by se právě počty filmů zdarma sčítaly dohromady a poté šly použít ve větším počtu naráz. Předem děkuji. -Hudeček
Dobrý den, děkujeme za postřehy a nápad. V současné době jsme ve vývoji nového prodejního systému, webu a zároveň se připravuje i změna věrnostního klubu, ke pak přibudou nové funkce a změní se celá jeho koncepce. Změny budeme aktivovat v průběhu příštího roku.

15. 11. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli u vás v kině lze využít lístky z Ticketportalu? Děkuju za odpověď.
Dobrý den, pokud máte na mysli poukázky Ticketportal na nákup vstupenek v rámci sítě Ticketportal, tak ano. Samozřejmě nimi nejde platit za vstupné do kina.

27. 10. 2019
Dobrý den, také narážím a zmiňuji se o " programu 12, 15.." že dítě může chodit na filmy až od zmiňovaného věku...proto se ptám..i když se oháníte zákony není to spíše zákon který jste si tak nějak přionačili k obrazu svému zejména ve vašem kině? Vysvětlete mi jednu věc jak je možné že na filmy i vás..15 nahoru je možné jít v kině v Otrokovicích či Napajedlích od 12 let? Joker, tenkrát na západě...atd prsty na všech končetinách by mi nestačili abychom to spočítali..a dítě má 14 a půl nemůže a za pár měsíců kdy se jeho psychicky ani duševní vývoj nezmění ( neznáte zřejmě dobře děti někdo se bojí na třeba hororu v 19 druhy nemá zábrany již ve 13ti) ale najednou již na tento film může? kdo je tedy zodpovědný Vy! Rodič který jde na zmiňované filmy od 15 let jako doprovod a dítě dobře zná a zodpovídá za něj! Přijde mi že si děláte své vlastní zákony uz podle toho že jiné kina řeší věk úplně jinak a nejste z věkovou hranicí sjednocení..což se mi ve vašem případě vůbec nelíbí. Myslím si že nemáte žádné právo rozhodovat za rodiče či zákonného zástupce nezletilého na jaký film půjde či nikoliv. S pozdravem F. Kovál
Dobrý den, přístupnost filmů je dána zákonem. Pokud se zákonem neřídí ostatní kina, je to pouze jejich problém a dopouští se protiprávního jednání ze kterého jim může při kontrole vyplynout sankce. Každý film, včetně traileru, musí mít od distribuční společnosti (majitele práv k filmu pro ČR), ze zákona uvedenou přístupnost filmu a tato přístupnost platí pro všechna kina v ČR. Není tedy možné, aby měla kina rozdílné přístupnosti filmů a pokud ji mají, tak se dopouští protizákonného jednání! My jako provozovatel kina o přístupnosti nerozhodujeme, obdržíme produkt a na základně všeobecných smluvních podmínek s Únií filmových distributorů, legislativních podmínek ČR a doplňujících podmínek konkrétní distribuční společnosti film odpromítáme. Celá situace nás mrzí a věřte, že značně komplikuje náš provoz, ale všichni musíme dodržovat zákony České republiky i když s nimi vnitřně nesouhlasíme. Pokud s tím nesouhlasíte, můžete kontaktovat zvoleného poslance či senátora z vašeho volebního okrsku a dožadovat se u nich změny zákona. Děkujeme za pochopení.

26. 10. 2019
JAK ZRUŠIT REZERVACI ?
Dobrý večer, v zaslané rezervaci dole v mailu najde link ke zrušení rezervace. Stačí na něj kliknout a rezervace se automaticky zruší.

20. 10. 2019
dobrý den, když si koupím členství za 60,- třeba 25.10.2019 tak bude platit do 25.10.2020 ?
Dobrý den, ano.

15. 10. 2019
Dobrý den, vážně jste film Stehlík hráli jen 4 dny? Jako vážně? Film jste nenasadili ani na celý promítací týden! Vůbec jste divákům nedali možnost tento film navštívit, když jim to jeden víkend třeba nevyjde... Vaši strategii opravdu nechápu!!!
Dobrý den, tento snímek jsme již promítali v našich zahraničních kinech a nesetkal se velkým diváckým zájmem, proto jsme s ním takto pracovali i v ČR. Víkendová návštěvnost nám dala zapravdu. V celé ČR, při nasazení do 66 kin, přišlo na něj pouze 1080 diváků!!! S tímto smutným výsledkem se umístil až na 20 místě v TOP20 a sama musíte objektivně uznat, že s tímto prostě nejde nic dělat, než ho zaměnit za jiný film, který dokáže v přiděleném čase vygenerovat zisk, nikoliv ztrátu. Nás to mrzí, film je to skvělý, určitě s ním budeme nadále pracovat v rámci uzavřených projekcí pro školy. Nicméně si myslíme, že do budoucna tyto snímky nebudou distribuovány do kin, ale půjdou rovnou do placených stremů typu (NETFLIX, HBO GO, Disney+, AppleTV, AmazonTV) a do kin se dostanou jen opravdu divácky atraktivní tituly.

14. 10. 2019
Dobrý den, před nedávnem jsme u Vás na pokladně vytvořili členství a dostali kartu. Ihned jsme zaplatili členský poplatek. Dnes, když jsem si chtěla udělat rezervaci, která je určená pouze pro členy, systém mě nepustí dál s tím, že "slevová karta nebyla ověřena mezi platnými kartami". Zajímalo by nás tedy, kde nastala chyba? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jaké máte číslo karty?

8. 10. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je možná a kolik by stála soukromá projekce filmů. Vždy by se jednalo o nejmenší sál, pravděpodobně dopoledne a s minimálním počtem osob (tzn. max 5). Děkuji!
Dobrý den, cenu komerčního pronájmu Vám spočítají kolegové na základě Vaší přesné poptávky na mailu info@gacinema.cz

4. 10. 2019
Dobrý den, rád bych prosím věděl. kde v zákoně je definována vaše citace-která již neumožňuje předchozí praktiky (vstup na film 15+ s doprovodem starší osoby či souhlasem zákonných zástupců) a podstatně zpřísňují předchozí normu. Platí tedy to, že osoby mladší 15 let nemůžeme pustit na film jim nedoporučený a zároveň je musíme ochránit před osobami, které je chtějí na tento film vzít. Při nedodržení postupů zabraňující vstupu mladistvých na projekce 15+ hrozí postih kinům. Zákon č. 496/2012 Sb pouze nařizuje označit díla 12, 15, 18. Děkuji Cidlinský
Dobrý den, jedná se o paragraf 5 odstavec 5. Viz.: (5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

29. 9. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jestli se můžu v kině prokázat i jiným dokladem než občanským průkazem( pasem, průkazem zdravotní pojišťovny) ?
Dobrý den, totožnost můžete prokázat jakýmkoliv úředním dokladem, který obsahuje vaši fotografii a je pro dané období platný.

9. 8. 2019
Dobrý den, bylo by prosím při projekcích možné zatahovat boční závěsy tak, aby byla vidět pouze ta část plátna, na kterou se skutečně promítá? Běžně se stává, že se promítá na menší plochu plátna než jaká je odhalená, čímž po stranách vznikají nežádoucí "rámy". Působí to trochu rušivě a kazí to iluzi plátna coby kouzelného "okna do jiného světa"..
Dobrý den, toto bohužel zatím z technologických důvodů není možné.

5. 8. 2019
dobry den musi mit dite do 3 let vztupenku na promitani fimu Tlapkova Patrola?
Dobrý den, každý divák na sále musí mít vstupenku, i dítě mladší tří let.

4. 8. 2019
Dobrý den prosím co znamená zkratka FKS ? děkuji Zdraví Helena
Dobrý den, zkratka FKS znamená Filmový Klub Seniorů. Na tato představení však mohou všichni diváci, ne jen senioři. Pro všechny diváky platí cenové zvýhodnění, projekce jsou za 80,-.

22. 7. 2019
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli si můžu vzít do kina longboard/skateboard. Nemyslím jakože na něm v kině jezdit, jen jestli si ho tam můžu vzít. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, své prkno si můžete schovat v provozní místnosti za bufety, tam kde schováváme kočárky. Stačí poprosit personál kina a určitě vám vyjdou rádi vstříc.

10. 7. 2019
Dobrý den chci se zeptat když budu objednávat lístky na film který, je od patnácti bude personál kontrolovat věk i v kině?
Dobrý den, ano samozřejmě. Pokud je film přístupný 15+ kontrolujeme namátkově u vytipovaných diváků samozřejmě i věk. Pokud je někdo mladší 15 let a my ho odhalíme, vstupné mu vrátíme a na film ho nepustíme.

3. 7. 2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je možné, že při rezervaci lístků, nemůžu do kolonky zadat celé své příjmení. Nemáte to nejspíš uzpůsobeno na příjmení dvě a poté mina pokladně dělají problém při výdeji. Děkuji Žaneta Vašulínová Zapletalová
Dobrý den, stačí si vybrat a uvádět pouze jedno příjmení, pak by mělo proběhnout vše v pořádku. Doporučujeme používat Zapletalová, tak máte uvedeno v mailu, na který provádíte nákup či rezervaci.

2. 7. 2019
Dobry den, chci se zeptat, zda kdyz si rezervuji listky, ale platnost karticky mi vyprsela, takze bych objednal bez ni, tak zda se pri vyzvednuti listku da karticka obnovit a zaroven by se pripocetla ta sleva a navsteva, dekuji za odpoved.
Dobrý den, pokud si uděláte obnovu před nákupem lístků na pokladně, nákup se vám na obnovenou kartičku přičte.

26. 5. 2019
Lze uplatnit stravenky na občerstvení?
Dobrý den, nelze.

15. 5. 2019
Dobrý den, dnes jsem si zakoupila v kině kartu GACinema club. Pán u co mi ji vydal, řekl že musím aktivoat doma přes internet. nemůžu najít žádné informace na vašich stránkách, prosím o upřesnění. Děkuji
Dobrý den, aktivací karty je myšlena její PINace. Zde naleznete jednoduchý návod, jak správně postupovat při nákupu/rezervaci vstupenky a zadání PINu. https://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=98

30. 4. 2019
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké jsou přibližné gramáže vašich popcornů, děkuji. PS: Ten sýr-slanina by měl být zakázaný, je až moc návikový, něco jako droga.
Dobrý den, popcorny se všude v kinech popisují na litry a my je také tak uvádíme: malý 1,5l střední 3l a velký 4,5l

29. 4. 2019
Dobrý den, mám dotaz, do kdy se dá vrátit vstupenka? Už je vše zaplacené. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud máte zakoupené online vstupenky, přepošlete je se žádostí o storno na mail info(zavináč)gacinema.cz. Pokud je máte zakoupené fyzicky na pokladně kina, tak musíte na pokladnu kina.

24. 4. 2019
Dobrý den, nějakým způsobem nastala chyba při platbě online . Přišel mi jen mail o nepotvrzené transakci , co mám dělat ?
Dobrý den, zřejmě nemáme povolené platby na internetu. Aktivujte si u své banky tuto službu. U nově vydaných karet se tato služba musí uživatelem aktivovat. Pokud si běžně platíte na internetu a tato chyba se Vám stala poprvé, zkuste to znovu, zřejmě jste byl na nezabezpečeném připojení k internetu a platba z tohoto důvodu neprošla, protože hrozilo zneužití Vašich údajů třetí stranou.

22. 4. 2019
Dobrý den, mohla bych poprosit o nutriční hodnoty karamelového popcornu a slaného karamelu? Děkuji moc.
Dobrý den, výživové hodnoty ve 100 g výrobku u slaného karamelového popcornu jsou následující: energetická hodnota 1987 kJ / 472 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 93,12 g u karamelového: Výživové hodnoty ve 100 g výrobku: energetická hodnota 1964 kJ / 467 kcal; tuky 16,88 g; z toho nasycené mastné kyseliny 5,36 g; sacharidy 76,22 g; z toho cukry 42,97 g; vláknina 96,3 g; bílkoviny 2,57 g; sůl 0,01 g

3. 4. 2019
Dobrý den, je možné prodloužit platnost GAC karty elektronicky? Abych nemusel na pokladnu.
Dobrý den, bohužel ne, rádi Vás uvidíme a kartičku prodloužíme osobně na pokladně kina.

28. 3. 2019
Dobrý den, každý den jezdím kolem velkého kina, které vlastníte. Co jsem se dočetl na internetu, tak jsem jen zjistil to, že by mělo zase fungovat v roce 2020. Jen se chci zeptat zda-li to je pravda, protože ani jednou jsem tam ještě neviděl někoho, kdo by tam mohl pracovat. Předem děkuji.
Dobrý den, Velké kino bohužel nevlastníme, jeho majitelem je Město Zlín (je tedy nás všech, kteří máme trvalé bydliště ve Zlíně) a námi zvolení zastupitelé o jeho správě rozhodují. Z našich zdrojů víme, že se připravuje pracovní expertů a je najatá externí agentura na řešení problematiky rekonstrukce Velkého kina. Zmiňovat jakýkoliv datum otevření kina je velmi předčasné. Víme jen, že rekonstrukce bude nákladná a časově poněkud delší, v řádu roků nikoliv měsíců.

27. 3. 2019
Dobrý den, od jakého věku lze uplatnil slevu seniora? Je třeba si vyřídit průkazku? Děkuji.
Dobrý den, průkazka není potřeba, slevu poskytujeme od 60 let, pokud o ni zákazník požádá.

23. 3. 2019
Dobrý den, můžu se zeptat kdy vyrábí ty vaše luxusní oříšky v karamelu a kde bych je mohl sehnat? Díky
Dobrý den, oříšky si vyrábíme sami a ty naše jsou zakoupit jen u nás :)

20. 3. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě od kolika let můžou dítě sami do kina bez doprovodu rodičů. Děkuji
Dobrý den, toto je velmi individuální. Vždy záleží na dítěti a rodiči, zda to zvládnou.

18. 3. 2019
Dobrý den, Když koupím lístky přes internet a zvolím možnost E-vstupenka mailem, tak bude stačit když ukážu mail v mobilu?
Dobrý den, ano, tato možnost stačí. Ukázat e-vstupenku na mobilu.

3. 3. 2019
Dobrý den,do kdy po stornaci příjdou zpět peníze na účet. Děkuji
Dobrý den, zpravidla do tří pracovních dnů.

27. 2. 2019
Dobry den pokud bych si chtel poridit vlastni 3D bryle pouzitelne ve vasem kine. Jakou technologii tzn. jake si mam poridit? Dekuji moc
Dobrý den, používáme technologii Dolby 3D. Více o této technologie zde: https://www.dolby.com/us/en/technologies/dolby-3d.html

27. 2. 2019
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, jestli se všechny nevyzvednute rezervace třeba 10min před filmem ruší a může je potom kdokoliv obsadit?
Ano, můžete. V obchodních podmínkách a v mailové komunikaci uvádíme, že rezervace můžeme zrušit už 30 minut před začátkem představení a zbylé místa pak nabídnout dalším divákům. Denní manager vždy posuzuje aktuální situaci = fronty na pokladně a podle toho optimalizuje čas rušení rezervaci na 30 - 20 - 15 - 10 - 5 minut před začátkem projekce.

25. 2. 2019
Dobrý den. Dostala jsem poukazy do obchodního centra Zlaté jablko. 2x500kč Jen nevím jak se používají. To si musím koupit v daném obchodě za celých 500kč? Nebo se to dá nějak rozložit na menší částky? Děkuji 🤔😊
Dobrý den, používají se zhruba asi jako stravenky. To znamená, že se musí jednotlivý poukaz utratit naráz v jednom obchodě. Z poukázky se samozřejmě nevrací. Proto je dobré si vždy vybrat takovou věc, které je vyšší než hodnota poukazu a zbytek třeba doplatit v hotovosti.

25. 2. 2019
Dobrý den, od kolika let jsem pro vás senior?
Dobrý den, obecně se počítá věk 60 let. Pokud tedy myslíte slevu pro seniory, tu poskytujeme od tohoto roku. FKS - Filmový Klub Seniorů, tam není pravidlo, že mohou jen senioři, ale všichni diváci bez rozdílu věku, ovšem za předpokladu, že budou akceptovat nastavení klubu.

25. 2. 2019
Dobrý den, chci se zeptat jak přesně určujete datumy vysílání filmů (premiéry, apod.) Dočetl jsem se tady, že se s někým domlouváte, ale s kým buď jsem to přehlédl nebo nenašel.
Dobrý den, každý film v ČR musí mít svého zástupce, který spravuje jeho autorské práva na našem území. Tento "správce či majitel práv" se obecně označuje jako distribuční společnost, zkráceně distributor. Ti jsou sdruženi do Unie Filmových Distributorů a i Vy jako laik máte možnost nahlédnout do plánu připravovaných premiér na tomto odkaze: http://ufd.cz/files/article/843/6-2019.xlsx Samozřejmě většina kin, včetně nás, je v užším obchodním vztahu s distribuční společností a na základě výhodnosti této spolupráce máme určitě práva a nároky na možnosti premiér a předpremiér. Většina předpremiér se ovšem neschvaluje u českého zástupce, ale rovnou u majitele - studia, které film natočilo, třeba ve společnosti Disney (Marvel), Warner Bros (DC) atd...

23. 2. 2019
Dobrý den, zajímalo by mě, co znamená zkratka FKS za názvem filmu. Děkuji za odpověď
Dobrý den, jedná se o označení Filmového Klubu Seniorů. Nemusíte se bát, jedná se pouze o formální označení, nikomu nekontrolujeme občanky, jestli je už v seniorském věku. Takže na projekce FKS jsou pouštěni všichni diváci nejen ti v seniorském věku.

22. 2. 2019
Dobrý den, zaplatila jsem vstupenky online a ještě mi nepřišly na mail. Jak mám teď postupovat?
Dobrý den, pokud jste zadala správnou emailovou adresu, vstupenky nebo oznámení o neprovedení platby přijde vždy do mailu. Záleží ovšem na Vašem osobním nastavení emalové schránky, zda naši zprávu automaticky systém vyhodnotí jako nevyžádanou poštu a bez Vašeho vědomí ji místo doručené pošty odloží třeba do složky SPAM, NEVYŽÁDANÁ POŠTA, JUNK MAIL atd... V případě, že nenaleznete vstupenku ani tady, pomůžeme ji Vám vypátrat, všem nám duplicitně chodí a provádíme kontrolu. Musíte jen zadat na jaký mail měla vstupenka přijít, kdy a pod jakým jménem jste nakupovali a také na co. Musíme vyloučit opravdu vše. Nejčastěji se jedná o překlep v emailové adrese.

19. 2. 2019
Dobrý den, Atmos jsem již navštívil 3x A mohu říci, že je boží jen je škoda, že pokaždé byl úplně jinak nastavený. Poprvé byl velmi tichý, podruhé byl extrémně hlasitý a po třetí to bylo dokonalé. Tím chci jen říci, že je to škoda, když si člověk za to připlatí a potom z toho je trochu znechucen. Vím, že každý film je zvukově jinak, takže je těžké to nastavit, ale myslím si, že není těžké to pár minut poslouchat a popř. přidat/ubrat nebo před promítáním zkusit vyhovující hlasitost. -Hudeček
Dobrý den, snímky v DOLBY ATMOS promítáme na na stavení 6.5 všechny bez výjimky. Ovšem jsou rozdíly ve zvukovém mixu jednotlivých filmů. Pokud jste byl 3x na stejném filmu, je něco špatně. Pokud jste byl 3x na různém filmu, tak se může stát, že zvukový mix je různý. Neexistuje optimální nastavení, vždy se jedná o subjektivní pocit. Naši promítači preferují zvuk 6.0, servisní společnost 7.0 a v kolektivním poslechu jsme se domluvili na normě 6.5 přičemž musíme akceptovat umělecký záměr zvukového mixu, kdy jednotlivé scény mají svůj zvukový smysl, tak jak je tomu třeba u Bohemian Rhapsody, kdy Vás v jednu chvíli mají bolet uši a za chvilku neslyšíte pro změnu skoro nic... Jednou slyšíte poškrábaný zvuk a podruhé digitální ostrou linku. Seřízení zvuku se dělá přímo speciálním softwarem Dolby Atmos, kdy přesně vidíte (vizuální editor), co se kde děje, který reproduktor co a jak nahlas ve vydefinované stupnici zvukového mixu hraje. V DA jsme zatím promítali Bohemian Rhapsody, The Doors, Dívka v pavoučí síti a nově o víkendu Alitu. Za nastavením na BR si stojíme, Dívka byla také TOP, koncert Doors se povedl a Alita je "rebelská"...

14. 2. 2019
Dobrý den, které sály jsou bezbariérové, přístupné pro vozíčkáře. Děkuji
Dobrý den, bezbariérové jsou všechny sály. Standardně máme blokované vždy dvě místa pro vozíčkáře a jejich rezervace se musí provádět u denního managera nejlépe mailem na info(zavináč)gacinema.cz

5. 2. 2019
Dobrý den, chci zaplatit lístky přes bankovní účet, ne online. Na email mně přišel var. symbol a částka, ale ne číslo účtu. Jak tedy zaplatit?
Dobrý den, online platby jsou možné pouze přes karty k Vašim účtům. Platbu nám garantují společnosti vydávající platební či benefitní karty. Platbu z účtů nepodporujeme z důvodu časové nemožnosti ověřit stav zůstatku na Vašem účtu.

24. 1. 2019
Dobrý večer, Chtěl bych se prosím informovat zda Věrnostní karta GaClub základní a EXTRA verze je použitelná pro více lidí, nebo jenom pro jednoho, co ji zakládá ? Mezi její funkce patří kromě slevy, případně každého 10. vstupu zdarma i ji lze použít jako "permamentku" na dobytí kreditu.? Jde o všechny její výhody, nebo ji lze využít ještě jiným způsobem?
Dobrý den, karta je přenosná, takže ji může použít i více lidí. Ovšem jsou limity pro použitelnost na jednotlivá přestavení. To znamená, že vám povolíme určitý počet nákupů na jedno představení, aby nedocházelo k zneužití pro hromadný nákup. Samozřejmě si na kartu můžete dobít kredit. Dalším benefitem je možnost rezervací na blokovaná představení, věrnostní benefit, členská sleva, při online platbě za Vás platíme manipulační poplatek a další drobné nepravidelné výhody.

11. 1. 2019
Dobrý den, prosím o vysvětlení termínu ATMOS za názvem filmu. Vyšší cena vstupného? Děkuji Kovář
Dobrý den, jedná se o zvukový systém Dolby ATMOS® který vás svým působivým, vícerozměrným zvukem přenese přímo do světa na filmovém plátně. Hudba ve filmu, lidé i objekty ožívají díky dech beroucím detailům všude kolem vás, dokonce i nad vámi a vy tak máte pocit, že jste se stali součástí celého příběhu. Dolby ATMOS® samozřejmě přináší báječně čistý, přesný a do nejmenších detailů vypracovaný zvuk. Okouzlí vás svou akustickou čistotou, věrnou reprodukcí detailů a úžasným výkonem 51.000 W. Pro více zajímavých informací přikládáme odkaz na webové stránky: http://www.gacinema.cz/?go=detail_akce&id=107 Samozřejmě investice do takto výjimečného zvukového systému je značně nákladná, dá se říci, že nejnákladnější v naší historii a zároveň jsou i větší technologické nároky na výrobu filmu. To jsou faktory vyšší ceny za projekci ve zvukovém rozlišení Dolby ATMOS®. V moravských multikinech jsou osazeny touto technologií pouze tři sály. U nás ve Zlíně, dále pak v Olomouci a Ostravě. V Šumperku mají osazené jednosálové kino. Zbytek ze 17 instalací Dolby ATMOS® je v Čechách.

19. 12. 2018
Dobrý den, prosím o info jak velký je rozměr plátna v sále číslo 1? Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, velikost plátna na sále 1 je 17x7m.

26. 11. 2018
Dobrý den, dítě do tří let které bude sedět na klíně, platí také vstupenku? A máte pro děti podsedáky, aby dobře viděly? Děkuji Punčochářová
Dobrý den, každý divák musí mít v kině platnou vstupenku. Bohužel, dětské podsedáky nemáme, přeci jen tříleté děti do kina moc často nechodí. Většinou nezvládají tak dlouho posedět na filmu a mohou rušit ostatní diváky. Také je potřeba zvážit vyšší hlasitost, která nemusí moc dobře působit na zdraví vývoj sluchu u tak malých diváků. Pro nejmenší diváky máme speciální projekce pro mateřinky, kdy organizovaně v dopoledních hodinách navštěvují speciální krátké pásma, které máme přizpůsobeny právě pro tyto nejmenší diváky.

26. 11. 2018
Kdy jsou otevreny pokladny pred predstavenim?
Dobrý den, pokladna kina je otevřena od 9:00 do 22:00 každý den.

28. 10. 2018
Dobrý den , přijde mi že cena 219 Kč na zlínské kino je trochu přes čáru. Pražský CineStar stojí 199 Kč. Navíc navýšení cen za bufet jsme taky nepochopili. S takovou vám do kina budou chodit lidi, tak maximálně na levné úterý.
Dobrý den, cena 219,- za film v revolučním 3D prostorovém zvuku Dolby ATMOS plně odpovídá výjimečnosti nabízeného produktu! Jedná se naprostou novinku a ve vstupném se musí promítnout náklady na vytvoření filmu a jeho následné promítnutí v kinech. Pokud srovnáte cenu Dolby ATMOS s pražským CineStarem na Andělu, třeba u Bohemian Rhapsody, zjistíte, že jsme o 10,- v základní ceně levnější. CineStar v Praze promítá tento snímek v Dolby ATMOS za 229,- a my za 219,- k tomu si připočítejte různé slevy atd.. Naše multikino je dle hodnocení UFD jedno z cenově nejdostupnějších multikin v ČR a co se týče cen na bufetu, musíte také brát potaz vývoj cen na zahraničních trzích, kde jednotlivé komodity nakupujeme. K tomu připočítat inflaci a kurzové výkyvy a politická rozhodnutí vlády. Tyto vlivy se pak promítají do tvorby ceny na bufetu. A pokud nás srovnáváte s pražským CineStarem, tak určitě moc dobře víte, kolik stojí popcorn v Praze a u nás.. A ještě Vám doporučujeme přeměřit objem kelímků :) ty naše jsou větší.

31. 7. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou prostory vašich sálů monitorovány.
Dobrý den, prostory GAC jsou monitorovány bezpečnostním systémem dle podmínek GDPR.

17. 6. 2018
Dobry den , chci se zeptat , jak zjistím , od kolika let je film přístupný ? Protože někdy u nějakých hororů nejsou žádné omezení , tudíž muže 14ti léta dcera jít na nějaký ten horror ? Děkuji
Dobrý den, u každého filmu uvádíme jeho věkovou přístupnost v číselném údaji v závorce viz (0) - přístupné bez omezení / (12) - nevhodné pro děti do 12 let / (15) - nepřístupné pro děti do 15 let / (18) - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Je to vždy údaj za filmem např: Ghost Stories VB - 2018 - (12) - 98 minut - CinemArt. Takže na horor Ghost Stories Vaše 14 letá dcera může.

15. 5. 2018
Dobrý den, jak to, že když během levného úterý nelze rezervovat lístky, tak jsou některé sedadla označeny jako "rezervované" ?
Dobrý den, členové GAClubu mají povolené rezervace i v rámci levného úterý.

7. 5. 2018
Dobrý den, jaké jsou nutriční hodnoty vašich pochutin? (popcorn, nachos) Děkuji
Dobrý den, zde máte přehled: Sýrová omáčka Složení: sýr 45%, voda, tvaroh, ztužený živočišní tuk, jalapeňo papričky, ocet, škrob, zahušťovadla (E412, E410), emulgující tavené soli (E339, E452), barvivo (E160a, E160c), sladidla (E952ii, E954ii) Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: energie 1148 kJ/ 2000 kcal; voda 66 g; tuky 15,3 g; sůl 6 g, z toho sodík 2,4 g Salsa Složení: voda, drcená loupaná rajčata, rajčatový protlak, paprika červená, cibule, cukr, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, ocet, sůl (2,5 %), feferonky, hovězí vývar (sůl, sušená laktóza, bramborový škrob, plně ztužený palmový tuk, sušený hovězí extrakt, aroma (hovězí, krůtí (obsahuje pšeničný lepek), cibulové a libečkové), kukuřičný maltodextrin, cukr, kvasnicový extrakt, zvýrazňovače chuti a vůně: E627, E631, sojový hydrolyzát sušený, sušený mrkvový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: beta-karoten, E150c, koriandr, sladidlo: sacharin, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný. Průměrné výživové údaje na 100g výrobku: energie 214/50 kJ/kcal; tuky 0,3g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g; sacharidy 11,4g; z toho cukry 7,7g; bílkoviny 0,6g; sůl 2,5g Nachos Složení: mletá kukuřice, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, chilli koření, sušená cibule, sušený česnek, příchutě. Výživové hodnoty ve 100g výrobku: Energetická hodnota: 1979KJ/472kcal., bílkoviny: 6,6g, sacharidy: 64,4g, tuky: 20g. Popcorn Průměrné výživové hodnoty na 100g výrobku: energie 1590 kj / 376 kcal; tuky 3,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g; sacharidy 71,0 g z toho cukry 1,4 g; bílkoviny 10,2 g; sůl < 0,01 g. Sýr slanina Složení: pšeničná mouka, maltodextrin, sůl, přírodní a přírodně identické uzené aroma, zvýrazňovače chuti: E-621 (glutaman sodný), E627, E631, sušená syrovátka, protispékavá látka: E-551, barvivo: E160c (paprikový extrakt), kyseliny E270 (kyselina mléčná) E327 (mléčnan vápenatý). Průměrné výživové hodnoty (na 100g): energie 1097/262 kJ/kcal, tuky do 1g, sušiny do 95g, sacharidy 57,8 g, protein 5,9g, sůl 19,8g Slaný Průměr.energet.hodnota ve 100g směsi: energetická hodnota: 23kJ/5kcal; tuky 2,4g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g; sacharidy 1,2g, z toho cukry <0,1g; bílkoviny <0,1g; sůl 93,1g.

23. 4. 2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se do konečného počtu minut u filmu počítají i titulky a reklamy.
Dobrý den, titulky jsou součást filmu. Reklamy se do celkového času nezapočítávají a nedokážeme jejich počet a délku ovlivnit. Jsou dodávány externí reklamní agenturou, která má u nás vykoupen reklamní prostor. Pokud tedy uvádíme délku filmu (třeba Avengers) 149 minut, je to konečná délka filmu i s titulky. K tomu si připočítejte trailery a reklamu, cca 6-8 minut v průměru.

5. 4. 2018
Jak dlouho platí vip poukazy
Dobrý den, VIP poukaz má neomezenou dobu platnosti. Ovšem slouží pouze jako jednorázový vstup do kina.

8. 1. 2018
Dobrý den, vztahují se studentské slevy i na občerstvení? Děkuji :)
Dobrý den, bohužel nevztahují.

7. 11. 2017
Dobrý den, lze vrátit propadlé lístky nebo vyměnit za jiné?
Dobrý den, propadlé vstupenky nelze vyměnit ani vrátit. Vstupenky můžete vrátit pouze před začátkem filmu, po jeho odpromítání nikoliv.

1. 4. 2017
Dobrý den, skočila mi platnost slevové karty přesto, že jsem na ni měla zůstatek 700Kč. Co mám udělat pro prodloužení platnosti?
Dobrý den, na pokladně kina poprosíte o obnovu členství v klubu. Roční poplatek je 60,-. Aktivace je možná jen na pokladně kina a pak hned můžete čerpat kredit, který je určen pouze k návštěvě kina.

14. 2. 2017
Dobrý den,vy nemáte šatny? Ted v zimním obdobi je nepříjemné valet svoji bundu či kabát po zemi.
Dobrý den, bohužel nemáme šatny. Tato otázka by měla být směřována spíše na majitele centra než nás, provozovatele kina. My jsme zde pouze v nájmu a naše prostory jsou jasně vymezené. Tato situace nás mrzí, ale nejsme schopni ji bohužel vyřešit k Vaší spokojenosti.

30. 10. 2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda sleva 50 % z ceny lístku na průkaz ZTP platí i na filmy v levném úterý. Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano platí.

21. 10. 2016
Dobrý den, Jsem ve věrnostním klubu GA s před nabitou kartou. Od zaměstnavatele jsem dostal Flexi Pasy, kterými bych chtěl "dobít" kartu. Je to možné ? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, můžete.

11. 10. 2016
Dobrý den, dnes jsme byli na představení, na které jsme zakoupili vstupenky na rezervačním systému. Přišli jsme již později, kdy již skončily reklamy a film již začal. Na našich místech již seděli nějací lidé. Celý sál byl zcela zaplněný, nechtěl jsem rušit běžící představení a tak jsme si sedli na schody. Jak je možné, že vstupenky na jedno místo se prodají vícekrát? Děkuji za odpověď. S pozdravem Milan Strouhal
Dobrý den, dle našeho systému jste na představení došli cca 20 minut po jeho začátku a bohužel, máte pravdu, že Vaše místa byla obsazena. Nikoliv, že bychom je prodali někomu jinému, ale tím, že jakmile začal film, tak diváci v první řadě si prostě přesedli na lepší místa, protože nebyla obsazena. Ve vašem případě jste měli opravdu rušit a ne si sedat na schody. Měli jste vyzvat diváky, aby opustili Vaše místo, pokud by divák neuposlechl, zavolat obsluhu kina, ta by to řešila na místě. Sál nebyl úplně plný, dalo se sednou do první řady a pár volných míst bylo i po stranách. Těmto situacím bohužel nedokážeme zabránit, je to individuální chování určitých jedinců a opravdu se to musí řešit rázně. Buď včasným příchodem, aby vůbec tato situace nenastala anebo prostě je vyzvat, aby si sedli tam, kde mají zakoupené vstupenky. Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2015
dobry den smi se nosit čočky do očí do 3d kina
Dobrý den, ano samozřejmě, že mohou.

25. 12. 2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znamená u 3D projekce HFR děkuji předem za odpověď.
HFR je vysokofrekvenční projekce 3D formátu. Oproti standardním 24 snímkům probíhá projekce ve 48 snímcích za sekundu. Tím je obraz ostřejší, rychlejší, reálnější a samozřejmě také i světlejší. Tato technologická novinka je samozřejmě i hardwarově náročná a museli jsme zakoupit zařízení v hodnotě několika set tisíc korun.

6. 6. 2014
Dobrý den chtěl bych jse zeptat zda-li používáte aktivní/pasivní promítání 3D .
Dobrý den, naše kino využívá (jako většina multikin v ČR i po světě) pasivní 3D brýle.

2. 9. 2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné během promítání filmu si odskočit na toaletu? Děkuji.
Dobrý den, určitě můžete, jen pozor na 3D brýle, ty musíte vrátit při opuštění sálu, odskočíte si a pak si je zase vezmete sebou na sál. Děkujeme za pochopení.

16. 7. 2013
Dobrý den, můžu se zeptat jestli se dá nějak koupit VIP vstupenka? a popřípadě kolik stojí?
Dobrý den, VIP vstupenka je neprodejná. Vy si můžete pouze koupit VIP roční členství v GAClub za cca 10.000,- a máte filmy zdarma.